Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

nie jest najlepszym graczem Kings ..., zresztą w grudniu wrócił na swój c***owy, oczekiwany poziom ;)

grudzień to tylko częściowo pierwszy trymestr, bo spora część tego miesiąca to już drugi. A nie można zapomnieć, że Hield na począku sezonu był długo tragiczny.

Na przestrzeni całego pierwszego trymestru wyżej postawiłbym Barnesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ignazz napisał:

Czasem podniecam się Bertansem i Collinsem bo ich nie oglądacie. 

oglądam bardzo rzetelnie tych dwóch panów akurat ;) 

 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Na przestrzeni całego pierwszego trymestru wyżej postawiłbym Barnesa.

nie mówiłem o Hieldzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

to chyba nie o Holmesie z całym szacunkiem.

yup trzymał w kupie to coś zwane obroną a i atak też poprawiał, choć już w mniejszym stopniu

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wielki Bogdanovic?

XD chłop połowę czasu powinien się leczyć a nie grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, polishllama69 napisał:

i Ty się dziwisz, że ja nie mam na to sił ...

Bo napinasz się jak ex GM Celtics  leginsy na dupsku grubej Karyny z rejonu jeśli ktoś pisze coś mniej lub bardziej kontrowersyjnego. Tylko zadać sobie tu należy jedno zajebiście istotne pytanie?

Po c***?

Nie można tego traktować tak jak zabawy? Ktoś Ci każe czytać niektóre farmazony? Stoi i trzyma Ci dziewiątkę przy skroni? No pewnie k**** nikt. Sam się nakręcasz. Znasz pojęcie 'rozbieganego silnika'? Nie wielu kierowców, pewnie jakiś procent może dwa wie co wtedy robić. Ty jesteś jaki taki rozbiegany silnik. Sam się nakręcasz, sam się spalasz, podpalasz, gównujesz, a można np być takim ozzym któremu też średnio idzie i tank planuje skończyć równi z karierą Lauriego i po prostu robić swoje. Albo jak paru innych naszych Szanownych GMów. Zaglądają tu ale nie mieszkają w dziale beGM. Gotuje Ci się pod czerepem? Spoko. Mnie też się gotowało co 2/3 GMów pamięta. Zapisałem się na siłkę, w 9 miechów byłem 75 razy z czego jestem zajebiście dumny przy swoim stanie zdrowia, a nie z tego że komuś udowodniłem że jeden mudżin jest lepszy od drugiego mudżina bo VORP to c***nia z grzybnią.

I teraz zadaj sobie drugie zajebiście istotne pytanie. Czy jesteś nadal chłopcem któremu testosteron i inne hormony buzują, wyruchał by cokolwiek co ma dwie nogi i nie ma c***a, a do tego za zdanie odmienne od Twojego zdania byś kamieniował? Czy może jesteś facetem z jajami, mężczyzną., gościem któremu za sezon, dwa, trzy chciało by się oddać pokłony za to, że lepiankę z gówna spod logo Jazz zamienił na piękny pałac, przynajmniej z dwoma wizytami przynajmniej w WCF?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie to odpowiedź nr 2 to tylko jedno mi na myśl przychodzi. Słowa Millera z 1995 roku. 

Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy.

Ty zajebiście zacząłeś i tak chcesz skończyć? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Ty zajebiście zacząłeś i tak chcesz skończyć? 

zupełnie szczerze to nie chce mi się NBA już oglądać w wymiarze większym niż Philly Magic Suns i LAC, bo to moje zespoły, ale powiedzmy, że rzetelność wymaga aby obejrzał jakieś kretyńskie Wizz czy inne Memphis, ogólnie też lubię się angażować w środowiska, w których uczestniczę w wymiarze większym niż taki kungfu w beclo..

ponadto postawiłem sobie pewne cele i jednym z punktów było zaprzestanie oglądania sportów w takim wymiarze jak teraz nawet, bo dla mnie replaye to c*** a nie oglądanie, celem też jest poprawa języka i używanych określeń, ale to akurat całkiem wychodzi, zwłaszcza w mówionym, sama poprawa kondycji i redukcja masy to jedno, ale za tym też muszę kiedyś zrobić badania a na to różnie z hajsem a jak się pracuje to na hobby różnie z czasem i koło się zamyka, circle of life, zresztą ruchy uważam za takie sobie, ale longterm mogą mieć sens

na przeglądarce roboczej mam zablokowane na amen e-nba, wchodzę tutaj tylko czasami z drugiej, którą używam do innych celów a zakreślony przeze mnie cytat, na który odpowiedziałeś to akurat podłapane, bo jednak chciałem doczytać argumentacje i to co się dzieje, zwłaszcza jak naskoczyłeś na mnie za bilanse wystawione wcześniej

a jak czytam wypowiedzi Marcusa o graczach, których lubi/nie lubi to mi się odechciewa, zwłaszcza jeżeli to dotyczy PJa i Milesa ;) dodatkowo coś słabo idzie mu strzelanie w graczy, których lubię, ale to chyba świadczy dobrze o ukrywanych preferencjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

było już na ten temat trochę dyskusji i powody tej decyzji podałem.

Nie chce już tego zmieniać, zwłaszcza że podaje tylko jeden głos z 30.

No właśnie zobaczyłem, że tłumaczyłeś się pozycją, podczas gdy format głosowania to: 2xG i 3xF...

Powinieneś trafić za to do beGmowskiego piekła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karpik napisał:

No właśnie zobaczyłem, że tłumaczyłeś się pozycją, podczas gdy format głosowania to: 2xG i 3xF...

Powinieneś trafić za to do beGmowskiego piekła.

Glosowałem na starych zasadach ;)

Mogę dać Davisa na nominalną pozycje, Townsa do S5 i wtedy Embiid z ławki zamiast Warrena.

Ale wtedy wypadnie gracz Hornets, a dostali od mnie drugi bilans ligi i to był kluczowy powód tej decyzji. Porównywałem to do Heat z RL NBA i wyboru Dragica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje głosy to jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, czymś chce mnie przekonać - zapraszam. Mam trzech kandydatów ( w tym swoje OKC ) którym mogę odjąć W. 

Co do Zachodu to my tu szpital na peryferiach mamy i wyglądamy jak RL wschód za najgorszych lat. @karpik z tą bandą gówniarzy robi playoffs, szykując się na gładkie 0:4 od Januarego ale exp to exp. Lakers to topka Zachodu z takim LBJ. Sorry, ale jak masz top5 zawodnika tego RS w składzie to nie możesz mieć ciulowego bilansu w takiej confie. Jaram się mocno Suns i Houston. Szczególnie @Lucas który nie był przekonany w którą stronę iść, czy tankować, czy atakować playoffs, teraz chyba jest najlepszym przykładem, że nigdy walki nie można odpuszczać. Nuggets mogli by dostać 1W więcej i pewnie dostaną jak LBS ogarnie swoje sprawy i wrzuci cokolwiek w opisy. Wolves 20-8 ale to jest team na więcej. Nie mniej jest to pachnąca świeżością drużyna, jeszcze nie zgrana i nie widzę ich na poziomie Lakers teraz. Drużyn poniżej playoff spot nawet nie ma co komentować.

Natomiast Wschód to Wam tam wszystkim odjebało. Playoff spot u Was jest niczym jak w kawale grosik wrzucony między dwóch żydów, albo nowy ministrant między dwie wyposzczone klechy. Pozabijacie się o niego. Bilans 16-12 daje dopiero 9 seed. No masakra. Knicks trochę dziurawi i load managment Kawhiego, ale oni są jak GSW za najlepszych lat. Na jałowym do playoffs a później zacznie się granie. Bucks mają MVP i zasługują na 1W więcej ale że @SlaKB nie dał opisu to trudno. W sumie i tak powinien być z siebie zajebiście dumny, że bez opisu dajemy mu topowy bilans w lidze. Magic i @Alonzo nieźle. Naprawdę nieźle ale i tak nie masz co michy cieszyć bo dziś w nocy SGA > Lowry. Hawks czarny koń Wschodu. Casus Suns z Zachodu. Mocno kibicuję @eMeS i trzymam kciuki. Celtic .500 i szkoda, że Nance taki shit gra bo na pewno dał bym więcej. Ten team zjada obroną innych. Takie Memphis 2013. Na pewno @Principe ma spore pole do poprawy. A raczej jego zawodnicy. @kucio i Bulls to już chyba najwyższa pora aby coś ruszyć. Playoffy można powiedzieć po T1 już odjechały. Piękny zbiór nielubianych zawodników w lidze, ale słyszałem że na DDR jest dwóch chętnych a i Whiteside gdzieś by się dało upchnąć. Brak playoffs to po prostu bankructwo przy tej stracie i 137M w salary. No i na koniec Hornets. Podglądam Houston i na tyle co się naoglądałem RW0 w swoim życiu to jestem pewien, że jemu by zdecydowanie lepiej szło w takich Hornets niż u boku Hardena. @fluber odwalił kawał mega roboty. Widzę RW0 u nas jako ligowego lidera w asystach a całe Hornets jako topowy team w 3PA i 3P%. Szkoda mi @Tecu bo niby kurde stabilizacja, ale no pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

No i na koniec Hornets. Podglądam Houston i na tyle co się naoglądałem RW0 w swoim życiu to jestem pewien, że jemu by zdecydowanie lepiej szło w takich Hornets niż u boku Hardena. @fluber odwalił kawał mega roboty. Widzę RW0 u nas jako ligowego lidera w asystach a całe Hornets jako topowy team w 3PA i 3P%. 

To co się dzieje w Hornets przechodzi moje najśmielsze oczekiwania tak szczerze mówiąc, bo moje wynalazki z Cavaliers, czyli Warren i House weszły w tym sezonie na jeszcze wyższy poziom (  a już rok temu można je było traktować jako steale). Housa podpisałem w ubiegłym sezonie za 4 miliony rocznie ( dziś 22-6-3 ), Warrena na długoterminowy kontrakt za 9 z hakiem, Sabonisa przejąłem za Annunoby'ego i jeszcze podpisałem extension za 17 milionów rocznie ( gdzie taki Vucević dostał 26 ), Bjelicę podpisałem za 4,7 miliona (dziś 27/6/2 ), Isaiah Thomasa za minimum z team option!!! ( wczoraj 20-4-4), Dwighta Howarda za minimum z team option ( dzisiaj 15-3) i nawet ten Ibaka za 12 milionów w tym roku to dobry kontrakt ( dziś 12-14-2), choć pewnie za 2 lata będzie z nim słabo.

Przejmowałem zespół, którego nikt nie chciał prowadzić, który nie miał własnego picku w drafcie i miał kilkanaście milionów dolarów długu. Gdy go przejąłem, oświadczyłem, że to będzie TOP 10 zespół w lidze. I zostałem wyśmiany. W tej chwili w głosowaniu, jestem 4 na Wschodzie i 6 overall, mam picki w 1 rundzie draftu poza tegorocznym i 116 milionów w budżecie przez co, jeśli zrobię play-offs, Hornets będą na plusie na finansach i mają 8 graczy z rotacji na umowach na przyszły rok, w tym 3 najlepszych starterów.

@cvbe wspominał chyba o jakichś nagrodach dla GM-a roku. Zgłaszam swoją kandydaturę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@MarcusCamby

gdybyś mógł napisać metodologię tego 15-13 dla Nuggets to byłbym wdzięczny

o Jaśka się obawiałem, ale to jak zwykle Ty wyskakujesz z najgorszym bilansem dla Nuggets w 1T

jak zwykle? Już nie pamiętasz jak rok i dwa lata temu zawsze uważałeś, że Cię ustawiam za wysoko?

Ceniłem te twoje RL I BeGM Nuggets dużo wcześniej niż ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Primo to tam jest sam spam.

Secundo - nigdy nie przerzucaj tak postów (jak są w odpowiedzi do jakiegoś innego), bo to tworzy sto razy większy zamęt.

Primo od momentu kiedy mogę tego pilnować ( jakieś 1,5 msc ) spamu nie ma.

Secundo - mogłeś go zacytować i np w random shit odpisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.