Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ty sam nie widzisz, że stałeś się synonimem propagandy wykraczającą daleko po za naszą grę, to ja Ci nie pomogę.

A focha strzeliłeś, bo stwierdziłem, że Tatum bez piłki jest wciąż lepszy od Ingrama. I mimo, że w tym samym poście broniłem też Butlera to nazwałeś mnie debilem co nie ogląda meczów.

Także masz rację, lepiej się od Ciebie "odwalić", bo żadnej odkrywczej myśli nie przedstawiasz, zawsze tylko to co pasuje Ci pod narracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Drummond został słusznie przeorany (nie tutaj), a ja czytam coś o ośmieszaniu, bo jeden pędzel z drugim zamaist dyskutować pieprzy ogólniki "sratata propaganda"

Drummond został przeorany jako lider, a Ty chcesz ciągnąć te narracje choć wiesz ze Andre będzie u mnie jedna z ostatnia opcji ofensywnych. Typ ma bronić, stawiać zasłony i kończyć wsadami, oraz zbierać, nic więcej- obrońca , co sam przyznałeś, nie jest złym, stawiać zasłony umie, a odejmując mu role w ofensywie powinien (książkowo) mieć więcej energii w obronie. 
 

Sorry Jasiek, ale czepiasz się 4/5 gracza mojej rotacji pomijając jak zajebisty mam tercet przed nim:) wiem ze robisz to celowo, bo Twój strach czuc nawet w ciechocińskie melinie (choć akurat przerobili ja chyba na burdel, zostanę dłużej to potwierdzę) - albo ruszysz młodych albo będziesz ssał jak do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Drummond został słusznie przeorany (nie tutaj), a ja czytam coś o ośmieszaniu, bo jeden pędzel z drugim zamaist dyskutować pieprzy ogólniki "sratata propaganda"

Nie sratatata tylko przeginasz.

Rano jak patrzę na telefon to szukam w powiadomieniach "Olynyk, Dedmon" bo dnia bez tego nie idzie przez Ciebie zacząć.

Tylko, że u mnie to działa tak, że na Oly ryj to ja patrzeć nie mogę, gościa nie lubię i on jest jak takie coś:

https://www.sklep.pozorski.info/zestaw-narzedzi-15-czesciowy-w-ksztalcie-karty-kre,3,2865,9017

15 w 1. Niby coś tym zrobisz, naprawisz ale nic porządnie. 

Masz niewiele mniejsze problemy z wysokimi Jasiu jak ja w OKC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No to faktycznie porównujesz high impact-playera do dwóch definitywnie nie

takich (Hassan, Drummond), wtf?

Kłamiesz w żywe oczy (bo nie napisałem, że jesteś debilem), a potem masz czelność pisać cokolwiek o propagandach? A odpuściłem kolejne zaczepki potem do mnie Twoje, ale ile można, jak non stop po mnie ciśniesz personalnie?

To Ci odpisałem zgodnie z prawdą - doedukuj się w tym temacie w jakiś sposób, ale nie pisz bzdur.

W jakim kontekście, wyjaśnij? Drummond odpuszcza trójkowiczów i czeka na zbióreczkę przecież, a w ofensywie

ma wychodzić na obwód?

Jasiu coś się wrażliwy ostatnio zrobiłeś.

Wczoraj ja Cię cisnąłem personalnie, dzisiaj @MarcusCamby, a pamiętać przecież należy że dopiero co grałeś z @Alonzo.

Orlando - Lakers, mecz na szczycie a ja nawet nie wiem kto ile punktów rzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jasiu coś się wrażliwy ostatnio zrobiłeś.

Wczoraj ja Cię cisnąłem personalnie, dzisiaj @MarcusCamby, a pamiętać przecież należy że dopiero co grałeś z @Alonzo.

Orlando - Lakers, mecz na szczycie a ja nawet nie wiem kto ile punktów rzucił.

W sobotę ja jechałem personalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jasiu jaka wartość miał Nurkic przed przybyciem do Blazers,

Ekhm no Nurkic + 1st poszło za Plumlee, ale chyba nikt nie twierdził, że Nurkic jest gorszym graczem od Masona. 

Wartość sportowa nie równa się transferowej. Po prostu Nurek miał ten problem, że w Denver jest najlepszy center w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Rzucam palenie, a jeszcze mnie wjazdami personalnymi zamiast argumentacją wkurwiacie.

Pierwsze rozumiem. Też rzucam i też bym coś rozjebał.

Ale w drugim zamieniły Ci się słowa kolejnością. Winno być: "  a jeszcze mnie argumentami zamiast wjazdami personalnymi wkurwiacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ekhm no Nurkic + 1st poszło za Plumlee, ale chyba nikt nie twierdził, że Nurkic jest gorszym graczem od Masona. 

Wartość sportowa nie równa się transferowej. Po prostu Nurek miał ten problem, że w Denver jest najlepszy center w lidze. 

Skoro dorzucili 1st za niego za Śliwkę to chyba jednak w Denver tak twierdzili ;) 

Nurkic przed przybyciem do Lillarda był bliżej kasztana niż startera, ale Lillard robi cuda z wysokimi, Hassan gdyby był bardziej mobilny (jak Dre choćby) tez mógłby liczyć na suty kontrakt latem. Akurat fit Lillard-Drummond od zawsze wydawał mi się zajebistym, do tego Booker,Tatum,Winslow - team underrated jak Raptors 19’

Teraz, january napisał:

A wyjaśni mi ktoś "dlaczego" ? Zupełnie szczerze. BI to znacznie lepszy shooter za 3 (catch and shoot, wide open, open, tight), miażdży Tatuma w spotup (bo po ataku closeut jest znacznie lepszy od Jaysona), lepiej ścina.

 

Lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

W sumie to Tatuma nad Ingramem biorę nie tylko off ball, żeby niedomówień nie było. 

Myślę, że tego zdania jest większość z Nas.

Ogólnie Ingram zrobił ten oczekiwany krok w przód, dlatego dobrze, że nie poszliśmy drogą Russella klepiąc extension. Ale też dużo lepiej wygląda z piłką, a ofensywa Pelicans lepiej klika, gdy go nie ma, stąd też przez pewien czas utrzymywała się narracja Ingrama statpaddera. Wnioski powinny być tu oczywiste co do roli Brandona.

A nawet gdybyśmy byli w błędzie, to Jasiek postami "do edukuj się, bo piszesz bzdury" nikogo nie przekonuje. Wprost przeciwnie wprowadza nerwowość i poczucie zabetonowanej twierdzy. To on tutaj powinien przekonywać o swojej słuszności siłą argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

A wyjaśni mi ktoś "dlaczego" ? Zupełnie szczerze. BI to znacznie lepszy shooter za 3 (catch and shoot, wide open, open, tight), miażdży Tatuma w spotup (bo po ataku closeut jest znacznie lepszy od Jaysona), lepiej ścina.

 

Bo Tatuma nam nie obrzydziłeś a Ingrama tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Skoro dorzucili 1st za niego za Śliwkę to chyba jednak w Denver tak twierdzili ;) 

Nurkic przed przybyciem do Lillarda był bliżej kasztana niż startera

Trochę manipulujesz lub pamięć zawodzi. 

Nurkic miał bardzo obiecujący początek w Denver, robił nawet za startera. Potem jednak a) kontuzja b) Jokic

Obok siebie nie mogli grać, co Malone też sporo zajęło zrozumienie. Dodatkowo Nurek dość charakterny i ambitny i dlatego jako backup odpadał. 

To zaowocowało zaniżona wartością transferowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Trochę manipulujesz lub pamięć zawodzi. 

Nurkic miał bardzo obiecujący początek w Denver, robił nawet za startera. Potem jednak a) kontuzja b) Jokic

Obok siebie nie mogli grać, co Malone też sporo zajęło zrozumienie. Dodatkowo Nurek dość charakterny i ambitny i dlatego jako backup odpadał. 

To zaowocowało zaniżona wartością transferowa. 

A tak naprawdę to za dużo razem pili, a że Jusuf nie rokował to Baryły dopłacić musiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.