Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przypominam że usredniany trymestr, więc nie wiesz o jakiej formie piszesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

125mln na tą czwórkę? Jak Ci to wyszło? Żaden z Nich po za Isaac nie jest wart 20mln na sezon.

I trochę śmieszna ta twoja wendeta o Ingrama, gdy jest zdrowy i gra bardzo dobrze. A ty tu płaczesz, że po Russellu, LeBronie i Butlerze liga nie dała Ci kolejnego prezentu.

Jest nie jest, nikt z nich nic nie klepnie poniżej maxa u nas, reject Ingrama wyznaczył standardy.

To ja wiedziałem, w RL Pels mu nawet extension nie zaoferowali, a podczas preseason szły tłumnie teksty by dać go na ławkę przecież i grac NAWem/Redickiem w s5. Skończ gadać głupoty o prezentach. Jeszcze tydzień temu to tu czytałem, że przepłaciłem z ext Russella.

42 minuty temu, karpik napisał:

Czyli nie wiesz czym jest tampering, bo to są wypowiedzi nt zawodnika, który jest pod kontraktem w innym klubie w kontekście gry w Twoim. Ogólnie to jest nie do wyegzekwowania u nas, ale raz na jakiś czas lubię se robić z tego bekę.

Pod które podchodzą jakiekolwiek wypowiedzi, vide rok temu LAL dostali za słowa o Giannisie jako świetnym graczem. Doskonale znasz różnicę między argumentacją jaka była latem, a tym z czego sobie robisz bekę, jak tam chcesz niepoważnie gadać, Twoja sprawa.

42 minuty temu, karpik napisał:

To jest  jakiś rodzaj Twojej krucjaty? Nie zabrałem jeszcze ani słowa nt extension dla żadnego mojego gracza i nie mam zamiaru w tym momencie podejmować tego tematu. Podpisałeś jak dotąd jednego gracza poniżej wartości, drugiego nie udało Ci się przepchnąć, nie rozumiem Twojego zachowania, bo wygląda mi to na odwet względem GMów, a nie stawianie się w roli gracza i dbania o jego interesy. Trochę w sumie posmutniałem, że masz takie pomysły w głowie.

Reject Ingrama wyznaczył standardy i teraz każdy gracz będzie chciał najwidoczniej maxa w swoim interesie, albo brak extension i tyle. Oczywiście, że nie zabierzesz głosu nt extensions teraz, przecież wyszedłbyś na hipokrytę, a dla Ciebie lepiej byłoby by się to rozmyło czasowo, ale nie ma tak dobrze. 

Edytowane przez january
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, polishllama69 napisał:

Phoenix w tej formie powinno byc klepniete izi, mimo że to trip

U nas występuje magiczne słowo - uśrednienie na którym zawsze wychodzę słabiej niz lepiej ;) 

Trza liczyć zawsze jakieś niespodzianki w jedną lub drugą stronę ;) 

Z Suns mogłoby pójść w obie strony - trasa wyjazdowa no i ogólnie wyjazd, choc faktycznie Heat prezentują się lepiej od Suns. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

reject Ingrama nic wyznaczył, nie podpisałeś go tylko przez prowadzenie retotyki oblężonej twierdzy i wiecznie pokrzywdzonych Lakers

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Reject Ingrama wyznaczył standardy i teraz każdy gracz będzie chciał najwidoczniej maxa w swoim interesie, albo brak extension i tyle. Oczywiście, że nie zabierzesz głosu nt extensions teraz, przecież wyszedłbyś na hipokrytę, a dla Ciebie lepiej byłoby by się to rozmyło czasowo, ale nie ma tak dobrze

Standardy czego? Że trzeba uczciwie płacić swoim graczom? O to Cię boli dupa? W czym miałaby się objawiać moja hipokryzja? Że nie czuję się na tyle dobrze w przewidywaniu przyszłości i nie mam zamiaru wyceniać graczy z dwuletnim wyprzedzeniem tak jak Ty to robisz?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, kolader napisał:

Zdziwienie nie moimi Nets ale tym że tak nisko oceniasz Heat. Przykładowo piszesz oklepane Vucevic słabiej co jest prawdą ale i tak jest na spokojnie w top10 centrów (i to nie pod koniec tej 10tki). W rl jest 1 opcją, tu lejce ma Doncic a obok ma jeszcze Middletona. Jasne, masz prawo do swojego zdania, tego ci nie zabieram ale stąd właśnie moje zdziwienie. 

Do tego Doncic poza Vuceviciem, Satoranskym i Dudleyem ma tu zupełnie nowy skład kompletowany całe offseason . Middleton gra u nas w zupełnie nowym systemie a obok siebie zamiast Antka ma teraz Doncicia.

Poza tym któryś z meczy wyjazdowych - Hawks lub Suns, albo u siebie Rockets, Heat wg mnie przegrają. Różnie można interpretować mecz z Bucks na wyjeździe, gdzie Middleton z pewnością dałby z siebie wszystko. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież brak extension dla Ingrama okaże się dla niego bardzo dobrą decyzją. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, BMF napisał:

Przecież brak extension dla Ingrama okaże się dla niego bardzo dobrą decyzją. 

tak, ale to wiemy dopiero teraz, a przy ostatnim głosowaniu było chyba bardzo blisko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, czyli dobrze oceniliśmy potencjał drugiego Giannisa, january wyrówna okolice maxa, a Ingram będzie szczęśliwy, dostając większe pieniądze niż oferowanym extension. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

No, czyli dobrze oceniliśmy potencjał drugiego Giannisa, january wyrówna okolice maxa, a Ingram będzie szczęśliwy, dostając większe pieniądze niż oferowanym extension. 

racja i dobrze się stało, mogło być inaczej jednak gdyby Jasiek wkółko nie mówił, ze go w c***a z tym extension robimy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Przecież extensions u nas nie mają być wyceną potencjału gracza, tylko tego na ile się w negocjacjach ceni. A w RL Pels mieli go pod tym względem w dupie oczywiście nic mu nie oferując i czekając na rozwój sytuacji, co przy szale extensions tego lata w RL pokazuje jak niskie miał tu value skoro oferty nawet nie dostał i w czerwcu-wrześniu to by to radośnie klepał. 

Więc teraz każdy gracz na rookie dealu potencjalnie się imo ceni na maksa, skoro gracz, który nawet nie dostał oferty z klubu w RL odrzuca takie deale po 5 miesiącach braku możliwości podnoszenia rzucającej ręki.

O innych extensions jakie tu przeszły od tankerów, lub prawie przeszły nie wspomnę.

12 minut temu, karpik napisał:

Standardy czego? Że trzeba uczciwie płacić swoim graczom?

Że nic poniżej maxa nie przechodzi.

I rynek będzie wyznaczał ceny po wejściu na RFA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ale Ty Jasiek będziesz głosować za 29 GMów czy tylko naiwnie sądzisz, że rzeczywiście wszyscy myślą podobnie?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, january napisał:

Że nic poniżej maxa nie przechodzi.

Umnkęło Ci chyba 8 umów, które przeszły...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale Ty Jasiek będziesz głosować za 29 GMów czy tylko naiwnie myślisz, że rzeczywiście wszyscy myślą podobnie?

Wkurwiony jestem na brak extension Ingrama, gdzie zaś mnie (w porównaniu do tego jakie ext zostały od jak słabych klubów klepnięte, a jakie nieomal przeszły) w ciula zrobiono. 

1 minutę temu, karpik napisał:

Umnkęło Ci chyba 8 umów, które przeszły...

No i dlatego jestem wkurwiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, january napisał:

Wkurwiony jestem na brak extension Ingrama, gdzie zaś mnie (w porównaniu do tego jakie ext zostały od jak słabych klubów klepnięte, a jakie nieomal przeszły) w ciula zrobiono. 

ile graczy na poziomie Ingrama dostała takie niższe extension? możesz wymienić te nazwiska?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ile graczy na poziomie Ingrama dostała takie niższe extension? możesz wymienić te nazwiska?

Mówisz o poziomie Ingrama obecnym (post factum), czy tym przed extension?

Podawałem przecież tych co dawali zniżki (większe lub mniejsze)

Curry, Dipo, Giannis, Gobert, M.Turner, Caris (w mocnym teamie, a nie tankerze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Mówisz o poziomie Ingrama obecnym (post factum), czy tym przed extension?

Podawałem przecież tych co dawali zniżki (większe lub mniejsze)

Curry, Dipo, Giannis, Gobert, M.Turner, Caris (w mocnym teamie, a nie tankerze).

ale Cb dziwi, ze ludzie woleli poczekać jak Ingram będzie wygladać w klubie gdzie nie będzie tylko przystawką? bo mnie w ogóle (choć glosowałem inaczej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, Sylvinho. napisał:

Zgadza się. Po prostu Harden zaczął gorzej niż zwykle (choć ostatnio wrócił już na odpowiednie tory) i stąd pewnie pewnie dość optymistyczne postrzeganie Westbrooka.

Sylvinho wyraziłeś zdziwienie moim opisem, zatem krótko uzasadnię:

U nas Harden i Capela nie pozostali w Houston razem z Tuckerem, Housem, Gordonem, Riversem i przede wszystkim ze swoim coachem w znanym im systemie, tylko przenieśli się do zupełnie innego miasta. Wg grafiku grałeś z:

@ Dallas gdzie u nas od samego początku wymiatał też Trea Young (bardziej L niż W)

@ Oklahoma (W)

@ Sana Antonio w b2b (raczej L, nie masz głębi składu)

Houston (tu mamy też powrót Beala i Adebayo, mogło być różnie W/L)

Minnesota (L)

Detroit (W)

Indiana (L/W)

Cleveland (W)

@Boston (L/W)

@Minnesota (L)

4-6, maxymalnie 5-5. Nic innego z tego nie wyjdzie. 

Teraz skład: Real Rockets mają nie licząc Hardena i Capeli - Wstbrooka jako drugą opcję, a Ty.. Evana Fourniera.. Tam jeszcze Tucker, House i Gordon zdobywają powyżej 10pkt. a Rivers i McLemore powyżej 5pkt.

U Ciebie - Osman 9,9pkt. Mudiay 9pkt. (ale już stracił 3 mecze), Cam Johnson 5,5pkt. (nie grał w 2 meczach),  Vonleh 4,9pkt. Delly 3,5pkt. Craig 2,9pkt. Metu w 3 meczach po 5min. 2,3pkt. RHJ nie gra, Brissett nie gra i Wallace na 2wayu w 5 meczach 4,8pkt. Oczywiście ci gracze mieliby u Ciebie wyższe statsy, co wymusiłaby Twoja wąska rotacja, ale 4-6 wg mnie wygląda tu i tak uczciwie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Chcialbym podziekowac wszystkim tym ktorzy klepneli mi extension sabonisa ktory pewnie zrobi asg i odrzucili te realbnie 15 milionow dla kuzmy mowiac ze dostanie na fa 20 milionow rocznie:) dzieki:)

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi