Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat Fourniera bardzo doceniam ale patrząc na budowę twoich Wizz Harden mu zjada posiadania choc kick And drive mogłoby się udać. Chodzi mi o balans potrzeb twojego zespołu i tu brak mi podkoszowych. 

2 minuty temu, Eld napisał:

O prze wuje w tym Toronto. 

To jest celowa literówka bo to pierwszy post głosującego i dobry test dla tych co copy paste robią ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Sylvinho. napisał:

 

Pamiętamy fluber, 32-50. Jednak chyba ważniejsze jest to co obecnie dzieje się na parkietach NBA, a nie to co się miało w przewidywaniach przedsezonowych.
 

Dlatego w stosunku do tego co wychodzilo z przedsezonowych ocen ponad 100 forumowiczow podnioslem Ci liczbe winow na podstawie tego co sie dzialo w rl nba o prawie polowe.

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Szablon:

 

  • Spurs: xxx

Nie można tak zostawiać, inaczej będę musiał sam to uzupełniać aby suma się zgadzała.

A jak uzupełniłem to wyszło mi, że dajesz swoim Spurs 21-7 w T1. 

Na pewno niczego nie chcesz zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Sylvinho. napisał:


Natomiast co do Cama i RHJ to się zwyczajnie mylisz. RHJ miał problemy z pachwiną na początku sezonu, a teraz gra już spore minuty w Raptors, natomiast, Cam miał na początku sezonu problemy z łydką i dlatego nie grał, a później w trakcie sezonu opuścił jedno spotkanie przez problemy z biodrem. Także zanim coś napiszesz to fajnie by było jakbyś to sprawdził. 

 

Jeżeli co do Cama i RHJ-a się mylę ( ale kurde dałbym sobie rękę uciąć, że czytałem wywiad z Nursem, że RHJ i Stanley Johnson są poza rotacją Raptors, bo nie kumają defensywnych schematów), no to sorry, ale to w takim razie musisz komuś dać ich minut, bo ja jednak trochę tam porachowałem w tej zakładce injuries i w Twoim depth chart brakuje jeszcze kilkudziesięciu minut do rozdysponowania, co fajnie maskuje jak bardzo nie masz kim grać, ale to trochę nie fair. Ja chyba powinienem w takich przypadkach po prostu za każdy mecz nieobecności gracza liczyć zgodnie z depth chart, że w tych minutach teamy grają w 4, a nie w 5, skoro w rotacji nie przewidziano zastępstwa. Zwłaszcza, że za to:

Cytat

 

Absencje: 

Torrey Craig - 7 ( nie był kontuzjowany, crazy Mike po prostu odsunął go na ławkę, ogólnie wahania minut u Craiga są bardzo dziwne ale to może coś więcej na ten temat będą wiedzieć fani Denver)

Noah Vonleh - 9 (nie był kontuzjowany tylko został odsunięty na ławkę prze trenera)

Rondae Hollis-Jefferson - 8

Cam Johnson - 3

Emmanuel Mudiay - 3

Matthew Dellavedowa - 2

 

to Ci się powinno oberwać ostro, bo w to, że "zapomniałeś", że Capela był przez 4 mecze kontuzjowany, zwłaszcza że sam to uzupełniałem w zakładce injuries dla Twojej drużyny, to nie uwierzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli co do Cama i RHJ-a się mylę ( ale kurde dałbym sobie rękę uciąć, że czytałem wywiad z Nursem, że RHJ i Stanley Johnson są poza rotacją Raptors, bo nie kumają defensywnych schematów), no to sorry, ale to w takim razie musisz komuś dać ich minut, bo ja jednak trochę tam porachowałem w tej zakładce injuries i w Twoim depth chart brakuje jeszcze kilkudziesięciu minut do rozdysponowania, co fajnie maskuje jak bardzo nie masz kim grać, ale to trochę nie fair. Ja chyba powinienem w takich przypadkach po prostu za każdy mecz nieobecności gracza liczyć zgodnie z depth chart, że w tych minutach teamy grają w 4, a nie w 5, skoro w rotacji nie przewidziano zastępstwa. Zwłaszcza, że za to:

to Ci się powinno oberwać ostro, bo w to, że "zapomniałeś", że Capela był przez 4 mecze kontuzjowany, zwłaszcza że sam to uzupełniałem w zakładce injuries dla Twojej drużyny, to nie uwierzę. 

 

Faktycznie, zaraz dodam Całe. W Wordzie miałem zapisane ale nie skopiowałem do tematu.

A co do dodatkowych minut według Twojego sposobu to uzupełnienie je, ale już raczej nie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

ale kurde dałbym sobie rękę uciąć, że czytałem wywiad z Nursem, że RHJ i Stanley Johnson są poza rotacją Raptors, bo nie kumają defensywnych schematów)

Tak było, ale to jeszcze przed sezonem, a potem może na samym początku, bo Nurse zaczął bardzo krótką rotacją. RHJ akurat był bardzo solidnym rolesem w tym trymestrze. W Raptors ósmy najlepszy gracz czyli w Wizards może spokojnie dawać impact solidnego sixth mana.

Od wczoraj katuje swoje przygotowania, by dzisiaj już móc opublikować głosy, mimo gniewu żony, ale sam już jestem podjarany tym co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał się spiąć z opisem i agresywną narracją po zrobieniu bilansów.

Wstępnie wychodzi mi, że nijak czterech meczów straty do Mavs nie powinienem mieć i przy ewentualnym powrocie Blake Griffina do żywych powinienem zespół z Teksasu lekko łyknąć.

Także @karpik szykuj się na walkę :) Głębia rotacji plus coraz lepsza forma moich graczy może jeszcze nawet dać PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Nie można tak zostawiać, inaczej będę musiał sam to uzupełniać aby suma się zgadzała.

A jak uzupełniłem to wyszło mi, że dajesz swoim Spurs 21-7 w T1. 

Na pewno niczego nie chcesz zmienić?

18:10 spurs wiec dodatkowe 3 winy dodam do edycji. 
Na pewno wrócę do oceny Wizz bo Hardy gra mocny sezon stad edycja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Chyba będę musiał się spiąć z opisem i agresywną narracją po zrobieniu bilansów.

Dajesz, bo póki co typowane przez niektórych OKC na bottom 3 jest 1W za Tobą.

A Nurkić na treningach wygląda bardzo dobrze :).

4 minuty temu, ignazz napisał:

18:10 spurs wiec dodatkowe 3 winy dodam do edycji. 
Na pewno wrócę do oceny Wizz bo Hardy gra mocny sezon stad edycja. 

W takim razie 3L też musisz komuś odjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Dajesz, bo póki co typowane przez niektórych OKC na bottom 3 jest 1W za Tobą.

No niestety, nie przyłożyłem się do opisu, bo ostatnie dwa tygodnie tylko praca i święta. Chyba ludzie też lekceważą trochę ten mój skład, mimo że taki Alec Burks może spokojnie zgłaszać akces do najlepszego gracza Warriors tego trymestru i to grając większość trymetru w roli głównego kreatora ataku i scorera.

A mam tu zaskakująco mocny zespół. Gdzieś tak dwa winy mniej niż Mavs, a takie Jazz jest potężnie overrated. Hayward, Porter, Thomas Bryant, Ayton opuścili ponad połowę trymestrów. Rezerwowy Bucks G. Hill i rookie PJ Washington to tam najlepsi gracze, a fit jest bardzo słaby. Będę musiał chyba mocniej przyjrzeć się opisowi polishlamy, bo zespół raczej na jakieś 7-8W obecnie, a nie 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Principe napisał:

Te 10-18 i 11-17 to tak serio? 

 

Przecież ja te 10, 11 winow robię spokojnie po powrocie PG. Czyli do tego momentu rozumiem mam bilans 0-11? :D

Też miałem to podnieść ale chciałem jeszcze ze 2, 3 głosy innych zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.