Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, polishllama69 napisał:

albo kogo wyciąga Fournier :) 

No na pewno nie rossa:)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612753&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=203095,203082

Ktory ssal zanim augustin zszedl do rezerwowego lineupu. Jednak jest roznica kiedy sie gra z rossem, aminu i bamba a redickiem kennardem i ibaka. Gra jest wtedy o wiele prostsza. 

Zgodze sie z @Alonzo ze gorzej jest miec jako 10 gracza rotacji waznego zawodnika playoff teamu w slumpie niz ludzi ktorzy sie ledwo lapia na garbage time. Lepiej miec graczy ktorzy nie graja  niz takich co graja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Zgodze sie z @Alonzo ze gorzej jest miec jako 10 gracza rotacji waznego zawodnika playoff teamu w slumpie niz ludzi ktorzy sie ledwo lapia na garbage time. Lepiej miec graczy ktorzy nie graja  niz takich co graja...

tylko zapytałem, bo widzę co ten typ odkurwia a jeszcze dodać gałgana Rossa to mamy kombo a to są ludzi eodpowiedzialni za ofensywę Magic, pech chce, że oglądam ich dość często :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, MarcusCamby napisał:

kolejny raz przedstawiasz ten argument i wciąż dziwię się, że nie widzisz jego absurdalności.

DJ jest fatalny i takie są fakty, Ross jest o tyle lepszy, że cokolwiek broni i ostatnio zaczął trafiać coś tam, a nie jak wspomniany DJ prezentować poziom gorszy od Jeriana Granta, który jak wyleciał z rotacji i zastąpił go MCW i Briscoe to dał oddech Magic 

poza tym zadania DJa wyglądają w następujący sposób

regulacja tempa gry robi to słabo

uruchamianie na picku kogokolwiek albo rozrzut na łuk 

trafianie trójek 

z litości trzeba pominąć obronę bo nie sprzedaje się kopa na wątrobę leżącemu 

podpowiem - nie robi żadnej z podanych rzeczy i to bez znaczenia, że tam są tak słabi gracze w O obok, dobry PG by ich uruchamiał 

 

widzę też, że dołączanie do tej zabawy było błędem i to sporym, bo jakiekolwiek chęci do oglądania NBA są zabijane przez podawane tutaj narracje i nie ukrywam, że z racji zapierdolu oglądam bardzo mało, więc będę bardzo surowo oceniał a potem będę rozmyślał co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem o co się ciskasz, ale chodzi mi tylko o argumentacje typu "ktoś wygląda w statystykach tak źle, bo kto inny wygląda tak dobrze". Zrobiłeś to przy Zeller-Biymbo i teraz Fultz-DJ Augustin. Ja delikatnie ujmując takie posługiwanie się on/off uważam za mocną manipulacje, który ty niejako jeszcze podkreślasz.

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

widzę też, że dołączanie do tej zabawy było błędem i to sporym, bo jakiekolwiek chęci do oglądania NBA są zabijane przez podawane tutaj narracje i nie ukrywam, że z racji zapierdolu oglądam bardzo mało, więc będę bardzo surowo oceniał a potem będę rozmyślał co dalej

Nie mam pojęcia o co tutaj Ci chodzi. Mi żadne narracje nie zabijają oglądania NBA. Już się przyzwyczaiłem, że część userów to zaślepieni loverzy i hejterzy, którzy na potrzeby gry będą nawet kłamać na forum ogólnym. Ja już mam takie nicki zapisane w głowie i nawet jak deklarują się jako fani, to biorę ich posty już potem mocno z przymrużeniem oka, bo wiem że zawsze będą swoich graczy chwalić, nawet wtedy gdy grają totalny paździerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Camby wszędzie ci hejterzy, Melo i Walla nie kochają

pisanie, że Wall to top5 kreator 20lecia to oczywiście tez nie jest kłamstwo i manipulacja?

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja już mam takie nicki zapisane w głowie i nawet jak deklarują się jako fani, to biorę ich posty już potem mocno z przymrużeniem oka, bo wiem że zawsze będą swoich graczy chwalić, nawet wtedy gdy grają totalny paździerz.

była szafa Lesiaka, teraz są teczki Marcusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no Camby wszędzie ci hejterzy, Melo i Walla nie kochają

pisanie, że Wall to top5 kreator 20lecia to oczywiście tez nie jest kłamstwo i manipulacja?

Nikt się nie odniósł z kontr-przykładami i jakoś mocno nie wyśmiał tej tezy. Chociaż oczywiście powiedziałem, że jest sporo nazwisk i można by tu było pewnie polemizować. Co nie zmienia faktu, że Wall jest topką.

A zresztą kto jak kto, ale ja wielokrotnie punktuje słabości swojego teamu.

Swoją drogą nie do Ciebie piłem, ale jak to mówią uderz w stół, a noże się odezwą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szczerze to nie wiem o co się ciskasz, ale chodzi mi tylko o argumentacje typu "ktoś wygląda w statystykach tak źle, bo kto inny wygląda tak dobrze". Zrobiłeś to przy Zeller-Biymbo i teraz Fultz-DJ Augustin. Ja delikatnie ujmując takie posługiwanie się on/off uważam za mocną manipulacje, który ty niejako jeszcze podkreślasz.

dobrze, jak w takim razie wytlumaczysz, że mimo to, że Ross się ostatnio ogarnął po stracie Vucka to z Augustinem zespół notuje ORTG na poziomie k*rwa 90 od momentu keidy wyleciał Vuc, ja rozumiem, że Gordon po treningach z Kobe gra jak idiota, ale to nie jest wystarczajacym powodem takie stanu rzeczy a teraz zwykła podmiana Fultza z Augustinem zaczęła dawać efekty i to pomimo faktu, że gość nie trenował rzutu za 3 w lato

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zrobiłeś to przy Zeller-Biymbo

napisałem też, że to prawdopodobnie kwestia fitu i umiejętnosci Bisa w bronieniu obręczy, których z racji warunków Zeller nie ma zbyt wysoko rozwiniętych (jest świetny w ataku, ale tego niekoniecznie zespół Hornets potrzebuje w tym momencie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Nikt się nie odniósł z kontr-przykładami i jakoś mocno nie wyśmiał tej tezy. Chociaż oczywiście powiedziałem, że jest sporo nazwisk i można by tu było pewnie polemizować. Co nie zmienia faktu, że Wall jest topką.

A zresztą kto jak kto, ale ja wielokrotnie punktuje słabości swojego teamu.

Swoją drogą nie do Ciebie piłem, ale jak to mówią uderz w stół, a noże się odezwą :)

nie wiem do kogo piłeś, ale obraziłeś tym wpisem większość gmów, chciałbyś konsekwencji, a sam teraz piszesz, że Ci Holiday z Harrisem pod fit nie pasi... ale już Monte-Harris zrobiliby WCF, tylko ten gupi LBS opisu nie zrobił

please

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pisanie, że Wall to top5 kreator 20lecia to oczywiście tez nie jest kłamstwo i manipulacja?

Wall to ledwie ponadprzeciętny kreator i po achillesie będzie to doskonale widoczne a wstawianie go w top 20 dwudziestolecia to nieporozumienie, zwłaszcza, że obok czekają chociażby Paul i Nash a to już dwa spoty zajęte a gdzie chociażby Jokić 

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nikt się nie odniósł z kontr-przykładami i jakoś mocno nie wyśmiał tej tezy.

bo  z vorpowcami się ciężko rozmawia i nie jest taka dyskusja warta zachodu do szukania argumentów, a na pewno nie na trzeźwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem do kogo piłeś, ale obraziłeś tym wpisem większość gmów, chciałbyś konsekwencji, a sam teraz piszesz, że Ci Holiday z Harrisem pod fit nie pasi... ale już Monte-Harris zrobiliby WCF, tylko ten gupi LBS opisu nie zrobił

please

Ja Ci liczyłem zdrowego Jrue z pomniejszonym impactem.

Oczywiście, że fit Jrue - Harris nie pasi i pisałem Ci to od początku wymiany, więc jest tu konsekwencja.

Obrażeni GMowie? Sorry, ale jak ktoś kolejny sezon z rzędu chwali c***owego zawodnika to ja nie będę owijał w bawełnę. A chodzi o pewnego gracza, którego wielokrotnie tu chwaliłem, wielokrotnie wspominałem, że jest niedoceniany, a który kolejny raz ma tragiczne wejście w sezon. Mimo to ten GM tnie w c***a tak, że za takie kłamstwa powinny lecieć ostrzeżenia.

A jak chcecie się lizać po jajkach, to ja gotów do rezygnacji jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

jak chcecie się lizać po jajkach, to ja gotów do rezygnacji jestem.

no proszę Ciebie, sam prowokujesz, a potem straszysz odejściem?

nawijanie makaronu na uszy to element gry, każdy ma swój rozum i każdy może takie coś zdemaskować, ale żeby się za to obrażać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

WTF?

przekonanie Ciebie, że Wall nie jest w top 20 playmakerów dwudziestolecia to jak przekonywanie Baileya, że Melo to wciąż dobry gracz, niby można, ale syzyfową pracę można wykonywać gdzie indziej, poza tym jak to mi pięknie ujął kolega @mac "nikt nie zmienia zdania na forum" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no proszę Ciebie, sam prowokujesz, a potem straszysz odejściem?

nawijanie makaronu na uszy to element gry, każdy ma swój rozum i każdy może takie coś zdemaskować, ale żeby się za to obrażać?

Ja nie straszę, tylko przedstawiam alternatywne rozwiązanie nieniszczenia waszego światopoglądu.

Gdzie ja się obrażam? To ty mówiłeś, że GMowie poczuli się urażeni, bo śmiem sądzić, że na potrzeby gry kłamią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Oczywiście, że fit Jrue - Harris nie pasi i pisałem Ci to od początku wymiany, więc jest tu konsekwencja.

pod jakim względem nie pasi, przecież Harris w ogóle nie potrzebuje piłki by być efektywnym, razem z Holidayem to materiał na najlepszy duet obronny na obwodzie, Harris jest w stanie dostosować się do każdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.