Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.12.2019 o 14:22, january napisał:

 

Dedmon to kasztan ogólnie rzecz biorąc w tym trymestrze, ale i tak ze względu na defensywę i umiejętność kończenia picka (przy Bronie/Butlerze) jest playable. 

Dedmon jest kontuzjowany czy go z rotacji wypierdzielili w sacramento?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Trade request wydaje mi się, że będzie też narzędziem dla GMów do wypchniecia graczy, którzy im nie pasują a głupio im po kilku miesiącach po podpisaniu Maxa handlować, więc taki trade request może być dla nich na rękę 😀 

Pytanie techniczne - jak ma powstawać taki wniosek 6-8 GMów? Jeden rzuca pomysł i potrzeba wsparcia takiej ilości osób by był oddany pod głosowanie? 

W większości przypadków do aby zalatwic sprawę piszesz do prezesa ( 5 głosów już wtedy jest) i ustalasz kwotę wejścia ;) 

prezes Spółdzielni szuka 3 pozostałych a potem odbywa się lobbowanie. 
a na serio jeżeli nie będzie skrajnych przypadków gdy dany GM olewa walkę i wyprzedaje skład zawsze będę przeciw. Tu każdą wątpliwość będę rozstrzygał na korzyść macierzystego klubu a czynnikiem decydującym będzie długotrwałość procesu degregolady. 
prosty przykład: mimo sprzedaży RW nie widzę przesłanek aby George opuścił Boston przymusowo. ( na razie... ;) 

Z reszta skład Bostonu jest ciekawy 

A wietrzenie magazynów Russem całkiem sensowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

 

prosty przykład: mimo sprzedaży RW nie widzę przesłanek aby George opuścił Boston przymusowo. ( na razie... ;) 

Z reszta skład Bostonu jest ciekawy 

George opuscil pierwsze 11 spotkan celtics wg terminarza:

@76ers

Raptors

@knicks

Bucks 

Knicks 

@cavaliers

@hornets

@spurs

Mavericks

Wizards

@warriors

Nie wiem jaki tu wykrecili bez pg13 bilans ale po oddaniu westbrooka i slabym starcie i patrzac co robil george w rl nba to zgadzam sie z @BMF w tej kwestii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

@BMF @Sylvinho. i kto tam jeszcze jest za wprowadzeniem u nas "trade request".

Obiecałem Wam dzisiaj ankietę na temat trade request i będzie ale mam do Was pytanie: w jaki sposób wyobrażacie sobie taki "trade request". Czy tylko jak prawdziwy pójdzie w RL ( np KAT już nie będzie chciał być w Wolves to Magic u nas też go muszą gdzieś oddać ), czy większością głosów 2/3 GMów, czy macie jakiś inny pomysł.

 

Eld,

A czemuż to KAT miałby chcieć odchodzić z Magic? Na jakiej podstawie porównujesz mnie z rl Wolves? Już wystarczająco cierpię za to, że nie gra w playoffs i C_M robi sobie z niego regularnie bekę, choć jego Davis dla porównania w poprzednim sezonie w ogóle nie grał od pewnego momentu w regularze..

Przy 2/3 ZA można pomyśleć nad trade request, choć ja będę potrzebował podobnie jak Ignaś bardzo silnych argumentów za czymś takim. 

 

5 godzin temu, BMF napisał:

No ja myślę, że przede wszystkim może raz-dwa na sezon taki przepis byłby użyty, ale lepiej żeby był. 

Decydujemy kto wygrywa tytuł, możemy decydować kto chce odejść.

Kwestia warta przetestowania.

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

juz oczyma wyobrazni widze to zadanie @Alonzo trade request irvinga xd

Nie mierz mnie proszę swoja miarą. Nawet o czymś takim nie pomyślałem, choć z problematycznym wg mnie Irvingiem jako trzecią opcją, będziesz miał gnój w szatni i Twoje szanse na Finał, czy Mistrzostwo w moich oczach spadają. Drużyna mistrzowska musi mieć odpowiednia chemię w szatni, a z Irvingiem tego Tobie nie wróżę. 

Godzinę temu, ignazz napisał:


a na serio jeżeli nie będzie skrajnych przypadków gdy dany GM olewa walkę i wyprzedaje skład zawsze będę przeciw. Tu każdą wątpliwość będę rozstrzygał na korzyść macierzystego klubu a czynnikiem decydującym będzie długotrwałość procesu degregolady. 
prosty przykład: mimo sprzedaży RW nie widzę przesłanek aby George opuścił Boston przymusowo. ( na razie... ;) 

Z reszta skład Bostonu jest ciekawy 

A wietrzenie magazynów Russem całkiem sensowne 

Pełna zgoda Ignaś :) 

Oddanie Westbrooka, to byś świetny ruch dla Celtics. Nie wiem, czemu George miałby chcieć trade request - jestem tu 100% na NIE. Drużyna z Westym nie tylko nie miała u nas żadnych perspektyw, ale groził naszemu Bostonowi hard cap. Principe podjął tu jedyną słuszną decyzję. A sam George może być magnesem na ściągnięcie innego topowego gracza. 

Nasi Celtics mają m.in. Bogdanovicia, Adamsa, Smarta, Beverleya i paru innych ciekawych graczy. Wg mnie, jak dopisze zdrowie i forma Georgea, to bez problemu powinni być w playoffs, choć zgadzam się tu z Fluberem, że startu Celtics za dobrego nie mieli. 

Większość GMów rzuca franchise playerami i Gwiazdami niczym ziemniakami na rynku w Radomiu - ostatnio m.in. Harden, Beal, Porzingis (chyba ze 2 razy), Davis (też 2 razy), Gobert, Lillard, Durant, Booker, Ivan Rabb, że o Murrayu, Hieldzie, czy Middletonie nie wspomnę. A później gracze grają ze sobą raptem kilka miesięcy i contender.. bo topowe nazwiska.

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

George opuscil pierwsze 11 spotkan celtics wg terminarza:

@76ers

Raptors

@knicks

Bucks 

Knicks 

@cavaliers

@hornets

@spurs

Mavericks

Wizards

@warriors

Nie wiem jaki tu wykrecili bez pg13 bilans ale po oddaniu westbrooka i slabym starcie i patrzac co robil george w rl nba to zgadzam sie z @BMF w tej kwestii...

U mnie George nie gra przez dodatkowe 2 tygodnie, co wydaje się bardzo fair biorąc pod uwagę, że gra z kontuzjowanymi oboma barkami mogłaby mu jeszcze bardziej przez te dodatkowe intensywne - dodajmy - 2tyg. playoffs - pogłębić uraz. Strata Celtics po 1T z pewnością jakaś będzie, ale sporo drużyn ma urazy, wąską rotację, albo zupełnie nowe składy, co odbije sie również na ich wynikach. 

2 minuty temu, Eld napisał:

Na żadnej ale specjalnie podałem KATa bo sądzę, że to kwestia czasu jak się w RL wydarzy.

Bardzo kibicuję, żeby jednak w Minnesocie udało im się zbudować dobrą drużynę wokół KATa, ale odnośnie mojej drużyny - ewentualny jego trade z Minnesoty miałby raczej tylko pozytywne skutki, bo oznaczałoby to, że KAT wreszcie trafiłby do jakiegoś silnego teamu, dzięi czemu zmieniłoby się - mam nadzieję - jego postrzeganie jako miękkiej fai u nas na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta kontuzja George nie była już tu omawiana?

Generalnie moim zdaniem jeśli jest ten arkusz absencji to powinniśmy stosować się do niego. Ewentualnie fluberowi wyjaśnić jeksi gdzieś tam zrobi błąd. 

Bo sytuacja gdzie George u kogoś pauzuje nagle o 2 tygodnie dłużej jest dziwna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lucas napisał:

Czy ta kontuzja George nie była już tu omawiana?

Generalnie moim zdaniem jeśli jest ten arkusz absencji to powinniśmy stosować się do niego. Ewentualnie fluberowi wyjaśnić jeksi gdzieś tam zrobi błąd. 

Bo sytuacja gdzie George u kogoś pauzuje nagle o 2 tygodnie dłużej jest dziwna. 

 

Skoro grał 2tyg. dłużej w poprzednim sezonie (2 runda playoffs), a rehabilitował sie określoną ilość czasu opuszczając początek sezonu, to absencja u mnie mu się wydłuża właśnie o te 2 tyg. Dla mnie to jasne, jak słońce. Jeszcze dokładnie nie liczyłem, ale pewnie będzie to oznaczało z 2L więcej dla Celtics. 

Nie będę się bawił w żadne manipulacje tylko piszę Wam prosto z mostu jak wygląda u mnie sytuacja. Nikomu tego nie narzucam, ot tak to wygląda to u mnie. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lucas napisał:

Czy ta kontuzja George nie była już tu omawiana?

Generalnie moim zdaniem jeśli jest ten arkusz absencji to powinniśmy stosować się do niego. Ewentualnie fluberowi wyjaśnić jeksi gdzieś tam zrobi błąd. 

Bo sytuacja gdzie George u kogoś pauzuje nagle o 2 tygodnie dłużej jest dziwna. 

Ja generalnie planuje wypisac absencje, jezeli u kogos przyczyna nieobecnosci bedzie wylot z rotacji w rl nba to takie kwestie juz prosze monitowac w opisach.

A co do pg13 to albo powinnismy graczy nie liczyc w playoffs jesli sa niezdolni do gry albo liczyc uczciwie nieobecnosci wzgledem rl nba. Bo tu boston dostaje bonus w postaci 2 tygodni krotszej rehabilitacji najwiekszej gwiazdy.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Większość GMów rzuca franchise playerami i Gwiazdami niczym ziemniakami na rynku w Radomiu - ostatnio m.in. Harden, Beal, Porzingis (chyba ze 2 razy), Davis (też 2 razy), Gobert, Lillard, Durant, Booker, Ivan Rabb, że o Murrayu, Hieldzie, czy Middletonie nie wspomnę. A później gracze grają ze sobą raptem kilka miesięcy i contender.. bo topowe nazwiska.

 

 

 

Kto rzucał Middletonem?! Nie mialem na niego hajsu więc odszedł w FA, ale go nie wymieniałem. A snt to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

 

Kto rzucał Middletonem?! Nie mialem na niego hajsu więc odszedł w FA, ale go nie wymieniałem. A snt to inna bajka

Wiem, że nie miałeś na niego kasy, miał iść w s&t jednak. Masz przepłaconych - Gibsona, Iggiego, Waitersa, czy jeszcze by się ktoś znalazł. Oddając jakiś 1st pick za niechciany kontrakt - można by tu dyskutować o możliwości pozostawienia Middletona, choć oczywiście bardzo by to Tobie ograniczyło głębię składu (w sumie i tak patrząc na Iggiego, czy Waitersa ogranicza :P  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Wiem, że nie miałeś na niego kasy, miał iść w s&t jednak. Masz przepłaconych - Gibsona, Iggiego, Waitersa, czy jeszcze by się ktoś znalazł. Oddając jakiś 1st pick za niechciany kontrakt - można by tu dyskutować o możliwości pozostawienia Middletona, choć oczywiście bardzo by to Tobie ograniczyło głębię składu (w sumie i tak patrząc na Iggiego, czy Waitersa ogranicza :P  )

Przecież Gibson, Iggy i Waiters znaleźli się już po tym jak Middleton wylądował w Heat, a pozyskałem ich pozbywając się kontraktów Lee, Hezonji i Cousinsa, wcześniej nie udało mi się tego zrobić, poza tym chodziło przede wszystkim o przyszłość gdzie miał trafić do mnie Porter na dwa lata (zawodnicy wyżej wymienieni też nie mają dłuższych kontraktów) a Middleton dostałby pewnie kontrakt na 5 lat, gdzie mając przez najbliższe dwa lata salary wypełnione pod sam korek, musiałbym później ostro kombinować żeby przedłużyć Giannisa. 

Nie pamiętam dokładnie, ale liczyłem to wtedy kilka razy i nie było na dobrą sprawę szans na Middletona. Pamiętaj też że gdybym przedłużył Middletona nie byłoby Greena. Głębi nie byłoby żadnej, jasne teraz też wyszło średnio ale cały czas liczę, że Iggy zostanie wymieniony i wtedy w PO będzie idealny do krycia Leonarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SlaKB napisał:

Przecież Gibson, Iggy i Waiters znaleźli się już po tym jak Middleton wylądował w Heat, a pozyskałem ich pozbywając się kontraktów Lee, Hezonji i Cousinsa, wcześniej nie udało mi się tego zrobić, poza tym chodziło przede wszystkim o przyszłość gdzie miał trafić do mnie Porter na dwa lata (zawodnicy wyżej wymienieni też nie mają dłuższych kontraktów) a Middleton dostałby pewnie kontrakt na 5 lat, gdzie mając przez najbliższe dwa lata salary wypełnione pod sam korek, musiałbym później ostro kombinować żeby przedłużyć Giannisa. 

Nie pamiętam dokładnie, ale liczyłem to wtedy kilka razy i nie było na dobrą sprawę szans na Middletona. Pamiętaj też że gdybym przedłużył Middletona nie byłoby Greena. Głębi nie byłoby żadnej, jasne teraz też wyszło średnio ale cały czas liczę, że Iggy zostanie wymieniony i wtedy w PO będzie idealny do krycia Leonarda

Miałeś trudna sytuację - przyznaję. I tak dobrze wyszedłeś po offseason na zmianach w rosterze. Waitersa, czy Iggiego nie dało sie przewidzieć, że tak, a nie inaczej wejdą w sezon. Na ten moment, pomimo ograniczonej rotacji jesteś jednym z głównych kandydatów do Finału naturalnie. Middletona szkoda, ale z graczy których wymieniłem, akurat jego odejście jest do wytłumaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstalem dzisiaj rano, przy porannym obrządku jak zwykle sprawdzam wyniki, a w szczególności boxscore w meczu Dallas. Nagle obleciał mnie strach, głośno przełknąłem ślinę . Luka zagrał niecale dwie minuty. Mam ustawione powiadomienia od Shamsa i Woja, ale o niczym w nocy mnie nie informowali. Zaczynam racjonalizowac, myślę głośno może go wyrzucli z boiska, ostatnio trochę męczy bułę sędziom . Skonczyło się na skręconej kostce.

Przezyje to, ale w koncu chcialbym zagrac chociaz 1 trymestr z calym zestawem Vucevic/Middleton/Doncic. HCA mocno sie oddalilo, ale dzisiejszy powrot Vuca(rowniez skrecona kostka) powinien mi pozwalic mi na utrzymanie jakiegos poziomu. Satoransky i Brunson zapewnia mi kompetentny playmaking, ale nie sa to dla mnie gracze, ktorzy zbyt dobrze kreuja  wysokich, choc Vuc musi sobie na co dzien radzic z Augustinem czy Fultzem ;]. Z rolsów Ross postanowil przestac ceglic, ale i tak nie wyglada jeszcze na swoj kontrakt, Morris dalej zaskakuje (41% za 3 przy wysokim jak na siebie volume, pewnie dzieki Drummondowi), Clemons zagral  w ostatnich 18 z 20 meczow Houston. Holmes za minimum u mnie to kradziez, ciekawe ile trzeba bedzie mu sypnac w przyszlym roku. Z Oladipo dalej nic nie wiadomo, choc miesiac temu byly juz obiecujace raporty. 

Przy zdolnym do gry zestawie Doncic/Oladipo/Middleton/Vucevic + Sato/Brunson/Ross/Holmes/Morris będę cholernie mocnym przeciwnikiem z 5,6 seeda(daj Boże Orlando), ale w RS juz chyba wiele nie zdziałam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tangiers napisał:

 

Przy zdolnym do gry zestawie Doncic/Oladipo/Middleton/Vucevic + Sato/Brunson/Ross/Holmes/Morris będę cholernie mocnym przeciwnikiem z 5,6 seeda(daj Boże Orlando), ale w RS juz chyba wiele nie zdziałam.  

no orlando prykasz na lajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.