Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Swego czasu nawet Steve Shea

za szanowanko tego analityka szacuneczek i też mnie boli fakt zamknięcia działalności 

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

A ball handling jest najbardziej niedocenianym skillsetem na forum :(

takie coś co grał CRawford to akurat woła o pomstę do nieba, potrzeba kombinacji większej ilości skilli aby być legit bh

58 minut temu, fluber napisał:

 

No to o bilans Hornets od kolegów się nie będę martwił:) Russell Westbrook lubi to:)

gdzie jest Adams, który od tak odda zbiórki aby Russell zebral :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

 

 

I cyk Wolves już bez HCA na zachodzie :D 

Nom na pewno, bo ludzie tu nie potrafia myśleć, ze Drummond to jako opcja 4/5 zespołu ma inne value niż jako franchise player :) masz racje Jasiek :) dobrze ze mam pick zastrzeżony w top10 to może coś z tego sezonu uratuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Rozsądnie! :) 

Nie no żeby zlecieć na zachodzie z HCA to trza się bardziej postarać x)

Ale Drummond w roli rolesa szału nie robi, dobrze że zostało to wyjaśnione :P 

Lol, nic nie zostało wyjaśnione:) Drummond jako 4 opcja w ofensywie przy zajebistym spacingu to jest mega broń na takich wafli jak Olynyk czy Dedmon:) to ze się nie nadaje na lidera- to chyba nader oczywiste było od zawsze, ale ile typ będzie miał posiadan przy rosterze zbudowanym na Lillard-Booker-Tatum? Typ ma zbierać i stawiać zasłony, oraz kończyć wsadami, to wszystko :) ale fajnie ze musiało się pol Zachodu się zebrać żeby stoczyć walkę o jego wartość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Drummond ma PRZEZAJEBISTY spacing w Pistons, taki do którego Wolves Twoim nie jest blisko :P 

Jak dotąd to przegrywa matchupy w rl z R.Lopezem i Olynykiem srogo, za każde 2 pkt na niskiej efektywności tego funfla, odpowie mu trójeczka Olynyka :) 

Zresztą graj tam atak przez Drummonda jako wielką broń i patrz jak masz ortg 100 xD

Czytasz co pisze ? Czy piszesz pod swoją tezę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Byliby 27 jakby Drummond nie sciągał wysokich pod kosz, ale to już nie pasuje do opinii forum

Mnie tam przekonywać nie musisz. Pamiętam ile zyskali Lillard i McGolllum jak im dodali centra co potrafi zebrać 10 piłek i coś postawić. A tutaj mamy Bookera którego mi się jakoś tak polubiło w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Mnie tam przekonywać nie musisz. Pamiętam ile zyskali Lillard i McGolllum jak im dodali centra co potrafi zebrać 10 piłek i coś postawić. A tutaj mamy Bookera którego mi się jakoś tak polubiło w tym sezonie. 

Dziękuje 

 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szkoda, że January jawnie ośmiesza BeGM...

Nie tyle beGM, co graczy traktuje jak debili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.