Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

xDD

Napisałbym, że kiedyś zrozumiesz brak impactu Drummonda na wyniki, ale ja wiem, że Ty to rozumiesz, tylko udajesz, że jarają Cię empty rebs, które nic nie dają, bo już pewnie go gdzieś opchnąć próbujesz:)

PisZesz głupoty, Drummonda nie ruszam, jest świetny, zapraszam do oglądania Pistons bo te dyskusje są jałowe , przez nie były mistrz NBA u nas odszedł i odejdą kolejni, jak będziesz kocopolowal zamiast rozmawiać o koszykowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Dostałeś argumenty, których się domagałeś, więc teraz zacznij sam podawać jakiekolwiek poza gadką rodem z polityki - pierdololo bez żadnych konkretów i atakami personalnymi albo wróć do oglądania tego shreka. 

Naprawdę myślisz, że jak będziesz wymyślał żałosne teksty typu Drummond najlepszy C na zachodzie to nagle ludzie kupią mit dającego jakiś impact Drummonda, którego znają i oglądają od lat, a który gra właściwie dokładnie to samo co zawsze w tym sezonie (poprawił się w jednym aspekcie, pogorszył w wielu innych)?

Piszesz bzdury Jasiek, bazujesz na excellu i na populizmach , niestety, ta gra to gra w pijar a nie fakty, tutaj CM będzie miał dodatni bilans mimo ze Leonard jest c***owy ostatnio a Irving nie gra - w sumie, trochę mam tego dość, dałem się przekonać żeby zostać, ale potem czytam takie pierdololo tylko po to by pasowało pod tezę i c***, wole ruchac bukmacherów niż się wdawać w tak słabe dyskusje które prowokujesz. 

Pierwsz lepszy neutralny obserwator z bólu @ely3 @mac @BiałaCzekolada i by się skończyło tenpierdololo, ale musimy się babrać w tym gownie cały czas, przez takie posty jak Twoje, stawiające typa grają ego po 15 minut przeciw rezerwowym lineupom na jednym z trzech graczy godnych NBA w Pistons, serio, ta gra zmierza w zła stronę, w stronę pi****lenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co z tego, że trafia te trójki skoro gość się wydaje zwijać, przepychając niebywały potencjał poza linie za 3

nie szanuje tego

KAT ma najwyższe TS% w karierze :) myślę, że to powinno zakończyć dywagacje :) 

nie wiem co ten Goebbels pieprzy, bo Drummond jest właśnie bardzo mobilny jak na te parametry, on właśnie w interior D co zabija jego value jako C, więc Robin Lopez to lekko mówiąc c***owe porównanie 

cieszy też, że zaczyna doceniać Aytona XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

To może zawołamy w konteście Drummonda np julekstepa (nie będę oznaczał jak Ty ludzi spoza gry do naszej zabawy, strasznie lamerskie to z Twojej strony) :D ? Dyskusje na temat tego kim jest Drummond w tej lidze nie zaczęły się wczoraj Qcinku, można je bardzo łatwo przypomnieć.

Używasz agresywnego języka, bo nie umiesz dyskutować, nie masz argumentów i wiesz, że leżysz w kontekście nijakiego Drumma. 

Słabe, naprawdę

Olynyk to dający zajebisty impact roles od lat, a taki z niego "rezerwowy" jak z Harrella - on regularnie gra przeciw starterom grubsze mpg, bo w większości to kończy mecze w Heat przecież. Ty naprawdę myślisz, że to roto, gdzie ludzie będą się zachwycać multum zbiórek i nieefektywnym scoringiem Drummonda, puntując sobie tam TO, FT czy inną kategorię? Tu jednak lud wie mniej więcej jak gra Drummonda od zawsze (także teraz) przekłada się na zwycięstwa - odp. w niewielki sposób, high usage, loooooow impact center. Nie wiem ile będziesz zaklinać rzeczywistość.

Wjeżdżasz z tekstem o Drummondzie, "serio pytam, czy to najlepszy center na zachodzie?", więc zostajesz w oczywisty sposób szybko wyjaśniony i piszesz innym, że prowokują:) ? Oj słabiutki dziś jesteś Qcinku.

Szkoda czasu na te dyrdymały, zacznij oglądać cokolwiek poza Pelicans i Lakers, może zrozumiesz.

 

Moze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

xD Myślę, że obejrzałem znacznie więcej spotkań w tym sezonie niż Ty Qcinku. Nawet jakby odliczyć mecze Pelicans i Lakers :) 

Sprzedawaj bajeczki o Drummondzie dalej, może ktoś kupi w opisach jaki to zajebisty center:)

Super, gratuluje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, january napisał:

xDD

Napisałbym, że kiedyś zrozumiesz brak impactu Drummonda na wyniki, ale ja wiem, że Ty to rozumiesz, tylko udajesz, że jarają Cię empty rebs, które nic nie dają, bo już pewnie go gdzieś opchnąć próbujesz:)

"curry ch*, derozan król!" :D 

Jasiek piszesz okropne brednie, co gorsze, zdaje się ze w nie wierzysz. 
 

Drummond jest najlepszym obrońca w Pistons, Wood ma lepszy Def rank ale tylko dlatego ze Drummond jest wrzucany do lineupow z najgorszymi obrońcami w Pistons- jak już piszesz te swoje adv stats to chociaz staraj się je jakoś interpretować , bo papier wszystko przyjmie, a to ze w Polsce Pistons ogląda z 10 osób bardzo pomaga Twoim manipulacjom. 
 

Sprawdź sobie jak wyglada net rank Drummonda z Rosem, a jak bez niego- liczba posiadan zbliżona. 
 

Drummond przez cała swoją karierę gra z parodystami na PG, w sumie to poza Griffinem to właśnie Andre jest chyba najlepszym podającym w Pistons, widać to zwłaszcza gdy Blake nie gra, typ jak na wysokiego bardzo dobrze podaje. 
 

Porownania Drummonda do Dedmonow i Olynykow to jest wyższy poziom abstrakcji, jak można mieć wyżej typa co gra po 15 minut w Kings z ławki przeciwko 2 unitom do typa na którym opiera się cały zespół Pistons.

 

Jak można pisać ze Drummond nabija sztucznie zbiórki jak typ wyskakuje niemal do każdej akcji w obronie, przecież to jest gowno co Ty piszesz, bez obrazy, to nie miało być personalnie, ale wypisujesz po prostu brednie. 
 

Drummond jest obecnie easy top7 centrem w lidze, a to ze Ci się TS nie zgadza bo nie rzuca trójek przez co twierdzisz ze jest słaby w ofensywie, to jest w ogóle tak durne, ze szkoda mi dotyku w telefonie. 
 

Drummond mając fatalny fit dla siebie w rl Pistons robi 17/15/4/3/2 , ja nie twierdze ze to jest ONeal, ale koles gra zajebisty sezon. 
 

Ogólnie Drummond ma pecha, ale to jest zaraza która się panoszy po tym forum, ze łatwo dostać etykietkę słabego, czy overrated, zwłaszcza jak grasz w mało popularnych organizacjach, i ludzie to wszystko łykają potem, z wygody. 
 

Próbujesz tutaj uskuteczniać Ferdydurke. Drummond jest c***owy bo jest, no ale niestety dla Ciebie i trollów jak Rybak, Drummond gra zajebisty sezon a zapewniam Cię ze otoczony strzelcami jak Lillard Booker i Tatum szybko zmieniłbys zdanie na temat braku impactu. 
 

Ja kamieniem Wisły nie zawrócę, opinia o Drummondzie jest tu zbyt mocno zakorzeniona a mi szkoda życia na walkę z wiatrakami, zwłaszcza ze w manipulacjach grasz w innej lidze i nie miałbym z Tobą szans w szukaniu wybiórczych fragmentów statystyk potwierdzających Twoja błędna tezę. 

Ale nie stawiać Drummonda w top3 centrów na naszym Zachodzie po pierwszych 20 spotkaniach to mogą tyko zakute łby. 
 

Mi tylko szkoda, ze fani Pistons na tym forum nie należą do grona elitarnych, bo starczyłby jeden @ely3 czy @mac i szybko zostalbys wyjaśniony. 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:


Próbujesz tutaj uskuteczniać Ferdydurke. Drummond jest c***owy bo jest, no ale niestety dla Ciebie i trollów jak Rybak,

 

Ale co Ty mnie mieszasz w jakies wasze brudne gierki? :D

Obaj przesadzacie z ocena, ale Jasiu troche racji ma. Atuty Drummonda nie sa specjalnie efektywne i pisanie o nim jako o jednym z lepszych centrow nijak nie oddaje jego rzeczywistego wplywu na wynik

i sa line-upy w ktorych wolalbym olynyka

choc u Ciebie akurat Drummond jest git i pewnie zrezygnowalby z tych bzdurnych posiadan

3 minuty temu, karpik napisał:

Tak z ciekawości się spytam. Drummond jest lepszy od Jokicia, Goberta czy Horforda?

ale z ciebie zakuty leb

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wolałby Jokica ale ten nie ma najlepszego startu. Tam te problemy z bratem i ogólny fit są widoczne i nie możemy o tym zapominać. A piszemy o 1T. 
andre dawno dawno temu jak trzaskał 17/15 miał lepsza prasę i w dobie „high pace fire early 3 „jest zapomnianym dinozaurem. Dodatkowo zespołowo pistons grają rozczarowujący sezon i ciężko o pozytywy i pozytywna narracje. Ale Prezes ma sporo racji także a mi chyba nie zarzucicie jakiegoś faworyzowania. Te łatki są męczące bo czasem o graczach to się wypowiadacie jakbym złota piłkę oglądał. 

3 minuty temu, kolader napisał:

Jest lepszy od Jokicia w obecnej dyspozycji

O jeden dziennikarz w głosowaniu miał odwagę dobrze głosować 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Nie jest. Jokic gra poniżej swego poziomu, ale wciąż daje impakt borderline all stara (na rl zachodzie).

Ciężko ich porównywać bo jeden to rzemieślnik a drugi artysta w swoim fachu na rozegraniu. Sympatie są oczywiste ale nie o tym rozmawiamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

Tak z ciekawości się spytam. Drummond jest lepszy od Jokicia, Goberta czy Horforda?

Za pierwsze 20 spotkań ? Jokic akurat miał wolne wejście w sezon, przecież nigdzie nie napisałem ze jest lepszy od Jokicia, ale za pierwszych 20 spotkań nie widzę kontrowersji by postawić Andre wyżej 

13 minut temu, kolader napisał:

Jest lepszy od Jokicia w obecnej dyspozycji

Dziękuje 

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

tam gdzie podloga jokicia, tam sufit drummonda nie sięga 

Całościowo oczywiście ze się zgadzam, ale oceniamy za ten trymestr a nie za potencjał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekajmy do końca trymestru. Jok powinien spokojnie wyprzedzić Drummonda. Choć nie widziałem chyba nawet meczu Pistons (chyba że grali z Nuggets i nie pamiętam), bo mnie ten zespół dołuje i w sumie nie zamierzam tu zabierać zdania, bo mam za mało danych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.