Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Winslow mi jakoś specjalnie z ekranu nie wyskakiwał :(

No Ingram wyglądał do dupy w poprzednim sezonie obok LeBrona i można założyć, że obok LeBrona wygladałby sporo gorzej niż w Pels, ale w tych minutach bez LBJ Lakers u nas nie będą umierać dzięki Ingramowi :P

A nie dzieki butlerowi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Niestety niewiele, dziś w nocy nie oglądałem. Mógłbyś opowiedzieć, jak wyglądał Augustin???

dość okej, fajnie grał z Fultzem, ale te jakieś dziwne uniki w powietrzu to kamień w łeb za to, teraz siadło, ale jak by nie siedziało z najgorszą obroną ligi to z kim ma siedzieć, obrona dalej słaba, ale to nie jego rola, dzisiaj mnie zaciekawił Westbrook :) a i propsu za IT, bardzo fajny mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie zarówno Winslow jak i Tatum dobrze wyglądają bez piłki. Booker też pokazał, że potrafi ograniczyć rolę ballhoga i dobrze komponuje się z Rubio.

O ile Butler tu nie jest, aż taki problemem* o tyle pogodzenie Ingrama, Russella i LeBrona będzie bardzo trudne. Chociaż wciąż sądzę, że Lakers zdrowi są najlepszym zespołem w lidze.

* - W pewnym sensie jest, bo Butler po sezonie chciałby odejść, a ogólnie znając sytuacje klubową w ogóle nie podpisać tu kontraktu, ale niestety liga kolejny raz zrobiła Jaśkowi laskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Przecież polishlama sam pisał, że z braku czasu mało ogląda, więc z opiniami trzeba poczekać na boxstaty od Goldiego :)

Magic oglądam prawie wszystko, Pistons dość sporo, więc proszę sobie przypomnieć niewiedzę w sprawie Bama i gry Miami :) jestem też jeszcze miły to bomby nie będę cytował ;) 

55 minut temu, Lucas napisał:

Wielkim Goranie Dragiciu

oj nie

 

49 minut temu, Sylvinho. napisał:

Nie chce mi się za bardzo wrzucać dodatkowych highlightsów bo kto będzie chciał to sobie sam zobaczy, więc napiszę tylko, że Fournier gra kozacko w tym sezonie.

jest piękny w tym sezonie

27 minut temu, Lucas napisał:

Lakers to największy problem do oceny, bo z jednej strony kapitalni LeBron i Butler, breakout year Ingrama + dobrze grający Olynyk. Z drugiej strony kontuzje i sporo zawodów. No ale tez nie analizowalem az tak mocno kazdej druzyny, przez to tez spora wagę do opisów przykładam, trochę z lenistwa :P

fit leży tutaj kompletnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, polishllama69 napisał:

Magic oglądam prawie wszystko, Pistons dość sporo, więc proszę sobie przypomnieć niewiedzę w sprawie Bama i gry Miami :) jestem też jeszcze miły to bomby nie będę cytował ;) 

Ano właśnie, miałem zwrócić na to większą uwagę. Dobry powód, by obejrzeć z odtworzenia Raptors - Heat.

Zwłaszcza, że wreszcie wrócił DJJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Przecież polishlama sam pisał, że z braku czasu mało ogląda, więc z opiniami trzeba poczekać na boxstaty od Goldiego :)

poza tym w poprzednim sezonie obejrzałem w samym RS ponad 700 meczów, więc ufam swojemu oku bardzo mocno a że przez pierdy jakie widzę nie mogę oglądać wielu zespołów to cóż, będę oceniał jak Ty fit Bam - Leonard/Olynyk :) 

w tym nie wiem czy widziałem 60-70 meczów, ale to bez znaczenia

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Khem Birch w 28 minut -2

Mo Bamba w 16 minut +13

nie oglądałeś meczu a się wymądrzasz, bo pasuje do tezy, dobre minuty dał Augustin to i Mo musi być na plusie, proste jak to, że Wall nie jest top 30 playmakerów od 2000r 

ostatecznie +- z jednego meczu to swietny wyznacznik

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Oj będą punkty u Goldsteina... :)

nie wiem dlaczego się go akurat czepiasz, dużo pisałem o wadach tej metryki, ale ma też ona sporo zalet jak uwzględni się tło, jednak rozumiem - VORP lepszy, szanuję, ale proszę się odjebać

bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, polishllama69 napisał:

nie wiem dlaczego się go akurat czepiasz, dużo pisałem o wadach tej metryki, ale ma też ona sporo zalet jak uwzględni się tło, jednak rozumiem - VORP lepszy, szanuję, ale proszę się odjebać

Szczerze to kompletnie nie rozumiem czemu powiązałeś z VORPowcami. Chyba po prostu pasuje Ci pod tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, polishllama69 napisał:

nie mogę oglądać wielu zespołów to cóż, będę oceniał jak Ty fit Bam - Leonard/Olynyk

Ale nigdy nie krytykowałem tutaj fitu, po prostu ze wględu na specyfikę graczy dużo bardziej pasuje mi Adebayo jako C i biorąc pod uwagę z kim się tutaj paruje, to stawiam, że ta rola power forwarda jest bardzo umowna tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Bookera

bardzo dobry grajek, ale nie posiada takich typowo pure PGs skills, więc musi mieć koło siebie jakiegoś PG, nawet średnio-broniącego tylko po to aby go odciążyć. Generuje spacing na dwóch poziomach, wszyscy ważni z nim rzucają lepiej (poza j*banym Oubre) - Rubio rzuca prawie tak samo jesli chodzi o ilość, ale TS% leci mu na łeb

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale nigdy nie krytykowałem tutaj fitu, po prostu ze wględu na specyfikę graczy dużo bardziej pasuje mi Adebayo jako C i biorąc pod uwagę z kim się tutaj paruje, to stawiam, że ta rola power forwarda jest bardzo umowna tutaj.

jak rozdzielisz to na dwie strony to otrzymasz pełen obraz - w ataku pure C, w obronie switch machine z problemami Draymondowymi, czyli jest trochę za słaby/mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

bardzo dobry grajek, ale nie posiada takich typowo pure PGs skills, więc musi mieć koło siebie jakiegoś PG, nawet średnio-broniącego tylko po to aby go odciążyć. Generuje spacing na dwóch poziomach, wszyscy ważni z nim rzucają lepiej (poza j*banym Oubre) - Rubio rzuca prawie tak samo jesli chodzi o ilość, ale TS% leci mu na łeb

 

Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem , przy takim Lillardzie jego zalety byłyby idealnie uwypuklone ? A z nim na parkiecie tak utalentowani strzelcy jak Lillard czy Tatum mogliby osiągnąć historyczne wyniki punktowe. 
 

Fajny ten Booker 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem , przy takim Lillardzie jego zalety byłyby idealnie uwypuklone ? A z nim na parkiecie tak utalentowani strzelcy jak Lillard czy Tatum mogliby osiągnąć historyczne wyniki punktowe. 
 

Fajny ten Booker 

obrona też byłaby mocniej testowana, ale Lillard rzucałby chyba ciut mniej kosztem lepszej kreacji, Tatum jeżeli więcej by wjeżdzał pod kosz to na pewno by zyskał (w tej strefie notuje się największe progresy grając z Bookerem) tylko z tym centrem to nie wiem czy realne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby wiem , ze jesteś cichym loverem kasztanów jak Giles czy inny Jones , stad pytanie do Ciebie jako do eksperta w tych kwestiach , czy poza tercetem Butler , Lebron , Ingram i okazjonalnie Olynykiem mamy obecnie w rotacji Lakers grającego gracza , którego chciałbyś pozyskać do wielkich Pelikanów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@MarcusCamby wiem , ze jesteś cichym loverem kasztanów jak Giles czy inny Jones , stad pytanie do Ciebie jako do eksperta w tych kwestiach , czy poza tercetem Butler , Lebron , Ingram i okazjonalnie Olynykiem mamy obecnie w rotacji Lakers grającego gracza , którego chciałbyś pozyskać do wielkich Pelikanów ? 

Muszę udzielić odpowiedzi odmownej :)

Aczkolwiek jak wrócą Huerter i Russell sytuacja znacząco się poprawi, bo tych kasztanów cofnie się głębiej lub totalnie posadzi na ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Gdzie jest reakcja na posta "zjedz ch* Qcin" na tym forum, ja się pytam?

 

Nic dziwnego ze Ingram wyglada jak wyglada skoro jego GM w rozpisce żywieniowej umieścił mu takie potrawy , aż dziwne ze się o Howarda nie starałeś latem , sporo byś zaoszczędził 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.