Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

przekonanie Ciebie, że Wall nie jest w top 20 playmakerów dwudziestolecia to jak przekonywanie Baileya, że Melo to wciąż dobry gracz, niby można, ale syzyfową pracę można wykonywać gdzie indziej, poza tym jak to mi pięknie ujął kolega @mac "nikt nie zmienia zdania na forum" :) 

To wracaj do Goldsteina i on/offów.

Bez odbioru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ja nie straszę, tylko przedstawiam alternatywne rozwiązanie nieniszczenia waszego światopoglądu.

Gdzie ja się obrażam? To ty mówiłeś, że GMowie poczuli się urażeni, bo śmiem sądzić, że na potrzeby gry kłamią.

aha no spoko, inni kłamią, ale za to Twoje tezy są najprawdziwsze choćby na pierwszy rzut oka wzięły się z kosmosu

jak uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

To wracaj do Goldsteina i on/offów.

Bez odbioru

od teraz przechodzę na vorp i boxscore values :) 

ale on/off trzeba wiedzieć skąd się biorą i nie krytykować wybiórczo osoby

bez odbioru :) 

77387118_2488201461401947_6725746312534294528_n.png?_nc_cat=108&_nc_ohc=lQ-GYa6QFTEAQk1iBnbRnappSyB2lgCVZW6x6u6Q0llDsB2nZh_0cb0qw&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=6b636c523d0f9da6c5c0e88a356d836e&oe=5E883EA2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

W sensie przy Holidayu raczej przydałby się ktoś kto bierze piłki więcej niż Harris. Oni obaj to stosunkowo podobny typ gracza (all D, mogą coś rozegrać, ale nie jako 1-2 opcja). Tylko że tu fit ratuje Jokic, tj Jokic w formie

przecież moja gra i tak opiera się na ball movemant, Camby kręcił nosem na to, że Holiday woli grać na sg... tylko, że ja już miałem kreatora (miałbym drugiego, ale Ingles jest tak obecny na parkietach jak Jokić w drugiej połowie meczu z Kings), przypominam, ja miałem wg MC zrobić WCF z beznadziejnym PO Monte... a z Holidayem, który w zespole jest od roku już nie da rady chyba

Holiday z Harrisem nie mają przydzielonej pozycji, ostatnio Harris przypomniał sobie dawne cuty do kosza, jest nadzieja, że się odpali trochę bardziej niż dotychczas

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

W sensie przy Holidayu raczej przydałby się ktoś kto bierze piłki więcej niż Harris. Oni obaj to stosunkowo podobny typ gracza (all D, mogą coś rozegrać, ale nie jako 1-2 opcja). Tylko że tu fit ratuje Jokic, tj Jokic w formie

Ale Jokic też potrzebuje Jamala Murraya, a wyobrażasz sobie ofensywę Nuggets z dwoma Gary Harrisami?

No właśnie Gary i Jrue są o bardzo zbliżonej charakterystyce. Myślałem, że Gary w ofensywie będzie dużo lepszy, jeszcze z dwa sezony temu zapowiadał się dużo lepiej i sądziłem szczerze powiedziawszy, że zrobi dużo lepszą karierę niż Jamal.

Zresztą ogólnie LBS i wcześniej Sylvinho jawnie olewają prośby Jrue, który od trzech sezonów prosi głośno o rolę SG na której tak doskonale wyglądał i faktycznie w tej roli byłby znakomitym fitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale Jokic też potrzebuje Jamala Murraya, a wyobrażasz sobie ofensywę Nuggets z dwoma Gary Harrisami?

No właśnie Gary i Jrue są o bardzo zbliżonej charakterystyce. Myślałem, że Gary w ofensywie będzie dużo lepszy, jeszcze z dwa sezony temu zapowiadał się dużo lepiej i sądziłem szczerze powiedziawszy, że zrobi dużo lepszą karierę niż Jamal.

Zresztą ogólnie LBS i wcześniej Sylvinho jawnie olewają prośby Jrue, który od trzech sezonów prosi głośno o rolę SG na której tak doskonale wyglądał i faktycznie w tej roli byłby znakomitym fitem.

-_-'

przypomne tylko, ze w swoim rankingu, w ostatnim zdaniu napisałeś, że nie wykluczasz u mnie nawet 1 seedu... to z czego wg Cb miałem bilans pod 60W wykręcić?

nie mam pojęcia co złego w posiadaniu Holidaya w roli 2nd ballhandlera(Jokić ma najdłużej piłe w łapach w całej lidze), to jakaś abstrakcja, każdy wiedział, że biorę go bardziej jako pg, pomimo, że gra na sg, ale on szedł do systemu Jokicia, a nie do real Cavs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

-_-'

przypomne tylko, ze w swoim rankingu, w ostatnim zdaniu napisałeś, że nie wykluczasz u mnie nawet 1 seedu... to z czego wg Cb miałem bilans pod 60W wykręcić?

nie mam pojęcia co złego w posiadaniu Holidaya w roli 2nd ballhandlera(Jokić ma najdłużej piłe w łapach w całej lidze), to jakaś abstrakcja, każdy wiedział, że biorę go bardziej jako pg, pomimo, że gra na sg, ale on szedł do systemu Jokicia, a nie do real Cavs

 

No właśnie taka, chociażby, że jak masz Jokica w gorszej formie to robi się bardzo duży problem z twoim atakiem. Po za tym ja od obwodowego oczekuje jednak, że jego impact będzie wyższy w ofensywie, a u Ciebie obaj są skupieni na obronie. Przed wszystkim ball handling - najważniejszy i najbardziej niedoceniany skill mam wrażenie tutaj na forum na który ja bardzo zwracam uwagę.

I ciężko kwestionować fakt, że Jrue wolał grać SG i starterem był Tim Frazierem, mimo że Pels mieli teoretycznie lepsze możliwości rotacji. Ktoś inny to może kupi, ale na pewno nie ja po dwóch latach intensywnego śledzenia Pels.

Roster masz oczywiście wciąż głęboki, a cała plejada twoich graczy gra poniżej oczekiwań, a Jrue i Gary Harris chociaż nie są idealnym uzupełnieniem to wciąż są znakomitymi graczami i każdy z Nich w tym sezonie powinien być tylko lepszy. Tak, Nuggets wciąż stać na pierwszy seed, bo takie sprawy jak fit to bardziej będą Cię bolały w PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Tylko Lakers.

Ręki Midasa do rolesów to ty nie masz, a wprost przeciwnie. Korver, Dedmon, Robin Lopez strasznie kasztanią. I nawet magia LeBrona nie pomoże, bo i u Giannisa bardzo cienko przędą ;)

Nie widzę Lakers na pierwszym na samym LeBronie, Butlerze i od biedy Ingramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

No właśnie taka, chociażby, że jak masz Jokica w gorszej formie to robi się bardzo duży problem z twoim atakiem. 

i tylko to jest istotne, a doczepianie się do fitu H-H jest tanią zagrywką, bardzo brzydką, zwłaszcza, ze między zdaniami wspominasz o pierwszym seedzie... to się nie dodaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i tylko to jest istotne, a doczepianie się do fitu H-H jest tanią zagrywką, bardzo brzydką, zwłaszcza, ze między zdaniami wspominasz o pierwszym seedzie... to się nie dodaje

Nie wiem co w tym taniego, skoro sam ukochanego syna Jrue poświęciłem dla dobra fitu i optymalizacji składu.

Mam swoje zdanie, a ty możesz się z tym nie zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, polishllama69 napisał:

DJ jest fatalny i takie są fakty, Ross jest o tyle lepszy, że cokolwiek broni i ostatnio zaczął trafiać coś tam, a nie jak wspomniany DJ prezentować poziom gorszy od Jeriana Granta, który jak wyleciał z rotacji i zastąpił go MCW i Briscoe to dał oddech Magic 

poza tym zadania DJa wyglądają w następujący sposób

regulacja tempa gry robi to słabo

uruchamianie na picku kogokolwiek albo rozrzut na łuk 

trafianie trójek 

z litości trzeba pominąć obronę bo nie sprzedaje się kopa na wątrobę leżącemu 

podpowiem - nie robi żadnej z podanych rzeczy i to bez znaczenia, że tam są tak słabi gracze w O obok, dobry PG by ich uruchamiał 

 

Augustin w tym sezonie generuje najwięcej potential assists per posiadanie odkąd jest w Orlando. Ale jak on gra głównie w lineupach Augustin/Ross/Aminu/Bamba tudzież Augustin/Ross/Gordon/Bamba, gdzie ma obok siebie ludzi, którzy trafiają 39,8% FG ( Ross), 39,2% FG ( Gordon ), 29,1% FG ( Aminu) i 40,2% FG Bamba to co a z tym zrobić?

A Magic są akurat tą drużyną, która dużo gra lineupem s5, a potem dużo gra rezerwowym lineupem, a niekoniecznie wrzuca starterów chętnie do rezerwowych lineupów. 

A z tego ceglenia wszystkich dookoła potem wynika fakt, że Augustin nie ma jak trafiać swoich trójek, bo nie ma na nie miejsca, bo ludzi dookoła nie trzeba kryć na dystansie, bo po prostu nie trafiają. W ubiegłym sezonie Augustin miał dwa razy więcej wide open trójek niż w tym. Dwa razy więcej! To jest przepaść! A on te wide open trójki w tym sezonie dalej trafia, bo ma na nich skuteczność 47,4%. Tylko, że nie ma tych wolnych pozycji. A u mnie nie gra z Rossem/Aminu/Gordonem na obwodzie tylko z Kennardem i Redickiem. Patrz jakie tu jest gravity i ile więcej wide open 3s będzie miał Augustin.

Nie mogę się zgodzić na takie patrzenie na graczy bez kontekstu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ja Ci liczyłem zdrowego Jrue z pomniejszonym impactem.

Oczywiście, że fit Jrue - Harris nie pasi i pisałem Ci to od początku wymiany, więc jest tu konsekwencja.

Obrażeni GMowie? Sorry, ale jak ktoś kolejny sezon z rzędu chwali c***owego zawodnika to ja nie będę owijał w bawełnę. A chodzi o pewnego gracza, którego wielokrotnie tu chwaliłem, wielokrotnie wspominałem, że jest niedoceniany, a który kolejny raz ma tragiczne wejście w sezon. Mimo to ten GM tnie w c***a tak, że za takie kłamstwa powinny lecieć ostrzeżenia.

A jak chcecie się lizać po jajkach, to ja gotów do rezygnacji jestem.

Ciekawe czy chodzi Tobie o spurs. 
 

po wygraniu Brogdona z trudem choć zainwestowałem w niego 4 picki rok wcześniej w lato czytałem u was krytykę ze nie poradzi sobie w nowej roli jako podstawowy ballhandler i to w nowym systemie - check i temat ucichł 

wrzucilem suche staty Wigginsa za co dostałem tyradę mimo ze po pierwsze grałem nim początkowo z ławki wiec nie taki ciężar gatunkowy zarzutu powinien być a Wiggins grał coraz lepiej i doszedł do najlepszej sekwencji życia - sprowadzenie gracza odbyło się z oczywistym kalibrowaniem pozycji składu bo oddałem zbędnego trzeciego PG Teague na rzecz dziurawej SF pozycji - dodatkowo czytałem ze minny zdaje sobie sprawę z wad AW i zaczęto nowy treningowy program z nowym sztabem ludzi. Na moje efekty są - check 

lma - co rok w grze odbijam się od tez ze to słaby gracz za stary itp podczas gdy Marcus gra swoje w moim zdaniem mocno „nieprzychylnym” środowisku rl spurs 

zaczal sezon od mizernej 43% skuteczności ale szybko podciągnął do 48% a spurs w sumie co mieli wygrać wygrywali 

dwie monster Games i pare przyzwoitych zrobiło mu aż 52,5% na bardzo dobrej moim zdaniem obronie (1,7 bloku w bonusie ) ale rl spurs przegrali wszystko lącznie z rekordowa seria LLL

a jak go zabrakło w jednym meczu to zdemolowali ich pists Woodem. 
 

przypominajac swoje dosyć surowe oceny Walla ale przede wszystkim Griffina czuje ze chodzi o mnie 

Walczę o swoich graczy i nie wiem czy o te dialogi nie chodzi ale staram się rzetelnie jak ktoś inny ze spurs zagra coś fajnego raportować. Na Millsa nie mogę patrzeć ale on ratował mimo braku obrony sytuacje choć wkurza mnie to ze zabiera grę Walkerowi. 

Nawet ostrożnie wypowiadam się na temat DDR i kiedy mogłem broniłem 

A mam jeszcze Rudego Geja w zanadrzu którego tez nikt nie lubi. Boje się ze Pop chcąc ratować sezon zwiększy jego minuty 

Zawodzi mnie natomiast Murray który dalej nie jest w pełni zdrowy i ma restrykcje minutowe. Cieszy Bertans jak zawsze. Monte się rozkręca powoli a MVP Melo zabrał minuty Little. 
czy Marcusowi chodzi o LaMarkusa? 
edit:

meritum jest takie ze w rl spurs są 4 główne problemy i powody słabej gry zespołu:

1. Złe dopasowanie liderów bo obaj są liderami long 2 jumperow w całej lidze - ja nie mam nierzucajacego za 3 SG wiec mam prawo mając wokół Brogdona Wigginsa Bertansa zamiast DDR myśleć ze to nie problem samego LMA tylko dopasowania 

2. słaba obrona obwodu i przede wszystkim brak SF gdzie musi grać DDR u mnie w osobach Monte i Brogdona ( Murray jest i u mnie i rl) problem tez nie istnieje. A wkleiłem właśnie dane ze DDr i Forbes to bottom 5 w D całej nba ( dla graczy 500 minutowych) 

3. dziwna rotacja Popa wielokrotnie krytykowana z graniem Belli zamiast Walkera i nie używaniem nawet Demara Carrolla 

4. zła budowa całego zespołu bo tam mało jest atletyzmu wzrostu i trojkowiczow o 3D nie wspominając. Jedyny ponadprzeciętny Lonnie nie gra 

wiec podtrzymuje zdanie ze LMA nie ma słabego sezonu a dodatkowo u mnie ma lepsze warunki bo nie ma u boku DDr który oddaje rzuty z podobnych pozycji tylko Brogdona 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

A Magic są akurat tą drużyną, która dużo gra lineupem s5, a potem dużo gra rezerwowym lineupem, a niekoniecznie wrzuca starterów chętnie do rezerwowych lineupów. 

to akurat prawda, wrzucają często Gordona do tych rezerwowych line-upów po to aby bronił najgroźniejszego rywala, ale typ w ataku nie ogarnia po tych treningach z Kobasem, ale to nie jest powód

9 godzin temu, fluber napisał:

Patrz jakie tu jest gravity i ile więcej wide open 3s będzie miał Augustin.

jeżeli będzie primary ball-handlerem to nikt mu wide open 3s nie da :)

FG% to chamska manipulacja, bo jakby spojrzeć bardziej globalnie to otrzymuje się: Bamba 36% za 3 i nikt go nie odpuszcza, Ross jest główną strzelbą tych line-upów i oddaje masę trudnych rzutów a po kontuzji Vucka ładnie się ogarnął (56TS%). Aminu to faktycznie balast w ataku, ale teraz go nie będzie to przecież DJ powinien wyglądać lepiej :) Odkąd wyleciał Vuc Fultz gra najwięcej w line-upie z Fournierem, Iwundu (plusowy mocno)/Gordon(neutralny), Birchem i Isaaciem, czy to jest ten wybitny spacing ? :)  Czy może ta cegielnia ławki wynika, że DJ trafia 46% at rim i nikogo nie ściąga do podwojeń wjazdów. Open trójek (najbliższy obrońca 4-6ft) w tym sezonie oddał 32 i trafił 5, 19 trójek było wide open, co mówi mi, że 51 z 60 trójek było conajmniej otwartych i trafił z nich 27% .....

 

9 godzin temu, fluber napisał:

Nie mogę się zgodzić na takie patrzenie na graczy bez kontekstu.

ile oglądasz Orlando, chociaż tak uczciwie powiedz bo sam rzucasz statystykami bez kontekstu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, polishllama69 napisał:

 

jeżeli będzie primary ball-handlerem 

Nie bedzie przeciez westbrookiem a na lawce mam graczy ktorzy tez czasem potrzebuja pilki ( kennard, ibaka)

Bez vuca zagrali 5 meczow, wiec jaki jest sens powolywania sie w kilku miejscach na statystyki z tak krotkiego okresu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Nie bedzie przeciez westbrookiem a na lawce mam graczy ktorzy tez czasem potrzebuja pilki ( kennard, ibaka)

Bez vuca zagrali 5 meczow, wiec jaki jest sens powolywania sie w kilku miejscach na statystyki z tak krotkiego okresu?

a nawet 6 a podałem je tylko abyś nie używał argumentu o tym, że w S5 gra bardzo ogarnięty C :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Zabrakło wielkiego Jah Okafora i Dorian Finney-Smith rozstrzelal Pelikany jak kaczki , ehhh pozazdrościć temu kto ma któregoś z tej dwójki w swoim składzie 

myslalem, ze to tak na powaznie, a tu patrze - 0/3 za 3. Nie dajcie sie zlapac!

Za to tu prawdziwa strzelba, w tym momencie warta jedynie dwa picki 1-rundowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.