Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Jasiu, z tego co pamiętam to nie dawałeś punktów minusowych Holidayowi za brak zgrania, więc proszę tu vendeta nie straszyć tylko ładnie przyznać, że u mnie śmiga elegancko.

Pięknie dziekuję z góry. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jasiu, z tego co pamiętam to nie dawałeś punktów minusowych Holidayowi za brak zgrania, więc proszę tu vendeta nie straszyć tylko ładnie przyznać, że u mnie śmiga elegancko.

Pięknie dziekuję z góry. 

Denver to u mnie +1W za zgranie na pewno dostaną, ale nie pisz mi lepiej o tym w kontekście Jrue, bo on po prostu niemiłosiernie kaleczy grę z piłką [Marcus Camby wypina teraz dumnie pierś z tekstem "i told ya"], a to chyba Twój primary ballhandler na obwodzie :P Zresztą moi rolesi (i DLO) rozczarowują, ale to jak absolutnie fatalnie wjechało u nas w sezon Denver to też ciekawa kwestia :) Na tym zachodzie to każdy się wbija do jakiejś dziury x) 

Edytowane przez january

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dałbym gałę Inglesowi, ale nie wiem, który z nich c***owszy na ten moment

a Qcin niech się cieszy póki może z tym elitarnym zestawem playoffowych czołków ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie spokojnie , na razie mamy RS i młode Wilczki ujadają pięknie :) na PO będziemy gotowi :) 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Czemu ten orzeł tak kiepsko rzuca osobiste?

Nie pamiętam guarda, który by tak ceglił w tym elemencie.

Bez obaw, R.J. zostanie w tym elemencie przeorany przez samego, wielkiego mistrza FT - DeAndre Jordana i wszystko załapie, co i jak.

Btw. mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę to, że mój ofensywny duet gra w RL pod okiem dwóch najgorszych trenerów w NBA i przyznacie mi +1W za sam fakt ich nie posiadania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Lucas napisał:

Btw przynajmniej Reddish będzie miał więcej rzutow!

4/6 3/3 za trzy. Więcej nie dostał ale w końcu trafia. Szkoda tylko ze vs spurs 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, ignazz napisał:

Mnie zaskakuje słaby Warren 

;)

Dzis kuzma i howard zrobili lakersom run w 4 kwarcie. 

Choc uczciwie trzeba przyznac ze przez pierwsze 3 kwarty kuzma byl fatalny:)

A tak na powaznie to tak jak napisal @MarcusCamby mam w czym rzezbic. Nawet jesli ktos nie przyjdzie do gry, to jest kilku kolejnych ktorzy przyjda. U konkurencji tego nie ma. Jak w wizards taki fournier dzis nie trafil ani jednego rzutu to nie ma juz czym tego nadrabiac bo rotacja jest waska i taki wystep bedzie go bolal mocniej niz bolalby mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, ignazz napisał:

Szkoda tylko ze vs spurs

w beGM nie ma tego komfortu

Edytowane przez polishllama69
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jasiek, daj tego Butlera na ławkę i problem Ingrama rozwiązany, jeszcze kostkę Harrisowi podkręcił bo pokraka biegać nie umie, shame

sorry, że nie w tym temacie, ale to w sumie pytanie do czlonka rady, takie z serii "z czym do ludzi"

Co Ty się taki pyskaty zrobiłeś nt Lakers :P ? Wstaw Butlera do Denver u nas i miałbyś chociaż szanse na HCA, a nie będziesz się próbował wozić na Millsapie, Murrayu i Bartonie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
39 minut temu, fluber napisał:

fajnie się to oglądało, jednak to jak gra Hayward to jest poezja, od poczatku dostał wsparcie GMa i widać to procentuje 

https://www.youtube.com/watch?v=J1isrjhYcCM

Hay pozwala na naprawdę dużą elastyczność taktycznąimage.thumb.png.b74188d2159f104f1c8aa84fc9f1542b.png

Edytowane przez polishllama69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, fluber napisał:

Można chyba powoli zauważyć bez kogo Lakers nie istnieją w tym sezonie, bym powiedział ^.^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, january napisał:

a nie będziesz się próbował wozić na Millsapie, Murrayu i Bartonie :P 

wolę na nich niż na Howardzie z Kuzmą, nie wiem też kto tu ma drżeć o HCA skoro u Cb pomalowane ma trzymać Dedmon z jakimiś kasztanami, a nie Davis z Howardem, też już możesz otworzyć zeszycik i robić szkic bajeczki jak to ciemnemu ludowi sprzedać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wolę na nich niż na Howardzie z Kuzmą, nie wiem też kto tu ma drżeć o HCA skoro u Cb pomalowane ma trzymać Dedmon z jakimiś kasztanami, a nie Davis z Howardem, też już możesz otworzyć zeszycik i robić szkic bajeczki jak to ciemnemu ludowi sprzedać ;)

Olynyk będzie wszystkich na ofensywne faule łapał, wszystko jest pod kontrolą :D

A poważniej to wiadomo, że weszli moi wysocy w sezon jak weszli, ale lepsze to niż wejście całych naszych Denver w sezon w formie WAKACYJNEJ (yup Jrue to do Ciebie :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Olynyk będzie wszystkich na ofensywne faule łapał, wszystko jest pod kontrolą :D

A poważniej to wiadomo, że weszli moi wysocy w sezon jak weszli, ale lepsze to niż wejście całych naszych Denver w sezon w formie WAKACYJNEJ (yup Jrue to do Ciebie :P )

Starczy tego pi****lenia. Jak tam wielki Coby White przeciwko Lakers?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wrócił wielki Chandler Hutchison to i ławka Bulls wyglądała znacznie lepiej 😉 

Coby ma swoje odpały, jak oglądam jego handles, gdzie podnosi piłkę na metr to umieram, a po jego akcji, gdzie zrobił stepback airball long 2pt to powinien za to usiąść do końca meczu xD

Ale ogólnie nie było jakiejś tragedii, w transition mocno tam w 1 połowie 2nd unit Bulls karał Lakers.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wpisz w youtube " dwight howard denies coby white with a MONSTER BLOCK" i sam sie przekonaj;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Wpisz w youtube " dwight howard denies coby white with a MONSTER BLOCK" i sam sie przekonaj;)

Czy ja wiem czy to taki monster block był. Na tej wysokości to ja bym mógł tę piłkę zablokować.

Staty pokazują kolejny przyjemny meczyk Coby White, niezrzeszony Koelner skomentował ten mecz, że Coby jest świetny. Także są powody do mruczenia. Może potem zdecyduje się obejrzeć ten mecz z odtworzenia, ale nie wiem jak będzie z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem też kto tu ma drżeć o HCA skoro u Cb pomalowane ma trzymać Dedmon z jakimiś kasztanami, a nie Davis z Howardem, też już możesz otworzyć zeszycik i robić szkic bajeczki jak to ciemnemu ludowi sprzedać ;)

6.11.2019 jasiek obrywa za to ze ma na centrze dedmona a nie dwighta howarda:) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja tam gdy zobaczyłem sylwetkę nowego Dwighta byłem dość optymistycznie nastawiony, zrzucenie balastu dla kogoś z tak przewlekłymi urazami pleców wydawało się jedynym słusznym wyjściem

a z tymi centrami na FA to takie moje typowe szczęście, Baynes z Howardem leżeli na ulicy, a ja się tylko modliłem aby dostać Eda, inni za to zabijali się o Lena, Looneya czy Zubaca, zabawna sprawa

aha, no i jak ostatni łeb ograniczyłem sobie podpisanie sobie podpisanie maksymalnej liczby graczy, wtedy Dwight byłby u mnie też raczej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, fluber napisał:

6.11.2019 jasiek obrywa za to ze ma na centrze dedmona a nie dwighta howarda:) 

Jesteśmy w Lakers cierpliwi*

Szkoda z tym Dedmonem, że poszedł z Hawks pod Waltona (byłem pewien, że zostanie w ATL jak po niego handlowałem), ale też nie ma co zwalać tego wszystkiego na pójście do SAC, pierwsze mecze to była jakaś katastrofa (choć Luke chcący by DD rozgrywał ekhm, no to dostał 7TO w 1 meczu xd) jak chodzi o poziom gry, teraz z ławki ostatnie 2 gry już znacznie lepiej (poza rzutem, też wcięło), może się ogarnie.

Baynesa też chciałem jak jeszcze miał TO w Pels i tu dochodzi ciekawa sprawa z naszymi beGM - jak go wysłali do Suns, to myślałem że za Aytonem w tankerze będzie źle. A tu jeb, Ayton out, Suns grają świetnie i Baynes wygląda kapitalnie^

*tzn nie umiemy wymyślić wymiany jeszcze x)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi