Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ashigaru napisał:

Ale jak chcecie w wigilię włączać imbe, to biorę po 5 pierogów ruskich i 3 z grzybami i słucham Państwa. Kto wygra tym razem? 

Ja.

Bo im posty pousuwam jak mi w Wigilię imbę rozkręca :D. Deal with it.

Opłatek do ręki, czy tam kieliszek i ładne życzenia sobie złożyć jeden z drugim!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się tylko droczę.

A @Alonzo ślę serdeczne i najszczersze życzenia pójścia  za słowami, tak ażeby zawodnicy Magic nie musieli w końcu drżeć, iż w następnym okienku któryś z nich zostanie wymieniony xd

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Ja tam się tylko droczę.

A @Alonzo ślę najszczersze życzenia pójścia  za słowami, tak ażeby zawodnicy Magic nie musieli w końcu drżeć, iż w następnym okienku któryś z nich zostanie wymieniony xd

 

ja również przesyłam GMowi Knicks najszczersze życzenia :) Życzę Tobie, by prowadzony przez Ciebie team wreszcie awansował do II rundy playoffs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne wigilijne beGM :) 

Rybak w roli wujka Janusza, który nawet podczas rozmow o wyższości śledzia po żydowsku nad tym w śmietanie potrafi wplec temat Orlando Magic. 

Alonzo jak wujek Andrzej z tradycyjna odpowiedzią kończąca dyskusje i bazująca na faktach, ze ten przehypowany GM w tronie z odzysku nigdy nie przeskoczył 1 rundy, będąc jednym GMem w historii który dostał 0:4 w PO od duetu Lowry-DeRozan.

Eld jak mama Brygida, straszy ze zabierze wujkom flaszkę jak rozmowa nie zejdzie z tematu polityki, ale ogólnie polewa jeszcze trochę bo reszta stołu  ma dodatkowy ubaw z wujków, ba, kuzyn Maciej jeszcze rzuca w międzyczasie, ze tylko śledź w oleju jest odpowiednim śledziem, co dodatkowo nakręca Andrzeja i Janusza.

Eh, dobrze ze Minnesota jest jak czerwony barszczyk z uszkami i nikt nie ma wątpliwości, kto zaczyna drugi trymestr jako lider Zachodu ze sporym upsidem.

I niech ta zgodna myśl, przyświeca wszystkim podczas wigilii w tym właściwym świecie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to Lakers, Minnesota, Denver i chyba należy stwierdzić bez wahania, że Lakers mają najsłabsze D tutaj a ofensywa oparta o graczy, którzy muszą mieć high usage aby być efektywnymi też raczej wydajna nei bedzie, zwłaszcza bez dobrej ofensywnej zbiórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, zdrowia dla Was i Waszych bliskich w nadchodzącym Nowym Roku!

A BeGM jako całości życzę więcej dystansu do zabawy i samych monster games liderów u contenderów, a tankerom samych wysokich picków.

Kocham Was, LBS

ps. aha no i zapraszam na Zlot do Wawki już 6 lutego (bodajże) podczas Trade Deadline

taki Iggy, powoli trzeba ogarniać te aparty dla Spółdzielni :D

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie dam rady z tym opisem, postaram się na jutro, ale z tego co widzę, to się coś ładnie odjaniepawla.

Przepraszam, ale tak naprawdę tylko sam sobie szkodzę, nie umyślnie,, też trochę komplikacji rodzinnych (w Wigilię) miałem.

Mogłeś nie zanotować ale wydłuzyliśmy o 2 dni do 27 więc na luzie ogarnij co ważniejsze.

5 godzin temu, polishllama69 napisał:

w końcu Pan Maruda i Pogromca uśmiechów dzieci

Ale, ale, ale że ja? :(

I dlatego ta strzałka w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Ja na razie wrzuciłem propozycje która można mi pomoc edytować. 
z ciekawostek wysoko mam Bucks Lakers oraz Orlando Nyk Minny 

jeżeli opisy wyjaśnia mi więcej dam lepszy gorszy bilans. 
to lekka przymiarka 

Szczególnie ze Chicago na razie jest pokrzywdzone propozycja. 

Ja mialem knicks wysoko dopoki nie zaczalem analizowac skladu i w sumie tam z trojki irving-leonard-davis po usrednieniu z uwagi na kontuzje gra tylko dwoch a trzecim strzelcem knicks w rl nba jest w takim ukladzie duncan robinson. No i przesunalem ich troche nizej niz planowalem na poczatku.

52 minuty temu, cvbe napisał:

@fluber ała, jak bez terminarza mam 7-21 to już tu wyczywam jakieś 3-24 od tych z terminarzem xd

Ja sie tylko zgodzilem z Twoja propozycja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.