Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Alonzo napisał:

Natomiast 7-3 na Broolynie bez Irvinga i to, jak odżyli bez niego Celtics w tym sezonie, już jak najbardziej nam pokazuje jak przehypowanym u wielu naszych GMów jest Kyrie. 

a widziałeś jak pięknie tam rolesi jak np. Harris zaczęli grać ?

przypomnę, że wcześniej to on był kompletnym gównem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Knicks i tak będą w czołówce przecież 

zjebutałeś mnie za to, że miałem ich gdzieś koło 4-5 miejsca na Wschodzie w regularze abstrahując oczywiście od playoffs. Teraz się okazuje, ze to całkiem realne założenie. 

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

a widziałeś jak pięknie tam rolesi jak np. Harris zaczęli grać ?

przypomnę, że wcześniej to on był kompletnym gównem

Harris jest świetny ;) Trochę oglądam Nets pod kątem Princea. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

no ale teraz gra świetnie. 

to była uwaga odnośnie Irvinga i tego jak zespół gra teraz

zresztą to nie mój interes, ale on dwa mecze jeszcze grał z urazem po drodze, ale to nie mój interes, więc ch*j mnie obchodzi obrona gracza, którego nie lubię

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wojtkowi pewnie chodziło, że to nie tylko efekt braku Irvinga ten bilans

Mi się bardzo gra Princea podoba. Latem robiono u nas z niego totalnego kasztana na forum i trochę się bałem, że czegoś nie dostrzegam, ale Prince po przejściu na czwórkę, jest maszyną do trójek, poprawił też zbiórkę i ogólnie przyzwoicie sobie radzi w obronie, co daje mi bardzo solidną rotacje na pozycjach sf/pf z Oubre/Gordon/Prince/Williams. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

 

Nie wiem powoli czy Hornets nie stracą PO przez Bricka, typ jest strasznie, strasznie fatalny.

Dzis triple double i dagger na wygrana, rzeczywiscie strasznie fatalny. Ma ogromne problemy ze skutecznoscia ale jesli to Cie martwi to policz average ts% mojego zespolu. Koledzy z teamu nadrabiaja z duza nawiazka.

To jest kuzwa sezon regularny w sporcie zespolowym a nie sport indywidualny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Nie wiem jak tam Brick i skutecznosc pod koszem, ale w Hornets inna rola niz w Rockets moze go troche ratowac mimo wszystko.

63% spod obreczy i drugi najlepszy wynik w karierze pod tym wzgledem.

Dzis akurat byl mecz w ktorym wyjatkowo harden totalnieoddal westbrookowi lejce a ten pokazal ze mimo ceglenia potrafi poprowadzic jako 1 opcja zespol do wygranej z mistrzami nba na wyjezdzie i byc plusowym graczem w takim meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

63% spod obreczy i drugi najlepszy wynik w karierze pod tym wzgledem.

Dzis akurat byl mecz w ktorym wyjatkowo harden totalnieoddal westbrookowi lejce a ten pokazal ze mimo ceglenia potrafi poprowadzic jako 1 opcja zespol do wygranej z mistrzami nba na wyjezdzie i byc plusowym graczem w takim meczu.

Oglądałem ten mecz i dość ciężko się w nim Westbrooka oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

2 mecze to za mała próbka, żeby cokolwiek komentować, zwyczajny przypadek.

Natomiast 7-3 na Broolynie bez Irvinga i to, jak odżyli bez niego Celtics w tym sezonie, już jak najbardziej nam pokazuje jak przehypowanym u wielu naszych GMów jest Kyrie. @Lucas

No ja tam myślę, że jeszcze bardziej miarodajnym są 3 pełne sezony w których udowodnił, że jest jednym z lepszych sidekicków .

i tu trudno mowic o hypie, bo wyniki znamy i trudno z nimi polemizować

na pozostałych m.in Tobie, choć głównie mam na myśli Januarego i Qcina, za to spoczywa dużo trudniejszy ciężar dowodowy i udowodnienie, że gracze x w takiej roli się spełnią, mimo że się nie spełniali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, człowiek...morza napisał:

No ja tam myślę, że jeszcze bardziej miarodajnym są 3 pełne sezony w których udowodnił, że jest jednym z lepszych sidekicków .

i tu trudno mowic o hypie, bo wyniki znamy i trudno z nimi polemizować

na pozostałych m.in Tobie, choć głównie mam na myśli Januarego i Qcina, za to spoczywa dużo trudniejszy ciężar dowodowy i udowodnienie, że gracze x w takiej roli się spełnią, mimo że się nie spełniali.

Nom, budowanie narracji o Irvingu jako idealnym sidekicku gdy nigdy w karierze nie był 3 opcja to faktycznie w Twoim stylu . 

Chociaz na razie zapowiada się na to, ze ten problem sam się rozwiązał a Irving w tym sezonie za dużo nie pogra , dzięki czemu Nets zagrają w PO :) 

Booker wczoraj się przejechał po Pels , mimo ze w kilku akcjach grał typowo offballowo , wiec nie wiem co ja mam tutaj do udowadniania , skoro Devin okazuje się niehorszym graczem bez piłki niż z nią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Booker wczoraj się przejechał po Pels , mimo ze w kilku akcjach grał typowo offballowo , wiec nie wiem co ja mam tutaj do udowadniania , skoro Devin okazuje się niehorszym graczem bez piłki niż z nią 

zawsze był bardzo dobry bez niej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Ingram jest najlepszym z high volume spotup zawodników (4 pod względem ilości akcji, 92 percentile pod względem efektywności) w lidze, z gracza nierzucającego trójek stał się świetnym volume shooterem, mimo dość średnich pozycji w Pels, ale co tam.

Nie wiem na ile to jest wazna statystyka ale w 70 percentile jest 8 zawodnikow z mojej rotacji:) ( czyli wszyscy poza centrami i sami wiecie kim...)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem na ile to jest wazna statystyka ale w 70 percentile jest 8 zawodnikow z mojej rotacji:) ( czyli wszyscy poza centrami i sami wiecie kim...)

I przy high volume Westbrooku kazdy z nich dostanie po tym jednym rzucie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.