Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi blizniak, na ktorego rowniez @MarcusCamby polowal w tym roku ma 40% za 3 przy sporym volume - Blake moze mu pilki podawac. 

W moim szpitalu ubył jeden pacjent. Middleton wrocil do gry,, co da troche oddechu Luce na skrzydle. Z Vucevicem jeszcze nic nie wiadomo, choc sa pogloski, ze Shams naklamal w 1 raporcie i byc moze wczesniej wroci,. Oladipo bierze udzial w treningach i robi dunki, liczę na powrot jeszcze w grudniu. Podsumowujac, nie wykorzystalem all time początku sezonu Doncica przez kontuzje supportu, co pewnie odbije sie na bilansie.

Walka o 1 seed odbywa sie dla mnie miedzy Orlando, a Toronto, gdzie ten Fox mi tam pasuje jak piesc do nosa. Ja bym pewnie pociagnal za spust i go wczesniej oddal  za jakiegos Davisa itp. Dla mnie to maks borderline all star, choc moze za malo go ogladalem. Dwie najlepsze druzyny na wschodzie Bucks i Knicks mam na 3,4 miejscu ze wzgledu na absencje, kontuzje. Doceniam wyniki rolsow u @fluber, ale po tym co widzialem w tym roku to nie wiem czy Russ jest w stanie juz tak grac jak 2-3 lata temu w Oklahomie, wiem ze team jest pod niego, ale on jako koń pociągowy juz nie wyglada tak jak kiedys. Teza, ze bedzie sie prezentowal podobnie jak w MVP sezonie to troche reach. Myslalem, ze system Pringlesa troche zamaskuje jego wady, a tutaj jak znowu bedzie gra pod niego to z ceglowania za 3% wroci do cegieł z poldystansu z czasow OKC. W kazdym badz razie masz swietna baze assetow z tych rolsow, za kazdego late/mid 1st spokojnie dostaniesz ;] Osobiscie widzę się z bilansem gdzies obok Charlotte. Liczę, ze w 2 trymestrze bede juz startowal z zestawem Dipo/Middleton/Doncic/Vucevic, a patrzac na to, ze Luka w Dallas robi z bandy kasztanów najlepsza ofensywe, powinienem dolaczyc sie do wyscigu o HCA w PO.

Nad kolejnymi seedami specjalnie nie myslalem. No moze troche nad Sixers, duzo tam problemow podobnych do real Philly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tangiers

Westbrook juz nie wroci do formy z mvp sezonu i potrzebuje specjalnego systemu zeby byc pozytecznym i rzeczywiscie pewnie u mnie zamiast ceglic za 3 bedzie wiecej ceglic z poldystansu, niemniej system ma skrojony pod siebie i genialna forme calej reszty graczy wokol siebie. Na playoffs to spokojnie wystarczy ale chyba rzeczywiscie wyzej 5 a po powrocie Twojego teamu do zdrowia 6 miejsca nie podskocze. No i jak w playoffs nagle nie stanie sie cud albo ktoraj z gwiazd moich potencjalnych rywali sie nie polamie to czeka mnie bolesny wpierdol w 1 rundzie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2019 o 20:31, january napisał:

 

O impakcie wielkiego LeBrona, który ciągnie do góry każdą łajzę od Rondo po Davisa to widzę będę musiał osobno napisać, byś zrozumiał, że przykładowy lineup Brona z Bruce Brownem, Jerome Robinsonem, Robinem Lopezem i Chandlerem Hutchisonem i tak da radę :) To nie jest łajza-lider jak pelikański Griffin, to jest wielki Bron i się pokłoń pokornie!

Każdą to chyba nie...

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612747&Season=2018-19,2019-20&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=1627742,2544

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Słabo moim zdaniem wygląda w ofensywie.

Pamiętasz pewnie, że w rankingu flubera stawiałem go na półce gracza z TOP50. Tak więc oczekiwania mam dużo większe wobec Niego.

bo  zapewne mało go oglądałeś, @Lucas potwierdzi, że to nasz absolutnie topowy grajek w tym sezonie, top5 plastrów w lidze

jak nie lepiej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo już lepszy Goldstein niż suchy boxcore ;)

Wszystko trzeba brać oczywiście względem kontekstu, ale większość nazwisk tu jednak pasuje. Taki George to efekt tego, że mało zagrał na razie :P

Mnie dziwi, że Lauro jest tak mało minusowy. Cody jak oglądałem Hornets raczej wyglądał solidnie i dość kontrowersyjnie tu wygląda, ale jak to stat, nie ma idealnych i wszystko trzeba z pewnym dystansem przyjmować. 

Zresztą @MarcusCamby jeśli dosłownie jedno nazwisko Ci nie pasuje to chyba nie wygląda to źle? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.