Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

A Suns to są bardzo niedoceniani.

Dinwiddie - Bogdanovic - Harris - JJJ - Al Horford i Barnes, który jest najlepszym graczem Kings jako sixth man? Nice...

Bardzo lubię ten zespół na papierze.

Dokładnie.

I do tego Thybulle jako siódmy gracz. U mnie @Lucas pewnie będzie miał HCA spot po T1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał jak to powalczylbym o lepszy bilans opisowo, ale cóż, z telefonu średnio się pisze rozprawki. 

No ale nie ma rzeczywistości w której moi Suns są o 3W gorsi od Spurs. 

8 minut temu, Eld napisał:

do tego Thybulle jako siódmy gracz

Mocno mnie zdziwiło, że daje trójkę na mecz na 46% skuteczności :D Szkoda że teraz coś mu się stało, a od prawie dwóch tygodni nie miałem nawet jak Denver obejrzeć, więc nie wiem co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boje się o zdrowie bo w tego typu grach zawsze miałem pecha.
Przede wszystkim skupmy się na T1 i grze tu i teraz. Walczę o wyższe niż ciut ponad 50% bilanse bo 3 z moich 5 kluczowych graczy zagrało ponad stan i chciałbym aby byli docenieni. Jasne ze nie utrzymają takiej skuteczności ale stad apel o policzenie wygranych jeszcze raz.
Wiggins zrobił 25/5,4/3,3 na poprawnych skutecznościach ( 45/33 dla niego to i tak szczyt marzeń) i wyobrażam sobie jakby ktoś inny z GM miał takie cyfry z ławki to byłyby samopochwaly nieskończone. 
wrzucanie narracji ze jest w odwrocie gdy zagrał na razie sezon życia oraz zapowiedź ze będzie gorzej i pojawi się minusowy bilans jest dla mnie niezrozumiałe. Widzę ze to już szykowanie się na przyszłość - trudno 
Wiggins nie ma miłości ale jak na shootera bez głowy te jego 3,3 asysty są na prawdę niezłe. 
lma właśnie chyba się ogarnia bo ostatnie mecze trafia zza łuku 3/5 1/2  i 5/6 ! Oraz właśnie jest po meczu 40 punktowym oraz regularnie daje 2-3 bloki 

 

wiec zawsze punktem odniesienia powinny być gry rozegrane i jeżeli na tak sprzyjających okolicznościach jakimi są mocne występy Brogdona ( były słuszne obawy czy w nowej roli w nowym zespole podoła) Bertansa ( obawy czy dostanie mi uty) oraz niespodziewany 25 punktowy Wiggins gdzie poza Collinsem mój szeroki 14 osobowy skład był w zdrowiu ( ba nawet ten Stanley zdrowy ale nie gra bo nie ogarnia nowych schematów D) dajecie mi plus w ponad 50/50 to ocxyeisvue ze zaraz ujrzę 9/19 czy coś w ten deseń.

tymczasem wraca Collins  27/10 9/16 w nocy z Bulls 32/12 i w każdym meczu 2-3 bloki co jest nadzieja ze zacznie choć trochę bronic a w nocy dobre mecze kolejny raz mieli Gay 16/7 & Murray 13/4/5 gdzie obaj 4/7 oraz 2/3 zza łuku plus solidnie Alex Len 10/5 2/2 za trzy 

Przecież Brogdon był w T1 genialny i zespołowo mi się to niezłe ułożyło. 
jego mocny start i granie Collinsem zbiegło się ze słabszym startem LMA później super sekwencje miał Wiggins a gdy zawieszono Collinsa bardzo dobrze zaczął grać Bertans bijąc rekordy kariery. Przy spowolnieniu Brogdona i niespełniającymi oczekiwań Reddisha i Murraya lepiej grał Monte Morris który w Denver przy mniejszych minutach realizuje game plan solidnie i cieszę się ze go mam. Alex Len gra w kratkę ale dodaje mi w rotacji gracza a Gay oststnio wraca do formy co widać w wynikach spurs - tak jak grudniowy znudzony ale efektywny LMA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawiązanie do Tobiasa było tylko w kontekście ze nominowałes go do ASG beGM 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Przecież ty jesteś największym chwalipiętą tej gry :)

Czasem podniecam się Bertansem i Collinsem bo ich nie oglądacie. 

Z racji posiadania Wigginsa i Gaya którzy maja opinie głupich leniwych egoistycznych bezmózgowia walczę z tymi latkami 

A fakty są takie ze zagrał Wiggins ponad stan czym zaskoczył wszystkich... poza fachurami z forum którzy nie dali się nabrać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby, często się z tobą zgadzam i generalnie podobnie myślimy na wiele tematów ale ten Warren i jego 17ppg i 3rpg w ASG na naszym piekielnym wschodzie to słabo trochę no... uważam oczywiście ze powinno się pojawić tam jakieś jeszcze inne nazwisko, ale to już nawet Will Barton bardziej zasłużył, zwłaszcza ze dałeś nam całkiem niezły bilans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do pokera tylko DDR brakuje aby mieć zestaw tych nielubianych „w ciemno” graczy 

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Camby, często się z tobą zgadzam i generalnie podobnie myślimy na wiele tematów ale ten Warren i jego 17ppg i 3rpg w ASG na naszym piekielnym wschodzie to słabo trochę no... uważam oczywiście ze powinno się pojawić tam jakieś jeszcze inne nazwisko, ale to już nawet Will Barton bardziej zasłużył, zwłaszcza ze dałeś nam całkiem niezły bilans. 

Tez myśle o tym Warrenie bo kto za niego?

Gdzie u nas gra Middleton?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Mi do pokera tylko DDR brakuje aby mieć zestaw tych nielubianych „w ciemno” graczy 

Tez myśle o tym Warrenie bo kto za niego?

No mowie ze jest wielu, a nawet mój Barton zasłużył bardziej. 15/5/4, naprawde zajebisty defence i trójka na poziomie 40%. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czlowiek 

parujac zestaw Davis PF plus Plumm na C grasz grupie minuty Tuckerem na SF przesuwając Leonarda na SG?

Nie wiem może się nie znam ale obecnie KL dużo bardziej lubi sobie biegać jako PF niż SG czego dawno u Popa nie robił ( jeżeli chodzi o obronę bo miał z Greenem kiedyś sekwencje na obronę Curry ale to był 2015)

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No mowie ze jest wielu, a nawet mój Barton zasłużył bardziej. 15/5/4, naprawde zajebisty defence i trójka na poziomie 40%. 

Chyba mam!

Leonard na SF a na skrzydło Paul Millsap Atlanta Hawks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Camby, często się z tobą zgadzam i generalnie podobnie myślimy na wiele tematów ale ten Warren i jego 17ppg i 3rpg w ASG na naszym piekielnym wschodzie to słabo trochę no... uważam oczywiście ze powinno się pojawić tam jakieś jeszcze inne nazwisko, ale to już nawet Will Barton bardziej zasłużył, zwłaszcza ze dałeś nam całkiem niezły bilans. 

Warren to taki Josh Richardson z Miami Heat, gdy był najlepszym graczem zespołu, a w ASG znalazł się bardziej medialny Dragic mimo bardzo przeciętnego sezonu. Ja tego błędu nie popełniłem. Jeden z graczy Heat musiał się wtedy znaleźć, bo ogólnie mecze wygrywali głębią składu. I Hornets piszą podobną historię.

Tu mamy podobny przypadek. Warren - Josh Richardson, Westbrook - Dragic. Skoro w RL NBA wiele osób wskazuje, że w ASG może zagrać Sabonis, to ja osobiście uważam, że Warren jest minimalnie lepszy. Serio, zacznijmy doceniać Pacers ( sam tego nie robiłem ), ale oni po fatalnym początku wygrywali jak leci i nie ustępują w żaden sposób bardziej medialnym teamom.

Will Barton? Minimalnie za Donovanem Mitchellem.

Ogólnie Wschód ma wiele nazwisk o które można się dopominać:

Bojan Bogdanovic

Ben Simmons

Joel Embiid

Montrezl Harrell

Fred VanVleet

CJ McCollum

Lou Williams

Buddy Hield

Will Barton

Jamal Murray

Domantas Sabonis

Evan Fournier

Ale uczciwie patrząc to nie licząc Embiida, który przegrał głównie przez absencje i swoją pozycje, to nie widzę nazwiska, które może czuć się mocno skrzywdzone nominacją do ASG Warrena, ale chętnie popatrzą na wasze nominacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja oglądam dużo real pacers akurat, i Warren tam na pewno jest gorszy niż Sabonis i Brogdon, bo nie jest regularnym grajkiem, jak mu nie idzie to jest irytujący wręcz. O wiele bardziej regularny jest taki Barton czy nawet McCollum, ale jemu się powinno dostać za początek sezonu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Warren wtedy był kompletnym randomem, to że w następnym sezonie zaczął rzucać za 3 i dołożył >80%FT to już nie moja wina. ;]

Nie był randomem, bo już wtedy prowadziliśmy dyskusje na ogólniaku, że jako driver wśród forwardów był gorszy tylko od LeBrona i Giannisa, a grał wtedy w kiepskich Suns.

Ale fakt, że dołożenie rzutu i też znacząco poprawił się w obronie ( szału nie ma, ale w porównaniu do tego co było niebo, a ziemia ) i wyrósł na bardzo wartościowego startera.

Fournier też sporo zyskał w twoich oczach od lata, gdy polishlama wymieniał go jako część wymiany za CP3 ;)

Zresztą kungfu nie wyrównał go chyba przez własną opieszałość, a nie doradztwo mądrych głów ( nie tylko BMF tam był ).

Podobnie zresztą z upomnieniem się o skasowanie z salary kontraktu Mozgova, mimo moich setek przypomnień. @Eld daj może znać koledze, by łaskawie znów zerknął na forum...

@kungfubestia Pozdrawiamy jak wreszcie przeczytasz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli był kompletnym randomem: bez obrony, bez trójki, bez kreacji, jakby dalej rzucał te 0.3 trójki na mecz na 20% to w takich Hornets nie zagrałby minuty obok Westbrooka. Nikt wtedy nie pisał ''pierdolisz, za rok zacznie rzucać trójki na 40%, zacznie bronić i będzie innym graczem". 

Fournier z poziomu kompletnego randoma (average starter) też zaczął grać życiówkę (jakieś top60 ligi być może), ale on tego raczej nie utrzyma.

Umywam ręce. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

Fournier z poziomu kompletnego randoma (average starter) też zaczął grać życiówkę (jakieś top60 ligi być może), ale on tego raczej nie utrzyma.

Zgadza się. Zapewne nie utrzyma, ale ten "dodatkowy skill" o którym wspomniałeś zostanie :)

Warren jak wpadnie w slump zapewne będzie dużo bardziej bezużyteczny, może nawet szkodliwy. Ale za ten trymestr go nagradzam jako najlepszego gracza Hornets, chociaż w RL NBA dostałby Westbrook. Historia ASG zna dużo bardziej kontrowersyjne nominacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.