Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, polishllama69 napisał:

ciekawe czy tutaj Huerter też tak pudłuje na pusty kosz jak to ma miejsce irl

Na pewno nie bo zamiast krzyków Reddisha jest mroczne spojrzenie lbj. Bron czyni kosze większe wiec spokojnie wpada. Dodatkowo lbj jak podaje do partnera piłkę to ten kawałek gumy tez czyni lepszym. Tu nie ma jak nie wpaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy obrońcy w adv stats, bo są wysoko w DRPM, gdzie pierwszy jest Will Barton

@fluber odleciałeś.

Swoją drogą Aaron Holiday czy TJ McConnell byli moim zdaniem bardziej wartościowi niż Lamb w tym trymestrze. Typowa narracja dla zrobienia kontrastu, ale nie dla kogoś kto ogląda Pacers.

Ale like, bo potem powiesz, że tylko atakuje Hornets, a twoja aktywność i bycie na świeczniku działa przeciwko Tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

  

 

Dziennikarze dotarli do zapisu rozmowy telefonicznej.

-Chcę Howarda
-Chcę Ingr... [koniec rozmowy]

Mniej więcej tak to wyglądało:)

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dobrzy obrońcy w adv stats, bo są wysoko w DRPM, gdzie pierwszy jest Will Barton

@fluber odleciałeś.

Swoją drogą Aaron Holiday czy TJ McConnell byli moim zdaniem bardziej wartościowi niż Lamb w tym trymestrze. Typowa narracja dla zrobienia kontrastu, ale nie dla kogoś kto ogląda Pacers.

Ale like, bo potem powiesz, że tylko atakuje Hornets, a twoja aktywność i bycie na świeczniku działa przeciwko Tobie :)

Barton może nie jest TOP 1 w obronie w tym sezonie, ale moim zdaniem jest w czołówce, więc to akurat nie jest gracz który najbardziej ośmiesza ranking espn.  Natomiast Warren i Sabonis wyglądają dobrze nie tylko w DRPM. Pamiętam jak oglądałem któryś z meczów Pacers-Pistons to Warren był tak przyklejony do Kennarda, że nie poznałem gościa. 

Warren i Sabonis zrobili 19-9 w RL NBA, gdy Lamb był gorszy niż McConnell i Aaron Holiday Twoim zdaniem. To jest jeszcze lepszy kontrast:) Ale pewnie @RonnieArtestics się z TObą nie zgodzi.

Zanim Westbrook zaczął grać jak all star, miałeś moich Hornets z HCA na Wschodzie, więc złego słowa nie powiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Warrena w meczach vs pistons kryl snell a nie bruce brown.

Tzn troche go brown kryl, wg nba stats przez 5 minut lacznie w 4 meczach ktore zagrali:) ale widocznie przez te minute w kazdym meczu go wylaczyl:) lol:)

@MarcusCamby licze na pare slow odnosnie dedmona:)

Generalnie to jest troche kabaret ze ustalamy rotacje po trymestrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

 

W RL Kings bodajże w 4 czy 5 meczu zagrał 4 min i od tego momentu grał krótkie zmiany, raczej nie będzie odkryciem, że u mnie było podobnie.

No raczej bedzie bo na dedmonie analogie z rl nba sie koncza, robin lopez to garbage time player ktory w 2 ostatnich meczach zagral lacznie 9 minut a tu jest drugim rim protectorem w lidze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Eld napisał:

OKLAHOMA CITY THUNDER

 

 Bywały mecze, gdzie miałem do dyspozycji 4-5 zawodników, no ale jak uśredniamy to uśredniamy. Dodatkowo mam w składzie aż 4 graczy których nie ma w RL NBA. Rooster jest tak naprawdę 11 osobowy.

Skład.

s5: Graham (28), SGA (28), Powell (27), OG (27), Kaminsky (28)

key res: Batum (14), Bembry (28), Bolden (2), Bagley (6), Exum (11)

(...)

 

Powell – niechciany przed sezonem, nagle pojawiają się przyjemne oferty za niego. 26 lat, 14,4 ppg, jego TS 61,7%, to pewnie ścisły top ligi. No i nie zostawicie go samego na 7,24 – 39% za trzy przy 4,9 3PA może zaskoczyć niejednego. Dostaje ode mnie solidne 36, a w meczu z ORL żal mi go było ściągać i zagrał prawie 39 minut rzucając im 33 pkt.

(...)

Choć z drugiej strony niejednego pewnie zaskoczyłem, szybkością grania, skutecznością, rozrzucaniem po obwodzie i olewaniem OREB. Np. takie Orlando gdzie przyjechali sobie na luzie pyknąć OKC w przebudowie a tu Graham rzuca 40 punktów, SGA 13 razy w tym trymestrze przekroczył, 20 punktów, OG zostawia Mitchella na 1/14, Powell rzeczywiście te 33 punkty zdobył w RL vs Orlando, a KAT powiedział, że pierdoli taką robotę i nie będzie non stop wybiegał za Frankiem na obwód, na co Frank odpowiada mu 3/6 za 3 punkty jak zdarzyło 6 razy w T1 i 13 razy gdzie trafił minimum dwie trójki? No i co? Mocny team na HCA ze Wschodu też się może nadziać i ze mną przegrać.

SGA, Graham i Kaminsky grali Tobie we wszystkich meczach, a Anunoby(g11), Powell (g28) i Bembry(g27) opuścili po jednym. Czyli praktycznie cały czas miałeś tą 6 na boisku, a 5 grało zawsze. Do Kaminskyego dochodzą Tobie pod kosz zapewne jakieś nonamey + Bolden musi grać. 

Odnośnie meczu z Orlando, to wg roto przegrałeś 164-95 i grałeś 6 swoimi podstawowymi graczami. 95pkt. to i tak nieźle jak na 6 graczy ;) Mitchellowi z tego 1/14 uzbierało się 36pkt. a KAT miał marne 25pkt. 13zb. :P Powell faktycznie miał 33pkt. ale.. w g18, a mecz Orlando - Oklahoma to g7 :) i Powell miał wtedy 6pkt. KAT za Frankiem faktycznie nie wybiegał na obwód, bo Frank zdobył całe 3pkt. w meczu :P 

Graham 35

SGA 24

Anunoby 18

Bembry 9 ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Alonzo napisał:

Nikogo ;) 

ale podawałeś statsy, to napisałem jakich konkretnie meczy dotyczą. :P   

Tak czy siak raczej nie potankowałem w tym trymestrze, niczym RL OKC. 

W sumie to małą edycję mógł bym wrzucić w swoim opisie ale tutaj więcej z Was to przeczyta.

SGA dopiero dziś zagrał 28 mecz. Linijka? 13/18 FGA w tym 2/2 za 3, 32 punkty, 4 zb, 3 ast, w plus/minus +11. 

Tak Shai zareagował na mój opis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to wrzucić, więc najwyżej @Eld przenieś do odpowiedniego wątku, albo do zbiorczego priva. Zakładka injuries jest już uzupełniona ( w przypadku Celtics i Nuggets może być niewielka różnica, bo te dwa teamy jeszcze nie skończyły trymestru). Liczba mpg jakie należy uzupełnić w depth chart jest następująca ( w kolejności od najbardziej zdrowych drużyn)

Hawks 253 mpg ( i to licząc że Melo nie zagrał 14 meczów, najzdrowsza drużyna w lidze)

Nuggets 260 mpg

Bucks 262 mpg

Magic 264 mpg

Suns 265 mpg

Cavaliers 267 mpg

Pistons 269 mpg

Hornets 270 mpg

Heat 271 mpg

Kings 272 mpg

Wizards 273 mpg

Clippers 274 mpg

Bulls 274 mpg

Pelicans 276 mpg

Lakers 278 mpg

Spurs 279 mpg

Rockets 279 mpg

Sixer 279 mpg

Wolves 280 mpg

Knicks 280 mpg

Pacers 286 mpg

Grizzlies 289 mpg

Raptors 290 mpg

Mavericks 294 mpg

Celtics 294 mpg

Thunder 303 mpg

Blazers 308 mpg

Warriors 321 mpg

Jazz 328 mpg

Nets 340 mpg

Także @Eld popraw swój roster, bo jeśli chcesz rozpisywać jak @january to Ci się musi sumować do 240mpg łącznie, a jak chcesz rozpisywać klasycznie to musisz rozpisać 303 minuty, zamiast 240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors jeszcze na 2min.32sek. przed końcem 3qw. przegrywali 30pkt. Chwilę wcześniej za Van Vleeta wszedł Kyle Lowry i wspólnie z Chrisem Boucherem, Rondea Hollisem-Jeffersonem, Terencem Davisem i Malcolmem Millerem przeprowadzili niesamowity come back, dochodząc Mavs jeszcze w połowie 4qw. i ostatecznie wygrywając ten mecz. Lowry w sumie miał 32pkt. 10as. 8zb. a w samej 4qw. - 20pkt. Wiem, że ten mecz liczy się już na 2T, ale w lutym nikt o nim nie będzie pamiętał, bo wydarzy się sporo innych rzeczy, dlatego piszę o nim teraz :) 

Info o Waitersie:

“The Waiters contract is as close to untradeable that I have ever seen in the NBA,” one league executive told Marks.

All those roadblocks add up to make a Waiters trade a difficult proposition, but a buyout appears no more viable. According to Marks, every team he spoke to at last week’s G League Showcase in Las Vegas believes that Waiters’ NBA career is likely over, so the 28-year-old won’t be motivated to give back any of his salary.

With Waiters set to become eligible to return from his latest suspension after Monday’s game, we’ll see if the Heat take any action with him this week — having him remain away from the team while still receiving his salary would be one option. Barring an unlikely turn of events, he has probably played his last game for the franchise.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

 

Jakob Poeltl - 28 meczów, 18,4mpg, 5,7ppg, 5,9rpg, 1,5bpg, 59,5 fg%

. Nie do końca rozumiem czemu w Spurs nie jest pierwszym wyborem do gry, bo jest tam chyba jedynym graczem który nigdy nie zawodzi, jednak Pop ma swoją wizję. 

 

Problem z rzutami za 3 :) Pop musi grać spore minuty Murrayem, DeRozanem i Aldridgem, którzy nie bardzo dają 3pkt. Jak dodasz do tego jeszcze Poeltla nie rzucającego zza łuku, to robi się gigantyczny problem.. Dlatego tak ważni są w systemie Spurs Forbes, czy Mills. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacob gra słabej niż rok temu niezależnie od dywagacji rzutowych. Jest bardzo nieregularny przez co Pop ciśnie go jak kiedyś Dannego. Dziadek ma swoich ulubieńców i swoich do opierdalania. Poeltl jest w tej drugiej grupie ale ogólnie trudno chwalić popa za rotacje na której JP traci sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.