Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ignazz napisał:

Do knicks najlepiej 

gracze rzadza teraz liga.

january postawil sie ponad najbardziej decyzyjnym ze wszystkich graczy.

gdzie dodatkowo mamy scisle, potwierdzone powiazania z agentem i domniemywana przyjazn na linii lbj-davis.

oczywiscie u nas do tego nie dojdzie, bo lwia czesc osob potrzebuje czarno na bialym sytuacji 1:1 z reala by podjac decyzje,

dlatego pozostaje miec jedynie zal do Jasia, ze nie podszedl do gry tak jak powinien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

gracze rzadza teraz liga.

january postawil sie ponad najbardziej decyzyjnym ze wszystkich graczy.

gdzie dodatkowo mamy scisle, potwierdzone powiazania z agentem i domniemywana przyjazn na linii lbj-davis.

oczywiscie u nas do tego nie dojdzie, bo lwia czesc osob potrzebuje czarno na bialym sytuacji 1:1 z reala by podjac decyzje,

dlatego pozostaje miec jedynie zal do Jasia, ze nie podszedl do gry tak jak powinien. 

Jasiek tylko czeka, by mieć zielone światło na zrzucenie LeBrona.

Ten sezon może być jego mimo wszystko, ale czas LBJa ucieka, assety się rozeszły, a młodziakom trzeba płacić. Kto wie czy to nie ostatni sezon z furtką na mistrza w Lakers.

Ale mając LeBron-Davis-Butler pewnie zmiótłby ligę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Eh Misiek, epickie jest jak burzysz się o kalkowanie RL NBA u nas, a jednocześnie ciśniesz po braku skopiowania RL NBA przeze mnie ;>

Wiadomo, że w RL Russell byłby u Ciebie, a kto wie czy i nie Ingram u ignazza i potencjalnie napieprzałbym zestawem Butler-Kawhi-LJ-Davis. Tylko co to za frajda byłaby dla mnie :) ? Pisać, że wymiatam, bo oddałem kuzminskasa za 1st rounder Denga+Mozgova taniutko?

Czyżby za rok LeBron poprzez trade + A.Davis z FA w Clippers jako monster-duo, które miało wpaść do LA :)

Mogę rozważyć wzięcie LMA, ale nie za Ingrama, bo kto wie czy BI już w tym sezonie nie będzie znacznie lepszym graczem od Aldridge'a ^.^

Na pewno nie jest i nie będzie. Zejdź ba ziemie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Eh Misiek, epickie jest jak burzysz się o kalkowanie RL NBA u nas, a jednocześnie ciśniesz po braku skopiowania RL NBA przeze mnie ;>

To co jest dobre dla BeGM, niekoniecznie jest dobre dla Ciebie i Lakers :)

Fakt, nie lubię kalek. Chociaż wydaje mi się, że ciężko będzie ich unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Czemu ten orzeł tak kiepsko rzuca osobiste?

Nie pamiętam guarda, który by tak ceglił w tym elemencie.

Bez obaw, R.J. zostanie w tym elemencie przeorany przez samego, wielkiego mistrza FT - DeAndre Jordana i wszystko załapie, co i jak.

Btw. mam nadzieję, że weźmiecie pod uwagę to, że mój ofensywny duet gra w RL pod okiem dwóch najgorszych trenerów w NBA i przyznacie mi +1W za sam fakt ich nie posiadania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ignazz napisał:

Mnie zaskakuje słaby Warren 

;)

Dzis kuzma i howard zrobili lakersom run w 4 kwarcie. 

Choc uczciwie trzeba przyznac ze przez pierwsze 3 kwarty kuzma byl fatalny:)

A tak na powaznie to tak jak napisal @MarcusCamby mam w czym rzezbic. Nawet jesli ktos nie przyjdzie do gry, to jest kilku kolejnych ktorzy przyjda. U konkurencji tego nie ma. Jak w wizards taki fournier dzis nie trafil ani jednego rzutu to nie ma juz czym tego nadrabiac bo rotacja jest waska i taki wystep bedzie go bolal mocniej niz bolalby mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fluber napisał:

Dzis kuzma i howard zrobili lakersom run w 4 kwarcie. 

fajnie się to oglądało, jednak to jak gra Hayward to jest poezja, od poczatku dostał wsparcie GMa i widać to procentuje 

https://www.youtube.com/watch?v=J1isrjhYcCM

Hay pozwala na naprawdę dużą elastyczność taktycznąimage.thumb.png.b74188d2159f104f1c8aa84fc9f1542b.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

a nie będziesz się próbował wozić na Millsapie, Murrayu i Bartonie :P 

wolę na nich niż na Howardzie z Kuzmą, nie wiem też kto tu ma drżeć o HCA skoro u Cb pomalowane ma trzymać Dedmon z jakimiś kasztanami, a nie Davis z Howardem, też już możesz otworzyć zeszycik i robić szkic bajeczki jak to ciemnemu ludowi sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Olynyk będzie wszystkich na ofensywne faule łapał, wszystko jest pod kontrolą :D

A poważniej to wiadomo, że weszli moi wysocy w sezon jak weszli, ale lepsze to niż wejście całych naszych Denver w sezon w formie WAKACYJNEJ (yup Jrue to do Ciebie :P )

 

Starczy tego pi****lenia. Jak tam wielki Coby White przeciwko Lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Wpisz w youtube " dwight howard denies coby white with a MONSTER BLOCK" i sam sie przekonaj;)

Czy ja wiem czy to taki monster block był. Na tej wysokości to ja bym mógł tę piłkę zablokować.

Staty pokazują kolejny przyjemny meczyk Coby White, niezrzeszony Koelner skomentował ten mecz, że Coby jest świetny. Także są powody do mruczenia. Może potem zdecyduje się obejrzeć ten mecz z odtworzenia, ale nie wiem jak będzie z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem też kto tu ma drżeć o HCA skoro u Cb pomalowane ma trzymać Dedmon z jakimiś kasztanami, a nie Davis z Howardem, też już możesz otworzyć zeszycik i robić szkic bajeczki jak to ciemnemu ludowi sprzedać ;)

6.11.2019 jasiek obrywa za to ze ma na centrze dedmona a nie dwighta howarda:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam gdy zobaczyłem sylwetkę nowego Dwighta byłem dość optymistycznie nastawiony, zrzucenie balastu dla kogoś z tak przewlekłymi urazami pleców wydawało się jedynym słusznym wyjściem

a z tymi centrami na FA to takie moje typowe szczęście, Baynes z Howardem leżeli na ulicy, a ja się tylko modliłem aby dostać Eda, inni za to zabijali się o Lena, Looneya czy Zubaca, zabawna sprawa

aha, no i jak ostatni łeb ograniczyłem sobie podpisanie sobie podpisanie maksymalnej liczby graczy, wtedy Dwight byłby u mnie też raczej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook i jego stabilna forma... W ostatnim meczu z Heat najgorsze minus 46 w zespole, w kolejnym meczu dzisiaj najlepsze w zespole +40... Przynajmniej sobie odbił net rating:)

Głębokość mojego składu jest potężna, zwłaszcza że na ten moment wszystkich 15 graczy jest zdrowych. Dziś prawie wszyscy którzy grali skończyli w double digits:

Tj Warren 21

Vince Carter 14

Isaiah Thomas 10

Domantas Sabonis 13

Luke Kennard 12

Serge Ibaka 21

DJ Augustin 13

Russell Westbrook 18

Danuel House 17

A nie grali dzisiaj między innymi Redick, Howard, czy Kuzma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.