Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

No, czyli dobrze oceniliśmy potencjał drugiego Giannisa, january wyrówna okolice maxa, a Ingram będzie szczęśliwy, dostając większe pieniądze niż oferowanym extension. 

racja i dobrze się stało, mogło być inaczej jednak gdyby Jasiek wkółko nie mówił, ze go w c***a z tym extension robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Wkurwiony jestem na brak extension Ingrama, gdzie zaś mnie (w porównaniu do tego jakie ext zostały od jak słabych klubów klepnięte, a jakie nieomal przeszły) w ciula zrobiono. 

ile graczy na poziomie Ingrama dostała takie niższe extension? możesz wymienić te nazwiska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Mówisz o poziomie Ingrama obecnym (post factum), czy tym przed extension?

Podawałem przecież tych co dawali zniżki (większe lub mniejsze)

Curry, Dipo, Giannis, Gobert, M.Turner, Caris (w mocnym teamie, a nie tankerze).

ale Cb dziwi, ze ludzie woleli poczekać jak Ingram będzie wygladać w klubie gdzie nie będzie tylko przystawką? bo mnie w ogóle (choć glosowałem inaczej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Sylvinho. napisał:

Zgadza się. Po prostu Harden zaczął gorzej niż zwykle (choć ostatnio wrócił już na odpowiednie tory) i stąd pewnie pewnie dość optymistyczne postrzeganie Westbrooka.

Sylvinho wyraziłeś zdziwienie moim opisem, zatem krótko uzasadnię:

U nas Harden i Capela nie pozostali w Houston razem z Tuckerem, Housem, Gordonem, Riversem i przede wszystkim ze swoim coachem w znanym im systemie, tylko przenieśli się do zupełnie innego miasta. Wg grafiku grałeś z:

@ Dallas gdzie u nas od samego początku wymiatał też Trea Young (bardziej L niż W)

@ Oklahoma (W)

@ Sana Antonio w b2b (raczej L, nie masz głębi składu)

Houston (tu mamy też powrót Beala i Adebayo, mogło być różnie W/L)

Minnesota (L)

Detroit (W)

Indiana (L/W)

Cleveland (W)

@Boston (L/W)

@Minnesota (L)

4-6, maxymalnie 5-5. Nic innego z tego nie wyjdzie. 

Teraz skład: Real Rockets mają nie licząc Hardena i Capeli - Wstbrooka jako drugą opcję, a Ty.. Evana Fourniera.. Tam jeszcze Tucker, House i Gordon zdobywają powyżej 10pkt. a Rivers i McLemore powyżej 5pkt.

U Ciebie - Osman 9,9pkt. Mudiay 9pkt. (ale już stracił 3 mecze), Cam Johnson 5,5pkt. (nie grał w 2 meczach),  Vonleh 4,9pkt. Delly 3,5pkt. Craig 2,9pkt. Metu w 3 meczach po 5min. 2,3pkt. RHJ nie gra, Brissett nie gra i Wallace na 2wayu w 5 meczach 4,8pkt. Oczywiście ci gracze mieliby u Ciebie wyższe statsy, co wymusiłaby Twoja wąska rotacja, ale 4-6 wg mnie wygląda tu i tak uczciwie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fluber napisał:

Chcialbym podziekowac wszystkim tym ktorzy klepneli mi extension sabonisa ktory pewnie zrobi asg i odrzucili te realbnie 15 milionow dla kuzmy mowiac ze dostanie na fa 20 milionow rocznie:) dzieki:)

Zakład, że Sabonis nie zrobi allstar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ja w wieku 9 lat już miałem jaja.

Małe, nieopierzone, ale były.

Good for you:)

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

faktycznie. Zapomniałem.

I tak przepłacony :P

No jak za 20-13-4 i on/off plus 11 ( przy plus 6 brogdona) te 19 milionow rocznie to jest spoko cena:) w tej chwili to poziom vucevica sprzed roku ktory asg zrobil. Na ten moment ciezko bedzie znalezc 12 lepszych kandydatow na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Alonzo napisał:

Do tego Doncic poza Vuceviciem, Satoranskym i Dudleyem ma tu zupełnie nowy skład kompletowany całe offseason . Middleton gra u nas w zupełnie nowym systemie a obok siebie zamiast Antka ma teraz Doncicia.

Poza tym któryś z meczy wyjazdowych - Hawks lub Suns, albo u siebie Rockets, Heat wg mnie przegrają. Różnie można interpretować mecz z Bucks na wyjeździe, gdzie Middleton z pewnością dałby z siebie wszystko. ;) 

Czyli Doncic jak ma 2 nowych w s5 a w większości nowy skład to na tym traci natomiast przykładowe Hornets z zupełnie nowym s5 gdzie jedynym(?) graczem z rotacji z zeszłego sezonu jest Kennard ciśnie na lepszy bilans? Gdzie w Heat masz już ustalony system i kilku ważnych graczy go zna a w Hornets masz układane wszystko od nowa pod nowego lidera i praktycznie wszyscy uczą się tego systemu?. Trochę niekonsekwentnie podążasz. 

Swoją drogą fluber mam nadzieję że nie będziesz nas przekonywać że Kennard od początku startuje bo mało kto z nas to kupi. Dopiero po kilku meczach słabej dyspozycji JJa nastąpiłaby zmiana

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

 

Swoją drogą fluber mam nadzieję że nie będziesz nas przekonywać że Kennard od początku startuje bo mało kto z nas to kupi. Dopiero po kilku meczach słabej dyspozycji JJa nastąpiłaby zmiana

Kennard będzie grał z ławki, chociaż 18ppg na 62 TS% bardzo mnie cieszy:) Z tym, że JJ też będzie grał z ławki, bo muszę mieć w piątce obrońcę obok Westbrooka, więc w s5 będzie House.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.