Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Kawhi przecież zaczął więcej kreować, zresztą wypada najpierw poczekać jak będzie śmigał razem z PG, obyśmy się doczekali.

kawhi to ogolnie - jak pokazuje cała dotychczasowa kariera i zmiana ról - robi to o co się go poprosi.

a więc ja go proszę, żeby był point-forwardem. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Wall to elite kreator i gdyby dawał swój normalny impact, gdzieś na poziomie Walkera czy Irvinga inaczej byśmy gadali.

z niego taki elite kreator, że z Janusza maszyny do p&r w Suns zrobił nieruchawe drewno od stawiania zasłon

Wall to najgorszy przykład kogoś kto mógłby usunąć się w cień i dać liderować innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z niego taki elite kreator, że z Janusza maszyny do p&r w Suns zrobił nieruchawe drewno od stawiania zasłon

Wall to najgorszy przykład kogoś kto mógłby usunąć się w cień i dać liderować innym.

Liderowałby Wall i Griffin. Davis byłby killerem w akcjach PnR, kręcił kosmiczny TS, bo nie musiał sam budować ataku, oddawać trudnych rzutów, a energię wykorzystywałby w obronie. Czyli mniej więcej to co teraz w Lakers tylko z lepszym obudowaniem.

Wall to TOP5 kreator ostatnich dwudziestu lat. Szkoda tej kontuzji.

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

no w obronie ok

ale ogolnie to zupelnie inny kaliber gracza

i wrocmy do bucks, bo uciekasz. tam Ci rotacja nie przeszkadza? :P

Przecież pisałem, że rotacja Bucks też ma znaki zapytania, a kluczem jest zdrowie liderów, którzy grają wszystko od deski do deski. U Ciebie tego komfortu nie ma co bardziej uwidacznia gorsze lineupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wall to TOP5 kreator ostatnich dwudziestu lat. Szkoda tej kontuzji.

Doncic i Trae wyglądają w drugim roku lepiej w tym względzie niż Wall kiedykolwiek, więc do top5 20lecia raczej się już nie odniosę, ale spoko. każdy ma swoją prawdę basketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Analiza jest robiona trochę na chybcika, więc sam nie jestem do końca zadowolony ze swojego power rankingu. Do tego różnice są minimalne, więc może to się przełożyć na taki sam bilans między waszą trójką i sytuacja może się diametralnie zmienić. Zrobiłem to, bo sam byłem ciekaw wstępnych wyników, a Wschód jest na prawdę bardzo ciekawy.

Heat i Knicks robią bilans na swoich gwiazdach, bo rotacja albo zawodzi albo po prostu jest bardzo wąska. Czym to się kończy przekonali się zeszłoroczni RL Pels, którzy mimo kosmicznych statystyk duetu Jrue-Davis szybko odpadli z PO. Hornets punktują głębią.

Ale patrząc po zainteresowaniu i ilości like zastanawiam się czy jest sens publikować dalej.

 

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Akurat w przypadku Bucks można polemizować. Są drużyny z lepszą rotacją, chociażby Pacers, ale tam wypadło sporo graczy na dłuższy okres - Rose, Lamb, Turner i trzeba było sporo łatać co obiło się na wyniku.

Ano właśnie. Wizards mam dopiero na 9 miejscu, mimo genialnego RS GOATa - Hardena. Ale martwić może fakt, że będące za Tobą Pacers, Bulls i Celtics mają dużo większy potencjalny upside na poprawę wyniku. Nie powiem, jest ciężko, a nie można bez końca dorzucać impactu Jamesowi :P Słabo tu wygląda potencjalny fit, fatalnie przestrzeliłeś z Craig. Ciężko będzie przepchnąć do PO wielkiego Hardena :(

Pisz Marcus i wrzucaj na forum, bo o to przecież chodzi. 

ja odnośnie fitów kilku czołowych drużyn ze Wschodu i jechaniu tylko na gwiazdach bez jakiejkolwiek głębi.

Bucks

Tu musi być pierwsza piątka: Kemba/Green/Matthews/Antek/Lopez. Inaczej sobie tego nie wyobrażam. Do tego Matthews gra głównie na sg, a tu musi biegać po ponad 30min. na sf. Tristan Thompson może i wygląda ładnie w Cavs, ale tu mamy jego zdecydowanie mniejsze statsy, bo minuty dzieli z Lopezem, czyli gra może śr. ze 20min. Do tego odpadają minuty Antka i Klebera na centrze, bo obaj muszą grać na pf. Dla Gibsona brakuje minut. 

Natomiast na obwodzie jest bieda, bo z ławki ostaje się dla trójki Kemba/Green/Matthews wyłącznie grający słabo Belinneli. No i .. na tyle. Pytanie teraz jak traktujemy tu niegrającego Iggiego, bo Waiters jest u nas chyba normalnie odsunięty od drużyny. Barea nie gra, a innych obwodowych brak, bo GM nie podpisał nawet nikogo na 2way contrakcie. Zatem kto gra z ławki Bucks na obwodzie?

Dlatego z czystej ciekawości - jak Tobie wyszli Bucks przed Magic? 

Sprawdziłem % za 3 graczy Bucks i jest fatalnie - Antek i Matthews po 32%, Kemba poniżej 40%, a Lopez chyba 28%. Dla porównania mój KAT ma 43% przy 4 trafionych trójkach.. 

 

W Heat natomiast mają nadmiar centrów i rozgrywających. I o ile Vucevic i Holmes mogą jeszcze razem funkcjonować, choć Holmesowi na ograniczonych minutach lecą statsy, to mamy za Donciciem jeszcze 3 graczy, którzy chcą grać z piłką - Satoransky, Arcidiacono i Brunson. Strasznie tu traci na pewno Sato + ktoś z dwójki Arcidiacono/Brunson. W Heat na sg i sf są faktycznie tylko Ross, który na razie gra na fatalnej skuteczności i był jeszcze świetnie tam pasujący Middleton, który wypada teraz na kilka tyg. Pytanie kto tam teraz poza Rossem może grać na sg/sf? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Waitersa nie zawieszalem. :tongue:

Dajcie znać co z nim i z Iggym.

btw. Kleber 38% za 3 przy trafionych dwóch trójkach na mecz to nie jest shooter na poziomie? A Lopeza i tak nikt nie będzie odpuszczał wiec Brook dalej będzie tworzył spacing. Rozumiem Alonzo zamysł, ale jak przedstawiales moje staty za 3 to mogłeś dać też Greena i Klebera. 

ps. Thompson ma 43% za 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

Ja Waitersa nie zawieszalem. :tongue:

Dajcie znać co z nim i z Iggym.

btw. Kleber 38% za 3 przy trafionych dwóch trójkach na mecz to nie jest shooter na poziomie? A Lopeza i tak nikt nie będzie odpuszczał wiec Brook dalej będzie tworzył spacing. Rozumiem Alonzo zamysł, ale jak przedstawiales moje staty za 3 to mogłeś dać też Greena i Klebera. 

ps. Thompson ma 43% za 3 :D

Kleber gra ok, ale on też będzie musiał pewnie na mniejszych minutach z ławki;  jak dziś sobie analizowałem Twój roster, to ostanawiałem się właśnie co z Twoimi rezerwowymi obwodowymi, stąd moje pytanie :)  Antek z minutami na sf faktycznie by Tobie ułatwił życie i robi się więcej minut dla wysokich, wśród których masz niewątpliwie większą głębię. 

Tristan trafił 3 trójki na 7 oddanych. To są jego 3 pierwsze trafione trójki w karierze :P 

Z Żelka Waitersa się nie wybronisz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestią kluczowa dla mnie to jak będziecie traktować Iguodale, bo z nim i Giannisem na SF to poskladam, bez niego będzie trochę trudniej. Pod koszem mam duży komfort ale na obwodzie ze względu na problemy Waitersa, Iggiego i słabą formę Belinelliego rzeczywiście wygląda to średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iggy w Memphis czeka na trade lub wykupienie jego kontraktu, wg mnie w takiej organizacji jak Twoja by grał - może mniejsze minuty, możliwe, że na pół gwizdka w regularze, ale przy problemach w rotacji ja tam bym go jakoś liczył na te 60-70% jego gry w regularze (playoffowy Iggy to jednak zupełnie inna półka) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SlaKB napisał:

Kwestią kluczowa dla mnie to jak będziecie traktować Iguodale, bo z nim i Giannisem na SF to poskladam, bez niego będzie trochę trudniej. 

ja tak jak gral w zeszlym sezonie w warriors w rs

no i odjac +/- 6 spotkan bo tyle pauzy wychodzi gdzies na przestrzeni zeszlych sezonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.