Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Trzęsiecie gaciami jakby Aldrigde to miał być jakiś difference maker w Lakers. Przecież to kolejny człowiek, który potrzebuje piłki w ataku, który nigdy nie był rolesem, w dodatku potencjalny cel na pickach, który nie pasuje do defensywy Lakers. No i kontrakt jeszcze ponad 2 i pół roku. Ja tam trzymam kciuki, żeby jaśkowi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

@karpik

Ja mam wrazenie, ze fit w tej grze ma coraz mniejsze znaczenie. Koronnym przykladem jest Minnesota, ktora w tych rankingach przedsezonowych byla 1 seedem. Nie jest to dobra sytuacja, ale tak to dla mnie wyglada. 

Fit nie ma takiego znaczenia w RS. Niech się Qcin cieszy, że ma swoje pięć minut w grudniu... W maju nie będzie tak różowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, człowiek...morza napisał:

myslalem, ze to tak na powaznie, a tu patrze - 0/3 za 3. Nie dajcie sie zlapac!

Za to tu prawdziwa strzelba, w tym momencie warta jedynie dwa picki 1-rundowe.

 

Szkoda, że wolisz grać Bazemorem, Dotsonem czy Carterem, zamiast Duncanem większe minuty w tym trymestrze.. ;) Marnotrawisz jego bardzo dobry okres, a przydałby się Tobie ktoś kto może być produktywny bez piłki. 

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Mam tylko LMA na sprzedaż. Za pomoc w utylizacji tego minusowego gracza ATL 2019 first unprotected 

Jeżeli trzeba będzie dopłace jeszcze Bertansem 

Zakładam Ignaś, że żartujesz.

Nie przejmuj się krytyką, obstawiam że po tym fragmencie mojego posta i tak zaraz ktoś wbije i napisze, że Jokic może się tak spaść, że sie nie ruszy, a i tak nawet w sanatorium jak będą mu odsysali tłuszcz z jelit i tak będzie lepszy od KATa ;) 

 

@january zainspirował mnie dziś do dokładniejszego przyżenia się dlaczego Spo trzymał na boisku przez prawie 39min. Nunna pomimo, że grał na fatalnej skuteczności i kompletnie nie siedział mu rzut. Nunn fantastycznie pilnował Van Vleeta wyłączając go kompletnie z ofenstwy Raptors. Świetnie wybronił też m.in. w paint akcję sam na sam przeciwko Siakamowi zmuszając go do odegrania na obwód oraz pnr chyba właśnie Van Vleeta do Ibaki bardzo dobrze czytając grę graczy Raptors. 

Cieszy również powrót do gry Kylea Lowrego. Co prawda był jeszcze zardzewiały i nie siedział mu rzut z dystansu, ale to on z Powellem w dużym stopniu doprowadzili do dogrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Czy ja dostałem od Ciebie zakaz skrytykowania Jokicia w temacie Denver, po meczu z Lakers właśnie na forum? WTF?

żaden zakaz, po prostu golym okiem widać, ze odpierdalasz propagande od poczatku rs, jak inaczej wytłumaczyć teksty o under top100, nie będę tolerował takich zabiegów, czym innym jest krytyka a czym innym pisanie pod beGM

powiedziałem, że nie będę Jokicia wybielał, znasz mnie, wiesz ile mnie zdrowia Nuggets kosztują, więc jak nie potrafisz zachowywać się z klasą, to ja również nie zamierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Fit nie ma takiego znaczenia w RS. Niech się Qcin cieszy, że ma swoje pięć minut w grudniu... W maju nie będzie tak różowo :)

Do maja jeszcze daleko :) i wiele jeszcze zmian w drużynie może nastąpić :) 

zreszta , skoro Booker przy Rubio wyglada zajebiscie to przy Lillardzie mógłby być tylko lepszy :P Lillard-Booker-Tatum się okazuje ze wcale nie jest niegrywalnym ustawieniem , dzięki Monty Williams ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Wolves to jest przecież jakiś chory hajp, że są tak tu cenieni. Czytam i czytam o jakiejś niby zajebistej ławce, a tam:

-absolutny szrot, od którego wolę Gasola na emeryturze: Niang, Okafor, Jackson (oglądam Pels ten duet Ok-FJ jest beznadziejny)
-mający negatywny impact w MEM Crowder - człowiek co ma rzucać za 3, a trafia ledwie 33%
-król garbage time C.Wood 
-DFS, który fajnie broni, ale też nie daje wielkiego impactu w Dallas i jest niby 3D graczem, tylko trafiającym... 31% za 3.

Dodatkowo też mieli absencje Lillarda i dłuugą Winslowa.

Liderzy nie tak mocni, fit zły, ławka to żart. Z czym do ludzi?

Muahahah , słabo to robisz, stać Cię na więcej 😘

ja będę grał krotka ławka akurat :P 9osobowa rotacja to o jakiś 5 grywalnych grajków więcej niż u Ciebie ;) 

Lillard-Booker-Tatum-DFS-Drummond i Winslow-Crowder-Niang-Wood  , Frank z Jahem idealni na garbage ! Wiec nie wiem co nazywasz chorym hajpem, jak sam dałeś mnir na 1 miejscu w swoim power rankingu na Zachodzie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Masz Jokicia w top100 tego sezonu? Ja nie jestem pewien. 

typ robiacy 15/10/6 mający pozytywny impact, kręcący 2gi bilans na zachodzie jest Twoim zdaniem na poziomie Morrisa z Knicks?

Jokić beznadziejne ma ostatnie dwa mecze, wcześniej był moze taki jeden czy dwa, a Ty kręcisz narracje jakby cały sezon grał jak gówno - na to zgody z mojej strony nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Wolves to jest przecież jakiś chory hajp, że są tak tu cenieni. Czytam i czytam o jakiejś niby zajebistej ławce, a tam:

-absolutny szrot, od którego wolę Gasola na emeryturze: Niang, Okafor, Jackson (oglądam Pels ten duet Ok-FJ jest beznadziejny)
-mający negatywny impact w MEM Crowder - człowiek co ma rzucać za 3, a trafia ledwie 33%
-król garbage time C.Wood 
-DFS, który fajnie broni, ale też nie daje wielkiego impactu w Dallas i jest niby 3D graczem, tylko trafiającym... 31% za 3.

Dodatkowo też mieli absencje Lillarda i dłuugą Winslowa.

Liderzy nie tak mocni, fit zły, ławka to żart. Z czym do ludzi?

tez troche nie rozumiem skad sota ma ostatnio taki dobry PR

jak sie wczyta meidzy wiersze to tak dobrze nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Rób jak chcesz, ja będę Ci punktował absencje Winslowa i Lillarda:)

Tam nie dawałem Lakers:)

No ile meczów trwała absencja Lillarda ? Z Winslowem zgoda ;) ale , co to są za problemy w stosunku do tego, ze u Ciebie gra 5 graczy ? DAR cały sezon out (na Twoje nieszczęście nie cały bo zdążył kilka razy przypomnieć czemu jest kasztanem na początku sezonu i jak wyglada bez piłki ), Ingram tez kilka meczów odpuścił jak i Butler :)

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tez troche nie rozumiem skad sota ma ostatnio taki dobry PR

jak sie wczyta meidzy wiersze to tak dobrze nie jest

Z formy grajków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

czyli tatum, ktoremu z kazdym sezonem TS leci leb na szyje?

ale jest liderem w +/- chyba dalej

generalnie patrząc na przykład Murraya stwierdzam, że podawanie suchego TS jako wyznacznika gry nie jest zbyt miarodajne, sam tak długo robiłem i widzę teraz, ze to dość problematyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

czyli tatum, ktoremu z kazdym sezonem (wlacznie z aktualnym) TS leci leb na szyje?

Nom, bo TS to jest najważniejsza statystyka rozwoju gracza, nic dziwnego ze zawsze dostajesz wpi****le w 1 rundach i oddajesz Winslowa z pickami za Marcusa Morrisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.