Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Fizdale has been effusive in his praise of Damyean Doston lately.

"Last year I played him only in the fourth quarters and preseason and before I knew it, I felt like out all of the young guys he was the most consistent and here he goes again. He's falling right back into his groove," Fizdale said this week.

Dotson has played at least 20 minutes in four of New York's last five games and seems to have emerged as the club's backup shooting guard ahead of Wayne Ellington.

Again, a look at the net rating for Dotson suggests he's making a positive impact.

With Dotson on the court, New York's net rating is +5.9. When he's off the court, the net rating is -10.2. He's played 129 minutes -- a number that should continue to grow in the coming weeks.

Dotson spent the offseason rehabbing a shoulder injury that required surgery. He returned to the court ahead of the Knicks' timetable but he said Monday that he's still getting his conditioning/rhythm back.

Because of the dense nature of the schedule, it's challenging to work on conditioning during the season. But Dotson, Dennis Smith Jr. and other Knicks who have been out or haven't played a ton arrive before practice -- or stay after it -- to work on conditioning.

Fizdale has seen that work pay off for Dotson.

"He had to get his conditioning going and get his body moving again," Fizdale said. "And now that he sees his legs getting underneath him, he's a real contributor to helping us play good basketball."

Nadejdzie jescze moment przeprosin za te banialuki o krotkiej rotacji. @MarcusCamby i reszta

 

@MarcusCamby

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Doncic i Trae wyglądają w drugim roku lepiej w tym względzie niż Wall kiedykolwiek, więc do top5 20lecia raczej się już nie odniosę, ale spoko. każdy ma swoją prawdę basketu

Uznam to za żart.

Nad Wall wziąłbym wyżej CP3, Nash i Deron. Cała reszta jest debatable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Uznam to za żart.

Nad Wall wziąłbym wyżej CP3, Nash i Deron. Cała reszta jest debatable.

luz, chciałbym sprawdzić czy ktoś kiedyś wypowiedał się w podobnym tonie o kreacji Walla, no, ale nie sądze raczej

Teraz, january napisał:

?

mówiłeś wczoraj, że spadłem do 2go, a dziś zamykam 3ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

jakie k**** zaś kłamstwa, bo ktoś ocenia nisko Denver (wcale nie tak nisko btw)?

Davis out, Jokić zleciał grubo poziomem gry, Grant wygląda fatalnie, Jrue, Ingles i Gary Harris są poniżej 50ts, Seth Curry ma najgorszy sezon od 5 lat, Beasley sam wiesz, Patterson oszust jednej gry,

Za co Ty chcesz dobry bilans dostać, kiedy tam całe s5 (chyba że Royce gra w s5, on jest spoko) daje łącznie i każdy z osobna dupy?

o co chodzi z najgorszym Currym od 5 lat to za bardzo nie wiem, u mnie gra rolę lidera 2nd unitu, więc będzie miał łatwiej

oczywiście, ze gram Roycem w s5, pisałem o tym, a i tak planowałem Inglesa na ławkę zrzucić

wychodzę więc piatka Holiday-Harris-Royce-Grant-Jokić, i teraz, powiedziałem Ci, że mam gdzieś te Twoje bonusy do zgrania, bo nie po to marzyłem o zatrzymaniu wszystkich graczy z zeszłego rs aby teraz cieszyć z jakiegoś +1W od wielkiej łachy, to powinno być znacznie więcej, a dodatkowo cały czas olewasz  Harrisa, Joka w clutch, Holidaya obudowanego sto razy lepiej i znającego już system

więcej napisze niedługo, bo widzę, że nie dociągnąłbym nerwowo do opisow z Tobą, dziwiłem się Fluberowi i jego reakcji na Twoje wpisy, ale zwracam honor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej...

9. Washington Wizards

Z zdrowym Durantem byłyby apetyty mistrzostwo, a tak zostaje się zastanawiać ile możne wygrać na samym Jamesie Hardenie. Chociaż Broda już dawno pokazał, że nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych tak tutaj na cholernie mocnym Wschodzie musi niemal w pojedynkę wprowadzić Wizards do PO. Capela i Fournier dają bardzo dobre wsparcie, potem są już zawodnicy, którzy w takich Hornets czy Pacers mogliby co najwyżej pomachać ręcznikiem. Tu pełnią rolę starterów i czołowych graczy rotacji. Nieźle wygląda Cameron Johnson i ostatni niezły okres ma RHF, chociaż jego nie wyobrażam sobie w duecie z Capelą, gdzie dwóch wysokich nie ma rzutu. Fatalnie przestrzelony został Craig, to było duże ryzyko dać Wizards ostatnie wolne pieniądze jednemu zawodnikowi. Drugim błędem było moim zdaniem niezdrobnienie Capeli na 2-3 mniejsze assety. Powinien tu GM w swojej sytuacji poszukać poszerzenia rotacji.

Co dalej?: No niestety ciężko być optymistą, bo kto miałby niby tu poprawić notowania drużyny i spowodować, by była ona lepsza? Osman i Craig muszą dać z siebie dużo więcej, by uratować ten sezon. Moim zdaniem mogą tylko spadać.

10. Indiana Pacers

Zespół na Wschodzie z największymi problemami, a jednak blisko stawki. Procentują dobre, trafione inwestycje RonnieArtesticsa w głębokość rosteru. Mimo kiepskiego i rozczarowującej gry lidera zespołu Conleya, a także sporej ilości absencji jak Turner, Lamb i Rose klub wciąż potrafi trzymać poziom blisko PO. Świetny Barton, gorący na dystansie Galloway, można też liczyć na solidnych i wartościowych Ilyasova, Justin Holiday czy Theis.

Co dalej?: Mieli dużo problemów kadrowych, więc powinni iść tylko w górę tabeli.

11. Chicago Bulls

Myślałem, że będą mocniejsi, ale DeRozan zawodzi, a Love i Hassan mimo solidnej formy to za mało na ten Wschód w tym momencie. Po kontuzji Balla dość mocno uwidacznia się krótka kadra Byków. Ariza, Iwundu czy NAW to na ten moment ujemni gracze, a w większym lub mniejszym stopniu stanowią ważny element rotacji.

Co dalej?: Mam nadzieję, że DeRozan wróci na lepszy poziom. Przydałby się też powrót Balla i Bullocka, by przykryć tą krótką kołdrę rosteru. Początkowo sądziłem, że będą czarnym koniem i pogrąży ich tylko czarny PR ich liderów, ale chyba nawet u mnie ciężko być optymistą. Kluby przed Nimi są w lepszej sytuacji i mają raczej większe szanse na upside.

12. Boston Celtics

Bardzo dobry duet Bogdanovic-Smart zapewniłby sporo zwycięstw, zwłaszcza że solidnym wsparciem jest Beverley, Adams czy Mills. Nawet takie nazwiska jak Ferguson czy Diallo są wartością dodatnią do tego teamu. Po powrocie do zdrowia Paul George w formie MVP mogą jeszcze nawet powalczyć o HCA.

Co dalej?: Paul George wrócił i wyglądał dobrze, więc Celtics jeszcze ten trymestr mogą skończyć w ósemce.

13. Detroit Pistons

Markannen wygląda fatalnie, a ich nowy potencjalny franchise player genialne mecze przeplata fatalnymi. Całkiem dobrze z formą w sezon wszedł Rodney Hood i mają sporo wyskoków graczy z drugiego, trzeciego szeregu. Dunn w obronie wygląda rewelacyjnie, a ma też spore umiejętności w kreowaniu gry i tak sądzę jakiś czas, że powinien zluzować w RL Byków Satoransky jako startera. Paschall to ogromna niespodzianka i jeden z niewielu pozytywów RL Warriors. Bardzo dobrze w obronie wygląda Noel i można nawet się zastanawiać czy nie powinien zluzować Adamsa. Swoje wielkie chwile przeżywał też Wagner. Ogólnie w Pistons jest wiele pozytywów na początku sezonu i trochę przykrywa to wszystko fatalny Fin.

Co dalej?: Bez dobrej gry swojego lidera wyżej nie mogą przeskoczyć. Dla Moranta jest za wcześnie, a Lauri nawet w lepszej formie i zdrowy jest po prostu zbyt soft. Także zostaje cieszyć się pomniejszymi sukcesami i solidną grą dalszych unitów.

14. Cleveland Cavaliers

Dość podobny przypadek co Pistons, gdzie zawodzą liderzy. Rozier i Hield grają poniżej oczekiwań sztabu szkoleniowego. Totalną porażką jest Bacon. Na plus zostaje więc forma Korkmaza i Bradleya. GM Cavs głównie spogląda na rozwój Barretta i Hachimurę. To oni powinni stanowić za jakiś czas lepszą przyszłość dla organizacji.

Co dalej?: Forma Roziera i Hielda idzie do góry, więc powinni przeskoczyć Pistons. Nic więcej nie są w stanie tutaj ugrać tym rosterem.

15. Brooklyn Nets

Bieda, aż piszczy. Nawet Levert jest fatalny. Sporo tej młodzieży, więc może kiedyś z Nets coś będzie, ale na ten moment każdy win będzie sukcesem. Na ten moment to na poziomie NBA są tam może 3-4 nazwiska.

Co dalej?: Fatalna forma i kontuzje ich raczej opuszczą, ale i tak będą czerwoną latarnią Wchodu, a kto wie czy nie całej ligi.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale chyba po tym co Craig pokazał w PO można go sprzedać jako niezłego obrońce na te 15 minut przynajmniej?

może nie na tą skalę, ale podobnie przecież uznaliśmy minuty O'Quinna

oczywiście to tylko wtedy jeśli Craig zdąży wrócić do rotacji, bo ja zniknie to kaplica, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no, ale chyba po tym co Craig pokazał w PO można go sprzedać jako niezłego obrońce na te 15 minut przynajmniej?

może nie na tą skalę, ale podobnie przecież uznaliśmy minuty O'Quinna

oczywiście to tylko wtedy jeśli Craig zdąży wrócić do rotacji, bo ja zniknie to kaplica, trzymam kciuki

Sylvek potrzebuje ze dwóch wartościowych graczy na 30 minut. Tak, więc te 15 minut to trochę bieda.

Ale może u innych głosujących sam Harden wystarczy. U Jaśka chyba Wizards są czwartą siłą Wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Sylvek potrzebuje ze dwóch wartościowych graczy na 30 minut. Tak, więc te 15 minut to trochę bieda.

Ale może u innych głosujących sam Harden wystarczy. U Jaśka chyba Wizards są czwartą siłą Wschodu.

nie doceniasz wkładu Capeli nic a nic, przecież on w tym rosterze robi 20ppg+ co noc

no i Fournier może spokojnie wchodzić w role drugiej opcji, bez presji jaką ma w Magic

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.