Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość przesadzonych reakcji i wniosków po pierwszym meczu ❤️ (u mnie nawet połowa rotacji jeszcze nie zagrała ;d)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Btw jako ze u nas gracze sie rozbijaja po roznych teamach to polecam ten kanal, bo wrzucaja wystepy poszczegolnych graczy, ale nie tylko w formie najlepszych zagran. Przy tak "duzej" nocy pewnie kazdego teamu nie bedzie, ale zawsze cos tam mozna swoich poogladac

https://www.youtube.com/channel/UCYH7-CFMtfJCiI2YXHwdftg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

ahhh jak mi brakowało tych codziennych recapów

jeszcze chyba tylko Ignazz nie wrzucił. Dziwne, bo coś tam Murray ładnie zagrał.

Co tu pisać John Collins nie grał jeszcze:

liderzy zagrali wysokooktanowe minuty:

LMA 22/8/2/2bl 8/15 z gry 5/5 FT

Murray 18/8/6/3 przechwyty 7/10 z niewielka ilością minut co cieszy Monte Morrisa 

obaj liderzy trafili 100% oddawanych trójek ;) w tym kluczowa DM 

Brogdon 22/3/11 z 2/4 za trzy 

wiggie  21/8  ( Edyta: 10/27 z gry z koszmarna selekcja) 

pomógł dobry Gay 13/6/3/2/1 5/9 z gry 

Bertans dołożył 2 trójki na razie z ławki Wizz

Little i Stanley poza gra.  

Edytowane przez ignazz
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

😴  strasznie przynudzacie 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, january napisał:

Ilość przesadzonych reakcji i wniosków po pierwszym meczu ❤️ (u mnie nawet połowa rotacji jeszcze nie zagrała )

Jak by Dedmon dzisiaj coś umiał grać to sam byś pierwszy wpadł z peanami pochwalnymi jak to zajebiście pomalowane masz obstawione.

LeBron nie był LeBronem. Brown wielki defensor a nawet jednego steala nie wyłuskał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, raczej każdy śledzący grę śledzi zarazem ligę i mniej więcej zdaje sobie sprawę, kto, gdzie i jak gra.

I jeszcze jakbyście wrzucali chociaż cały statline, bo np. taki Murray zrobił w te 24 minuty 4 straty, i to z Knicks. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, polishllama69 napisał:

ale Wiggins był turbogównem, on nawet samego siebie przerastał w tym meczu

Dlatego gra u mnie z ławki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, january napisał:

Ilość przesadzonych reakcji i wniosków po pierwszym meczu ❤️ (u mnie nawet połowa rotacji jeszcze nie zagrała ;d)

Znam takich co sie spuszczali nad robinem lopezem po meczu preseason, wiec to jest nic:)

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, BMF napisał:

No, raczej każdy śledzący grę śledzi zarazem ligę i mniej więcej zdaje sobie sprawę, kto, gdzie i jak gra.

I jeszcze jakbyście wrzucali chociaż cały statline, bo np. taki Murray zrobił w te 24 minuty 4 straty, i to z Knicks. 

A Wiggins z 27 rzutów i z najgorszym -26 +/- ;]

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Spurs zrobili rekordowe 24 straty jako zespół co prawie doprowadziło do katastrofy. Najgorszym graczem Real meczu był jednak DDR. Co mnie nie dotyczy 

1 minutę temu, Lucas napisał:

A Wiggins z 27 rzutów i z najgorszym -26 +/- ;]

Dlatego gra z ławki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego nie ma co wyciągać tak pojedynczych meczów i jeszcze manipulować w nich statami. 

Rozumiem że grając z lawki Wiggins oddaje mniej rzutów i tylko te celne?

W kwestii manipulowania statami to tak dla przykładu:

Jaren Jackson Junior w openerze najlepszym strzelcem Grizzlies, do tego dwa efektowne bloki i częste wizyty na liniach.

JJJ w obiektywnym przedstawieniu:

Najlepszy strzelec Memphis, ale 0-6 za 3 z open pozycji, do tego jeszcze 3 dość proste straty i 5 PF.

Niby ten sam mecz, a brzmi inaczej ;] I tak to wyglada gdy podajesz tylko pkt i zbiórki Wigginsa z tego meczu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, w Cavs musimy też popracować nad kondycją bo z Orlando z możliwych 240 minut wybiegaliśmy tylko 231, za to chłopaki z Florydy aż 330 minut :( nie nadążaliśmy :(

• Haha 1
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Eld napisał:

Jak by Dedmon dzisiaj coś umiał grać to sam byś pierwszy wpadł z peanami pochwalnymi jak to zajebiście pomalowane masz obstawione.

LeBron nie był LeBronem. Brown wielki defensor a nawet jednego steala nie wyłuskał.

Raczej nie, ciężko wyciągać wnioski po 1 meczu obojętnie co kto zagrał 😉 Ale tak tylko prostuję: jak ktoś ocenia defensywę po przechwytach to powinien wyjść z westbrickowego świata w końcu :D 

8 minut temu, fluber napisał:

Znam takich co sie spuszczali nad robinem lopezem po meczu preseason, wiec to jest nic:)

"Fajny ten Lopez" =/= "nie ma co mnie stawiać przy wizards i pacers" , po 1 meczu :) 

O takie przesadzone reakcje mi właśnie chodziło :P Po 1 fatalnym rzutowo meczu Conleya, który się raczej nie powtórzy^ Jak Huerter jutro machnie 0/8 za 3 przykładowo to nie wpadnę w panikę, że rzucać nie umie mój shooter etc.

Ja tam na ten moment patrzę co poszczególni coache robią i widzę przykładowo że Walton dalej jest Waltonem, Lakers bez Waltona dalej nie mają pomysłu na atak. + kto się kręci z znaków zapytania w rotacjach na starcie (np w Nuggets) + za kilka spotkań może niektóre konsensusowe przewidywania (Wiggins i Rozier to totalny shit, RL Nets mają duży problem pod koszem, etc), a nie totalnie nowe rzeczy (hot 3pt aberracje) będzie można oceniać.

W sumie najważniejsze info początku sezonu to: 1. Niepewny w tym sezonie powrót Klaya 2. Kontuzja Griffina 3. Walton się nie zmienia  :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

W sumie najważniejsze info początku sezonu to: 1. Niepewny w tym sezonie powrót Klaya 2. Kontuzja Griffina 3. Walton się nie zmienia  :) 

I Vogel czekajacy na wielkiego Rondo.

• Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

I Vogel czekajacy na wielkiego Rondo.

RL Lakers to dla mnie obecnie w najlepszym przypadku trzecia dopiero drużyna do oglądania (jak nie 4-6), ale i tak smutne po tylu latach im kibicowania.

Ale ignazz z tym podaniem 21/8 Wigginsa muszę przyznać rozjebał system, january i fluber tak nie robili nawet w swoich prime propagandowych postach :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie nie wiem co jest lepszym memem dnia. 21/8 Wiggins&Ignazz czy 181 pkt Magic w meczu z Cavs.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasi Magic hodują sobie po prostu swoich Dionów Waitersów ;) 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Lucas napisał:

Dlatego nie ma co wyciągać tak pojedynczych meczów i jeszcze manipulować w nich statami. 

Rozumiem że grając z lawki Wiggins oddaje mniej rzutów i tylko te celne?

W kwestii manipulowania statami to tak dla przykładu:

Jaren Jackson Junior w openerze najlepszym strzelcem Grizzlies, do tego dwa efektowne bloki i częste wizyty na liniach.

JJJ w obiektywnym przedstawieniu:

Najlepszy strzelec Memphis, ale 0-6 za 3 z open pozycji, do tego jeszcze 3 dość proste straty i 5 PF.

Niby ten sam mecz, a brzmi inaczej ;] I tak to wyglada gdy podajesz tylko pkt i zbiórki Wigginsa z tego meczu :)

No dokładnie. Taki Markkanen niby 35 pkt, niby 52% z gry, ale aż 6 niecielnych trójek na 7 oddanych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Markannen grał bardzo kiepską obronę. Do tego był nieskuteczny przez swój sposób gry. Większość meczu opierał grę na rzutach z półdystandach i całkiem ładnym rzucie hakiem, ale tak na prawdę dopiero w czwartej kwarcie zaczął wyglądać jak lider. Rollował, ścinał do kosza, wymusza faule.

mnie on jednak nie przekonuje na kogoś więcej niż sensowna druga opcja w dobrze obudowanym teamie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi