Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Całościowo oczywiście ze się zgadzam, ale oceniamy za ten trymestr a nie za potencjał 

no w tym trymestrze jokic gra na poziomie podlogi

mam nadzieje, ze nikt sie nie da nabrac na to pierdololo qcina i udawanie meczennika/pokrzywdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

To poczekajmy do końca trymestru. Jok powinien spokojnie wyprzedzić Drummonda. Choć nie widziałem chyba nawet meczu Pistons (chyba że grali z Nuggets i nie pamiętam), bo mnie ten zespół dołuje i w sumie nie zamierzam tu zabierać zdania, bo mam za mało danych. 

Wątpię by ktokolwiek poza Marcusem Camby widzial więcej meczów Pistons niż te grane przeciwko „ich” zespołom . 
 

Stad Andre nie ma miłości na forum a w kółko powtarzane są utarte frazesy, Jasiek tylko je podbija wybiórczymi statsami przez co reszta utwierdza się w przekonaniu ze OHO, nihil novi, na Zachodzie bez zmian, Drummond wciąż jest słaby . 
 

 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no w tym trymestrze jokic gra na poziomie podlogi

mam nadzieje, ze nikt sie nie da nabrac na to pierdololo qcina i udawanie meczennika/pokrzywdzonego

Nom, ciekawe jak Ty będziesz przekonywał ze trio Irving-Leonard-Davis zasługuje na więcej niż 15 wygranych w 1 trymestrze , tutaj to dopiero będzie bajkopisarstwo i wspominki PO 19’ Leonarda i 16’ Irvinga przeplatane pojedynczymi minutami Dj Wilsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

Nom, ciekawe jak Ty będziesz przekonywał ze trio Irving-Leonard-Davis zasługuje na więcej niż 15 wygranych w 1 trymestrze , tutaj to dopiero będzie bajkopisarstwo i wspominki PO 19’ Leonarda i 16’ Irvinga przeplatane pojedynczymi minutami Dj Wilsona

bedzie uczciwie pisane o TOP obronie w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie ciekawi czy eye test i niechęć do Kyrie przekłamuje, ale jak wygląda liczba podań na posiadanie teraz, a jak z Kyrie. 

W tym czesciowo też może być ten sekret że lepiej zaczęli grać, bo częściej mają piłkę w rękach i łatwiej pewność siebie zbudować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Za pierwsze 20 spotkań ? Jokic akurat miał wolne wejście w sezon, przecież nigdzie nie napisałem ze jest lepszy od Jokicia, ale za pierwszych 20 spotkań nie widzę kontrowersji by postawić Andre wyżej

To nie widzisz kontrowersji w stawianiu Andre nad Jokiciem czy tylko zakute łby mogą tego nie widzieć? Bo chyba tym samym obrażasz kilku userów, a to nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January, a może zrób trochę dokładniejsza analizę i wyrzuć mecze z +15,-15 bo chyba BO najbardziej zamazują prawdziwe cyfry? Wtedy Ci wyjdzie ze Drummond z Róża ma -3,3 Def rat, bez niego ma +5,5 

wiesz ze te wszystkie statystyki które podałeś mocno by poszły w górę przy spacingu? Gobert rok temu tez był uważany za gowno w ataku, dostał Bogdanovicia do s5 za Favorsa i nagle okazało się, ze taki zły to on nie jest. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2019 o 19:15, BMF napisał:

Wolves robią 114.2 ORTG z Townsem i 99.3 ORTG bez Townsa, taki mniej więcej ma support, bez kreatorów, bez strzelców, bez niczego.

 

22 godziny temu, polishllama69 napisał:

KAT ma najwyższe TS% w karierze :) myślę, że to powinno zakończyć dywagacje :) 

Może ja dam kontrprzykład, by wyjaśnić czemu obecny styl Townsa uważam za marnowanie potencjału.

Wyobraźcie sobie, jakby podobną rolę zaczął pełnić LeBron James. Zamiast prowadzić grę Lakers, atakować kosz, grał sobie wesołego off ball strzelca przez większość czasu. Niby cyfry by się zgadzały, ale niedosyt by był i impact na grę też mniejszy.

Od franchise playera oczekuje dużo więcej, a Towns pokazał już ogromne możliwości jako pełnoprawny FP z ogromnym ofensywnym potencjałem. Dlatego przejście do roli Redicków/Hieldów tej ligi to moim zdaniem długofalowo błąd.

A ofensywa Wolves tak na mój eyetest rok temu była dużo lepsza, mimo gorszych personaliów.

6 minut temu, january napisał:

Powtórzę: Pistons rzucają prawie 40% za 3 (39,6 teraz sprawdziłem), Twoi gracze rzucają znacznie znacznie gorzej, tylko Booker z czołowych (Lillard, Booker, Tatum, Winslow, Crowder, DFS) przekracza 37% za 3. Oczywiście że same % to nie wszystko w ocenie spacingu, trójek etc - ale raczej ciężko będzie Ci swój roster przedstawić jako świetnych trójkowiczów w porównaniu do RL Pistons.

Wciąż dużo lepiej niż ubiegłoroczne Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

 

Może ja dam kontrprzykład, by wyjaśnić czemu obecny styl Townsa uważam za marnowanie potencjału.

Wyobraźcie sobie, jakby podobną rolę zaczął pełnić LeBron James. Zamiast prowadzić grę Lakers, atakować kosz, grał sobie wesołego off ball strzelca przez większość czasu. Niby cyfry by się zgadzały, ale niedosyt by był i impact na grę też mniejszy.

Od franchise playera oczekuje dużo więcej, a Towns pokazał już ogromne możliwości jako pełnoprawny FP z ogromnym ofensywnym potencjałem. Dlatego przejście do roli Redicków/Hieldów tej ligi to moim zdaniem długofalowo błąd.

A ofensywa Wolves tak na mój eyetest rok temu była dużo lepsza, mimo gorszych personaliów.

Ale to KAT ma prowadzić grę dla TW? Scoring zbiórki i coś w obronie pod koszem. Przykład lbj nie trafiony 

Przecież to robi. A ze trafia 3 ( cytuje Januarego) jak potłuczony to bonus 

Jeżeli jest lepszy od Hielda w 3 to chyba nie jego problem 

Ps. Wiem o co Tobie chodziło w kwestii roli na parkiecie ale wyszło ze się dostosował do lepszych tych waszych Trooooooszutingow 

Statystycznie poszedł w kierunku Hardena 

To złe?

Pytam z ciekawości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Ale to KAT ma prowadzić grę dla TW? Scoring zbiórki i coś w obronie pod koszem. Przykład lbj nie trafiony 

Przecież to robi. A ze trafia 3 ( cytuje Januarego) jak potłuczony to bonus 

Jeżeli jest lepszy od Hielda w 3 to chyba nie jego problem 

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem.

Scoring plus zbiórki? Ok, myślałem że Towns ma większe możliwości niż bycie Kanterem z lepszą obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi pare lat temu Duncan ( poza ta trójeczka z suns) zaczął rzucać i trafiać za trzy jak szalony to bym nie narzekał 

Teraz, MarcusCamby napisał:

Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem.

Scoring plus zbiórki? Ok, myślałem że Towns ma większe możliwości niż bycie Kanterem z lepszą obroną.

Dlatego warto to przedyskutować ale przyznaj ze produkcje ma fantastyczna 

Tymczasem nazywasz to MARNOWANIE POTENCIALU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towns oddaje 4 trójki na mecz więcej niż rok temu (43.4%) kosztem ~1,5 midrange J (gdzie ma ~45% w karierze) i ~2,5 rzutów z 3-10 ft na mecz (gdzie ma 48% w karierze). Te 43% za 3 to chyba odpowiednik 65% za 2. 

Raczej trzeba go chwalić, że wybiera bardziej efektywne rzuty + daje spacing, przynajmniej dopóki trafia trójki jak szalony, więc i TS% mu na razie podskoczył te kilka procent. I jeszcze gdyby Sota miała w składzie strzelców żeby stawiać tezę, że Towns operujący więcej pod koszem dawałby lepszy fit, a tak naprawdę to jest z Townsem trafiającym na takiej skutecznosci bottom3 pod względem skuteczności rzutów za 3, a w niektórych lineupach to jest kompletny dramat. 

Towns to jest być może najwszechstronniejszy scorer ever na swojej pozycji, nie wiem skąd się wzięło na forum czepianie go za to. Tzn. wiem, ale znowu fani Jokicia się obruszą. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

Ps2: @eMeS czy po tym jak dostałem zjebkę za "wrzucenie" Ci latem Temple'a, dostanę teraz jakieś podziękowania i przeprosiny :P ? Mogą być w postaci wysłania go do Lakers w wymianie ^.^

Będą podziękowania jak doturlam się do PO : > Ale fakt, ze bardzo fajnie się go ogląda : )

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie kulturalnie rozmawiamy a Bertans się dalej świetnie bawi z 25 punktami i 6/12 za trzy. 

25/3/2/1 i plusowy gracz vs clippers. 
 

dlaczego rl Atlanta daje zamiast Huntera Reddisha do S5 gdy Rudy wrócił? Przecież tego się nie da zrozumieć. Nie żebym się martwił z w naszej grze mam „lepszego” od Huntera gracza który go wygryzł ;) ale to bez sensu. 
i nie piszcie mi proszę „przecież to Atlanta”

wartość Carruso rośnie @ozzy110

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.