Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

za rudego go!

Qcin zawsze przeciw rudym, zwłaszcza w tym temacie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huerter gówno grał, ale widać, że nie teges po urazie i nie wiadomo po co on gra jako PG

JaMychal Green bardzo mocny pierwszy mecz, ciekawe co dzisiaj pokaże

przy Pattersonie i Zubacu dość łatwo być dodatnim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no coż, ktoś w obliczu nietypowej charakterystyki guardów, musiał przejąć playmaking w Clippers, no i tak się dziwnie składa, że jest to Leo. Kolejna możliwość dla niego na wbicie lvl wyżej.

Czas zamknąć parę kolejnych ust i ostatecznie, wygodnie rozsiąść się na tronie najlepszego gracza ligi.

Edytowane przez człowiek...morza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ktoś nadal uważa jak fluber ze pacers się w offseason nie wzmocnili to niech obserwuje derricka Rose w tym sezonie. Mysle ze mając Conleya Derrick to znaczny progress wobec Josepha bo PG defensor był zbędny. Pacers liczą na 20pkt z ławki na mecz od byłego MVP. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dario Rozalski już od dobrego roku gra bardzo przyzwoicie. Mniej strat, daje fajny rytm dla rezerw, poprawił znacząco 3 oraz gwarantuje dxis 18-20 punktów gdzie nie krzywdzi drużyny gra na sile. Zrobił się cichym przeciwieństwem samego siebie. Dobry  Back up 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ayton ma problemy z sikaniem, nie wiem jak Lama i Qcin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamień spadł mi z serca po dzisiejszym meczu Rockets. Niby miałem w głowie, że to tylko preseason, Westbrook długo nie grał po operacji kolana i nie daje z siebie 100% w tych meczach, to jednak trochę się bałem, że może już teraz zaczął się jego zjazd formy. Na całe szczęście nie i na pierwszy mecz sezonu Westrbook stawił się w bardzo dobrej dyspozycji. Selekcja rzutowa nie była jeszcze idealna, ale jest na pewno lepiej niż w ubiegłych sezonach. Dziś miał takie dwa rzuty, których ni c***a nie powinien oddawać, ale oddał. I je trafił:) Zwłaszcza trójka o tablicę była bardzo efektowna.

Jeśli chodzi o rozgrywanie, to tych asyst powinno być nawet więcej, bo gracz Rockets sporo pudłowali, no i jednak Harden grał więcej z Capelą, a Westbrook więcej z Tysonem Chandlerem ( Mike rozdzielał minuty obu swoich gwiazd). Jednak to jakie piłki potrafił zagrywać Chandlerowi, który w ubiegłym sezonie w Lakers był trupem i jak potrafił wykorzystywać jego rolowanie do kosza do znajdowania wolnych pozycji na dystansie był naprawdę znakomite. Zwłaszcza, że to jest gra, która będzie miała miejsce w Hornets, a w takiej grze Westbrook w 1 meczu wyglądał dużo lepiej niż obok Hardena. No i ja mam ludzi, którzy mają dużo lepsze skuteczności niż ci w Rockets i u mnie roluje do kosza Sabonis, a nie Tyson Chandler. 

Zaskoczył mnie dzisiaj House. Wbrew temu czego spodziewał się @BMF jednak wygrał miejsce o rolę startera w Houston i pokazał się z rewelacyjnej strony. Najlepsze +/- w zespole, ale najważniejsze, że rozwinął swoje koszykarskie umiejętności. Miał dzisiaj świetne dwie asysty-asysty, których w zeszłym sezonie jeszcze by nie potrafił zagrać, no i prawie spadłem z krzesła jak odpalił step back trójkę i ją trafił. Bardzo pozytywne zaskoczenie i bardzo pożyteczny gracz.

Na minus dzisiaj jedynie Kennard, który nie był tak gorący i trafił tylko 3/9 z dystansu przeciwko Hawks. 

Nad Sylvinho i Hardenem nie będę się znęcał, w tym przypadku wiadomo, że to tylko wypadek przy pracy. Chociaż Celtics bez George'a plus Conley i Harden na takich skutecznościach trochę wskazuje na to, że o 8 miejsce może być wyścig ślimaków, a może ktoś spoza tego grona będzie się w stanie włączyć?

W Hornets jak na razie euforia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko przypomnę, że kwarta która Westbrook przejął (q4) to kwarts, w której Rockets przegrali mecz ;)

Chociaż trzeba przyznać, że naprawdę nieźle wyglądal, mimo małej sympatii do niego z mojej strony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja tylko przypomnę, że kwarta która Westbrook przejął (q4) to kwarts, w której Rockets przegrali mecz ;)

Chociaż trzeba przyznać, że naprawdę nieźle wyglądal, mimo małej sympatii do niego z mojej strony. 

Jak nikt poza Westbrookiem przez 2/3 kwarty nie potrafił trafić do kosza, to w czym jest tu winny Westbrook?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

;) powinno zamknąć sprawę 

Btw Osman przedłużył 30.8/4

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Lucas napisał:

Bagley out 4-6 

Że co?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

No i c***.

Będę grał Batumem na 5.

W sumie to ciekawie mi się zrobiło. Ch. Randle, Simmomsa i Leuera w lidze nie ma. Nurkić, Bagley out. Livingston skończył karierę. Exum też chyba jeszcze połamany.

Zostało mi 8 graczy do dyspozycji. LuL. W tym w sumie tylko dwóch wysokich.

Na pewno nikt u mnie na małe minuty narzekał nie będzie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi