Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

przecież wartość Poeltla chowa się po bronionej stronie a, że łączy się to z c***ową i mało mobilną grą LMA to po tej stronie to nie mogą chłopaki grać razem, chociaż mi do tego zespołu bardziej pasuje Austriak (rl SAS)

nie wiem o co chodzi @fluber i będąc poza światem nie chce mi się domyślać o co chodzi, więc albo nk wytłumaczy, albo sram na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszej grze dobrze broniący Center bez rzutu dystansowego jest mało przydatny tak ogólnie. Miałem wysokie oczekiwania wobec Jakuba ale on niestety się zatrzymał w rozwoju. 

Spurs są dysfunkcyjni jeżeli chodzi o budowę składu. Strasznie się to ogląda. Ostatni raz taki koszmar widziałem z Wilkinsem w udziale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

W dzisiejszej grze dobrze broniący Center bez rzutu dystansowego jest mało przydatny tak ogólnie. Miałem wysokie oczekiwania wobec Jakuba ale on niestety się zatrzymał w rozwoju. 

@karpik co sądzisz o tym :D 

ogólnie jeżeli jego wartość w wielkiej mierzy wychodzi albo z rim protection, albo z walki na deskach i stawiania dobrych screenów to wartość takiego grajka dalej jest gigantyczna a sam rzut to jedno, ale jeżeli jest poniżej 33-35% to moim zdaniem jest bezcelowy, zwłaszcza jesli pod uwagę weźmiemy wartośc, którą może dostarczyć zabierając gracza do zabezpieczenia przestrzeni pod koszem

1 minutę temu, fluber napisał:

O co chodzi z czym???

twoją rozpiską, chciałem usiąść do tego, ale widzę niespodzianki a po 40h bez snu nie chce mi się rozwodzić co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

twoją rozpiską, chciałem usiąść do tego, ale widzę niespodzianki a po 40h bez snu nie chce mi się rozwodzić co to jest

Normalnie depth chart to 5 pozycji po 48 minut ( 240 ), ale gdy sa kontuzje, trzeba te minuty zwiekszyc. Zeby gm-owie nie mordowali sie z rozpiskami po kontuzjach obliczylem ekwiwalent minut. Czyli nie przejmujesz sie kontuzjami i robisz jeden depth chart zamiast na 240 minut to na tyle ile wyszlo w arkuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Eld napisał:

@Ashigaru jak tam idzie tank?

Pytam bo generalnie Twoje duo CP3 - Schroder w RL OKC zaczęło bardzo ładnie klikać, a i KCP gra chyba najlepszy basket od 3 lat.

tam tyler johnson gra 40 minut średnio, wiec schroeder z kcp malo okazji raczej do pokazania

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam co piszecie i bekę mam. Poplanowali mi rotację, debatują czy Tyler i Dennis grają po 48 minut na mecz. 

Minuty na PG/SG/SF są rozdzielone między CP3, Tylera, Dennisa, KCP, McKinneya, TLC, Miltona i McCaw'a. Pierwsza czwórka z palcem w nosie ma około 40 minut na mecz. Dennis jak Manu wbija z ławki za zmęczonego CP3 i Tylera. Impact jak w RL OKC. 

@Eld Tank idzie całkiem znośnie. Nie ma cudów. BMF i tak będzie miał wyższy pick, więc moja pozycja jest wtórna. Jak będzie w top8 to będzie git. Dziękuję za troskę. Dennisa nie będzie u mnie w T2 i T3, więc pójdzie jeszcze lepiej. 😁

 

Wesołych świąt Panowie. 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ashigaru napisał:

@człowiek...morza Pamiętam i dziękuje za to że piszesz o tym. Twoje uwagi pomagają mi w "procesie". Dziękuję Ci za to. Można na Ciebie liczyć. 

Dziękuję za miłe słowa i polecam się na przyszłość.

W przeciwieństwie do użytkowników pokroju @Alonzo moja pamięć nie jest wybiórcza i zależna od osoby Gm'a :)

A Tylerowi niechaj się wiedzie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.