Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, tangiers napisał:

I przy high volume Westbrooku kazdy z nich dostanie po tym jednym rzucie ;) 

No high volume westbrook bedzie oddawal jakies 20 rzutow na mecz srednio z czego trafi pewnie z 8. Cala reszta pojdzie na pozostalych graczy wiec wychodzi wiecej niz 1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

No high volume westbrook bedzie oddawal jakies 20 rzutow na mecz srednio z czego trafi pewnie z 8. Cala reszta pojdzie na pozostalych graczy wiec wychodzi wiecej niz 1:)

Ostatni raz jak Westbrook mial stworzony wokol siebie system to rzucal po 24 razy na mecz. Widze, ze ty tego bledu nie zamierzasz popelnic ;)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

Ostatni raz jak Westbrook mial stworzony wokol siebie system to rzucal po 24 razy na mecz. Widze, ze ty tego bledu nie zamierzasz popelnic ;)

Tamten system zawieral trzech graczy ktorzy nie rzucaja za 3 i oladipo ktory notowal wtedy jakies 36%. To nie byl system pod westbrooka. 

U mnie ma najczesciej rolujacego gracza w lidze (1.11 ppp) i trzech shooterow z ktorych kazdy robi ponad 40% za 3, srednio 43.5% z dystansu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Żeby tylko Horford. Drummond to w jakichś śmiesznych fantasy może byłby ok, ale pod względem impactu to nie wiem czy jest w top10 wysokich na zachodzie w ogóle. A jeszcze lubi sobie pożerać posiadania.

Nom, a teraz coś poza banałami poproszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Oczywiście pomyślałem o Townsie którego krytykuje się za odpalenie trójek co nie przeszkadza mu trafiać ale u nas na wschodzie. 
sprawdzcie jego staty bo mnie one zaszokowały przy. Czytanej krytyce na forum. 

jak nie ma spacingu dla kanadyjskiego ciecia to ktoś go musi tworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Oczywiście pomyślałem o Townsie którego krytykuje się za odpalenie trójek co nie przeszkadza mu trafiać ale u nas na wschodzie. 
sprawdzcie jego staty bo mnie one zaszokowały przy. Czytanej krytyce na forum. 

KAT miał fantastyczny start, ale od jakiegoś czasu aż za bardzo ucieka na obwód, choć jest to trochę wymuszone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale na ofensywę Wolves ten styl gry działa dość dysfunkcyjnie moim zdaniem.

właśnie działa zbawiennie, bo generuje spacing :) przydatność dla zespołu > box-score ;) 

Godzinę temu, BMF napisał:

Niezłą macie fazę z tym uciekaniem na obwód Townsa gdy trafia 45% za 3 i robi 26ppg na 65%ts (w ostatnich 10 meczach 26ppg na 69%TS). ;]

bo mało kto patrzy, że liczba post-up plays spada na ryj a to kojarzy się z "męską" grą, ostatnio odpala się Diop (mecz z OKC pominę) to powinno też na zespół zbawiennie wpłynąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Niezłą macie fazę z tym uciekaniem na obwód Townsa gdy trafia 45% za 3 i robi 26ppg na 65%ts (w ostatnich 10 meczach 26ppg na 69%TS). ;]

Towns jest w tej chwili drugim pod wzgledem liczby catch&shoot akcji w lidze nawet przed redickiem i jedynie za bertansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Typ jest klasycznym drummondem, 30-44 percentile w cuts, putbacks i pnr man, a jeszcze lubi podpierniczyć 4 posiadania na mecz na nieefektywne postups i iso, okropna masa strat.

Ogólnie mega kasztan ofensywny, w defensywie przypadek Robina Lopeza (świetny pod koszem, nie wychodzi na obwód). 

Przy jego pochłanianiu posiadań jest w roli rolesa-C w lidze po prostu kiepski. Biją go na zachodzie na głowę nie tylko Gobert, Bam, (ugh) Jokić i Horford, ale właśnie wszyscy świetni rolesi - Baynes, Olynyk, J.Allen (tu zaskoczenie, naprawdę duży postęp). Porzingis akurat słaby start sezonu. Ayton i Collins zaraz wrócą. W LMA vs Drummond się nie mieszam:D

No, ale można się zachwycać nieefektywną grą i nabijanymi zbiórkami, których wartość jest równa połowie trafionego rzutu za 3 na mecz. W Detroit część fanów od lat tak robi, a potem się dziwi, że team jest chuowy z takim centrem za 30 baniek.

Stary wez proszę przeznacz kieszonkowe na nie wiem, swiezaki, karty Panini, burdel, bo szkoda żebyś przelewał pieniądz na LP nie rozumiejąc czym jest koszykówka .

 

Nie będę na to odpowiadał , ale to ze stawiasz Olynyka nad Drummondem świadczy tylko o tym ze masz nierówno pod sufitem, albo ze beGM za bardzo Ci wszedł w życie . 
 

Szanujmy się . pi****lenie pi****leniem, ale takie gowno co tu wrzucasz , to meh , wole obejrzeć Shreka 3 z córka yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Oczywiście pomyślałem o Townsie którego krytykuje się za odpalenie trójek co nie przeszkadza mu trafiać ale u nas na wschodzie. 
sprawdzcie jego staty bo mnie one zaszokowały przy. Czytanej krytyce na forum. 

co z tego, że trafia te trójki skoro gość się wydaje zwijać, przepychając niebywały potencjał poza linie za 3

nie szanuje tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.