Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

@Alonzo jak to widzisz?

Adebayo jako PF na 3/4 etatu? Serio tak grywa teraz w Heat?

on na full time C odpada, przynajmniej w obronie, bo klocki robią z nim co chcą, więc jakiś czas tam grywa Leonard, tylko po to  aby rozciągnąć grę w O i przyjąć trochę mięsa na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

on na full time C odpada, przynajmniej w obronie, bo klocki robią z nim co chcą, więc jakiś czas tam grywa Leonard, tylko po to  aby rozciągnąć grę w O i przyjąć trochę mięsa na siebie

W poprzednim sezonie na PF rozegrał jakieś śladowe ilości minut, a jego skillset nie jest tak uniwersalny, by grać PFa. Nie powiem, szok to co czytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

W poprzednim sezonie na PF rozegrał jakieś śladowe ilości minut, a jego skillset nie jest tak uniwersalny, by grać PFa. Nie powiem, szok to co czytam.

playmaking bardzo rozwinął a jakby spojrzeć na fot tych dwóch to też wygląda dobrze, pod warunkiem, że Meyers siedzi pod dziurą i nie rusza się dalej niż 2m stamtąd

zresztą patrz (pominąłem te 14' Meyersa bez Bama, bo zaburzają percepcję), jednak jeszcze się wstrzymuję przed pisaniem głośno takich rzeczy XD

image.png.b8ba6182ef59a03db9742f963d9fc2c3.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

No i uważam, że największym problemem u Ciebie jest Irving. Skoro ja muszę się użerać z atakami na KATa w playoffs, bo w swoim debiucie zagrał dwa fatalne mecze, a teraz ma za słaby team, żeby awansować na silnych Zachodzie - bo tak jes w realu, to czemu mielibyśmy przejść obojętnie  przy problemach, które stwarza Irving?

To może zacznij myśleć samodzielnie, a nie skoro ktoś mi tak robi, to ja mu zrobie to samo?

Abstrahując od tego, czy atakowanie Towns'a miało sens. jeśli wgl do czegos takiego doszlo.

Kolejny raz masz problem z obiektywnym podejściem do gry.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

To może zacznij myśleć samodzielnie, a nie skoro ktoś mi tak robi, to ja mu zrobie to samo?

Abstrahując od tego, czy atakowanie Towns'a miało sens. jeśli wgl do czegos takiego doszlo.

Kolejny raz masz problem z obiektywnym podejściem do gry.

 

Zaraz, zaraz, zaraz..

Najpierw masz do mnie pretensje, że piszę rzeczy których nikt (czytaj Ty) nie rozumiesz, a teraz, że nie myślę samodzielnie - zatem zdecyduj się :) 

Nie mam żadnego problemu  z obiektywnym podejściem do gry. Problem Irvinga istnieje  - o czym wszyscy doskonale wiemy, zatem nie można go tak po prostu zamieść pod dywan. 

Szkoda, ze nie dostrzegasz jednak że poza krytyką fitu Twoich Gwiazd doceniam siłę Twoich Knicks i jestem do bólu konsekwentny - masz przebudowany team, masz nową Gwiazdę, którą musisz dopasować  - stąd u mnie masz nieco słabszy start, co nie zmienia wcale faktu, ze mam Knicks jako jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie mam żadnego problemu  z obiektywnym podejściem do gry.

zadnych via odejmowanie mi zwyciestw, bo nie podobalo Ci sie co pisalem.

o czym publicznie napisales

choc teraz sytuacja jest inna (chyba). po prostu wychodzi twoj brak znajomosci koszykowki i problemy z logka. nie to, ze ja sie specjalnie znam, ale wiecie o co mi chodzi. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

zadnych via odejmowanie mi zwyciestw, bo nie podobalo Ci sie co pisalem.

Nie no - nie odejmuję Tobie żadnych zwycięstw za to, że niby mi się nie podoba co piszesz. Jak z czymś się z Tobą nie zgadzam, to przeważnie o tym pisze i dyskutujemy, przecież to by było głupie, gdybym tak robił. 

Jak odejmuje Tobie łinny, to za - zgranie, brak głębi, wymagających przeciwników + wiadomo, że zawsze coś się przegra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kolader napisał:

Czyli Doncic jak ma 2 nowych w s5 a w większości nowy skład to na tym traci natomiast przykładowe Hornets z zupełnie nowym s5 gdzie jedynym(?) graczem z rotacji z zeszłego sezonu jest Kennard ciśnie na lepszy bilans? Gdzie w Heat masz już ustalony system i kilku ważnych graczy go zna a w Hornets masz układane wszystko od nowa pod nowego lidera i praktycznie wszyscy uczą się tego systemu?. Trochę niekonsekwentnie podążasz. 

Niczego innego po Alonzo sie nie spodziewaj. To mistrz podwojnych standardow. Teraz jeszcze zmierzyl atmosfere w Charlotte, gdzie poza jednym rolsem caly sklad jest nowy. Za to atmosfera w Miami musi w jego mniemaniu siedziec, Doncic po ROTY i 52 zwyciestwach w poprzednim RS,  Vuc po all star year i kontrakcie na 100 milionow, Satoransky gra w S5 od kontuzji Oladipo i dostal rowniez suty kontrakt na 30 milionow, Khris dostal ode mnie maxa, ktorego sie nie doczekal od Bucks. Faktycznie wszystko wskazuje na to, ze moge stracic na atmosferze. 

Dalej lecimy, 8 graczy Bostonu z Bojanem jako liderem ma dac 5-5 na wschodzie, NYK ma zanotowac 6-4 gdzie Kyrie, Leonard, Davis graja na poziomie NBA 1st team. 

Teraz jeszcze slysze o tym odchyleniu +/- 1 zwyciestwo. Zwykly unik. 

Podsumowujac, bardzo wartosciowe analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Nie no - nie odejmuję Tobie żadnych zwycięstw za to, że niby mi się nie podoba co piszesz. Jak z czymś się z Tobą nie zgadzam, to przeważnie o tym pisze i dyskutujemy, przecież to by było głupie, gdybym tak robił. 

sam do tego sie przyznales, wiec o czym ty i tu tera pierdolisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

choc teraz sytuacja jest inna (chyba). po prostu wychodzi twoj brak znajomosci koszykowki i problemy z logka. nie to, ze ja sie specjalnie znam, ale wiecie o co mi chodzi. 

Ooooooooo!!!!Jeszcze nie znam się na koszykówce :D 

Co mi Misiu jeszcze w swej mądrości objawisz :) 

2 minuty temu, tangiers napisał:

 

Teraz jeszcze slysze o tym odchyleniu +/- 1 zwyciestwo. Zwykly unik. 

 

Wystarczyło przeczytać pierwszy akapit mojego rankingu na Wschodzie po uśrednieniu 10 meczy ze zrozumieniem Panie Podwójne Standardy :) 

Chciałbym tylko zauważyć, że kruszycie kopie  i dorabiacie teorie po 1W/L :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tangiers napisał:

Dalej lecimy, 8 graczy Bostonu z Bojanem jako liderem ma dac 5-5 na wschodzie, NYK ma zanotowac 6-4 gdzie Kyrie, Leonard, Davis graja na poziomie NBA 1st team. 

Teraz jeszcze slysze o tym odchyleniu +/- 1 zwyciestwo. Zwykly unik. 

Podsumowujac, bardzo wartosciowe analizy.

oj dobra już. jebać to BIG3. zwykly tercet, jakich wiele.

Ważne, że mam Tysona Chandlera (przypominam, ze byl w zeszlym sezonie i w latach wczesniejszych. Teraz jako jedyny zaproponowałem mu kontrakt). On swoją atmosferą i mistrzowskim doswaidczeniem (dwa misie) da mi dodatkowe zwycięstwa.

Choć znając algorytm Alonzo, to ten leadership Chandlera był już wliczony i bez niego miałbym ujemny bilans xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

Niczego innego po Alonzo sie nie spodziewaj. To mistrz podwojnych standardow. Teraz jeszcze zmierzyl atmosfere w Charlotte, gdzie poza jednym rolsem caly sklad jest nowy.

Akurat mierzenie takich czynników jak atmosfera i zgranie (przy takiej ilości zmian odejmowanie pkt ...) to rak okrutny, ja mam zamiar już po uśrednieniu patrzeć na fit i uniwersalność zespołów a to jako dodatek traktować

Niektórzy mają mnie na ignore a szukają centra, dobrze, że mam dobry fit i co tam nie oddam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

Akurat mierzenie takich czynników jak atmosfera i zgranie (przy takiej ilości zmian odejmowanie pkt ...) to rak okrutny, ja mam zamiar już po uśrednieniu patrzeć na fit i uniwersalność zespołów a to jako dodatek traktować

W przypadku charlotte chyba chodzilo o atmosfere na trybunach a nie w zespole:) 

No ale nie sadze by to mialo jakies znaczenie poza plus minus jednym winem w dyskusyjnych sytuacjach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 13:45, polishllama69 napisał:

prawda to, bardzo pożyteczny grajek i widać, że Borrego ma na niego jakiś plan, w ogóle smiesznie to brzmi, ale chyba opłaca się mieć tych pożytecznych grajków z RL Hornets

Cody to mial byc moj sleeper w V rundzie, juz nawet zadowolony z siebie chcialem go wymienic w ofertach, tuz przed wyslaniem postanowilem jednak sprawdzic tematy z poprzednich rund i okazalo sie, ze @karpik juz go wciagnal w 3 rundzie.

https://www.thestepien.com/2019/03/20/draft-notes-cody-martin-will-probably-shoot/ - dobry art. o nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.