Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

To jak to dzielisz na pozycje? 

no toz napisalem powyzej.

ogolnie glowne line-upy poza s5 to:

irving/mcconnell-dotson-robinson-tucker-davis
mcconnell/carter-bazemore-leonard-hernangomez-plumlee
 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dziwi mnie taka przewaga w waszych opiniach w stronę Sabonisa. Warren jest efektywniejszym scorerem, mimo że bazuje na dalszych pozycjach, a obrona Litwina to dla mnie wciąż spory alert.

Nie jestem fanem wysokich w stylu Sabonisa, ale dla takiego teamu jak Indiana (albo Hornets u nas) to mocny fit, on tam jest raczej drugim najważniejszym graczem. Warren jest dobry, ale jakby go wyjąć to może Pacers byliby trochę słabsi, ale zasadniczo nie zmieniłoby się to jaką koszykówkę grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

 

Klay.

U nas nie zerwał  ACL, bo nie grał w finale, więc Tecu wg. Twojej oceny ma go cały trymestr. 

Uwzględniłeś to w bilansie 76ers?

 

1 godzinę temu, BMF napisał:
 

Czy to nie niesprawiedliwe, że Klay Thompson, który w beGM nie grał w finałach konferencji, pauzuje cały rok u nas przez kontuzję, którą złapał w finałach ligi w realu? Dlaczego nie liczysz zdrowego Klaya w beGM? Jednak Roto?

A Wall? Z tego co kojarzę, to złapał kontuzję w domu, czyli wg Waszej teorii powinien grać u Marcusa i wtedy.. czemu do jasnej choinki Davis odszedł? 🤔

Gdzieś była o tym dyskusja swojego czasu - kontuzja, to kontuzja - może zdarzyć się zawsze i wszędzie.

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Fajne opisy @january szkoda, że masz przerwę i focha na Marcusa. Jakby nie te Lakers i twoje różowe okulary to nie mielibyśmy tyle sprzeczek ;)

Swoją drogą dziwi mnie, że nie widzisz pewnego podobieństwa między Tatum, a Butler. Obaj zawodzą jako scorerzy, ale mają świetny wpływ na zespół. Ale dla Tatuma masz tylko jad, a dla Butlera on/off :)

nie do końca zgadzam się też, że Burks traciłby jako SF. Jones też gra u mnie tak drugi sezon. @Alonzo?

Derrick Jones to naturalnie sf, ale w Heat przy dzisiejszej wymienności pozycji gra też jako sg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Mam 9W do rozdania, wstępnie skłaniam się ku temu by dać je ekipom ze wschodu (trochę zbyt surowy byłem dla tamtej konferencji mimo wszystko).

Ale możecie mnie przekonać - 28 GMów jakimiś argumentami (poza Wolves, bo ta cwana łajza Qcin brakiem opisu, czym przykryte zostały wady Soty i tak skandalicznie dużo ugrała) 

 

Opis dokończę, jestem teraz na urlopie i mam istotniejsze sprawy na głowie niż dopierdalanie Lakersom, niech zdrowy rozsądek GMow zadecyduje, a nie jakieś marne wybiórcze statsy które wrzucasz chcąc udowodnić ze Lebron bez centra jest w stanie być Lebronem. 
Ze drużyna złożona z 4 graczy potrzebujących piłki i Olynyka jest najlepsza drużyna w historii i ze Lebron z Butlerem i Ingramem to zajebisty fit, a DAR jest zajebisty offballowo- śmiało, wrzucaj co chcesz, mi tam lotto, na pewno kilka W wyżebrzesz tym swoim płaczem i tonem profesora Excella, no ale cóż, ja się w te intrygi mieszać nie będę :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Mam 9W do rozdania, wstępnie skłaniam się ku temu by dać je ekipom ze wschodu (trochę zbyt surowy byłem dla tamtej konferencji mimo wszystko).

Ale możecie mnie przekonać - 28 GMów jakimiś argumentami (poza Wolves, bo ta cwana łajza Qcin brakiem opisu, czym przykryte zostały wady Soty i tak skandalicznie dużo ugrała) 

 

Dalem lakers przed wolves wiec zasluzylem na dodatkowy win;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Mam 9W do rozdania, wstępnie skłaniam się ku temu by dać je ekipom ze wschodu (trochę zbyt surowy byłem dla tamtej konferencji mimo wszystko).

Ale możecie mnie przekonać - 28 GMów jakimiś argumentami (poza Wolves, bo ta cwana łajza Qcin brakiem opisu, czym przykryte zostały wady Soty i tak skandalicznie dużo ugrała) 

 

OKC nie tankują.

Nie mam nicku MarcusCamby.

OKC się wzmacniają w tym okienku widząc szansę na ugranie dobrego bilansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, january napisał:

Mam 9W do rozdania, wstępnie skłaniam się ku temu by dać je ekipom ze wschodu (trochę zbyt surowy byłem dla tamtej konferencji mimo wszystko).

Ale możecie mnie przekonać - 28 GMów jakimiś argumentami (poza Wolves, bo ta cwana łajza Qcin brakiem opisu, czym przykryte zostały wady Soty i tak skandalicznie dużo ugrała) 

 

Wysoko zakwotowalem lakers i nic więcej nie mam do dodania. Zaskakują mnie głosy blisko 50% i tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Też mam chorą córkę. Niby tylko katar i kaszel, ale zawsze!

Pels zasługują na win więcej. Mam pick chroniony w TOP10, ale chce w swoich zawodnikach zaszczepić mentalność zwycięzcy i liczy się dla mnie każde zwycięstwo.

Damy radę @fluber wylicz proszę kurs Pels na tak 11-12 pick aby sprawdzić prawdomówność 

 

kto byłby szczęśliwcem za pick 11-12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Barnes, który jest najlepszym graczem Kings jako sixth man?

nie jest najlepszym graczem Kings ..., zresztą w grudniu wrócił na swój c***owy, oczekiwany poziom ;) 

@ignazz co do Wigginsa - chłop żył tylko i wyłącznie, bo miał elite spacing dawany przez KATa a bez niego zdychał, kto u Ciebie wyciąga wysokiego rywali, no bo chyba nie Bertans ?

LMA za atak nie ganię, dużo bardziej śmieszy nie jego obrona, bo w niej jest fatalny i to już nawet nie chodzi o obecność duetu Forbes - DDR, gość jest prawie zawsze spóźniony a słaba gra w ataku tylko potęguje efekt a to chyba miał być najlepszy gracz PO zespołu ...

3 godziny temu, fluber napisał:

Porownajcie sobie on/offy sabonisa z ktorymkolwiek innym starterem pacers ( brogdon, lamb, warren, myles). Sabonis ma w pacers impakt superstara.

@MarcusCamby i Ty się dziwisz, że ja nie mam na to sił ...

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Dziwi mnie taka przewaga w waszych opiniach w stronę Sabonisa. Warren jest efektywniejszym scorerem,

główny powód dlaczego mam Cię za VORPowca, bo przeceniasz value scoringu 

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Niestety wyskok PJ Washingtona i w ostatniej chwili wrócił na SF.

i to Cię boli w wielkim PJu ;) ogólnie ustawienie z nimi na PF/C powinno dać ciekawy efekt na nieduże minuty

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Mam też solidne trio z Grizzlies - Tyus Jones,

no chyba nie, ta łajza Jones to powinien w gułagu pracować za to co robił jak nie było Moranta i Meltona, teraz się ogarnął, ale still

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.