Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

No nie wiem kto tam kłamliwie propaganduje, raczej akurat najwięcej piszący Alonzo i fluber faktycznie mogą mieć bardzo dużo powodów do zadowolenia.

Jeden z Nich moim zdaniem ma tyle samo powodów do zadowolenia, co do rozczarowania, więc tylko na zasadzie zgrabnej propagandy utrzymuje swój mit pewniaka do PO.

Ale nie będę pisał o kogo chodzi, bo zaraz ruszy z kolejną falą, że coś do Niego mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

No nie wiem kto tam kłamliwie propaganduje, raczej akurat najwięcej piszący Alonzo i fluber faktycznie mogą mieć bardzo dużo powodów do zadowolenia.

Klamliwa propaganda to by byla jakbym pisal ze isaiah thomas robi per 36 28-5-13 na 45-40-100 i off rating 141.7:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na ten moment playoffs Wschód to ( losowo ) : Knicks, Raptors, 76ers, Magic, Heat, Bucks, Hornets, Bulls/Pacers - tu pójdzie na noże. Wizzards nawet nie biorę pod uwagę przy skuteczności Hardena. Atlanta na Zachodzie grzała by po playoff seed. Celtics słabo póki co...

-----------------------

A na zachodzie jeśli chodzi o skład PO to widzę to tak: 

33bd878f77331274253172d0596b12f4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Na chwilę obecną jednak Hornets są półeczkę wyżej  od ekip 8+ na wschodzie, ale to ćwiartka trymestru pierwszego dopiero.

Powiem tak, na pierwszy rzut oka, bez większej wnikliwej analizy to jest bardzo dyskusyjna sprawa. Ja tej przewagi nie widzę nad takimi Bulls.

Ale może czegoś nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem teraz coś o początku sezonu na tym lepszym Wschodzie ;)

15. Brooklyn

Outsider na Wschodzie. Kolader tankuje mając tak naprawdę 3-4 graczy do gry. LeVert (18,8pkt. 4,5zb. 3,5as.), rewelacyjny Tyler Herro (16,4pkt. 2x3 5,8zb.), który u nas znacznie osunął się w drafcie - dają Nets bardzo dobry obwód. Wyłączenie z gry Reggiego Jacksona na miesiąc zapewne GMowi specjalnie nie przeszkadza. Solidny jest - zwłaszcza w defensywie Okogie (9pkt. 4,6zb. 1,8prz.), do gry wrócił też Powell (9pkt. 4,5zb.) - za półtora właściwie meczu. Nadzieje rouje tez młody Hunter (8,4pkt. 4zb.). Minut nie dostaje jeszcze młody i surowy Gafford, zawodzi Lonnie Walker, nie grają też Bender i kontuzjowany Mahinmi. 

14. Detroit

Sporo ciekawych graczy, ale zbyt młody team, by nawet mając mecze na styku wyciągać je często w końcówkach. Markkanen (16,8pkt. 9zb.) gra na słabej skuteczności, solidnie w sezon wszedł Ja Morant (18,8pkt. 5,4as. 1,6prz.);Na 3 opcję wygląda tu Rodney Hood (14,3pkt. 2,3x3). Spokojniej w tym towarzystwie mogą rozwijać się młody Knox (12pkt. 2x3) i Mo Wagner (11,6pkt. 4,6zb.). Pozytywną niespodzianką jest jak na razie młody Paschall (13,8pkt.), pod koszem jest solidny Noel (7,7pkt. 4,5zb. 1,8bl.), Hayes (9,3pkt.) jest jeszcze surowy, ale już pokazał, że ma zadatki na bardzo dobrego centra,   Dunn (5,2pkt.) po podpisaniu nowego kontraktu nie spełnia jak na razie pokładanych w nim nadziei. Są jeszcze - rezerwowy pg Caruso, solidny shooter J. Jackson, doświadczony Lee oraz kilku innych młodych graczy - tu obaczymy jak Ozzy minuty rozdysponuje. Jest potencjał na ilka niespodzianek, ale nic ponadto w tym sezonie. W skrócie - jest głębia, ale to jednak cały czas niedoświadczona młodzież.

13. Cleveland

Nowy lider Cavs nie do końca spełnia pokładane w nim oczekiwania - Buddy Hield (16.3pkt. 3,2x3) grając na słabej skuteczności. Za to bardzo dobrze w sezon wszedł Barrett (17.7pkt. 6,5zb.), a drugi kluczowy rookie - Rui Hachimura (15,2pkt. 6zb.), choć skuteczność też fatalna - zwłaszcza za 3.  Sytuację ratuje tu jednak grupka weteranów - z doświadczonym obwodem - Rozier (16pkt. 5,8as. 4zb. 2x3), Bradley (9,6pkt.) i podkoszowi - Poeltl (5,6pkt. 5,4zb.), Jordan (6,5pkt. 10zb. 1,2bl.) i jest też Dieng jak zajdzie taka potrzeba oraz młody Boucher. Obwód uzupełniają - rewelacyjny Bacon (13pkt.) i Korkmaz (6,6pkt.), który dziś trafił game winnera. Na playoffs nie ma szans, ale powinni być coraz lepsi. 

12. Atlanta

Drużyna budowana wokół duetu Murray/Carter. Jamal Murray szybko odnalazł się w nowym teamie (18,5pkt. 1,7x3 4,5zb.) razem z Millsapem(11,7pkt. 5,3zb.)  trafili do Hawks latem ze Spurs. Millsap pomimo, ze jego statsy i minuty sukcesywnie spadają, nadal jest wartościowym weteranem, od którego tu zwłaszcza Carter (13,7pkt. 9,3zb. 1,2bl.) będzie mógł się sporo nauczyć. Millsap i Carter to jednak bardzo dobrze się uzupełniający duet podkoszowy. Uzupełnia ich bardzo dobry defensor Mo Harkless (6,2pkt. 1,7prz.), a obok Murraya gra Derrick White (14pkt.). Hawks mają też solidną ławkę i z pewnościa nie będa w tym sezonie chłopcami do bicia. - Robinson (10,8pkt. 5,8zb.),  Hardaway (9,6pkt.), Temple (6,2pkt.), McGee(5,2pkt. 4,2zb.), Jones (3,5pkt.),  Lyles (2,8pkt. 8,8zb.),  Leaf (2,8pkt.). Przy odpowiednim uzupełnieniu składu, kto wie, czy Hawks jeszcze się nie włączą w walkę o playoffs. 

11. Chicago 

Bulls walczą z hard capem, ale pomimo wąskiej rotacji - kontuzji Bullocka, bycia poza rotacją - Iwundu, Hernangomeza, Blakeneya(tego to w ogóle poza NBA) i Watanabe oraz małych minut na fatalnej skuteczności NAW (5pkt.), pozostali grają na tyle solidnie, że Chicago może cały czas myśleć o playoffs. Ball (12pkt. 2,3x3 5zb. 7,3as. 1,8prz.) prowadzi grę Bulls tworząc backcourt z DeRozanem (21,6pkt. 4,6zb. 4as. ). Przy Ballu z ławki Rivers (6,6pkt.) wystarcza w zupełności. Zdrowy Love (17,2pkt. 2,4x3 16,8zb. 4,8as.)daje przy DeRozanie Bulls tak potrzebne wsparcie  i gracza a którym mogą opierać swój atak. Do tego Whiteside (12,8pkt. 12,2zb. 1,2bl.) masakrują z Lovem na desce, a team uzupełniają łatający dziury na obwodzie Ariza (3,2pkt. 4,2zb.) oraz dający energię z ławki Jabari Parker (13,8pkt.) i Portis (11,8pkt. 8zb.). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jeden z Nich moim zdaniem ma tyle samo powodów do zadowolenia, co do rozczarowania, więc tylko na zasadzie zgrabnej propagandy utrzymuje swój mit pewniaka do PO.

Ale nie będę pisał o kogo chodzi, bo zaraz ruszy z kolejną falą, że coś do Niego mam :D

No oczywiscie ze masz.

moje powody do rozczarowania to jj redick ktory i tak byl dzis w nocy najlepszym strzelcem pelicans, dj augustin ktory jest na ten moment moim trzecim pg pod wzgledem poziomu i trojka tj-a warrena.  

No i to ze mam tylko 48 minut do rozdzielenia na kazda pozycje.

Westbrook, sabonis, thomas, dwight, kennard, czy house sa duuuuzo lepsi niz tu sie ktokolwiek spodziewal. Reszta robi swoje.

No ale juz wczoraj sie dojebales, dzis sie dojebujesz, na obiektywna ocene z Twojej strony nie mam co liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No ale juz wczoraj sie dojebales, dzis sie dojebujesz, na obiektywna ocene z Twojej strony nie mam co liczyc.

Jedyny kto się do mnie dojebał, to ty, że podobno pomyliłem regulamin.

Hornets grubo overrated. Ale to jest magia flubera, bo jego Cavs było mocno overrated w sezonie z LeBronem, a w drugim sezonie RonnieArtestics i jego Pacers zostali haniebnie pozbawieni PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Hornets grubo overrated. Ale to jest magia flubera, bo jego Cavs było mocno overrated w sezonie z LeBronem, a w drugim sezonie RonnieArtestics i jego Pacers zostali haniebnie pozbawieni PO.

Nawet @january ma mnie na miejscach 5-7 a sam wiesz jak sie lubimy. Przed sezonem wlasciwie wszyscy mnie typowali do osemki a zaczalem sezon duzo powyzej oczekiwan wiec przemawia przez Ciebie czysty hejt, sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nawet @january ma mnie na miejscach 5-7 a sam wiesz jak sie lubimy. Przed sezonem wlasciwie wszyscy mnie typowali do osemki a zaczalem sezon duzo powyzej oczekiwan wiec przemawia przez Ciebie czysty hejt, sorry

Co to znaczy, nawet January?

Przecież od dłuższego czasu gracie do jednej bramki. Aż prosi się przytoczyć słowa Obi-Wana Kenobi tutaj - "miałeś walczyć z ciemną stroną, a nie dołączyć do Niej"

Ja nie uważam, byś miał jakiś wystrzał formy graczy grubo powyżej oczekiwań. Westbrook wygląda bardzo dobrze, Sabonis świetnie w ofensywie, ale sporo oddaje wciąż z drugiej strony parkietu. House robi swoje.

Za to Augustin, Warren i Redick wyglądali bardzo słabo, a byli ważną częścią twojej podstawowej rotacji. Sam mówiłeś, że niezależnie od formy trzeba trzymać się ustaleń. Chyba nie powiesz, że Thomas nagle wygryzł Augustina? Przecież takie praktyki sam często punktowałeś. Wydaje mi się nawet, że minusy są większe niż plusy.

Nie ma żadnego hejtu. Ty po prostu z każdego swojego krytykanta robisz swojego wroga, bo potem łatwiej Ci budować narracje. Ale nie ze mną te numery. Jeśli uznam, że są podstawy do krytyki Hornets to na pewno będę punktował twoje słabości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bulls tylko 11 u @Alonzo, znaczy się już widać, że niedoceniani i "rewelacjny Bacon". No różne można dobrać określenia do gry SG Hornets, ale na pewno nie te o pozytywnym znaczeniu.

ale ja wpisując Bulls na 11 miejscu wcale ich nie wykluczam z walki o playoffs. Wg mnie różnica pomiędzy Hawks, Bulls, Wizards, Pacers i Celtics bez Georgea jest nieznaczna. Hornets Flubera na ten moment też ma wyżej, niz te teamy - 

info dziś z 6G redaktora, którego bardzo cenię:

 
Cytat

 

 

słowo na niedzielę: james harden jest najgorszym graczem NBA w transition, jest gorszy w izolacjach od westbrooka (!), trafia 3 z 14 rzutów za 3 i popełnia prawie career-high 5.6 straty na mecz. rockets mają najlepszy atak w lidze.

 


 

 
 

Wiem, jak to brzmi, ale na ten moment Westy jest lepszy od Hardena, a u nas do tego ma lepszy team idealnie pod niego skrojony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Redick i Warren to są wpisani jako starterzy w Hornets. A obaj póki co są sporo na minusie. Oczywiście to się może zmienić, ale ciekaw jestem kto tam jest starterem. Redick czy Kennard? Warren czy House? Bo przed sezonem wydawało się, że Ci pierwsi.

Także no dziwią mnie te opinie, ale może @Alonzo rozwinie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Chyba nie powiesz ze fultz nagle wygryzl augustina:)

Oh, wait...

W szóstym meczu. Rozumiem, że i wtedy Hornets zrobili adjustments :)

Teraz, january napisał:

Ci co mnie niby wspierają według Ciebie (ciemna strona) - BMF i fluber uje*ali mi extension Ingrama, także ten tego, po chu*u. :D 

Jakieś pozory trzeba zachować. Nikt szanujący się nie klepnąłby tego extension :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ogólnie Redick i Warren to są wpisani jako starterzy w Hornets. A obaj póki co są sporo na minusie. Oczywiście to się może zmienić, ale ciekaw jestem kto tam jest starterem. Redick czy Kennard? Warren czy House? Bo przed sezonem wydawało się, że Ci pierwsi.

Także no dziwią mnie te opinie, ale może @Alonzo rozwinie temat.

Mam dziś ambitny plan przeanalizować wszystkie teamy ze Wschodu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.