Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Mówię Ci, że oglądałem już trochę Pistons w tym sezonie pod Browna (dziś też jego wrzucenie na BI trochę wstrzymało Pels) :), ale śmieszne peany pod tego wafla wrzucałeś, a typ jest overrated okropnie :D 

Nom, Ingram to wcale nie był najlepszy na parkiecie? :D  

Rose był najlepszy, bo wygrał mecz, choć tez Pels mieli szanse to wyciągnąć ale cudowna obrona wielkie Andre zaprzepaściła szanse na punkty Hayesa:) 

 

Faktycznie dzisiaj Andre nie grał na swoim poziomie, ale na takiego lidera jak Ingram spokojnie starczyło :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

co za bajkopisarz :D 0,3s na zegarze i nie dali Pels rady lobem wrzucić, faktycznie jak "cudowne" są nazywane takie zagrania tego wafla, to już rozumiem piękną radosną twórczość Twoją bez konkretów w jego temacie xDD

Zwolnić Gentryego, bez zmian.

Prooooosze Cię, kapitalne podanie Lonzo z boku, Hayes był o palca od wsadu, gdy nagle, z głębi pomalowanego, wyłoniła się ta wielka czarna łapa Drummonda niszcząca marzenia Pels o wyrównaniu, zarazem czyniąc Andre bohaterem Pistons  i idolem tłumu. 
 

Historie piszą zwycięzcy Jasiek, a Pistons wygrali mimo ze maj słabszy skład. Ingram kasztan, mógł wygrać mecz Pels ale jak zwykle pełne gacie gdy trzeba postawić kropkę nad i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Biorąc pod uwagę, że większość patrzy tylko na 3-4 nazwiska w rosterze, to ty mając Anunoby, Grahama, SGA, Powella, Kaminsky, Bembry możesz skończyć dość wysoko.

Tylko, że jak ktoś się przyglądnie i zobaczy że jedynym nominalnym graczem z pozycji 4 i 5 jest Kaminsky to może zmienić zdanie. Obwód rzeczywiście fajnie mi działa, ale wysocy to jakaś parodia. Nawet tego opisywał nie będę. Bolden zagrał póki co 2 mecze na łączne 5 minut, Bagley zagrał 1 mecz i rozwalił kciuk a Nurkića nadal nie ma. Innych wysokich brak. No chyba, że te 24% czasu Batuma grającego na PF po powrocie z kontuzji jeszcze doliczymy.

 

@fluber no fajna końcówka rzeczywiście z Twojego punktu widzenia. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie końcówki meczu, który wrzucił powyżej @fluber, warto podkreślić fantastyczną postawę Cory Josepha, który w tym meczu pokazał właśnie te cechy za które go tak cenię -  ograniczył dzięki swojej fantastycznej defensywie Hardena, a do tego to Joseph jest po kontuzji Foxa podstawowym pg Sacto. W tym meczu miał kosmiczne, jak na niego 14pkt. (w tym 3x3) a reszta stats w jego stylu - 3zb. 6as. 2prz. 1bl.

 

@Eld

U mnie jesteś pomiędzy Clippers a Memphis na Zachodzie (niżej będzie jeszcze Brooklyn.

SGA/Graham/Powell/Anunoby/Bembry/Batum/Kaminsky i od biedy ten Bolden oraz 2way - Caffey, Bowen, czy coś tam grał Exum. Pod koszem jest tragedia, ale tych 6 graczy teoretycznie zawsze musisz wystawić. Nie wiem, jak takiego Leuera, czy Simmonsa lub Randlea traktować? 🤔 Teoretycznie masz ich w składzie ;) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

No pisałem ze trzy tygodnie temu że u mnie żniwa paź. list i że tak do połowy grudnia mam hardcore w D na czworaczka więc dopiero po 16 Grudnia mogę coś podłubać.

I tak dopiero 16 bedzie mozna cos dlubac bo chyba nie ma sensu robic tego zanim team zagra 28 meczow?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co...? Tradycyjnie my tu rozmawiamy a Bertans się bawi w najlepsze..dalej. 
career high 32/9/1 11/18 8/12 trójek +17 

Maszynka ostatnio za trzy trafia: 6, 4, 7, 5,6,8 rzutów 

jest już powtarzalność  

I to przeciw trudnym przeciwnikom @miami @ clippers vs Philly vs clippers 

rekord kariery tez na wyjeździe 

Daje to miłe 15/4,5 na prawie 4 rzutach za trzy 45,3% ach spuuuurs

minuty lekko rosną /28 teraz/ a poprzez system gry nie generuje on zupełnie strat bo piłki nie potrzebuje. /0,6 TPG/ 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co chodzi (pewnie o Hachimurę, który o obronie pojęcia nie ma i zawala wszystko w srodku jak na zewnątrz się sypie) i oni z ławką są dość mocni po obu stronach nie ważne kto tam gra a S5 ssie okrutnie

no i absencja Bryanta do połowy stycznia otwiera mu cholernie dużo minut do gry

zresztą wykres ilości starterów do netrtg obrazuej ten paradox dobitnie

 image.png.1e87f6068ce252ac78b6a1219354ab3a.png

szkoda tylko, że Ish znowu gra w S5 i nawet gra spoko, ale to nie jego rola ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o te urazy które co chwila zmieniają ustawienia S5 co wprowadza duża nieregularność. Inna sprawa to personel na granie twardej D. Nie widzę tu nazwisk. 

Co dla mnie ważne w naszej grze świetne mecze Bertansa zbiegają się z zawieszeniem Collinsa co sprawia ze mnie nie boli sterydowy karniak. A na przyszłość będę uważał aby sterydy kupować przez sprawdzone laboratorium które i sprzedaje towar i robi próbki dla nba. Chciałem oszczędzić 10.000.000 i mam za swoje. Choć z drugiej strony czy gdy gracz jest bez wypłaty nie powinienem mieć wyższego zysku netto?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

ja nie wiem o co chodzi (pewnie o Hachimurę, który o obronie pojęcia nie ma i zawala wszystko w srodku jak na zewnątrz się sypie) i oni z ławką są dość mocni po obu stronach nie ważne kto tam gra a S5 ssie okrutnie

Jeśli chodzi o Bertansa to on generalnie jest po prostu słabiutkim obrońcą, ale nadrabia to mocno w ataku. 6,1 celnej trójki na 100 posiadań na 45,2% to jest topowy poziom w lidze, lepiej nawet niż Redick (5,3 celnej trójki na 100 posiadań na 44,9%)

@ignazz

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież January napisał ze Olynyk jest elitarny, ma na to statystyki, cała garść, czekam na narracje ze przy Lebronie byłby GOATem, wszak Lebron jest królem kreowania wysokich, c*** w to, ze Olynyk ostatni raz w pomalowanym był jak się wprowadzał do swojego nowego apartamentu (khe khe khe) ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasem komuś coś miłego podrzucić. Dziś @Alonzo

Harrison Barnes is trying to put Cory Joseph on an award tour.

Joseph got a laugh out of it, too.

“My boy Harrison, he’s campaigning for me,” Joseph said. “I love it. I need that.”

After the Kings beat the Houston Rockets 119-118 on Monday night, Barnes was in the locker room calling for Joseph to be an All-NBA second-team defender.

That’s right. Second team.

Why not first team?

“Whoa, whoa, whoa,” Barnes said. “I gotta make sure my guy’s still working. It’s early.”

Buddy Hield has been known as an offensive player without much of a defensive game. Joseph, however refused to accept Hield or any of his teammates cannot put the effort in to be better defenders.

“He’s a dog, man,” Hield said. “Sometimes, he will stay on me like, ‘Man, you’ve got to do this better.’ He keeps it real and he’s the one that sets the tone for us and that’s big for a veteran like him.

“He might not end up on the stat sheet scoring 20-something points, but he did all the little things for us. They’ll point out in film how he boxes out the bigs as a little guy. He does all the little things that cause us to win basketball games that nobody sees. That’s why you need guys like Cory on your team. They help you win basketball games in a different way than on the stat sheet.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

Bardziej chodzi o te urazy które co chwila zmieniają ustawienia S5 co wprowadza duża nieregularność. Inna sprawa to personel na granie twardej D. Nie widzę tu nazwisk. 

ale taki Ish w S5 to jest mocno średni a w rzerwach kozak, Wagner jeszcze bardziej dobitny przykład, Brown jest spoko w obu kombinacjach etc. 

Bonga ssie w obu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, january napisał:

Raz na jakiś czas tam się pojawia, jednak 40%+3pt wysoki to ma w ofensywie głównie troszkę inne zadania na boisku:)

 

Nom, przy niemal 4 próbach na mecz, szalone 1,6 trafia, najwyższy wskaźnik w karierze, starczy ze nie trafi ilu? 1 czy 2 trójek w następnym meczu i już nie będziesz mógł napisać ze jest 40%+3pt co chyba nikogo nie zaskoczy, skoro ma średnia z kariery 37% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.