Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ignazz napisał:

Strasznie dojrzał Leonard jako lider w tym roku. On znowu gra inaczej i choć tu na forum zbiera zasłużone gromy za te nieobecności gdy co trzeci mecz to dzień wagarowicza z lewym L4 aby oszukać ZUS to moim zdaniem jest dziś najlepszym graczem ligi ( w pełni świadomie pisze ze lepszym od ABC czy LBJ czy Hardena) któremu dałbym piłkę aby na koniec meczu „ zrobił to”. 
bardzo ale to bardzo pewny jest w tym zrobieniu Jordana. 

no dziś koncertowa gra, mimo potrojeń (dosłownie) w co drugiej akcji.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Lepiej :P 

Największy fluke Westbrooka w tym sezonie to 1/18 z trójek z rogu. Przez ostatnie 3 sezony miał tam 38% skuteczności, a w tym sezonie nie może się kompletnie wstrzelić. 

No i chyba nie będzie manipulacją jeśli stwierdzę, że u mnie Westbrook nie będzie rzucał tyle catch&shoot trójek z rogu co w Houston?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, polishllama69 napisał:

 

będziesz chwalił Indianę za top 5 Bartona ? :D 

Tak w ogóle to Indiana raczej nie będzie się chyba obnosiła z tym rankingiem, bo chociaż Barton jest w TOP 5 ogółem, to żaden z pozostałych starterów ( Conley, Lamb, Randle, Turner) nie łapie się do TOP 30 na swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

a Towns znów zaorany, gdy napotkał zawodnika z podobnego tieru

Widzę, że Łosie z Nowego Jorku obawiają się młodych i ambitnych Magic już w tym sezonie. :) W sumie to się nie dziwię - Twój 6, czy 7 gracz jest na poziomie mojego 13, czy 14 z końca ławki, Davis to sidekick, Leonarda mecze i minuty już zawsze będą limitowane, a Irving.. to ciężko powiedzieć, czy lepiej, żeby nie grał, czy grał.. :P 

Rl Wolves grali właściwie w 6 licząc słabo spisującego się w tym dniu rookie Culvera. Stosujesz też słabą martyrologię, bo KAT był w tym meczu -2, a Gobert -1 i w sumie mieli dość podobne statsy. Tylko, że u mnie KAT ma Mitchella obok siebie, a nie przeciwko sobie ;) oraz zupełnie inny skład, który gdyby grał obok KATa, to z Jazz z Gobertem (którego w nagrodę za zdobycie mistrzostwa dla Knicks Woodena spuściłeś do Sacto) nie byłoby czego zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Lucas napisał:

Alonzo i CM zdecydowanie nie idą drogą Lowry'ego i Kawhia

Ja tam do Alonzo nic nie mam :P

Przecież nie odmówię zbicia z nim piony tylko dlatego, że ma c***owy team.

Co więcej, mogę go nawet przytulić, bo domyślam się, jak traumatycznym przeżyciem może być oglądanie Townsa jako lidera. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie tak samo, ja C_M bardzo szanuję i doceniam jego skuteczność pomimo ch$^#$^go Irvinga, zbudowania teamu mistrzowskiego. 

Z olbrzymim zaciekawieniem będę oglądał, kogo tym razem ogra podczas okienka transferowego wzmacniając Knicks, co jest raczej nieuniknione, gdyż na ten moment ma fatalny fit. Wg mnie tu raczej Irving poleci w jakimś dealu, gdyż nie możemy bagatelizować jego trudnego charakteru i niemożliwości pogodzenia się z byciem trzecią opcją. 

KAT ma u nas fatalną opinię przez te dwa swoje pierwsze mecze w playoffs oraz słabą obronę i grę w b.słabym teamie. Jak to się może zmienić, pokazują nam przykłady Lowrego w tamtym roku w playoffs, czy aktualnie Davisa jako sidekicka LeBrona. U mnie KAT ma zupełnie inną sytuację i po raz trzeci zmierza właśnie do playoffs w swojej karierze, grając w bardzo utalentowanej młodej drużynie z niesamowitymi perspektywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał:

grając w bardzo utalentowanej młodej drużynie z niesamowitymi perspektywami.

Ja tam póki co nie widzę żadnych perspektyw na zbudowanie teamu ponad 2 rundę (pewnie w jakiś sprzyjających okolicznościach uda się raz zrobić ECF). 

 

a Irving oczywiście zostaje. 

Drużyna ma wygrywać, a to trio jest stworzone do wygrywania. Piękny styl może być ewentualnym dodatkiem.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Swoja droga paul George chce trade, czy jeszcze nie ? Tak mnie naszło ze nie ma żadnej gwiazdy obok siebie, i ogolnie ma team na II rundę max czyli to co miał w Indianie.. 

no jak na moje po oddaniu westbrooka zażądałby odejścia. 

tym bardziej, że przedłużył umowę z powodu westbrooka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeGmowy trade request to jest konieczność, obecnie rostery są juz tak wymieszane względem reala, że odwoływanie się do rzeczywistości będzie coraz trudniejsze, np. bez takiego instrumentu, Paul George w teorii może przesiedzieć całe prime w Bostonie grając o nic, co byłoby kuriozalne biorąc pod uwagę, że już dwukrotnie składał w karierze trade request, żeby trafić do lepszej sportowo ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.