Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BMF napisał:

Russell to jest właśnie dobry przykład, żeby nie zapominać, że głosujemy tak, jak (naszym zdaniem) zrobiłby zawodnik w danej sytuacji - i nie przedkładać na to naszej własnej opinii. Potem january (dobrze o tym wiedząc...) grał na emocjach ludzi pt. ''uważasz, że nie jest warty 60/4, a głosujesz na nie''.

Dlatego pytam, dlaczego Twoim zdaniem Kuzma uważałby w BeGM, że jest wart 20 milionów rocznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

 Może nie mam racji, ale raczej mi się kojarzy z Kuzmą, który rok temu też wrzucał te 18pts w przeciętnym teamie, teraz trafił do top3 teamu w NBA i ... jest jak dziecko we mgle, poza momentami, gdy siedzi mu trójka. 

Mamy już prawie połowę sezonu, a Kuzma w RL Lakers ma lepszy ( o 0,1) defensive rating niż Anthony Davis. Moim zdaniem jego krytyka jest mocno przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, polishllama69 napisał:

XDDDD

Przecież nie twierdzę, że jest lepszy obrońcą od Davisa, po prostu mocno przesadzone jest nazywanie go dzieckiem we mgle, kiedy już na dosyć dużej próbie ( blisko połowa sezonu) można podać taką statystykę.

W tej chwili Kuzma jest niezłym rolesem, bilsko 50% jego wszystkich rzutów ( 45% dokładnie) to catch and shoot trójki, które trafia na poziomie 36% w tym sezonie. Ma 57% skuteczności trójek z rogów, Lakers z nim na parkiecie są w tym sezonie +6,3. Jest trzecim strzelcem ekipy na 80% zwycięstw i ogarnął się w team defense, dzięki czemu z nim na parkiecie Lakers nie są już minusowi w obronie ( a to duży postęp, bo wcześniej miał minusowe on/offy w D w tankerze, a teraz ma plusowy w kontenderze). Moim zdaniem został zaszufladkowany i co złego to Kuzma. Ma słabsze mecze, bywa nieregularny, ale średnio na dystansie tego sezonu wygląda bardzo solidnie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

Jakiego skilla ma Oubre, żeby go odpowiednio wykorzystać w contenderze? Może nie mam racji, ale raczej mi się kojarzy z Kuzmą, który rok temu też wrzucał te 18pts w przeciętnym teamie, teraz trafił do top3 teamu w NBA i ... jest jak dziecko we mgle, poza momentami, gdy siedzi mu trójka. Niektórzy gracze zyskują w lepszych teamach jak mają odpowiedni do tego skillset, zamiast pisać ogólne uwagi o ''mój sztab by nad nim popracował" trzeba wskazać, jaki to skillset. Oubre nie jest zły, ale w czym jest dobry to w sumie nie wiem.

Oubre jest leworęcznym graczem co tam zawsze utrudnia zablokowanie go, do tego ma bardzo długie łapska i jest przy tym niesamowicie eksplozywny. Ogólnie gra na obwodzie ciachając trójki w systemie Suns, ale bardzo lubi wbijać sie pod kosz i dunkować, dunkować i jeszcze raz dunkować oraz dobijać po czyimś niecelnym rzucie. Dunkuje oczywiście nad wszystkimi - Davisami, Jokiciami, Vuceviciami, czy innymi centrami, a przypominam, ze przy KATcie na obwodzie u mnie Kelly miałby autostradę pod koszem. Talent ofensywny i warunki fizyczne nie pozostawiają tu żadnych wątpliwości. Inna sprawa to decyzyjność, ale i tu jest coraz lepiej. Robi postępy we wszystkich statsach - od tych podstawowych, po zaawansowane. Jak chcesz mogę wrzucić jakieś. W obronie dobrze sobie radzi jeden na jednego, ale zostaje często na zasłonach. Ogólnie wg RPM jest w Suns minimalnie plusowym graczem w ofensywie (w poprzednim sezonie był minusowym), a w defensywie w poprzednim roku był -1,13, a teraz jest -0,56. On/off minimalnie plusowe ma. U mnie gra 3 sezon, zatem zna juz doskonale system i przypuszczam, że w ofensywie byłby zdecydowanie plusowy, a w obronie neutralny (+/- oczywiście). Jako 4/5 opcja miałby sporo możliwości, żeby się wykazać. Bardzo dobrze zbiera, lepiej tez podaje, regularnie tez poprawia TS%. W kondrach w moich Magic - jako że gram szybko odnalazłby sie idealnie. Lama pisał, że ma dużo steali, bo gra na sf i wykorzystuje swoje warunki fizyczne, ale przecież u mnie tez gra na sf. Czy jako gracz odnalazłby się w moim teamie aspirującym do roli contendera? Mam nadzieję, że tak - dużo zależy od tego, gdzie młody gracz trafi, a u mnie nie było tych zawirowań co w rl Wizards, nie było transferu rok temu podczas sezonu z Wizards do Suns. On tu jest od samego początku budowania tego teamu razem z Mitchellem i Gordonem, a doszli do nich kolejni ważni gracze półtora roku temu - KAT i Lowry. Zatem Oubre został "wychowany" i ukształtowany jako gracz Orlando Magic. Razem z moim młodym teamem uczył sie wygrywać, popełniał błędy, miał wzloty i upadki. 

W innym poście dziś napisałeś bardzo mądrą rzecz - my oceniamy jako gracze przy podpisywaniu kontraktów - a u mnie w takim teamie przegłosowaliście, że brałby nieco wyższą i krótszą ofertę od Pacers, zamiast pewnej i stabilnej pozycji w swoim macierzystym klubie. Pamiętajmy, ze u mnie miałby niższe statsy, niż te które wykręcał w Suns w poprzednim sezonie.. no i wróciłby na playoffs, bo to było ważne dla niego (walczył o nowy kontrakt) i klubu (historyczny awans do playoffs), a tak to było u nas niejasne i niby spoko.. ale Paulowi Georgeowi kontuzja obu barków nie przeszkodziła grać w dwóch rundach playoffs, a operację kciuka u nas Oubre można było przesunąć. zresztą Tomek okazał się wiedzieć lepiej od Adriana Wojnarowskiego u nas. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Odrzucil 36/3 przy mojej rezygnacji z team option za niecale 2. Czyli odrzucil przedluzenie o 2 lata za 34 miliony.

To tak się nie działa, bo wiadomo, że jak latem weźmiesz to TO, to Kuzma od Ciebie odejdzie bez względu na wszystko, a poza tym inni gracze też nie będą chcieli u Ciebie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

a poza tym inni gracze też nie będą chcieli u Ciebie grać.

Ehe:) inni gracze nie beda chcieli u mnie grac bo podejme team option gracza:)

Mozna tu handlowac gwiazdami jak workami kartofli, nie dawac minut graczom ktorym sie obiecalo minuty, wypierdalac ludzi z ktorymi sie podpisalo dlugoterminowe umowy w 1 okienku, sadzac gwiazdy w 4 kwartach i wszystko zostaje bez konsekwencji ale podjecie team option u " przecietnego gracza" spowoduje ze gracze nie beda chcieli u mnie grac:) 

Zajebiscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, karpik napisał:

To tak się nie działa, bo wiadomo, że jak latem weźmiesz to TO, to Kuzma od Ciebie odejdzie bez względu na wszystko, a poza tym inni gracze też nie będą chcieli u Ciebie grać.

Hardenowi w swoim prime d.. właśnie odpada ze śmiechu :) 

@człowiek...morza

Davisa i McGee masz w drugiej akcji w 20sek - bo chyba z tego rżysz ;) 

 

Po drodze był jeszcze Gobert, a Twój Plumlee dwa razy się załapał. :)

To chyba wszystko z tego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

 

@człowiek...morza

Davisa i McGee masz w drugiej akcji w 20sek - bo chyba z tego rżysz ;) 

 

wez nie nie oznaczaj jak wstawiasz tego kasztana oubre prosze.

gosc sie nie nadaje do powaznego grania, nic sie nie zmienilo, poza tym ze minuty mu sie zwiekszyly. a ty podnieta cyferkami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wez nie nie oznaczaj jak wstawiasz tego kasztana oubre prosze.

gosc sie nie nadaje do powaznego grania, nic sie nie zmienilo, poza tym ze minuty mu sie zwiekszyly. a ty podnieta cyferkami

 

.. napisał GM, który wrzucił Per36 statsy Malika Beasley w Media Room ;) 

17 godzin temu, człowiek...morza napisał:

New York Knicks witają nowego startera:

165186597_Zrzutekranu2020-01-5o19_38_42.png.0f747258a2c082537165bff4031f2133.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Potem january (dobrze o tym wiedząc...) grał na emocjach ludzi pt. ''uważasz, że nie jest warty 60/4, a głosujesz na nie''.

i tym samym zabrał sobie ścieżkę do Ingrama

26 minut temu, Alonzo napisał:

Lama pisał, że ma dużo steali, bo gra na sf i wykorzystuje swoje warunki fizyczne,

taaa, bo często gra primary defender (jak nie ma Mikala), bo trzeba Bookera chować, u Ciebie nikogo chować nie trzeba a nawet byłoby to grzechem

27 minut temu, Alonzo napisał:

Bardzo dobrze zbiera,

zbiera puste zbiórki jak westbrook halina kartofle na promocji w biedrze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

nie wrzucilem per36 i wrzucilem duzo lepszego zawodnika, mającego cenne skille, ktory aktualnie znajduje sie w zlym polozeniu. 

To jakieś inne anvanced stats . 

W Twoich Knicks coś dużo tych graczy znajduje się w złym położeniu ;) Patrz, jak oni się tam nie znają :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

To jakieś inne anvanced stats . 

W Twoich Knicks coś dużo tych graczy znajduje się w złym położeniu ;) Patrz, jak oni się tam nie znają :P 

no dokladnie trzech, beasley, juancho i dotson.

wrzucilem statsy gdy gral jako starter w denver przez poltora miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.