Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

Swoją drogą Marcus z swym PR chyba trafił jak chodzi o wschód (GDZIE JEST ZACHÓD MARCUS SIĘ PYTAM? 😛 ) - Raptors mogą skończyć trymestr na #1 (Magic problemy z kontuzjami się pojawiły, no i liderzy nie wyglądają już tak dobrze jak w pierwszym tygodniu rozgrywek, Bucks za to Giannis fantastyczny, ale absencja Kemby tylko pogłębia problem rotacji na obwodzie). Lecą w dół za to i to piorunem Knicks. 

 

Za Lowrego do pierwszej piątki wchodzi Joseph, a z ławki gra Nunn, któremu i tak musze skracać minuty, natomiast za Gordona (który stracił dopiero 2 mecze) wchodzi Prince, który w rl Nets niczego sobie gra teraz dodatkowo bez Kyriego. Mam nadzieję, że nie muszę przytaczać stats KATa i Mitchella (przy KATie przypominam tylko o 4 trafionych trójkach na 44%).

Z ławki poza Nunnem i grającym słabiej niż na początku, ale i tak solidnie Zellerem, gra cały czas Grant Williams, który może sobie mieć zera w statsach, al Celtics z nim na boisku są na plusie i w ofensywie i w defensywie. Do rotacji wrócił mi McGruder i wreszcie jakieś minuty ostatnio dostają Ellington i Valentine. Przypominam Tobie Jasiu, że i tak muszę skracać moim graczom cały czas minuty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

I to niby nie jest trochę zjazd w dół ;] ? :D 

Przecież tych moich stats i tak nie sumujecie ;) 

Tu masz przykładowe pkt. roto z g11 z Philly na własnym podwórku:

Orlando 166

Philly 88

Orlando: Mitchell 30pkt. 6zb. 2as. 1prz. Oubre 30pkt. 2x3 7zb. 3as. 2prz. KAT 28pkt. 3x3 11zb. 4as. 2prz. Gordon 18pkt. 3x3 13zb. 7as. 1prz. 1bl. Joseph 2pkt. 5zb. 5as. Nunn 23pkt. 3x3 5zb. 8as. 2prz. Zeller 16pkt. 1x3 8zb. 2as. 2prz. Prince 12pkt. 2x3 8zb. 2as. McGruder 5pkt. 1x3 1zb. Williams 2pkt. 3zb. 1as. 1prz. Trier 1zb. 1as. Valentine 1zb.

Philly: LaVine 25pkt. 3x3 2zb. 5as. 1prz.  Richardson 19pkt. 2x3 6zb. 5as. 1prz. Simmons 18pkt. 8zb. 5as. Clarke 13pkt. 1x3 6zb. 2as. Covington 10pkt. 2x3 5zb. 1prz. Ntilikina 3pkt. 1zb. 4as. 3prz. Brown 9zb. 1prz.

To dość wyraźnie pokazuje, że ja nie mam problemu z kontuzjami.

Jasne, że brak Lowrego w tych 10-12 meczach to strata, ale drużyna była szykowana na taką ewentualność (po doświadczeniach z poprzedniego sezonu), bo po to sprowadziłem Josepha, który co prawda jest tylko wyrobnikiem, ale swoje na boisku robi. A przy mojej ofensywie, to całkowicie starcza na ten moment sezonu. Do tego z ławki rozgrywa u nie Nunn, który mi rozwiązuje wszelkie problemy aktualnie. Zawsze coś może porozgrywać Mitchell i może to też robić KAT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Lowry pewnie zareagowałby śmiechem. Dużo Kings oglądam i Joseph na razie jest bardzo słaby. 

No to więcej gra Nunn, jak Joseph gra słabiej - nota bene tez go trochę oglądam.

Pisałem kilka dni temu, że jest subtelna różnica pomiędzy Sacto bez Foxa, a moimi Magic i tu Josephowi by było pewnie łatwiej się odnaleźć. 

Teraz, january napisał:

Alonzo. Nie wrzucaj mi tych totalsów nigdy jako argument.

Nigdy.

Przestałem to wrzucać, ale jak piszesz, że kontuzje mnie spowalniają, to Tobie odpowiadam, że to nieprawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jednak jako trzecia opcja to Irving jest top3 fitem imo, inny sprawa, że Davis powinien być pierwszą w rl LAL, a Kawhi miał słabszy jak na niego okres

Kyrie jako druga-trzecia opcja to faktycznie super fit, tylko jako trzecia opcja za 1,5 miesiąca składałby trade request, bo jednak chce być liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Kyrie jako druga-trzecia opcja to faktycznie super fit, tylko jako trzecia opcja za 1,5 miesiąca składałby trade request, bo jednak chce być liderem.

Pierwszy dzien w tym dziale ze trzeba przypominać , ze w przypadku LAL i NYK wyciągamy tylko pozytywy z rl NBA , a negatywy nie istnieją , bo każdy marzy żeby grać dla GOATa i tego który ukradł Lebrona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie jak mamy mieć jakieś dosyć czasem abstrakcyjne argumenty w tej grze to czemu nagle ma być zakaz wrzucenia totalsow? Jedni na to spojrzą a inni nie. Nie ograniczajmy się dlatego ze ktoś lub nawet paru GM uznali ze to nie rotto i nie jest to argument. 
przecież jednym z argumentów o sile danego gracza jest jego produkcja. W większości przypadków produkcja rośnie wraz z minutami ( choć tu można ustawić sobie per 36) co jest jakimś wyznacznikiem czy gracz jest dobry ( ma minuty) czy nie. Dochodzi do tego cała masa zmiennych typu słabszy zespół i mniej talentu lub pechowa zbyt liczna konkurencja na kontuzjach losowych kończąc. No ale z drugiej strony mamy opis jakich to kto ma liderów i niektórzy mogą ciągnąć narracje na osamotnionym Hardenie. 
jako GM kolekcjonujemy graczy i układamy taktykę gry ( co bardziej skrupulatni nawet pewne sety) przecież może ktoś przyjąć ze kryterium oceny danego zespołu jest zdolność GM do wylowienia graczy którzy są tak dobrzy ze dużo grają. 
przecież to jest menadżer sportowy. Jedni lubią bajki jak to ktoś do kogoś pasuje a inni twarde cyfry mimo ze się to po zsumowaniu robi 600 minut. 
ja tam @Alonzo rozumiem. Chwali się pełnym garniturem graczy którzy grają w rotacji i robią produkcje gdziekolwiek są. 300 punktów nie zdobędzie ale ma prawo sadzić ze wygra z ekipa która nie wychodzi z 100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Pierwszy dzien w tym dziale ze trzeba przypominać , ze w przypadku LAL i NYK wyciągamy tylko pozytywy z rl NBA , a negatywy nie istnieją , bo każdy marzy żeby grać dla GOATa i tego który ukradł Lebrona ?

a jakie pozyytywy daja nyk w realu? XDDDDD

ogolnie proponowalem wprowadzenie do regulaminu opcji trade request i jdalej estem wielkim oredownikiem tego pomyslu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Qcin_69 napisał:

Pierwszy dzien w tym dziale ze trzeba przypominać , ze w przypadku LAL i NYK wyciągamy tylko pozytywy z rl NBA , a negatywy nie istnieją , bo każdy marzy żeby grać dla GOATa 

Co widać było na przykładzie lata

ale widze rzucamy kolejne klody pod nogi (bo sportowo i managersko nie ma podejscia)

podoba mi sie to

kolejne wyzwanie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś tutaj traktuje na poważnie elementy fantazy opisując gracza który nie dostaje minut w rl nba bo jest za słaby i opisuje coś czego nie można sprawdzić ze fit umiejętności i takie tam dajcie znac, nie będę marnować czasu. 

;)

Chodzi mi o to ze gra się rozwija ale nie można się zafipsowac na jedynej słusznej metodologii oceny. Jest wiele dróg 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w RL mamy inne rostery, inne priorytety drużyn etc. Moore w tym sezonie wypadł na parę spotkan z rotacji Pelicans i nie był kontuzjowany. Robi te swoje klasyczne 40% za 3, więc na parę spotkan nagle przestała posiadać umiejętności rzutowe?

To samo z Juancho z Knicks choćby. Denver ma inny roster, ale Juancho nie zapomniał jak się gra w basket nagle :P A jako fit do Knicks akurat dobrze pasuje. Wystarczy pooglądać danego zawodnika. 

5 minut temu, ignazz napisał:

Jest wiele dróg 

Dlatego kwestie fitu czy tego jak ktoś sobie dany zespół wyobraża to mocno subiektywna kwestia i możemy różne zespołu różnie oceniać. 

Zabawa w roto nie ma sensu, bo to miała być inna rozgrywka, a nie sumowanie punktów poszczególnych graczy tylko. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BMF napisał:

Jak tutaj ktokolwiek traktuje poza Alonzo na poważnie zliczanie boxa albo statsy z Roto w kontekście naszej gry, to dajcie znać, nie będę marnować czasu. 

 

36 minut temu, Lucas napisał:

Bo w RL mamy inne rostery, inne priorytety drużyn etc. Moore w tym sezonie wypadł na parę spotkan z rotacji Pelicans i nie był kontuzjowany. Robi te swoje klasyczne 40% za 3, więc na parę spotkan nagle przestała posiadać umiejętności rzutowe?

To samo z Juancho z Knicks choćby. Denver ma inny roster, ale Juancho nie zapomniał jak się gra w basket nagle :P A jako fit do Knicks akurat dobrze pasuje. Wystarczy pooglądać danego zawodnika. 

Dlatego kwestie fitu czy tego jak ktoś sobie dany zespół wyobraża to mocno subiektywna kwestia i możemy różne zespołu różnie oceniać. 

Zabawa w roto nie ma sensu, bo to miała być inna rozgrywka, a nie sumowanie punktów poszczególnych graczy tylko. 

Jeszcze raz Panowie,

ja roto podaję jako pewnego rodzaju ciekawostkę, a nie wykładnię naszej gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Bo w RL mamy inne rostery, inne priorytety drużyn etc. Moore w tym sezonie wypadł na parę spotkan z rotacji Pelicans i nie był kontuzjowany. Robi te swoje klasyczne 40% za 3, więc na parę spotkan nagle przestała posiadać umiejętności rzutowe?

To samo z Juancho z Knicks choćby. Denver ma inny roster, ale Juancho nie zapomniał jak się gra w basket nagle :P A jako fit do Knicks akurat dobrze pasuje. Wystarczy pooglądać danego zawodnika. 

Dlatego kwestie fitu czy tego jak ktoś sobie dany zespół wyobraża to mocno subiektywna kwestia i możemy różne zespołu różnie oceniać. 

Zabawa w roto nie ma sensu, bo to miała być inna rozgrywka, a nie sumowanie punktów poszczególnych graczy tylko. 

No przecież to jest oczywiste. Tylko ze te punkty wrzucone nie są zaproszeniem do robienia turnieju rotto tylko pewnym innym argumentem niż nasze miękkie wyobrażenia fitu. Przykład. Jeżeli ktoś kręci niesamowite staty w asystach to przecież jest to argument ze pasuje do kogoś co niesamowicie rzuca. A jeżeli ktoś ma samych strzelców ale nie ma do zbiórki to mimo ze brzmi to jak h2h jest argumentem dla krytyki. Suma tych statystyk tez pokazuje czy jakiś zespół jest kompletny. Przecież nikt tu roto nie wprowadza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

a jakie pozyytywy daja nyk w realu? XDDDDD

ogolnie proponowalem wprowadzenie do regulaminu opcji trade request i jdalej estem wielkim oredownikiem tego pomyslu

Nom a potem się obrazisz bo Irving będzie drugim po Lebronie który takowe złoży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Jeszcze raz Panowie,

ja roto podaję jako pewnego rodzaju ciekawostkę, a nie wykładnię naszej gry. 

Działasz w ten sposób na podświadomość - oooo Magic zrobili 188 pkt. w co drugim meczu, dam im 26-1.

Czytałeś kiedyś książkę o potędze podświadomości?

Nie. To postaraj się nie myśleć teraz o różowym słoniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w tym czasie niektórzy siedzą cicho a ich gracze robią 66 punktów. U nas milczenie czasem się bardziej opłaca niż wychylenie się zbytnie. Nie chce być adwokatem Zo ale przesadzacie z tym dociskiem. Przecież jak komuś w nocy ktoś zrobi 5x3 i zbierze 26 zbiórek to każdy się cieszy. Nie jego wina ze robi mu zespół 188 punktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Z tym Irvingiem to totalny idiotyzm. Jeszcze dwa tygodnie temu każdy cmokał nad jego grą, bo wyglądał jak TOP10 ligi, mimo gorszych wyników Nets, gdzie cholera drugi pod względem był impactu był Temple.

Znowu błędne wnioski z on/off...poraża zwykła głupota, bo inaczej nazwać tego nie można.

wiesz, game winner z CAVS potrzebny to wcale nie jest problem, zresztą impacty są neiubłagane 

image.thumb.png.09968c4ca7fc3613a261db9affe355f2.png

obaj są równie c***owi w obronie, ale Spencer w ataku daje mniej jednak miał szczęście grać fajny % minut z Nwabą i to go zbustowało (nie wiem kiedy ten garbage nastąpił), ale hejteryzm ma różne oblicza, zwłaszcza jak ktoś j*bie  po THarrisie za słabą grę, potem ktoś wyskakuje z jakimś trackerem jako argumentem a kiedy ten po okresie mazania się gównie po opaskę zaczyna jakkolwiek wyglądać to siedzi cicho, bo lepiej Bookera atakować, nie kupuję tego,

jakoś o Jacksonie i jego grze tutaj nic nie przeczytałem, zwłaszcza bez takeigo walczaka na desce jak Jonas

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.