Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

ofensywny fit też mnie tutaj zastanawia a jednak średnio 7mpg to sporo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, polishllama69 napisał:

powtórzę się

to byłoby coś dla mnie do oglądania, obrona gorsza niż z Griffinem i Drummondem :) 

Szanuj Drummonda 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, BMF napisał:

W Denver nie ma kto zdobywać punktów w tym momencie, ciekawe czy na HCA się załapią po pierwszym trymestrze na tym Zachodzie

ja po wczorajszym wyczynie Joka postanowiłem, że nie będę podejmował prób wybielania go, boli mnie to bardzo, ale chcę byc fair wobec głosujących - w tamtym rs dawaliście mi lepsze bilanse niż ja sobie sam - doceniając to i widząc co się dzieje (absolutny brak nawet pewnej drugiej opcji) nie będę zakrzywiał rzeczywistości, biere ten trymestr na klate

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Lucas napisał:

i czekam na beef

A tam, ja po prostu byłem w szoku, że Den zawyżani u nas wbrew formie swych graczy byli. A wszystko Pels oglądałem, więc Jrue byl jechany za początek sezonu przeze mnie mocno, teraz się już ogarnął i gra ogólnie od kilku spotkań dobrze, a Denver to tam nie oglądam tak często.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, january napisał:

A tam, ja po prostu byłem w szoku, że Den zawyżani u nas wbrew formie swych graczy byli

gdyby nie wczorajszy mecz, to dalej byłyby przesłanki do niezłego bilansu, ale no... sprawa się rypła

a zaraz przecież derby imienia Kennetha Farieda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, polishllama69 napisał:

@fluber w jakiej roli u Ciebie będzie grał DJ Augustin ?

Augustin to mój rezerwowy PG, będzie dzielił minuty za Westbrookiem na spółkę z Isaiah Thomasem.  Trochę jako gość, który poda w odpowiednim momencie do wychodzącego po zasłonach Redicka, czy Kennarda, ale nie będzie grał tyle z piłką co Westbrook oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

liczyłem na inną odp, ale dobrze wiedzieć, że trzeba się przygotować na odejmowanie W :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, polishllama69 napisał:

liczyłem na inną odp, ale dobrze wiedzieć, że trzeba się przygotować na odejmowanie W :) 

Na jaka?:) ze nim nie gram bo przed sezonem wiedzialem ze poleci z forma?;) nie zamierzam leciec w kulki:)

Najczesciej uzywany 4man lineup przez magic w tym sezonie to augustin-ross-aminu-bamba. Trudno zablysnac w takich okolicznosciach:) bamba i ross tak ciagna w dol ze to jest generalnie dramat

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, fluber napisał:

Najczesciej uzywany 4man lineup przez magic w tym sezonie to augustin-ross-aminu-bamba. Trudno zablysnac w takich okolicznosciach:) bamba i ross tak ciagna w dol ze to jest generalnie dramat

nope, przez to, że DJ nie trafia nic jest jeszcze gorszy od nich a przy bardzo solidnym Fultzu to się tylko potęguje, zresztą 90 ORTG on od urazu Vucka o czymś świadczy, ale masz IT to zawsze możesz rzeźbić ;) 

3 godziny temu, fluber napisał:

Na jaka?:) ze nim nie gram bo przed sezonem wiedzialem ze poleci z forma?;) nie zamierzam leciec w kulki:)

pomidor :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, polishllama69 napisał:

nope, przez to, że DJ nie trafia nic jest jeszcze gorszy od nich a przy bardzo solidnym Fultzu to się tylko potęguje, zresztą 90 ORTG on od urazu Vucka o czymś świadczy, ale masz IT to zawsze możesz rzeźbić ;) 

No tutaj akurat widać wyraźnie kto kogo ciągnie w dół:

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612753&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201571,203082

Augustin ma tyle samo "potential assists " (10,1)  co w zeszłym sezonie i to przy mniejszych minutach. Rzutowo poleciał, ale jako rozgrywający to dalej bardzo dobry poziom. Tylko te kasztany z rezerwowych lineupów dookoła niczego nie trafiają. 

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Melo graczem tygodnia. Czasy

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, polishllama69 napisał:

albo kogo wyciąga Fournier :) 

No na pewno nie rossa:)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612753&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203095,203082

Ktory ssal zanim augustin zszedl do rezerwowego lineupu. Jednak jest roznica kiedy sie gra z rossem, aminu i bamba a redickiem kennardem i ibaka. Gra jest wtedy o wiele prostsza. 

Zgodze sie z @Alonzo ze gorzej jest miec jako 10 gracza rotacji waznego zawodnika playoff teamu w slumpie niz ludzi ktorzy sie ledwo lapia na garbage time. Lepiej miec graczy ktorzy nie graja  niz takich co graja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, fluber napisał:

Zgodze sie z @Alonzo ze gorzej jest miec jako 10 gracza rotacji waznego zawodnika playoff teamu w slumpie niz ludzi ktorzy sie ledwo lapia na garbage time. Lepiej miec graczy ktorzy nie graja  niz takich co graja...

tylko zapytałem, bo widzę co ten typ odkurwia a jeszcze dodać gałgana Rossa to mamy kombo a to są ludzi eodpowiedzialni za ofensywę Magic, pech chce, że oglądam ich dość często :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

nope, przez to, że DJ nie trafia nic jest jeszcze gorszy od nich a przy bardzo solidnym Fultzu to się tylko potęguje

kolejny raz przedstawiasz ten argument i wciąż dziwię się, że nie widzisz jego absurdalności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Lucas napisał:

Melo graczem tygodnia. Czasy

Melo wyrzuca u nas kogoś z PO na wschodzie... złoto :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, january napisał:

Melo wyrzuca u nas kogoś z PO na wschodzie... złoto :) 

Melo wyrzuca z PO nie swój team, zloto

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, MarcusCamby napisał:

kolejny raz przedstawiasz ten argument i wciąż dziwię się, że nie widzisz jego absurdalności.

DJ jest fatalny i takie są fakty, Ross jest o tyle lepszy, że cokolwiek broni i ostatnio zaczął trafiać coś tam, a nie jak wspomniany DJ prezentować poziom gorszy od Jeriana Granta, który jak wyleciał z rotacji i zastąpił go MCW i Briscoe to dał oddech Magic 

poza tym zadania DJa wyglądają w następujący sposób

regulacja tempa gry robi to słabo

uruchamianie na picku kogokolwiek albo rozrzut na łuk 

trafianie trójek 

z litości trzeba pominąć obronę bo nie sprzedaje się kopa na wątrobę leżącemu 

podpowiem - nie robi żadnej z podanych rzeczy i to bez znaczenia, że tam są tak słabi gracze w O obok, dobry PG by ich uruchamiał 

widzę też, że dołączanie do tej zabawy było błędem i to sporym, bo jakiekolwiek chęci do oglądania NBA są zabijane przez podawane tutaj narracje i nie ukrywam, że z racji zapierdolu oglądam bardzo mało, więc będę bardzo surowo oceniał a potem będę rozmyślał co dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi