Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

do samego Embiida RoCo może być lepszym fitem, ale dla całej drużyny barzdiej uzyteczny będzie Alfred

To dopisałeś później. Początkowo tego nie było, ale ogólnie zgadzam się z konkluzją.

Swoją drogą naszła mnie myśl, że liga bardzo potrzebuje wielkich Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Brak Ci tylko zdrowia Griffina i 4 starterów :P 

Dillon Brooks wygląda nawet ładnie. Szkoda, że tak szybko faule łapie, ale solidnie wygląda z obu stron parkietu.

I liczę, że Valanciunas jak wróci do swojej normalnej formy to jeszcze zapuka do TOP50 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu. Ty kochasz tego Ingrama miłością czysta i wręcz niepokalana. Ale mając LeBrona late prime oraz uzupełnienie Huerter Butler DAR kropka nad i byłby dobry wysoki. Lub bardzo dobry. Lub all Star który by pozamiatał konkurencje. 
 

nam nie-podrodze jest ale w twojej konfiguracji LaMarcus Aldridge zrobiłby robotę. Gość gra na centrze obecnie bez szemrania robiąc dobra obronę pomalowanego. On nawet ma inicjały pod Ciebie. ;) 

Pisze to nie dlatego ze wypycham LMA tylko odnoszę się do twoich zakupów wysokiego 

Ma to samo okno co LBJ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA ma lepszy jumper. Robi dla lbj więcej miejsca a ze Davis u nas niedostępny to nie ma co dywagować. Moim zdaniem jest tez dużo lepszym obrońca niż Davis. 

A gramy po obu stronach parkietu 

Plus w spurs grał 72-81 spotkań gdy Davis w Pels 55-75 max 

Niedoceniany skurczybyk u nas 

Dowiózł rozbite kontuzja Leo spurs sam do PO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MarcusCamby napisał:

No kurde nie potrafię sobie wyobrazić lepszego fitu niż LBJ - Davis. Jakieś propozycje?

point-forward leonard/irving - davis

38 minut temu, ignazz napisał:

LMA ma lepszy jumper.  Moim zdaniem jest tez dużo lepszym obrońca niż Davis. 

wut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldridge póki co robi 18pkt per 75 przy 52TS%, jak dla mnie to wynik bez szału, ale tutaj chyba styl wymusza taki szajs, ale listopad w ataku słaby, znowu ;) 

Co do Brooksa to jego IQ w każdej postaci jest z pewnością dwucyfrowe, Memphis powinni się go jak najszybciej pozbyć, bo nic nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

point-forward leonard/irving - davis

Tu jest akurat słabiutki fit. Grasz siłą talentu.

Teraz, polishllama69 napisał:

Co do Brooksa to jego IQ w każdej postaci jest z pewnością dwucyfrowe, Memphis powinni się go jak najszybciej pozbyć, bo nic nie daje

No zaskoczyłeś mnie trochę. Czy to na pewno konstruktywna uwaga, a może tylko atak na wielkie Pels? Odwet za zabranie Ci Brooksa za niewiele wnoszącego Mikala Bridgesa? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

No zaskoczyłeś mnie trochę. Czy to na pewno konstruktywna uwaga, a może tylko atak na wielkie Pels? Odwet za zabranie Ci Brooksa za niewiele wnoszącego Mikala Bridgesa? 🤔

nie jest to atak na wielkie Pels, poczekam aż wyjdą ze szpitala ;) Brooks powinien zmienić dyscyplinę na piłkę nożną, bo szybko strzela gole a na parkiecie wchodzi za Graysona Allena i dorzuca Memphis potrzebny, choc nieefektywny scoring

Mikal daje bardzo duży impact w obronie mimo grania z jakimś Kaminskym, wydaje mi się, że poczekają na Aytona i wtedy z Oubre zamienią się miejscami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

to zacznij ogladac mecze i zobacz jak leo kreuje zlote rece zubaca

Leo jest wielki, ale nie jest kreatorem. Nie sądzę, by coś się nagle tu zmieniło w tym sezonie. Ale oczywiście zwrócę uwagę, by potem kolejny raz przekonać się o twoim wyolbrzymianiu vel Marcus Morris czy Kyle Anderson.

6 minut temu, polishllama69 napisał:

Brooks powinien zmienić dyscyplinę na piłkę nożną, bo szybko strzela gole a na parkiecie wchodzi za Graysona Allena i dorzuca Memphis potrzebny, choc nieefektywny scoring

Biorąc pod uwagę jako słabo wygląda atak Grizzlies to ja jestem zadowolony ze scoringu Brooksa. Mógłby więcej kosz atakować, ale i tak wygląda dobrze. Niby był tylko trzecim assetem tej wymiany po picku Pistons i Aaronie Holiday ( ten to ciężko pracuje na drugiego Sam Dekkera ), ale jestem z Niego zadowolony. Jak na skalę oczekiwań, dobrego dwuletniego minimalnego kontraktu to zdecydowanie opcja na plus, zwłaszcza pod względem jaki prezentuje obecnie większość mojego rosteru.

Nawet z wowy mamy:

Brooks on +5,04

Brook off -29,33

Mam u siebie obecnie poor man wersje Grizzlies z Tyus Jones, Diilon Brooks i Jonas Valanciunas także oglądam ich regularnie. Nie żeby to wiele znaczyło, ale Brooks to chyba ich obecnie najlepszy gracz w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Leo jest wielki, ale nie jest kreatorem. Nie sądzę, by coś się nagle tu zmieniło w tym sezonie. Ale oczywiście zwrócę uwagę, by potem kolejny raz przekonać się o twoim wyolbrzymianiu vel Marcus Morris czy Kyle Anderson.

a co ja wyolbrzymilem?

bo to chyba jakas legenda, a tobie duma nie pozwola caly czas przyznac, iz do morrisa mialem calkowita racje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.