Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Alonzo napisał:

ja. podobno nasza gra to nie roto :) 

Dla mnie to normalna sprawiedliwość. Wy stosujecie tu zwyczajnie roto. Sezon i zerujemy od nowa. Taka gra mnie nie interesuje. 

Właśnie chyba nie było u nas jeszcze takiego przypadku od czasu jak gram. W dwóch wcześniejszych sezonach ciężko mi się wypowiadać. 

Miłoby było, gdybys zauważył, że pomimo nieliczenia Georgea masz u mnie lepszy bilans niz u innych z Georgem.. szkoda, że takich rzeczy niedostrzegasz :) 

No i ja swoje zdanie na ten temat wyraziłem i na pewno do mojego bilansu będę się jeszcze odnosił jak znajdę chwilę. 

Mi chodzi o samą zasadę. Jeżeli odejmujesz mi winy z tego powodu, to jestem przekonany, że żeby być sprawiedliwym to sprawdziłeś również inne teamy pod tym kątem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

 

WEST

F1W LeBron James (LAL)
F1W Jimmy Butler (LAL)
F1W Nicola Jokic (DEN)
G1W Malcolm Brogdon (SAS)
G1W Damian Lillard (MIN)

F2W LMA ( SAS)
F2W Tatum (MIN)
F2W Rudy Gobert (SAC)
G2W Bradley Beal (HOU)
G2W Trae Young 

Nie głosujemy na swoich graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment w głosowaniu:

Wschód

1. Bucks 22,5

2. Magic 21,4

3. Raptors 19,17

4-5 Hornets i Knicks 18,00

6. Heat 17,67

7. Sixers 17,5

8-9. Wizards i Pacers 15,83

10. Hawks 14,67

11. Celtics 12,17

12. Bulls 11,5

13. Cavaliers 7,6

14. Pistons 6,3

15 Nets 3,67

 

Zachód:

1. TImberwolves 20,83

2. Lakers 20,67

3. Rockets i Nuggets 18,17

5. Suns 17,17

6. Spurs 15,6

7. Kings 15,17

8. Mavericks 13,67

9. Jazz 10,8

10. Pelicans 10,2

11. Warriors 9,17

12. Thunder 8,67

13. Blazers 8,17

14. Clippers 5,5

15. Grizzlies 4,83

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

MIAMI HEAT

 

Do tego kilku dobrych rolsow: Tyler Johnson, Ellington, James Johnson i kilku złych: Babbit, McRoberts, Haslem.

 

Dałem lajka, bo wykonałeś bardzo solidną robotę z opisem i koncepcją drużyny, ale z jednym sie nie zgadzam -  GM Heat nie powinien tak NIGDY mówić o Haslemie. 

Chyba, że nasza gra to faktycznie roto, to spoko. 

57 minut temu, BMF napisał:
 

Ile meczów zagrał wg Ciebie w tym trymestrze Klay Thompson? 

Co poeta ma na myśli? 

35 minut temu, Principe napisał:

No i ja swoje zdanie na ten temat wyraziłem i na pewno do mojego bilansu będę się jeszcze odnosił jak znajdę chwilę. 

Mi chodzi o samą zasadę. Jeżeli odejmujesz mi winy z tego powodu, to jestem przekonany, że żeby być sprawiedliwym to sprawdziłeś również inne teamy pod tym kątem. 

Fajnie, że zająłeś stanowisko w tej kwestii :) To, że bronisz Georgea jest jak najbardziej zrozumiałe. Nie kojarzę żadnego takiego przypadku z tegorocznych playoffs, ale jeżeli mi coś umknęło, to napisz, może to otworzyć pole do nowej dyskusji i łatwiej będzie z tu znaleźć jakieś rozsądne rozwiązanie. Rola jakichś graczy rotacji nie ma aż takiego wpływu na wynik, a tu mówimy o absolutnym liderze playoffowego teamu, który walczy na baaaardzo silnym i wyrównanym Wschodzie. 

Osobiście uważam, że Celtics u nas w tym sezonie są niedoceniani, ale to tylko moje zdanie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Co poeta ma na myśli? 

 

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Fajnie, że zająłeś stanowisko w tej kwestii :) To, że bronisz Georgea jest jak najbardziej zrozumiałe. Nie kojarzę żadnego takiego przypadku z tegorocznych playoffs

Klay.

U nas nie zerwał  ACL, bo nie grał w finale, więc Tecu wg. Twojej oceny ma go cały trymestr. 

Uwzględniłeś to w bilansie 76ers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

 

Klay.

U nas nie zerwał  ACL, bo nie grał w finale, więc Tecu wg. Twojej oceny ma go cały trymestr. 

Uwzględniłeś to w bilansie 76ers?

To nie o to chodzi i tu nie ma analogii. Analogia jest tutaj: Klay powinien wrócić u nas wcześniej po prostu o różnicę, między skończonymi play-offs Tecu, a momentem, w którym doznał kontuzji ( gdyby chcieć to traktować identycznie jak PG13 case)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Co poeta ma na myśli? 

 

Czy to nie niesprawiedliwe, że Klay Thompson, który w beGM nie grał w finałach konferencji, pauzuje cały rok u nas przez kontuzję, którą złapał w finałach ligi w realu? Dlaczego nie liczysz zdrowego Klaya w beGM? Jednak Roto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne opisy @january szkoda, że masz przerwę i focha na Marcusa. Jakby nie te Lakers i twoje różowe okulary to nie mielibyśmy tyle sprzeczek ;)

Swoją drogą dziwi mnie, że nie widzisz pewnego podobieństwa między Tatum, a Butler. Obaj zawodzą jako scorerzy, ale mają świetny wpływ na zespół. Ale dla Tatuma masz tylko jad, a dla Butlera on/off :)

nie do końca zgadzam się też, że Burks traciłby jako SF. Jones też gra u mnie tak drugi sezon. @Alonzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokawily sie juz glosy na westbrooka i warrena w tej zabawie w asg a zadnego glosu nie dostal sabonis? On robi zajebisty on/off w kozackim teamie. Z nim na parkiecie pacers maja 2 obrone i 9 atak w lidze.

Porownajcie sobie on/offy sabonisa z ktorymkolwiek innym starterem pacers ( brogdon, lamb, warren, myles). Sabonis ma w pacers impakt superstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, człowiek...morza napisał:

EAST

F1E: Embiid
F1E: Giannis
F1E: Davis (dziwne są te głosy powyżej z Siakamem nad Davisem)
G1E: Harden
G1E: Doncic

F2E: Towns
F2E: Kawhi
F2E: Siakam
G2E: Westbrook (u nas byłby po prostu lepszy, niż w realu)
G2E: Kemba

Nie głosujemy na swoich graczy :)

@fluber u mnie Sabonis był o włos - po prostu uznałem że wybrana szóstka była lepsza, on był siódmy - jest zajebisty w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, january napisał:

Nie patrzę na poszczególne terminarze, ale każdy team dostaje ode mnie z automatu +1W jak jest z zachodu, -1W jak jest z wschodu. (czyli 13W team z wschodu pod względem siły dla mnie jest 15W teamem z zachodu).

EastC.


7-9. Knicks 16-12
Należy docenić bardzo mocną defensywę, ale nieobecności Irvinga i Kawhiego (oraz też tam Davisa coś) bardzo źle wpływają na ilość zwycięstw. Dodatkowo poza Tuckerem i Robinsonem nieciekawie wygląda reszta składu (Bazemore, T.Chandler? Damn), daleko tu od samograja, zobaczymy jak dalej potoczy się sezon, ale ciężki start mistrzów.

Opis spoko, jest wzmianka o bardzo mocnej defensywie, tylko za słowami nie idzie bilans 😥

Jednej kwestii nie rozumiem, ofensywa z Kyrie/Leonardem + Davisem byłaby c***owa? Wychodzi tu jak na moje niedoszacowanie. Mieliśmy jakieś przykłady w historii by z dwoma zawodnikami na takim poziomie ofensywa była poniżej przeciętnej ligowej? Zachęcam innych do dyskusji takze w tym wzgledzie

Ogólnie przez większość trymestry gram z dwoma zawodnikami w top10 (Davis, Leonard), do tego trzech dobrych rolesow (zapominany Sliwka, Tucker, Robinson), solidni Mcconnell i Dotson. To nie jest mało.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie taka przewaga w waszych opiniach w stronę Sabonisa. Warren jest efektywniejszym scorerem, mimo że bazuje na dalszych pozycjach, a obrona Litwina to dla mnie wciąż spory alert.

Minimalnie wyżej w tym trymestrze brałbym Warrena. Zresztą Sabonis kosztem Embiida byłby niemożliwy że względu na pozycje. Warren to klasyczny forward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

Opis spoko, jest wzmianka o bardzo mocnej defensywie, tylko za słowami nie idzie bilans 😥

Jednej kwestii nie rozumiem, ofensywa z Kyrie/Leonardem + Davisem byłaby c***owa? Wychodzi tu jak na moje niedoszacowanie. Mieliśmy jakieś przykłady w historii by z dwoma zawodnikami na takim poziomie ofensywa była poniżej przeciętnej ligowej? Zachęcam innych do dyskusji takze w tym wzgledzie

Ogólnie przez większość trymestry gram z dwoma zawodnikami w top10 (Davis, Leonard), do tego trzech dobrych rolesow (zapominany Sliwka, Tucker, Robinson), solidni Mcconnell i Dotson. To nie jest mało.

Ponowię pytanie. Tucker na trójce a Leo na dwójce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.