Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jeśli uznać, że Fournier + Cam Johnson równoważą Tuckera i House, no to jednak różnica Westbrooka jest odczuwalna.

Westbrook gra poniżej oczekiwań, ale na pewno nie jest minusowy. Ciężko jechać na samym Hardenie, ale poczekajmy na ostateczne analizy. Może coś tam mu jeszcze posmaruje :P

Obok Hardena ciezko byc minusowym, bez niego to tragedia.

kZwWzjj.png

Dlatego jestem ciekawy czemu az tak wysoko masz Hornets. Ja cenię tych Sabonisów etc., ale przy takim Westbrooku to jednak pewnego poziomu nie przeskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jeśli uznać, że Fournier + Cam Johnson równoważą Tuckera i House, no to jednak różnica Westbrooka jest odczuwalna.

Westbrook gra poniżej oczekiwań, ale na pewno nie jest minusowy. Ciężko jechać na samym Hardenie, ale poczekajmy na ostateczne analizy. Może coś tam mu jeszcze posmaruje :P

Fournier gra nadspodziewanie dobrze i to on razem z Vuceviciem byli głównymi powodami osiągnięcia bilansu 3:0 w zeszłym tygodniu. 
A co do Westbrooka to Lucas już wrzucił wykres. Russel gra po prostu słabo i tyle.

Jednak jakieś tam konkretniejsze wnioski będę przedstawiał dopiero w opisach po zakończeniu obecnego trymestru.

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

Obok Hardena ciezko byc minusowym, bez niego to tragedia.

kZwWzjj.png

Dlatego jestem ciekawy czemu az tak wysoko masz Hornets. Ja cenię tych Sabonisów etc., ale przy takim Westbrooku to jednak pewnego poziomu nie przeskoczą.

Tylko, że to jest generalnie trochę fluke, bo Off Rating Westbrook bez i z Hardenem różni się tylko o 3 (109 i 112), a w obronie o 23 (102 i 125)!!! Głównie obrona robi tę dziurę w advanced stats. I to też nie jest tak, że Westbrook jest aż tak kijowym obrońcą, bo zobacz, że Harden z Westbrookiem ma lepszy def rating niż bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

 

kukułcze jajo od Cs 😉 

Westbrook gra na razie na tym samym poziomie, co w zeszłym sezonie ( lepiej spod obręczy, gorzej na dystansie), a Celtics zrobili 2 rundę z Paulem Georgem , który miał kontuzjowane 2 barki w 1 rundzie, więc liczę na konsekwencję głosujących:)

8 minut temu, Lucas napisał:

No a "sam" Harden robi lepszy atak niż z Westbrookiem obok :P

Co nie jest niczym dziwnym przecież, bo Westbrook jest najbardziej efektywny w ataku, kiedy ma piłkę, a gdy gra z Hardenem to jej nie ma (Harden ma jeszcze większe usage niż rok temu) i robi za shootera, a jako że rzuca za 3 30% w karierze, a w tym sezonie nawet 23%, więc to że Harden ma lepszy off rating bez Westbrooka niż z nim jest akurat czymś, czego można się było spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale kogo będę przepraszał? Juancho? DJ Wilsona? :P

przede wszystim davisa (no ale tu wybaczam, bo zal Ci dupe sciska, ze nie udalo Ci sie go obudowac i ze za taki c***owy pakiet go oddales)

ale tez tuckera czy plumlee (swietni w tym trymestrze), 

juancho tez 

robinson czy mcconnell to oczywistosc

dziwne, ze w bucks Ci ta rotacja nie przeszkadza, gdzie de facto sytuacja jest jeszcze gorsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Westbrook nie jest "minusowym grajkiem", raczej pytanie jak grają Hornets gdy ich lider wokół którego zbudowana jest cała gra ekipy, gra na poziomie ligowego randoma. 

Prawdopodobnie coś na poziomie typowego DeRozana. Duże usage, przeciętna efektywność i podejrzanie niskie on/off, bo kluczem do sukcesu Hornets są dalsze lineupy ze względu na długość rotacji. To one będą punktować, więc w BeGM wowy to Westbrook też wygląda słabo.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

przede wszystim davisa (no ale tu wybaczam, bo zal Ci dupe sciska, ze nie udalo Ci sie go obudowac i ze za taki c***owy pakiet go oddales)

ale tez tuckera czy plumlee (swietni w tym trymestrze), 

juancho tez 

robinson czy mcconnell to oczywistosc

dziwne, ze w bucks Ci ta rotacja nie przeszkadza, gdzie de facto sytuacja jest jeszcze gorsza. 

Przecież Plumlee chwaliłem bardziej niż najbardziej zagorzali fani Nuggets. Tucker i McConnell też mają u mnie sporo miłości. Nie wiem o co Cię tyłek znów piecze.

A Davisa to nikt lepiej niż ja nie obudował. Dostawał u mnie optymalizacje fitu. Wyciągnąłem z Pels ile się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chcesz powiedzieć, ze Davis ma gorsze waruneczki w Knicks niż w Wielkich Pels?

Raczej chodzi o to, ze w Pels jako lider był naprawdę dobrze (Zdrowia zabrakło) obudowany, a teraz jest tylko opcją numer dwa, bo to Davis jest obudowaniem Kawhia, a nie odwortnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Plumlee chwaliłem bardziej niż najbardziej zagorzali fani Nuggets. Tucker i McConnell też mają u mnie sporo miłości. Nie wiem o co Cię tyłek znów piecze.

to widzę pewne sprzeczności, skoro wytykasz mi krotka rotacje, a w przypadku bucks konczysz w sumie na walkerze, giannisie, greenie i thompsonie. 

 

3 minuty temu, Lucas napisał:

Raczej chodzi o to, ze w Pels jako lider był naprawdę dobrze (Zdrowia zabrakło) obudowany, a teraz jest tylko opcją numer dwa, bo to Davis jest obudowaniem Kawhia, a nie odwortnie.

na tym to raczej zyskuje davis i przede wszystkim obrona.

ogolnie ta moja obronca widze mocno niedoceniana (albo przemilczana), gdy jedynym zlym obronca jest irving. a kwartet plumlee davis leonard tucker to standowo wysoki poziom.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Raczej chodzi o to, ze w Pels jako lider był naprawdę dobrze (Zdrowia zabrakło) obudowany, a teraz jest tylko opcją numer dwa, bo to Davis jest obudowaniem Kawhia, a nie odwortnie.

Kawhi przecież zaczął więcej kreować, zresztą wypada najpierw poczekać jak będzie śmigał razem z PG, obyśmy się doczekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chcesz powiedzieć, ze Davis ma gorsze waruneczki w Knicks niż w Wielkich Pels?

pod względem fitu zdecydowanie. Pod względem szans na mistrzostwo lepiej wyglądają Knicks.

Ale jeśli gdzieś miałby kręcić MVP season to u mnie przy zdrowym Jasiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

pod względem fitu zdecydowanie. Pod względem szans na mistrzostwo lepiej wyglądają Knicks.

Ale jeśli gdzieś miałby kręcić MVP season to u mnie przy zdrowym Jasiu.

chyba Januarym :D

mam cały czas resztki sympatii do Walla, ale proszę Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.