Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, karpik napisał:

Tak z ciekawości się spytam. Drummond jest lepszy od Jokicia, Goberta czy Horforda?

jeszcze w tej wyliczance zgubiłeś Vucka, chyba, że jest w top2 :D 

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Może ja dam kontrprzykład, by wyjaśnić czemu obecny styl Townsa uważam za marnowanie potencjału.

Wyobraźcie sobie, jakby podobną rolę zaczął pełnić LeBron James. Zamiast prowadzić grę Lakers, atakować kosz, grał sobie wesołego off ball strzelca przez większość czasu. Niby cyfry by się zgadzały, ale niedosyt by był i impact na grę też mniejszy.

Od franchise playera oczekuje dużo więcej, a Towns pokazał już ogromne możliwości jako pełnoprawny FP z ogromnym ofensywnym potencjałem. Dlatego przejście do roli Redicków/Hieldów tej ligi to moim zdaniem długofalowo błąd.

A ofensywa Wolves tak na mój eyetest rok temu była dużo lepsza, mimo gorszych personaliów.

może i marnowanie potencjału, ale KAT wyraził zgodę na poświęcenie dla dobra zespołu, to należy docenić a o tym się mało mówi

11 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem.

Scoring plus zbiórki? Ok, myślałem że Towns ma większe możliwości niż bycie Kanterem z lepszą obroną.

przecież on wali na potężnym volume za 45%+, zresztą to jest elita w skali historycznej - póki co

Cytat

65TS%

25ppg 5

3PApg

2015/16 Curry

2016/17 Durant

2017/18 Curry

2019/20 (still counting) KAT

 

5 godzin temu, ignazz napisał:

My tu sobie kulturalnie rozmawiamy a Bertans się dalej świetnie bawi z 25 punktami i 6/12 za trzy. 

25/3/2/1 i plusowy gracz vs clippers. 

obecnie jak pisałem z @Lucasposiadanie startera Wizz to zabójstwo, natomiast posiadanie rezerwowego może służyć narracjo, prawda Rudy kozak w O, ale D ciągle średnie

5 godzin temu, ignazz napisał:

dlaczego rl Atlanta daje zamiast Huntera Reddisha do S5 gdy Rudy wrócił? Przecież tego się nie da zrozumieć. Nie żebym się martwił z w naszej grze mam „lepszego” od Huntera gracza który go wygryzł ;) ale to bez sensu. 
i nie piszcie mi proszę „przecież to Atlanta”

bo Pierce daje każdemu szanse i chce tego łaka nabudować, gość kastruje i tak świetną wartość dawaną przez Younga lub kogokolwiek a Hunter za mało D daje, ale spokojnie, ogarnie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Ależ on jest wspaniały :wub:

 

 

i tak wolę lepszą wersję tego gracza, też z Suns, ale tych rl ;) zwłaszcza, że teraz zaczęło mu ładnie siedzieć

ogólnie polecam też spojrzeć na najlepszego obecnie centra rl Hornets 

 

co do Drummonda to zespół z nim na boisku zbiera 79% zbiórek w D, nie ma go w top 20 zrobionych box-outów (XD), zespół z nim ma 111DRTG co jest wartością niższą od średniej ligowej, ale też nie róbmy z niego aż takiego gówna, bez Griffina on jednak coś tam podaje, no i jednak umiejętność zbierania w ataku może przedłużyć kilka posiadań, co wśród ceglarzy pokroju Tatuma moze być istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, polishllama69 napisał:

jeszcze w tej wyliczance zgubiłeś Vucka, chyba, że jest w top2 :D 

 

Vuc jest w Miami, a pytanie było o Zachód.

Zresztą Vuc ma słabszy sezon, a po jego wypadnięciu RL Magic robią lepszy bilans niż z nim. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zresztą Vuc ma słabszy sezon, a po jego wypadnięciu RL Magic robią lepszy bilans niż z nim. 

nie miał słabego sezonu, jako jedyny coś grał w O zanim tam się wszyscy zaczęli budzić, o dziwo nastąpiło w dość schodkowy sposób, pierw Fournier, potem Ross, teraz Gordon wrócił do żywych, poziom trzymali ofc Fultz i Bamba, DJa pominę, bo zagrał 4 dobre mecze i w sumie tyle po nim

2 minuty temu, fluber napisał:

Vuc jest w Miami, a pytanie było o Zachód

faktycznie, ma chłopak szczęście, że Ayton miał problemy z moczem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, polishllama69 napisał:

nie miał słabego sezonu, jako jedyny coś grał w O zanim tam się wszyscy zaczęli budzić, o dziwo nastąpiło w dość schodkowy sposób, pierw Fournier, potem Ross, teraz Gordon wrócił do żywych, poziom trzymali ofc Fultz i Bamba, DJa pominę, bo zagrał 4 dobre mecze i w sumie tyle po nim

Słabego nie miał, miał słabszy niż poprzedni:)

Augustin miał najlepsze +/- w całym teamie w obu ostatnich spotkaniach, w których miał średniego boxa. Ale Ty jesteś do niego uprzedzony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny tekst o tegorocznych debiutantach, najwięcej miłości dostał Terrence Davis, jest też trochę ciepłych słów o choćby Bitadze czy Thybulle :)

https://theathletic.com/1438782/2019/12/06/hollinger-the-2019-draft-lottery-has-been-a-train-wreck-but-here-are-the-silver-linings-in-this-rookie-class/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Całkiem przyjemny tekst o tegorocznych debiutantach, najwięcej miłości dostał Terrence Davis, jest też trochę ciepłych słów o choćby Bitadze czy Thybulle :)

https://theathletic.com/1438782/2019/12/06/hollinger-the-2019-draft-lottery-has-been-a-train-wreck-but-here-are-the-silver-linings-in-this-rookie-class/

Ajajaj brak subskrypcji boli :(

Jest coś ciekawego o moich rookasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Paschall

Morant

Hayes

Mann

But I digress. The other standout rookie this year has been Eric Paschall of Golden State, the 41st pick.

In this case, it took a little bit more squinting to see the outlines of an NBA player from his college record, and there are a few more questions going forward. One still wonders how much of his production is a result of the Warriors’ lack of roster options – Paschall shot extremely well on 2s in college and has done so again as a pro, but he’s not a particularly good 3-point shooter, half his shots are non-rim 2s, and he doesn’t fill the box score in many other ways. Mostly, he’s been shooting early and often because of the Warriors’ lack of other options.

But here’s the thing – he’s scoring efficiently too. These aren’t empty calories, folks. Paschall sports a 59.2 TS% despite his sub-optimal shot diet, while scoring an impressive 25.9 points per 100. One can debate what his role might be on a reconstructed Warriors roster … but he’ll definitely have one if he performs anything like this over the final 60 games.

Anyway, I don’t have a horse in this fight, I’m just in it for the extreme mid-air knee bend on his jump shots – I played with a dude in high school who did that to make it look like he could actually jump, but I’m not sure I’ve ever seen a pro do this.

---

A few other second-rounders have seen limited burn and not made an overwhelming case one way or the other – most notably Nic Claxton (31st) of Brooklyn, Cody Martin (32nd) of Charlotte, Carsen Edwards (33rd) of Boston, Daniel Gafford (41st) of Chicago and Terance Mann (51st) of the Clippers. Hopefully they’ll give me more material to evaluate between now and midseason, when I plan to revisit this rookie crop’s performance.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

@Alonzo

Dobry ten Towns.

Nada się na sparingpartnera w trakcie PO :P

KAT ma jakieś problemy z prawym kolanem. Davis zwykł przesiadywać połowę sezonu na ławce z błahszych powodów.

To raz.

 

a dwa - to Ty nie masz LeBrona, tylko canerowatego Irvinga Nets idą jak przecinak bez Kyriego, aż miło ich pooglądać) i Leonarda z load management oraz pustki na ławce rezerwowych. Podczas, gdy Ty do tego wolisz grać jakimiś kasztanami typu Bazemore, Carter, czy Dotson zamiast rozgrywającym świetny trymestr Duncanem Robinsonem. Zatem najpierw doczłap się do tych playoffs, to pogadamy :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

KAT ma jakieś problemy z prawym kolanem. Davis zwykł przesiadywać połowę sezonu na ławce z błahszych powodów.

To raz.

 

a dwa - to Ty nie masz LeBrona, tylko canerowatego Irvinga Nets idą jak przecinak bez Kyriego, aż miło ich pooglądać) i Leonarda z load management oraz pustki na ławce rezerwowych. Podczas, gdy Ty do tego wolisz grać jakimiś kasztanami typu Bazemore, Carter, czy Dotson zamiast rozgrywającym świetny trymestr Duncanem Robinsonem. Zatem najpierw doczłap się do tych playoffs, to pogadamy :P 

 

 

przyjmij po prostu z godnoscia, ze davis klejny raz zaoral ta parowe townsa i tyle

i nie wiem po c*** w kazdym poscie piszesz, jaka ja mam rotacje i co wole

duncan robinson jest zajebisty, kazdy juz to wie, tego tez nie musisz powtarzac. ja tylko dodam, ze za dwa picki 1-rundowe dostepny

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

pisalem o godnosci...

Davis miał w Lakers wsparcie jakiego u Ciebie nie ma, zatem nie byłoby tych 50pkt. Chociaż w sumie mógłby tyle rzucić.. bo przecież Ty prawie nie masz kim grać :P 

KAT ma za to nieporównywalnie silniejszy team u mnie. Nie wiemy też na ile kontuzja kolana go ograniczała. Gdyby LeBron grał obok KATa to byśmy inaczej rozmawiali, a to KAT a nie Davis uchodzi za lepszego ofensywnie centra (tu defensywa Davisa nie podlega naturalnie żadnej dyskusji). Pogadajmy o Davisie z poprzedniego sezonu w Pels - to byłoby bardziej miarodajne :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Davis miał w Lakers wsparcie jakiego u Ciebie nie ma, zatem nie byłoby tych 50pkt. Chociaż w sumie mógłby tyle rzucić.. bo przecież Ty prawie nie masz kim grać :P 

KAT ma za to nieporównywalnie silniejszy team u mnie. Nie wiemy też na ile kontuzja kolana go ograniczała. Gdyby LeBron grał obok KATa to byśmy inaczej rozmawiali, a to KAT a nie Davis uchodzi za lepszego ofensywnie centra (tu defensywa Davisa nie podlega naturalnie żadnej dyskusji). Pogadajmy o Davisie z poprzedniego sezonu w Pels - to byłoby bardziej miarodajne :P 

 

 

no spoko, mogę gadać o latach poprzednich.

Ofensywa Davisa stała się w tym roku jakoś znacznie bardziej efektywna? 

Widzę, że na wolnych wygląda dużo lepiej. Tylko jaka w tym zasługa Kinga to nie wiem (patrząc na jego skut. sądzę, że jednak niewielka by nie powiedzieć żadna)

Należy zadać pytanie, czy to nie Lebron bardziej zyskuje na obecności Davisa (top roluący, finisher) aniżeli odwrotnie. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.