Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał:

zacznij pisać o jazz a nie lecisz krytykę innych ekip  

Strasznie głupie podejście. 

Wojtek tu chyba każdego atakuje i ma do tego prawo. Moich graczy też wypominal. 

To jest podejście, w którym np @BMF miałby się o nikim nie wypowiadać, bo pewnie nie ma lepszego gracza w składzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam o jazz? To już nie mogę? Po prostu mi nie pasuje to ze jest zero wpisu o swoich tylko jad na innych. GM przede wszystkim pisze o swoich graczach. Czytamy GM w rl nba którzy tyle by wtrącali o innych ekipach 

To jest ok? 

GM miał już szanse zrobić korekty. Oddał CP3 i idzie swoją droga. Dostał dużo lepszy skład niż zadłużone clippers a i BMF nie wysyła tylko jadu w każdy stronę 

Serio to moje podejście jest głupie ze krytykuje takie atakujące postawy GM jazz? 
to przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przyjąłes strasznie głupie założenie i Ci je wytknalem. 

Ja też często coś podrzucam o graczach innych drużyn jak wyskoczy mi coś ciekawego, jak choćby te wypowiedzi o Josephie artykuły na Athletic dziś. 

Kilku graczy innych drużyn tu broniłem, kilku atakowałem. Ta zabawa to też dyskusja o innych teamach i to jest w niej fajne. 

Ty wyskoczyłes z tekstem, że jeśli ktoś ma u siebie problemy i gorszy od Ciebie zespół to nie może skrytykować zawodnika innej drużyny. 

Ja tam za teksty o Tobiasie czy JJJ się na Lamę nie mam zamiaru obrażać, bo ma do tego prawo. Tak samo może np. bronić Irivnga od CM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze jeżeli od miesiąca czytam tylko kto jaki kasztan a gdy przejrzałem skład jazz ( niestety wraz tez z kontuzjami których się nie przewidzi) i wychodzi ze jest blado to nie widzę ze taka narracja ataku innych z przekroczeniem czasem dobrego smaku 

Teraz, Lucas napisał:

Po prostu przyjąłes strasznie głupie założenie i Ci je wytknalem. 

Ja też często coś podrzucam o graczach innych drużyn jak wyskoczy mi coś ciekawego, jak choćby te wypowiedzi o Josephie artykuły na Athletic dziś. 

Kilku graczy innych drużyn tu broniłem, kilku atakowałem. Ta zabawa to też dyskusja o innych teamach i to jest w niej fajne. 

Ty wyskoczyłes z tekstem, że jeśli ktoś ma u siebie problemy i gorszy od Ciebie zespół to nie może skrytykować zawodnika innej drużyny. 

Ja tam za teksty o Tobiasie czy JJJ się na Lamę nie mam zamiaru obrażać, bo ma do tego prawo. Tak samo może np. bronić Irivnga od CM. 

Przecież zapytałem o jazz???? Dziwnie to odbierasz - to już nie mogę odbić piłki co u Ciebue????

Gdzie jazz to obecnie straszny szrot i piach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty widzisz tylko ataki i odbierasz to jakoś personalnie. Może masz akurat w składzie graczy, których ktoś nie ceni. 

Ja np pamiętam też, że Wojtek mocno bronił i tu i na ogólnym forum Kyrie. Ja się z nim nie zgadzałem, bo Kyrie nie lubię i to mi bardziej utknęło w pamięci. 

Po prostu łatwiej zapamiętać coś z czym się nie zgadzasz i potem tworzysz sobie w głowie nieprawdziwy obraz, że ktoś się na Twój zespół uwzial. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj proszę jeszcze raz moja wypowiedz i gdzie tu jest jakieś założenie ze czegoś nie można robić? Poprosiłem o jakiś opis skoro tyle czytam o dpurs od innego GM 

Po prostu cześć GM milczy. Inni chwała tylko swoich. Inni budują narracje która ma prawo się nie podobać ( np moja o LMA ) ale moim zdaniem „Wojtek” ma sporo tych negatywnych wpisów do czego ma prawo ale gdy równocześnie całe jazz ssie to wyglada to dziwnie. 
inaczej przyjmujesz krytykę od Mistrza a inaczej od cięcia po prostu 

Mi to wyglada ze czepił się innych z braku laku bo jego zespół wypada blado. 

Inaczej bym to przyjmował i nawet rozumiał jakbyśmy walczyli łeb w łeb o HCA. I wpisujemy wtedy się w rivally jakiego w nba pełno. 

A tak to czytam czytam czytam a potem otwieram folder jazz i mnie zatyka. 

Co mam @Lucas zrobić? Przestać pisać co wrzucił Bertans i tylko negatywnie pisać o  innych? Tych co nie lubię? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

dobra dobra koniec żartów i strefę podkoszową zajmie JaM Green i jego 41Fg% z polepszona zapewnię niż 7/6 produkcje ;) 

niestety ja posadzę JaMychala a nie będę go żyłował z urazem a jego szczytowe 43% za 3 (teraz spadł do chyba 38%) ;) to bardzo duże value dla Isha, który bardzo mocno bazuje na wjazdach

cóż posypało mi się trzech centrów, ale w Hornets o czym pisałem wcześniej gra PJ, który wg bbr spędza ~8% na C (w rzeczywistości teraz więcej, bo tam przypisują MKG, który robi za switch machine)

Melton u mnie będzie dwójką z minutami na SF (to wymusi kolej rzeczy, więc nie będzie tykał off-dribble shoots)

co do George'a Hilla to 99.7 percentyl spot-up, więc na SG idealny pod Isha i grę up tempo, dodaje do tego fajną obronę na guardzie, więc ja nie narzekam

Gordon Hayward był MVP Cs do momentu urazu i wrócił i zagrał bardzo fajen mecz, kolejny playmaker opeirający grę drives (kolejny gracz będący elitą w jakims elemencie) a coś chciało, że PJ Hill i JMG zapewniają elitarny spacing, więc pozwolili by mu na więcej takiej gry 

Hezonja z drives też fajnie gra, ale on u mnie ma w założeniu grać po ~13-15' i czasem bronić najlepszego gracza rywali (on w D jest słaby, ale ogarnia obronę man to man, chociaż niektórzy może widzieli co robił z nim Siakam i to bolało, ale normalnie jest lepszy, zwłaszcza w małej roli)

o Mikalu się już wypowiadałem i gdyby nie volume minut to all-D 2nd spokojnie powinno było być w zasiegu, ostatnio dołożył mocny rzut i mimo wszystko pobytu w sporym slumpie ma TS% na poziomie prawie 60% 

o Otto i jego wpływie się wypowiadałem, jednak dobra gra to nie tylko własne cyfry ale też sprawianie żeby inni byli lepsi i to robił on doskonale :) to robi też PJ Washington, na tym polega impact

o KBD było cicho, ale TWolves rozważali zwolnienie go aby podpisać jakiegoś grzyba co teraz gra w Hawks, ale teraz kiedy jest zdrowy daje bardzo fajne minuty z ławki - 48% za 3 56% za 2

jest jeszcze Raul Neto, który miał piękny moment chwały, ale wrócił Simmons to ma swoje miejsce w szeregu, ale też wnosi dużo spokoju do zespołu, podpytaj kolegę Ely3 to Ci opowie o nim więcej ;) 

Kornet dostanie u mnie rolę podobną do tej co miał w Knicks i na te 10-12' będzie git, jednak ma sprore rim protection value, ale ta trójka w tym sezonie to bieda a mam pecha, że jak widzę Gafforda to on gra jak ostatnie gówno, nie wiem co ze mną nie tak 

 

 

 

20 minut temu, Lucas napisał:

Ja np pamiętam też, że Wojtek mocno bronił i tu i na ogólnym forum Kyrie. Ja się z nim nie zgadzałem, bo Kyrie nie lubię i to mi bardziej utknęło w pamięci. 

fun fact, ja płaskoziemcem gardzę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Jest to najbardziej pozytywny opis najbardziej ciężkiej do obrony ekipy jaki czytałem na forum. Z tego opisu wynika wręcz idylliczny obraz ekipy walczącej o HCA. Czy mógłbym zatrudnić Ciebie bo masz lekkie pióro aby coś optymistycznego skrobnął o Wigginsie? 

kurde, jesteś w drugi w kolejce, bo mam interes aby pewnym hejterom dokopać, ale pomyślimy :D ogólnie większość to z głowy sobie pisałem, więc jakiś tam margines błędu jest, o wadach drużyny wiem i zdaje sobie z nich sprawę, ale powiedzmy jak byłeś uważny rok temu to miało być coś na wzór hybrydy Kings i LAC AD 2018/19 ;) ale no urazy pokazały, że część LAC była warta świeczki

a wiadomość do tych co tak hejtują Jazz ja pewnymi graczami gardzę (głownie przez fałszywie przedstawiany obraz ich gry) i widziałem ich ch*jowe mecze w tym roku w dużej ilości, więc radzę sie postarać przy naginaniu siatki moich wartości do przekonania mnie, że to ma sens, mamy się obaj na ignore, ale z chęcią czasem włącze te wypociny, więc cóż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiłem, że mój czas jest ograniczony, ale jak wyegzekwowałem sobie czas na LM, której nie oglądam już, więc mogę czas na forum spędzić

Teraz, ignazz napisał:

Kogo masz na ignore?

tak ciężko się domyśleć ? JGmanipulation ;) 

1 minutę temu, ignazz napisał:

Mogę przepłacić za Wigginsa aby poszedł u Ciebie z jedynka jak w drafcie? 

za Hezonję i Korneta to nawet pick nie byłby potrzebny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, january napisał:

Mnie tam (w sensie Lakers) zazwyczaj wszyscy krytykują, ale nie chce mi się odcinać "a u Ciebie", bo to nudne, wolę pisać o swoim teamie, a innych będę po opisach wnikliwie oceniał (no wiadomo, że i tak juz mam jakieś ogólne poglądy, nie kryję się z nimi np. układając PowerRankingi). Chyba, że prztyczki z Qcinkiem, to zawsze fajna sprawa z tym królem Cyganów😘

Podobnie ignazz nie widzę sensu w odbijaniu piłeczki "a w Jazz", bo będą opisy i wtedy jak coś grillowanie tej nieszczęsnej przez kontuzje i doping Aytona ekipy, którą chyba prześcignie CP3 z szyderczym uśmiechem.

Chyba, że chcesz z marszu sobie  wyłącznie Jazz i Spurs porównywać, ale to dość mocno obniżasz poziom swój po 1T (tam bardziej z Mavs o #7-8 teraz będziesz chyba walczył, może i ze względu na absencje z Kings o 6-8, nie wiem, poczytam Wasze opisy, poprzeglądam staty jak będzie czas i się zastanowię).

Zresztą i tak piszę często o innych teamach, czasem chwalę, częściej skrytykuję^.^

No, ale ja ogólnie dużo oglądam, dużo piszę :P 

😆 lepiej posługujesz się Nbawowy ode mnie na pewno, ale zamilcz w sprawie Drummonda

950C0B84-6719-4C1C-BCEB-929E334DAD1E.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

 że dziwnym trafem uwzględnia zbióreczki :D 

No. Na pewno 😄.

No bo jak inaczej Harden może być 1, Walker 12, czy Lillard 6.

Najlepsze: na liście nie ma Westbrooka więc jak by zbióreczki były uwzględniane to by się chyba tam zjawił, co?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Najlepsze: na liście nie ma Westbrooka więc jak by zbióreczki były uwzględniane to by się chyba tam zjawił, co?

nope, to jest średnia ze wszystkich PIPM, RAPM etc a Westbrook nie jest zbyt mocny w nich ;) premier VORP a.k.a. Andrew Bailey pozdrawia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Nie mam zielonego pojęcia co to za ranking, ale obstawiam, że dziwnym trafem uwzględnia zbióreczki :D 

If you sort every NBA player w/ 250+ MIN on Dec 11 by the AVERAGE OF THEIR RANKS in 10 catch-alls (Real +/-, RAPTOR Rating, Box +/-, Win Shares per MIN & Game Score per MIN, as well as cumulative versions of each), this is the top 30...

 

wiec japa tam, Drummond gra świetny sezon. 
 

Masz plusik za to ze lepiej posługujesz się adv stats, ale to beGM a nie beNerd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.