Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ja z oceną Denver i Lakers mam największy problem chyba, bo w Denver te zjazdy są niepokojące a w Lakers fit jest straszny i nikt mi nie wmówi, że LBJ Butler Ingram i potencjalnie Russell jakkolwiek fituje, zwłaszcza, że najlepszym obrońcą jest LBJ (który im dalej w las w meczu tym broni gorzej), ale jednak mają sporo talentu 

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znowu Goldstein?

Chociaż w sumie tylko obecność Cody Zellera mnie dziwi w tym zestawieniu. Nie ma opcji, bym się zgodził na tak rzekomo jego ujemny impact w Hornets. Bardzo dobry gracz.

słaby rim protector, to robi robotę :D a jeszcze bardzo dobry Bis i masz to co widzisz

12 minut temu, Lucas napisał:

Mnie dziwi, że Lauro jest tak mało minusowy.

bo gra sporo w tym mocnym S5 to robi robotę

w zasadzie to tak działa :) 

image.png.d537a038b5f9a63d992e2c0079056a46.png

Cody jest fajny, ale jest słaby w obronie pomalowanego (pewnie sporym powodem są jego warunki) i też słabo zbiera a to jest głowne zadanie po tej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Denver nie ma kto zdobywać punktów w tym momencie, ciekawe czy na HCA się załapią po pierwszym trymestrze na tym Zachodzie (jakoś tego nie widzę), Lakers się bronią talentem, bo jednak zajebiście gra LeBron i Butler (top2 career sezonów w boxie na razie), ale owszem, to nie ma racji bytu pod względem fitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

W Denver nie ma kto zdobywać punktów w tym momencie, ciekawe czy na HCA się załapią po pierwszym trymestrze na tym Zachodzie (jakoś tego nie widzę), Lakers się bronią talentem, bo jednak zajebiście gra LeBron i Butler (top2 career sezonów w boxie na razie), ale owszem, to nie ma racji bytu pod względem fitu.

i interior D na poziomie tankerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znowu Goldstein?

Chociaż w sumie tylko obecność Cody Zellera mnie dziwi w tym zestawieniu. Nie ma opcji, bym się zgodził na tak rzekomo jego ujemny impact w Hornets. Bardzo dobry gracz.

 

23 minuty temu, polishllama69 napisał:

ja z oceną Denver i Lakers mam największy problem chyba, bo w Denver te zjazdy są niepokojące a w Lakers fit jest straszny i nikt mi nie wmówi, że LBJ Butler Ingram i potencjalnie Russell jakkolwiek fituje, zwłaszcza, że najlepszym obrońcą jest LBJ (który im dalej w las w meczu tym broni gorzej), ale jednak mają sporo talentu 

słaby rim protector, to robi robotę :D a jeszcze bardzo dobry Bis i masz to co widzisz

bo gra sporo w tym mocnym S5 to robi robotę

w zasadzie to tak działa :) 

image.png.d537a038b5f9a63d992e2c0079056a46.png

Cody jest fajny, ale jest słaby w obronie pomalowanego (pewnie sporym powodem są jego warunki) i też słabo zbiera a to jest głowne zadanie po tej stronie

Dość istotne jest z kim Cody przebywa na boisku, a cała pierwsza piątka Hornets jest na solidnym minusie. Teraz słabego Bacona zastąpił Graham. Polecam statsy z poprzedniego sezonu, gdzie Charlotte z Kembą walczyli o playoffs. U Biyombo grającego z ławki  widać od pewnego czasu magię CY :) 

Do tego Cody jest w tym sezonie oszczędzany, żeby się nie wyexploatował, Hornets raczej o nic nie walczą, a będą ogrywali głównie młodych licząc na wysoki pick w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Dość istotne jest z kim Cody przebywa na boisku, a cała pierwsza piątka Hornets jest na solidnym minusie. Teraz słabego Bacona zastąpił Graham. Polecam statsy z poprzedniego sezonu, gdzie Charlotte z Kembą walczyli o playoffs. U Biyombo grającego z ławki  widać od pewnego czasu magię CY :) 

Do tego Cody jest w tym sezonie oszczędzany, żeby się nie wyexploatował, Hornets raczej o nic nie walczą, a będą ogrywali głównie młodych licząc na wysoki pick w drafcie. 

albo po prostu magię fitu :) 

zbiórka z Codym na placu leży a przecież wingmani tutaj są naprawdę dobrzy w tym :) tak samo at rim FG% rywali spada jak nie gra Zeller

zresztą jakie ma znaczenie geneza takiego stanu rzeczy, ważne są efekty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

albo po prostu magię fitu :) 

zbiórka z Codym na placu leży a przecież wingmani tutaj są naprawdę dobrzy w tym :) tak samo at rim FG% rywali spada jak nie gra Zeller

Dziwnym trafem żaden fit z Biyombo od podpisania przez niego tego tłuściutkiego kontraktu w to słynne lato nie działał aż do CY ;) 

Cody jest zardzewiały po problemach z kolanem w poprzednim sezonie, pamiętaj że u mnie nie gra jako starter przeciwko starterom tylko w lineupach rezerwowych + łączę jak mogę jego minuty z KATem na czwórce.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Dziwnym trafem żaden fit z Biyombo od podpisania przez niego tego tłuściutkiego kontraktu w to słynne lato nie działał aż do CY ;) 

powtórzę się

12 minut temu, polishllama69 napisał:

zresztą jakie ma znaczenie geneza takiego stanu rzeczy, ważne są efekty 

 

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Cody jest zardzewiały po problemach z kolanem w poprzednim sezonie, pamiętaj że u mnie nie gra jako starter przeciwko starterom tylko w lineupach rezerwowych + łączę jak mogę jego minuty z KATem na czwórce.  

to byłoby coś dla mnie do oglądania, obrona gorsza niż z Griffinem i Drummondem :) 

nikt nie chce grać KATem na PF i to jeszcze obok typa co obronie nie ma za dużego pojęcia, mimo bardzo dużych chęci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

powtórzę się

 

to byłoby coś dla mnie do oglądania, obrona gorsza niż z Griffinem i Drummondem :) 

Przy mojej ofensywie to nie powinno mi spędzać snu z powiek. :) Zresztą, gdyby przeciwnik miał faktycznie wykorzystywać przeciętną obronę KATa zanadto, to oczywiście time out i coach wprowadza odpowiednie ulepszenie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

W Denver nie ma kto zdobywać punktów w tym momencie, ciekawe czy na HCA się załapią po pierwszym trymestrze na tym Zachodzie

ja po wczorajszym wyczynie Joka postanowiłem, że nie będę podejmował prób wybielania go, boli mnie to bardzo, ale chcę byc fair wobec głosujących - w tamtym rs dawaliście mi lepsze bilanse niż ja sobie sam - doceniając to i widząc co się dzieje (absolutny brak nawet pewnej drugiej opcji) nie będę zakrzywiał rzeczywistości, biere ten trymestr na klate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

A tam, ja po prostu byłem w szoku, że Den zawyżani u nas wbrew formie swych graczy byli

gdyby nie wczorajszy mecz, to dalej byłyby przesłanki do niezłego bilansu, ale no... sprawa się rypła

a zaraz przecież derby imienia Kennetha Farieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

@fluber w jakiej roli u Ciebie będzie grał DJ Augustin ?

Augustin to mój rezerwowy PG, będzie dzielił minuty za Westbrookiem na spółkę z Isaiah Thomasem.  Trochę jako gość, który poda w odpowiednim momencie do wychodzącego po zasłonach Redicka, czy Kennarda, ale nie będzie grał tyle z piłką co Westbrook oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

liczyłem na inną odp, ale dobrze wiedzieć, że trzeba się przygotować na odejmowanie W :) 

Na jaka?:) ze nim nie gram bo przed sezonem wiedzialem ze poleci z forma?;) nie zamierzam leciec w kulki:)

Najczesciej uzywany 4man lineup przez magic w tym sezonie to augustin-ross-aminu-bamba. Trudno zablysnac w takich okolicznosciach:) bamba i ross tak ciagna w dol ze to jest generalnie dramat

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Najczesciej uzywany 4man lineup przez magic w tym sezonie to augustin-ross-aminu-bamba. Trudno zablysnac w takich okolicznosciach:) bamba i ross tak ciagna w dol ze to jest generalnie dramat

nope, przez to, że DJ nie trafia nic jest jeszcze gorszy od nich a przy bardzo solidnym Fultzu to się tylko potęguje, zresztą 90 ORTG on od urazu Vucka o czymś świadczy, ale masz IT to zawsze możesz rzeźbić ;) 

 

3 godziny temu, fluber napisał:

Na jaka?:) ze nim nie gram bo przed sezonem wiedzialem ze poleci z forma?;) nie zamierzam leciec w kulki:)

pomidor :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

nope, przez to, że DJ nie trafia nic jest jeszcze gorszy od nich a przy bardzo solidnym Fultzu to się tylko potęguje, zresztą 90 ORTG on od urazu Vucka o czymś świadczy, ale masz IT to zawsze możesz rzeźbić ;) 

No tutaj akurat widać wyraźnie kto kogo ciągnie w dół:

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612753&Season=2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201571,203082

Augustin ma tyle samo "potential assists " (10,1)  co w zeszłym sezonie i to przy mniejszych minutach. Rzutowo poleciał, ale jako rozgrywający to dalej bardzo dobry poziom. Tylko te kasztany z rezerwowych lineupów dookoła niczego nie trafiają. 

 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.