Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Jakich 5?  Wrzucasz takie gówna do rotacji ledwie 9os jak Niang i jeszcze masz czelność mi wypominać małą ilość graczy? Przecież te crowdery czy dfsy to też właściwie jest poziom mojego bruce'a browna.

Russell i Huerter dziś już wracają, Russell ma akurat bdb statsy z posiadań bez piłki, ale to już przy opisach:) . 

Niang>Korver czy kto tam u Ciebie w ogóle gra w rl NBA 

dzis JUz wracają - w 22 meczu trwającego 28 meczów trymestru , wow:)

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no dobrze

to w czym konkretnie tatum sie rozwinal?

Nie licząc % mocno zaburzonych przez 2-3 fatalne występy we wszystkim , lepiej broni , rzuca więcej trójek , lepiej dzieli się piłka , może grać i z piłka i offballowo , no i ma flow :D choć w sumie lepiej by było jakby jakiś obiektywny ekspert w sprawie Bostonu się wypowiedział @Regis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jakby grał cały sezon tak jak ostatnie 2 mecze, to byśmy o top100 nie rozmawiali :P

Z tym pozytywnym impactem u Joka ciężka sprawa, bo jeśli założymy (a według mnie to jest do dyskusji - niemniej nie oglądam aż tyle DEN, by to pisać jako tezę do której mam pełne przekonanie), że jest najgorszym starterem silnej s5 Nuggets, to go mocno ciągną do góry.

Nie odbieraj ataków na wieprzka personalnie. Nie wiem ilu dokładnie byłoby lepszych od niego graczy w lidze, ale myślę, że bardzo, bardzo wielu.

tylko, że dobra gra Sapa, Bartona czy Murraya wzięła się z tego, że sie po prostu rozwinęli grajac wokół Joka, przecież Sap nigdy w karierze nie wygladał tak ekspluzywnie, nie zamierzam ściemniać, ze Gruby gra na równi z nimi, ale nie zapominajmy skąd to się wszystko wzięło

personalnie odbieram tylko prowokacyjne wpisy w temacie Barył, nie musisz tego robić, bo inna sprawa jakbyś rok temu co chwilę wpadał i chwalił Andrzeja, no ale sobie nie przypominam jakoś

rozumiesz mój punkt widzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Rozumiem, choć się nie zgadzam, ale pamiętaj jak coś, że ja nie wrzucam tekstów o Joku do każdego tematu na forum (macie teraz jokiciowcy jak ja kiedyś z DLO :P, o czym nie będzie temat i tak skończy się na Jokiciu) i od ataków na Joka za połamanie Huertera o nim nie pisałem nic. 

nie wrzucamy tekstów o Joku do każdego tematu, już mnie wkurwiają te brednie powoli

przecież mi się kompletnie nie chce o nim pisać, wystarczająco cierpie oglądając ostatnie mecze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Chodziło mi o to, że Wam wrzucają (w sensie jest o czymś innym gadka, a julekstep, czy Lucas dostają po 3 postach Jokiciem w pysk od razu)  - tak jak ja kiedyś z DLO miałem, ale rozwiązałem to wrzuceniem 10 userów chyba na ignor^

no moze przez nas ludzie Grubego mniej lubio, ale zacieszać z takiego ludzkiego dramatu, to doprawdy słaba akcja :P

zobacz, DAR gra jeszcze gorzej niż kiedykolwiek a jakoś inni mają to w dupie, można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2019 o 00:09, polishllama69 napisał:

dobrze, jak w takim razie wytlumaczysz, że mimo to, że Ross się ostatnio ogarnął po stracie Vucka to z Augustinem zespół notuje ORTG na poziomie k*rwa 90 od momentu keidy wyleciał Vuc

Jak wspominalem, uroki bardzo malej probki. Minely dwa dni i z 90 zrobilo sie 108;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

bardzo słaby jako primary ballhandler, fatalny w D, ale trafia wideopen3 jak porąbany w tym sezonie, więc jak gra obok LJ to się nawet podoba (jak bez LJ to już nie)

Magia małej próby, bo on ma tych trafionych trójek w tym sezonie 15. Więc pewnie to się będzie liczyć podobnie, jak kiedy grałem w play-offs i Rondo trafiał ponad 40% i mówiliście, że to się nie liczy:)

No i przede wszystkim on opuścił połowę meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

bardzo słaby jako primary ballhandler, fatalny w D, ale trafia wideopen3 jak porąbany w tym sezonie, więc jak gra obok LJ to się nawet podoba (jak bez LJ to już nie)

A jak dla mnie całkiem dobry Ballhandler, umie grając z LBJ usunąć się w cień, choć ten też daje mu porozgrywac. Świetnie uruchamia wysokich, picki z Howardem, McGee i Davisem. 

To, że w statach wygląda gorzej bez LBJa to raczej normalne, gdyby było inaczej to LBJ byłby zbędny. 

Z LBJ on/offy wyglądają tak:

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612747&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=200765,2544&OnlyCommonGames=true

Czyli jeden drugiemu pomaga i to działa. 

Liczby samego Rondo też wyglądają ciekawie:

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612747&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=200765&OnlyCommonGames=true

Zespół z nim wygląda lepiej niż bez (niewiele) a gra w różnych konfiguracjach i sporo też bez LBJ. 

 

W obronie nie jest wcale taki tragiczny, nie jest też oczywiście świetny ani nawet dobry, ale się stara, zwłaszcza kontestowac rzuty. Co ciekawe, zespół z nim broni lepiej niż bez niego, ale to tylko taka ciekawostka, bo nie jest to raczej jego zasługa 😀

Trójka pewnie jest aberacją, choć rzuca sporo i trafia też sporo - per36 2,4 trójki trafionej na mecz to prawie dwa razy więcej niż w innym najlepszym pod tym względem sezonie. 

Godzinę temu, fluber napisał:

Zgoda tylko rozbawiło mnie określenie "trafia trójki jak porąbany"  w odniesieniu do zawodnika, który po 21 meczach ma ich na koncie 15:)

Ciekawa demagogia. Zawsze tak liczysz, że dzielisz na wszystkie mecze w sezonie, nawet na te w których siedział w garniturze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, january napisał:

Wolves to jest przecież jakiś chory hajp, że są tak tu cenieni. Czytam i czytam o jakiejś niby zajebistej ławce, a tam:

-absolutny szrot, od którego wolę Gasola na emeryturze: Niang, Okafor, Jackson (oglądam Pels ten duet Ok-FJ jest beznadziejny)
-mający negatywny impact w MEM Crowder - człowiek co ma rzucać za 3, a trafia ledwie 33%
-król garbage time C.Wood 
-DFS, który fajnie broni, ale też nie daje wielkiego impactu w Dallas i jest niby 3D graczem, tylko trafiającym... 31% za 3.

Dodatkowo też mieli absencje Lillarda i dłuugą Winslowa.

Liderzy nie tak mocni, fit zły, ławka to żart. Z czym do ludzi?

Okafor w liczbach wcale nie wygląda tak tragicznie, on miał solidne momenty w tym sezonie.

Crowder jest dużo lepszy od twojego Browna. Solidny roles ( gdzie te czasy, gdy 90% forum wrzucało go TOP50 ligi? :D :D :D )

Wood garbage time? Przecież on grał w pewnym momencie minuty startera i wygrywał Pistons mecze. Statystyki ma kosmiczne. A ty porównujesz go do Jerome Robinsona, litości...

DFS to bardziej typ Aminu, energizer ze świetną obroną. Nie będzie tutaj dawał skuteczności za trzy.

Także tak, dużo lepiej niż Lakers, gdzie na centrze biegają Dedmon/Robin Lopez - dwa totalne szroty.

I Wolves mieli dużo mniej kontuzji, by sięgać po większe minuty tej głębi.

A fit w Wolves uważam za temat warty przedyskutowania @tangiers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie wypierdki i miernoty z gorszej części LA i NY ? Camby nigdy nie był fanem tego projektu ale umie rzetelnie ocenić realia , a nie te wasze pierdupierdu gdzie January próbujesz sprzedać Korvera 14’ w 2019, a Ty Rybaku bez tytułu siejesz populizmy, które łykają tylko Twoje trollkonta :P 

Minnesota ma swoje problemy ale przy tym jak wyglada cały roster Lakers poza Lebronem Butlerem i trochę Ingramem , to k**** , nie mamo czym gadać w kontekście pierwszego trymestru , bo bukmacherzy maja linke 3,5W przewagi Soty nad LAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Tatuma i jego spadającego TS w karierze to przypomniały mi się moje dyskusje z ely3, odnośnie mojej tezy, że Tatum jest na tej samej półce co Mitchell i Ben Simmons. Wtedy to zostało wyśmiane, bo Tatum mimo że utrzymywał skuteczność za trzy na poziomie około 50%, to fan Jazz wtedy mówił, że to zwykł shooter, który nie ma zdolności przejmowania spotkań. Tatum szybko obalił ten mit i ujawnił swoje zdolności ball handlingu.

Także biorąc pod uwagę przeszłość czyli najskuteczniejszy Tatum to ten bez piłki, mój eye test, a także ten zaskakująco wysoki +/- mimo gorszej skuteczności pozwolę sobie na wniosek, że Tatum off ball wygląda bardzo dobrze i tylko w takiej roli by zyskał. A jego jumpshot jest wciąż miodny i w razie czego może nawet przejmować mecze w czwartych kwartach.

Podobnie broniłbym Winslowa, który co prawda dużo lepiej wygląda z piłką i tu człowiek morza niejako wyprzedził epokę proponując go dużo wcześniej do roli PG niż zaczął stosować to Spo, ale nawet bez piłki jako spot-up shooter i doskonały obrońca był solidny.

Moim zdaniem ruch piłki i ofensywa by tu zajebiście klikała. Problemem jest raczej obrona.

#WolvesNajlepsząDrużynąRS

P.S. Pamiętacie wpisy Woodena o Bruce Brown, który wyjaśniał jakim jest leszczem?

Tu wpis fana Pistons z tematu o najgorszym graczu ligi

"No, no....Brown has one game where he wasnt completely trash and that was last night when he came off the bench. He went 3/3 from 3 last night, so the percentages arent accurate at all. Watch him, he's trash."

Piąty najlepszy zawodnik rotacji Lakers przypomnę.

Kłamstwa Michnika wyrzuć do śmietnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrego to i miło poczytać do obiadu @MarcusCamby 

Sam nie spodziewałem się , ze ten zespół będzie tak dobry i yo nawet wobec braku miłości forum dla Drummonda , choć ten jest top2 centrem na naszym Zachodzie :) 

No i tu jest wciąż sporo miejsca na poprawę wśród rolsow, zwłaszcza Snyder mnie zawodzi dając minuty Jeffowi Greenowi zamiast Niangowi , oraz Mudiayowi zamiast Miye Oni :) 

Czekamy tez na powrót Robersona , bo na PO będzie nam on potrzebny , no i działamy wciąż na rynku , assety są dostępne, idziemy po Tytuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Bogdan Bogdanovic (right knee contusion) is out for Wednesday against the Blazers.

This is different fro his hammy tightness following his 31-point gem last month. Bogdanovic is going to be day-to-day going forward, and getting ruled out before warmups suggests he could miss additional time. Cory Joseph, Yogi Ferrell and Justin James will see more opportunity tonight.

 

Wróć :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Także biorąc pod uwagę przeszłość czyli najskuteczniejszy Tatum to ten bez piłki, mój eye test, a także ten zaskakująco wysoki +/- mimo gorszej skuteczności pozwolę sobie na wniosek, że Tatum off ball wygląda bardzo dobrze i tylko w takiej roli by zyskał. A jego jumpshot jest wciąż miodny i w razie czego może nawet przejmować mecze w czwartych kwartach.

Ale to nie ulega wątpliwości, że Tatum offball wygląda bardzo dobrze.

Dlatego w pierwszym sezonie był tak efektywny - uciekł od "melo style", którym raczył w NCAA, dzięki czemu January mógł tryumfować jakiego to prospecta wyczaił i który to zmierza w kierunku top10 ligi.

Problem w tym, że po pierwszym sezonie wrócił do złych nawyków (w konsekwencji czego jest u Qcina c***owym fitem).  Tak samo wrócił i u nas, bo na jakiej podstawie mielibyśmy uznać inaczej? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie te typowe beGMowe bajki w stylu "Butler zyskuje grając bez piłki" (lol), Tatum przed sezonem mówił, że będzie robić ponad 20ppg i zrobi ASG, i w sumie pierwszą część planu realizuje - problem w tym, że on nie jest na tyle dobrym graczem pod względem kreowania sobie rzutu w skali obecnej ligi żeby przy takim nastawieniu być efektywnym scorerem, poniżej 40% z midrange, poniżej sredniej ligowej za 3, taki sobie finisher, przeciętny kreator. 

Podskoczy mu ts% kilka procent, bo słabo kończy pod obręczą, ale 'Tatum w innej roli to jakieś mrzonki'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.