Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

Naprawdę miejmy jakieś granice, bo zaraz napiszesz, że Davis > LeBron w tym sezonie.

nie napiszę. 

Ale liczę, że co poniektórzy znajdą sens w mojej powyższej wypowiedzi.

Z jakiś powodów Lebron aktualnie gra chyba najlepszy sezon w karierze jako playmaker. 

I nie napisałem, że Davis jest lepszym bądź ważniejszym dla Lakers zawodnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BMF napisał:

. wiem, ale znowu fani Jokicia się obruszą. ;]

raczej wątpliwe by przy obeccnej formie Joka wyżywać się na Townsie, to chyba tylko kwestia estetyki, część ludzi wolałoby nie oglądać wysokich rzucających po 8 3PA, mnie się taki Towns nie podoba i sądzę, że za to zapłaci w najtrudniejszych meczach gdy zespoły zaczną ograniczać te jego harce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Augustin miał najlepsze +/- w całym teamie w obu ostatnich spotkaniach, w których miał średniego boxa. Ale Ty jesteś do niego uprzedzony:)

nope, wyglądał jak gówno to trzeba było go zjebać, ogólnie teraz przydałoby się zacytować twój wpis o małych  próbkach, ale nie mma czasu na szukanie takich rzeczy...

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

raczej wątpliwe by przy obeccnej formie Joka wyżywać się na Townsie, to chyba tylko kwestia estetyki, część ludzi wolałoby nie oglądać wysokich rzucających po 8 3PA, mnie się taki Towns nie podoba i sądzę, że za to zapłaci w najtrudniejszych meczach gdy zespoły zaczną ograniczać te jego harce

 

przecież jak center rywala wyjdzie do niego na 7m to zaraz ozstanie minięty lub dostanie inside pass zrobiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, polishllama69 napisał:

nope, wyglądał jak gówno to trzeba było go zjebać, ogólnie teraz przydałoby się zacytować twój wpis o małych  próbkach, ale nie mma czasu na szukanie takich rzeczy...

Dlatego warto go oceniac z perspektywy bycia plusowym w on/off na przestrzeni tych juz ponad 20 meczow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Jak myślicie. będę miał ostatni seed po T1 mając na pewne mecze raptem 4 aktywnych graczy czy mnie jednak Garland i spółka pokonają w tej konkurencji?

póki co chyba jesteś frontrunnerem, chociaż masz wielkie przeszkody jak Devonte', oddaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MarcusCamby napisał:

Poczekam jeszcze na opis, by wiedzieć jak go GM Knicks będzie wykorzystywał, ale to na pewno nie będzie taki impact jak w RL Lakers.

Nie wiem szczerze mówiąc czego tu oczekujesz.

Będzie wykorzystywany tak jak dotychczas, czy to w Pels czy to w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Davis gra to co zwykle, tylko w contenderze, nieźle bawicie się z tym AD, aczkolwiek ciekawi mnie jak tam w Knicks będzie z ballhandlerami gdy wyleciał na pół trymestru Kyrie. 

będzie wspaniały TJ McGOATnell i nie grający już Jevon Carter

jedynie co to Kyrie wraca chyba 17 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Davis gra to co zwykle, tylko w contenderze, nieźle bawicie się z tym AD, aczkolwiek ciekawi mnie jak tam w Knicks będzie z ballhandlerami gdy wyleciał na pół trymestru Kyrie. 

Ja o Davisie pisze to samo od trzech-czterech lat, więc nie wiem co znaczą twoje wstawki.

A ty sam przypomnę co roku miałeś o Nim inne zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja o Davisie pisze to samo od trzech-czterech lat, więc nie wiem co znaczą twoje wstawki.

Nie piszę (tylko) o Tobie, a o generalnym zdziwieniu, że koleś robiący całą karierę ~GOAT statsy (gdy był zdrowy) na swojej pozycji z niesamowitym potencjałem w obronie kręci ... ~GOAT statsy na swojej pozycji ze znakomitym poziomem gry w obronie. Ciekawe, dlaczego. AD na tym poziomie grał też wtedy gdy jego najlepszym ballhandlerem był Tyreke, a obok był słaby wtedy Gordon i kontuzjowany przez większość sezonu Holiday, albo (po wylocie Cousinsa) gdy obok był Jrue i stary Rondo. 

To nie jest jakaś super elita NBA ballhandlerów by zastanawiać się, czy Davis będzie w stanie grać na podobnym poziomie obok Kawhiego i Irvinga, albo sugerować, że to w sumie dzięki LeBronowi. Chyba, że chodzi o to, że Davis w ogóle musi mieć obok siebie jakichś ballhandlerów, yeah, to czyni z niego zupełnie wyjątkowego wysokiego w skali ligi.

Inna sprawa, że Knicks mają coś bardzo dużo minut bez Irvinga i Leonarda na parkiecie w tym trymestrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się skłaniam jednak ku tezie, że to w dużej, a może nawet by to podkreślić i zaakcentować - w bardzo dużej mierze dzięki LeBronowi, bo gra więcej tego co lubi najbardziej. Więcej off ball i jako finisher ( swego czasu postawiłem tezę, że to jeden z najlepszych pick and roll finisherów w historii ligi i wciąż to podtrzymuje ) co pozwala mu nie tracić energii na szukanie sobie pozycji przez fizyczną walkę, a nawet konieczność budowania ataku ( W Pels nie było temu komu robić i z tego co pisze Jasiek wciąż nie ma ). Myślę, że gdzieś dokładnie rok temu prowadziliśmy dyskusje, gdzie snułeś opowieści o Davisie facililatorze, gdy ja mówiłem, że u mnie rządzi Wall i Griffin. Takiego Davisa chciałem. Ograniczonego w ataku do pozornie najprostszych zagrywek, ale dającego DPOY defensywę. Ile razy to podkreślałem w swoich opisach i dyskusjach? W Knicks nie idzie go tak wykorzystać. Dlatego nie zgodzę się na komentarz, że będzie grał to samo co w Pelicans i Lakers, bo to są niemal dwa światy.

Nie miałem LeBrona, ale pod względem fitu obudowałem go optymalnie. Znając jego słabości i mankamenty chuchałem i dmuchałem na Niego, bo był jakąś nadzieją na sukces, chociaż omówmy się. Pociąg zostania prawdziwym superstarem ligi mu już odjechał. Elite sidekick to fajna rola. Irving też był w Niej fajny. Ale on jest rok/dwa lata starszy od Embiida, Jokica, Townsa i jego mankamenty są najbardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, january napisał:

Brandon Ingram poczytał peany na temat jakiegoś wafla i pozdrawia Qcina.

 

Zszedł wielki Andre i c***, Pistons nie mogą punktu zdobyć 😕 a już ostrzylem sobie apetyt na pojedynek Okafor-Wood to ta pała Gentry ściągnął wielkiego Jaha 😕 

W drugiej połowie Drummond wyjaśni tego pajacyka Ingrama :]

 

EDIT: już Drummond wyjaśnia te śmieszne Ingramy pelikany :) 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.