Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, cvbe napisał:

No jak każdy w swoim opisie chce 18 winów to może być ciężko. Jutro się przyjrzę dokładnie wszystkim, ale póki co z nieoczywistych drużyn bardzo mi się podobają Kings (nawet mimo że dostaną ode mnie -2w za zamieszanie w offseason) :)

U mnie Kings szykują się nisko. Straszna ofensywa przy absencjach Rubio, gorsza nawet niż ta Magic z RL NBA. Defensywa cała wisi na Gobercie.

Bardzo przeciętny roster niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Principe napisał:

Te 10-18 i 11-17 to tak serio? 

 

Przecież ja te 10, 11 winow robię spokojnie po powrocie PG. Czyli do tego momentu rozumiem mam bilans 0-11? :D

No patrzac w terminarz to jakies 2-9...

Masz 11 meczow bez pg13 ( plus 3 kolejne na limitowanych minutach) a nie wiem czy @ignazz nie liczy 2 tygodni z playoffs. 

A pg13 ma duzo slabszy sezon niz w thunder, on chyba nawet nie jest plusowy w on/offach. Kawhi jest plus 14.4 a george 0. 

I nie bardzo ma kto zdobywac punkty, kontuzje i waska rotacja przez co grasz srednio 35 minut smartem, 36 minut adamsem (!), 36 minut nancem (!!!), 38 minut bogdanovićem (!!!!!!!!) przez calutki trymestr. W ubieglym sezonie 36mpg plus gralo 3 graczy w calej lidze. Zaden center nie gral nawet 34. To jest pudrowanie trupa troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber

A czemu Pels tak nisko?

Robiłeś jakąś wnikliwszą analizę mojej drużyny?

Osobiście zapowiada się po tych dwóch głosach, że będą mocno skrzywdzony w głosowaniach. Zdecydowanie bliżej mi poziomem do Mavs czy Kings niż Warriors czy Jazz na ten moment.

Jestem taką gorszą kalką twojego teamu na Zachodzie opartym na głębi. Sobie dałeś 19-9 na cholernie mocnym Wschodzie, a mi 10-18...

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Glownie z powodu tego jak bardzo bardzo bardzo bardzo baaaaaardzo zly jest griffin w tym sezonie.

Twoim najlepszym graczem w tym trymestrze jest aaron holiday a drugim alec burks.

Mam też Dillona Brooksa czy Jonasa Valanciunasa :)

Ogólnie nie opieram składu na starpower tylko na sensownej głębi i kto jak kto, ale ty powinieneś to rozumieć najlepiej, bo to tak jakby ktoś Ci ucinał winy za Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Mam też Dillona Brooksa czy Jonasa Valanciunasa :)

Ogólnie nie opieram składu na starpower tylko na sensownej głębi i kto jak kto, ale ty powinieneś to rozumieć najlepiej, bo to tak jakby ktoś Ci ucinał winy za Westbrooka.

Byc moze za malo ogladam memphis i warriors zeby ich docenic ( burksa).

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Byc moze za malo ogladam memphis i warriors zeby ich docenic ( burksa).

Ano szkoda. Ja właśnie głównie Pacers i Grizzlies oglądam.

Początkowo sporo też oglądałem Magic, ale gra Bamby wprowadzała mnie w depresje. Ale pod względem statystyk się też ogarnął w drugiej połowie, by grać przyzwoitego backupa.

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

jak już o Brooksie mowa to co tam u Tyusa ? :D 

Z tygodnia na tydzień coraz lepszy, dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15-13 to na słabszym zachodzie nie jest szczyt marzeń @polishllama69 dla spurs którzy według twojej propozycji upraszczając maja wygrywać u siebie i wszystko przegrywać na wyjeździe ?

pozytywnie zaskoczył w nowej roli Brogdon oraz Bertans a i wyskok Wigginsa mimo ze go nie lubisz powinien zostać zauważony. Serio tak nisko cenisz ciut inny skład gdzie leniwy LMA nie musi robić wszystkiego a na ławce rezerwowych mam graczy którzy bronią w przeciwieństwie do rl nba? 

Przy kreowaniu Brogdona ja nie zmuszam Dejounte Murraya do nie swojej gry / minuty dostają wszyscy ciut bardziej przewidywalnie niż u Popa a Collins zagrał pare dobrych spotkań mimo wszystko wchodząc przed zawieszeniem w sezon. 

Wiem ze mało sexy brzmią nazwiska Gay Wiggins i LMA i są oni w topie twoich antypatii ale nie uważam spurs lepszych tylko o 1W niż twoje jazz bez Aytona z kontuzjowanym Hayem 

A przecież nie gra u Ciebie Otto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

wyskok Wigginsa mimo ze go nie lubisz powinien zostać zauważony.

był mozliwy tylko i wyłącznie dzięki centrowi, który wyciągał wysokiego rywala bardzo wysoko, u Ciebie te drives kończyłyby się w najlepszym wypadku faulem a nie koszami :) poza tym LMA był słaby i coś tam opuścił, zresztą i tak odchodzę to ani się o bilans nie kłócę (a mógłbym) ani nie przykładam wielkiem wagi do tego aby to było 10/10 poprawne, 8/10 dokładności mi wystarcza ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, fluber napisał:

No patrzac w terminarz to jakies 2-9...

Masz 11 meczow bez pg13 ( plus 3 kolejne na limitowanych minutach) a nie wiem czy @ignazz nie liczy 2 tygodni z playoffs. 

A pg13 ma duzo slabszy sezon niz w thunder, on chyba nawet nie jest plusowy w on/offach. Kawhi jest plus 14.4 a george 0. 

I nie bardzo ma kto zdobywac punkty, kontuzje i waska rotacja przez co grasz srednio 35 minut smartem, 36 minut adamsem (!), 36 minut nancem (!!!), 38 minut bogdanovićem (!!!!!!!!) przez calutki trymestr. W ubieglym sezonie 36mpg plus gralo 3 graczy w calej lidze. Zaden center nie gral nawet 34. To jest pudrowanie trupa troche...

Nie wiem Fluber skąd wziąłeś te minuty. Nie kwestionuje że George ma gorsza formę niż w zeszłym sezonie ale w ataku nadal gra bardzo dobrze, a pierwsze 2 (nie 3) mecze z limitem zagrał i zdobył 33 i 37 punktów 20/37 z gry i 9/16 za 3 więc to akurat nie był problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

był mozliwy tylko i wyłącznie dzięki centrowi, który wyciągał wysokiego rywala bardzo wysoko, u Ciebie te drives kończyłyby się w najlepszym wypadku faulem a nie koszami :) poza tym LMA był słaby i coś tam opuścił, zresztą i tak odchodzę to ani się o bilans nie kłócę (a mógłbym) ani nie przykładam wielkiem wagi do tego aby to było 10/10 poprawne, 8/10 dokładności mi wystarcza ;) 

Szanuje ze każdy ma swoje zdanie ale zrównałes nasze bilanse a grałeś bez 3 bardzo ważnych graczy 

Wyjątkowo spurs byli zdrowi 

Twoi to szpital na peryferiach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.