Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, fluber napisał:

No akurat lakers w liczbie oddanych wide open trojek w tym sezonie to nie sa w czolowce wiec nie wiem skad ta "powszechnosc":)

Żeby utrwalić przekaz u osób, które w tym trymestrze nie maja czasu śledzić Lakersow :) stały zabieg, jak ten 40%+ 3pt u Olynyka :D dla mnie January jesteś wzorem dezinformacji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

Bardziej chodzi o te urazy które co chwila zmieniają ustawienia S5 co wprowadza duża nieregularność. Inna sprawa to personel na granie twardej D. Nie widzę tu nazwisk. 

Co dla mnie ważne w naszej grze świetne mecze Bertansa zbiegają się z zawieszeniem Collinsa co sprawia ze mnie nie boli sterydowy karniak. A na przyszłość będę uważał aby sterydy kupować przez sprawdzone laboratorium które i sprzedaje towar i robi próbki dla nba. Chciałem oszczędzić 10.000.000 i mam za swoje. Choć z drugiej strony czy gdy gracz jest bez wypłaty nie powinienem mieć wyższego zysku netto?

;)

To przyznajesz publicznie ze wina twoja bo zaoszczędziłeś na sterydach, a zawodnikowi wypłatę zablokowałeś ? Nieładnie, nieładnie, czuć trade request w powietrzu... ;) 

 

a tak powaznie to spurs jest niewątpliwie czarnym koniem I trymestru, u mnie na 2-3 miejscu  na zachodzie będą w I trymestrze chyba, ale jeszcze terminarz trza przejrzeć później. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brogdon jest super, Bertans też, ale Collins praktycznie nie grał, LMA gra poniżej swego normalnego poziomu (tak jak choćby Jokic, nie oznacza że są fatalni, więc się Ignas nie goraczkuj), a taki Murray ma raczej ciężko trymestr, Monte jak większość ławki Denver poniżej oczekiwań z poprzedniego RS. 

Zapomniałem kompletnie o kimś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Brogdon jest super, Bertans też, ale Collins praktycznie nie grał, LMA gra poniżej swego normalnego poziomu (tak jak choćby Jokic, nie oznacza że są fatalni, więc się Ignas nie goraczkuj), a taki Murray ma raczej ciężko trymestr, Monte jak większość ławki Denver poniżej oczekiwań z poprzedniego RS. 

Zapomniałem kompletnie o kimś?

O wigginsie. Może przesadziłem trochę, jak teraz pomyślałem, ale hca w I rundzie w I trymestrze może bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lucas napisał:

Brogdon jest super, Bertans też, ale Collins praktycznie nie grał, LMA gra poniżej swego normalnego poziomu (tak jak choćby Jokic, nie oznacza że są fatalni, więc się Ignas nie goraczkuj), a taki Murray ma raczej ciężko trymestr, Monte jak większość ławki Denver poniżej oczekiwań z poprzedniego RS. 

Zapomniałem kompletnie o kimś?

Len ssie w D jak się go wyciągnie dalej niż 1m od kosza a o grze w O nie rozmawiajmy lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Emotikonka Ci czegoś wyraźnie nie powiedziała (że tekst tylko wide-open u LJ, to żart) ;> ?

Ogólnie to LeBron mimo kasztanów w składzie (poza AD i DG) dookoła wypracowuje w Lakers dość zajebiste ponad 50% trójek na wide-open, co z tego że Pels oddają więcej trójek wide-open jak u nich jest to ledwie okolica 40% takich rzutów (inne też pace). A Lakers mimo bdb% za 3p mają dość średnich shooterów, tylko zajebiste pozycje, pochylę się nad tym jakoś przy opisie, bo procent za 3, procentowi za 3 nierówny (jedni rzucać muszą z kiepskich pozycji, a inni plaża z samych wide-open), sam ciekaw jestem jak to wyjdzie.

 

 

Tak jak zawsze 😆 może nawet wygrasz Zachód, bo chyba masz najlepszy zespół dzięki wyzebraniu Lebrona i Butlera, ale potem w ewentualnym finale szybki wpierdol od Knicks, o ile ci będą zdrowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

O wigginsie. Może przesadziłem trochę, jak teraz pomyślałem, ale hca w I rundzie w I trymestrze może bedzie ?

on bez spacingu KATa nie istnieje, ciekawi mnie jaki bigman tutaj da mu taki spacing (poza Bertansem ofc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie houston do

mnie jakos nie przemawia, porzingis i beal który nie gwarantuje wyniku jak widać, choć z drugiej strony, mają świetnego holmesa za minimum.. ;)

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

on bez spacingu KATa nie istnieje, ciekawi mnie jaki bigman tutaj da mu taki spacing (poza Bertansem ofc)

Cicho... Podpowiadasz ignazzowi za dużo ;)

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

No właśnie houston do

mnie jakos nie przemawia, porzingis i beal który nie gwarantuje wyniku jak widać, choć z drugiej strony, mają świetnego holmesa za minimum.. ;)

Cicho... Podpowiadasz ignazzowi za dużo ;)

 

jakbym grał na LMA to z chęcia odpuszczałbym te jego trójki ;) Len też zasługuje na sporo mijesca :) a PJ na C jest bardzo mobilny

nk zrobi jakiś powerrating 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

To niech ich GM ruszy tyłeczek z wypisywanymi w arkuszu absencjami, by podkreślać swe zalety! :D

A poważniej, to serio teraz nie chce mi się tego sprawdzać, ale w tym sezonie masę absencji na kilka spotkań wybiło, tam to będzie bardzo ważne - np zakładając że Butler do końca T nic nie opuści to niby 35mpg, ale zgodnie z stanem faktycznym (24x35/28) będzie w depth do oceny 30mpg Butlera. Tylko nie wiem czy tacy propagandziści jak Qcin czy CM uczciwie będą przedstawiali swe absencje :D 

Ale jaki jest sens to wypisywac przed koncem trymestru?;) od 16 czy 17 bede mogl zaczac:)

Generalnie to wizards sa wybitnie zdrowi jak na to ze nie maja za bardzo kim grac z lawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

To niech ich GM ruszy tyłeczek z wypisywanymi w arkuszu absencjami, by podkreślać swe zalety! :D

A poważniej, to serio teraz nie chce mi się tego sprawdzać, ale w tym sezonie masę absencji na kilka spotkań wybiło, tam to będzie bardzo ważne - np zakładając że Butler do końca T nic nie opuści to niby 35mpg, ale zgodnie z stanem faktycznym (24x35/28) będzie w depth do oceny 30mpg Butlera. Tylko nie wiem czy tacy propagandziści jak Qcin czy CM uczciwie będą przedstawiali swe absencje :D 

Holmes to w Heat biega przecież :d 

To adebayo, pojebalo mi sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

Len ssie w D jak się go wyciągnie dalej niż 1m od kosza a o grze w O nie rozmawiajmy lepiej

PolishPlama dosyć mocno atakujesz spurs od miesiąca. Tak sobie myśle abyś może więcej pisał o swoich jazz bo chyba nic nie czytałem. 
zaczyna mnie nudzić podjazd z LMA Gaya czy Wigginsa a dokładasz teraz kolejnego gracza w talii całkowicie ignorując grę innych graczy. 
co tam u twoich graczy?

zanim będziesz kontynuował krytykę efektywności moich graczy spójrzmy na jazz  

procenty rzutowe do przeglądu lub zbiórki aby przyjrzeć się obronie pomalowanego oraz poszukamy kreatora i obejrzymy lawke rezerwowych ...

jak gra Otto P? Nawet przed kontuzja średnio  

Hay rozumiem ze jak wrócił to poczytamy więcej. Bo ten akurat grał bardzo bardzo dobrze. To będzie na razie jedyny twój jasny punkt opisu obok fajnego rookie którego polubiłem. 

chętnie poczytam o twoim podstawowym rozgrywającym Ishu 4 asysty i 60 procent FT Smithie. No chyba ze Hill to u Ciebie 36 minutowy PG i tak przez Ciebie podkreślane zalety rozgrywania i kreacji zobaczymy w opisie. I udowodnisz ze to on rozgrywa mimo 3 asyst kariery i obecnie ciut niższego wskaźnika niż średnia kariery co ciężko wytłumaczyć bo gra w Bucks 

może Melton 40FG% 29 3p%?


aytona nie wypominam bo on siedzi w kozie z moim Collinsem tylko to twój drugi najważniejszy gracz zespoły a mój piąty czy szósty w kolejności. Strata dużo większa.
Dobrze ze Bryant może zastąpić twojego centra i możesz się pośmiać z Lena. Oh wait ;) 

dobra dobra koniec żartów i strefę podkoszową zajmie JaM Green i jego 41Fg% z polepszona zapewnię niż 7/6 produkcje ;) 

żartowałem  wchodzi przecież Kornet ten zbierze te 1,5 piłki i na pewno nie zawodzi w bulls  - na Lena styka ;) 

Pytanie zanim zasnę czy z ławki czy z s5 wychodzi twój Diop który zamyka pewnie Wigginsa lekko. ( zna go bo trenują w realu) minuty przy urazach ma. 
 

PF to chyba Hezonja. Rozciąga grę mając gorsze FG i 3p niż uwielbiany przez Ciebie Wiggins 36%FG!!! I 32%za trzy czy jednak gra bliżej kosza co zrobi lepszy space niż ten ohydny LMA ?

ty masz tego lepszego czy gorszego Bridgesa? A ten z Suns.... szkoda bo ten tez kaleczy trójkę w porównaniu do Wigginsa nawet a to u Ciebie chyba marny wskaźnik (30%)

czyli kto rzuca w jazz trójki ??? Pewnie dasz Hilla ale kto wtedy kreuje innych?

rozumiem kontuzje bo sam w tej grze miałem maskarę i szpital ale masz ten skład strasznie skonstruowany i nie mogę znaleźć ani kreatora ani shooterow ani obrony podkoszowej ani tego space  

 

zacznij pisać o jazz a nie lecisz krytykę innych ekip  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.