Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Sylvinho. napisał:

Spoko. Wieczorem jak wrócę z pracy to założę temat z głosowaniem.

Nic nie zakładaj bo na razie jeden temat mamy do skończenia z ankietą. Ja to zrobię jutro po 20:00 z poziomu moda, przypnę od razu i będzie cacy.

Z innej beczki. O jakieś Pańskie jaja z tym Grahamem z Hornets :D. @LONGER01 jak jeszcze będziesz tam w czymś kiedyś potrzebował pomocy to dawaj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Wieczorem to zapraszam na partyjkę :D 

Dobra to dawaj o 20 :D

14 minut temu, Eld napisał:

Nic nie zakładaj bo na razie jeden temat mamy do skończenia z ankietą. Ja to zrobię jutro po 20:00 z poziomu moda, przypnę od razu i będzie cacy.

Z innej beczki. O jakieś Pańskie jaja z tym Grahamem z Hornets :D. @LONGER01 jak jeszcze będziesz tam w czymś kiedyś potrzebował pomocy to dawaj znać.

Ok, git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Zaś mnie oszukają!? :(  

Ale jest zabawa :D My w Lakers jesteśmy zbyt dumni, by się pucować do wszystkich jak spółdzielcze Cygany z Minnesoty, bez godności, honoru, a kontrahent bez portfela!

Wolves to publicznie obiecali brak wymiany Lillardowi, Bookerowi, Tatumowi, Winslowowi i Drummondowi, więc ciężko to widzę :P  

Gdzie te zobowiązania ? Poka mi 

17 minut temu, Sylvinho. napisał:

Dobra to dawaj o 20 :D

Ok, git.

Bądź na 19:00 :P o 20;00 mogę być już po drugiej stronie stołu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lucas napisał:

Ale piękne grillowanko Drummonda w temacie Pistons.

Mocno underrated grajek się zrobił.

Swego czasu nawet Steve Shea robił analizę jego obrony i chociaż moim zdaniem po tej stronie jest tragiczny, to solidnie wyglądał zarówno w perimetier jak i interior defense, gdzie przeważnie jak któryś obrońca w jednej jest topowy, to w drugiej mocno odstaje.. Szkoda, że niestety zamknął stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Booker-Tatum zostają w Minnesocie do końca kariery , na nich będzie budowany zespół :)

Nic się w tej kwestii nie zmieniło

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Qcin tyle prosił o feedback, to go dostał :)

:D na forumowych fanów Pistons zawsze można liczyć :D

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Mocno underrated grajek się zrobił.

Swego czasu nawet Steve Shea robił analizę jego obrony i chociaż moim zdaniem po tej stronihe jest tragiczny, to solidnie wyglądał zarówno w perimetier jak i interior defense, gdzie przeważnie jak któryś obrońca w jednej jest topowy, to w drugiej mocno odstaje.. Szkoda, że niestety zamknął stronę.

Sam wiesz ze wg tego forum najwybitniejsza piątka w historii składałaby się z 4 Tobych Allrnoe J jednego Kobe Jordana (n wzór LebronoButera:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Sam wiesz ze wg tego forum najwybitniejsza piątka w historii składałaby się z 4 Tobych Allrnoe J jednego Kobe Jordana (n wzór LebronoButera:D)

Payton Panny Jordan Kemp Hakeem

piątka e-nba pre Lebron :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Sam wiesz ze wg tego forum najwybitniejsza piątka w historii składałaby się z 4 Tobych Allrnoe J jednego Kobe Jordana (n wzór LebronoButera:D)

Niby wszyscy oglądamy ten sam sport, a jednak czasem niektórzy jakby go nie rozumieli i potem teorie "po co ten cancer Jamal Crawford zabiera touches i oddaje swoje nieefektywne rzuty zamiast podać na post do DeAndre Jordana". Kurde, gdyby tam był zamiast Jamala był przykładowo Koszarek, to i tak DAJ by tej piłki nie dostał i nawet wcale o nią nie prosił.

A ball handling jest najbardziej niedocenianym skillsetem na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Dalej gracie w szachy? Kiedyś grałem ale dawno to było. Macie jakieś doświadczenia wcześniej z gry o coś? Lub jakieś tradycje rodzinne? 

Gramy w bilard, w szachy to Alonzo i January grają na dobrym poziomie, w przypadku tego drugiego śmiało mogę napisać, ze jakby był równie utalentowanym GMem jak szachista to Lakers mieliby już 2 tytuły. 
Czlowiek Morza tez się chwalił ze był mistrzem Polski w szachy, ale twierdzi tez ze jest świetny w Ping ponga, Fife 98 na myszce i wynajdowaniu prospektów, wiec obstawiam ze zna co najwyżej nazwy figur.u

Ja tam w szachy jestem mocno sredni, ale zawsze chętny do gry! No i na złocie w lutym dzielnie broniłem honoru Polski, grając o 7 rano z jakimś Ukraińcem w pubie i- wzorem Bobbyego Fischera- ostrzegłem go na 4 ruchy przed końcem ze dostanie mara w 4 ruchach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.