Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@RonnieArtestics

Barton ma jakas kontuzje palca i ma pauzowac z tego co mi gdzies smignelo.

Rose ma limit 26mpg z powodu zdrowia, pamietaj o tym przy opisie rotacji.

No i sampson ma gwarantowane 15mpg, wszyscy pamietamy co mu obiecales w fa i dlaczego zmienilem glos na Ciebie:) 

Ale i tak mam Cie z turnerem wyzej wizards i celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Barton ma jakas kontuzje palca i ma pauzowac z tego co mi gdzies smignelo.

O kurde tego nie widziałem, ale to jeden z nielicznych urazów, który mnie cieszy. 

Barton może wygląda spoko w linijkach, ale jak ktoś go regularnie oglądać to tylko wkurwiac potrafi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

O kurde tego nie widziałem, ale to jeden z nielicznych urazów, który mnie cieszy. 

Barton może wygląda spoko w linijkach, ale jak ktoś go regularnie oglądać to tylko wkurwiac potrafi. 

Will Barton (left toe inflammation) is questionable to play Thursday against the Pelicans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zwykle nie cieszą mnie urazy to fajnie jakby parę meczów posiedział.

Craig do S5, Porter/Juancho z ławki, a po powrocie Willa S5 się nie zmienia i Barton gra z ławka, a wtedy bilans atak/obrona Denver powinien być lepszy. 

Plus nie mogę patrzeć na posiadanie, gdy Will kozluje długo i tuż przed końcem zegara oddaje Jokiciowi na trójkę z dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a może jak Wy k**** tak wszyscy chcecie składać te jebane rezygnacje począwszy od Radnego Cambego skończywszy na najnowszych narybkach jak Wooden czy Lama to może od razu w c*** zamknijmy rozgrywki. Święta wolne, opis z głowy, terminów nie trzeba będzie pilnować.

Śmaiło. Zbierzcie się w 6-7 i na raz siup, że rezygnujecie. Na c*** macie się męczyć?

Do tego niektywni GMowie których jak Eld na FB nie pogoni to nie wiedzą jak miesiąc jest, lub jakies konflikty na linii Orlando-Knicks, czy Eld vs. rozkapryszona primadonna wielbiąca hel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ej a może jak Wy k**** tak wszyscy chcecie składać te jebane rezygnacje począwszy od Radnego Cambego skończywszy na najnowszych narybkach jak Wooden czy Lama to może od razu w c*** zamknijmy rozgrywki. Święta wolne, opis z głowy, terminów nie trzeba będzie pilnować.

Śmaiło. Zbierzcie się w 6-7 i na raz siup, że rezygnujecie. Na c*** macie się męczyć?

Do tego niektywni GMowie których jak Eld na FB nie pogoni to nie wiedzą jak miesiąc jest, lub jakies konflikty na linii Orlando-Knicks, czy Eld vs. rozkapryszona primadonna wielbiąca hel.

A te rezygnację to nie były żarty? 🤔

Martwić się można przy braku opisów / głosów. Na razie to tam nikt nie musi podjąć jak nie chce lub nie może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty Lucas pitolisz jak Barton po kontuzjach to jest jakaś maskara zazwyczaj, z czego tu się cieszyć, zwłaszcza, że skoro nie zawodzi w ataku, to trzeba doceniać co się ma, a nie jakieś dziwne wyjątki z kontuzjami tworzyć

co to za podejście, mało tych urazów teraz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co Ty Lucas pitolisz jak Barton po kontuzjach to jest jakaś maskara zazwyczaj, z czego tu się cieszyć, zwłaszcza, że skoro nie zawodzi w ataku, to trzeba doceniać co się ma, a nie jakieś dziwne wyjątki z kontuzjami tworzyć

co to za podejście, mało tych urazów teraz?

 

Ja nie lubię Bartona w S5. Powinien grać Craig. Will z ławki. Tak jakby parę meczów Craig w S5 pograł to może zostałoby na stałe.

Dodatkowo chce tego Portera obejrzeć w końcu 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakiś oddany fan nuggets, który od kontuzji pachwiny bodajże, jest zadowolony z Bartona w s5, to nie jest powód by cieszyć się z urazów graczy Barył, a już jak się cieszysz, to się tym przy mnie nie chwal, proszę ;]

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Ej a może jak Wy k**** tak wszyscy chcecie składać te jebane rezygnacje począwszy od Radnego Cambego skończywszy na najnowszych narybkach jak Wooden czy Lama to może od razu w c*** zamknijmy rozgrywki. Święta wolne, opis z głowy, terminów nie trzeba będzie pilnować.

Śmaiło. Zbierzcie się w 6-7 i na raz siup, że rezygnujecie. Na c*** macie się męczyć?

Do tego niektywni GMowie których jak Eld na FB nie pogoni to nie wiedzą jak miesiąc jest, lub jakies konflikty na linii Orlando-Knicks, czy Eld vs. rozkapryszona primadonna wielbiąca hel.

A pierwszy rzucił kamieniem ten, kto nigdy nie zrezygnował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

A to przepraszam do czego to?

Do twojego bezsensownego wpisu, który chyba każdy rozsądny człowiek uznałby za sytuacyjny żart.

Jedni się chwalą mniej lub bardziej uzasadnionymi występami swoich graczy, więc dla równowagi jedni się wkurwiają na swoich wybrańców. Przyznam, że Wooden napisał to, co mi też chodziło po głowie.

Gra prędzej upadnie z powodu tego, że nikt już nie ma chęci i siły panować nad tym organizacyjnym bałaganem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Do twojego bezsensownego wpisu, który chyba każdy rozsądny człowiek uznałby za sytuacyjny żart.

Jedni się chwalą mniej lub bardziej uzasadnionymi występami swoich graczy, więc dla równowagi jedni się wkurwiają na swoich wybrańców. Przyznam, że Wooden napisał to, co mi też chodziło po głowie.

Gra prędzej upadnie z powodu tego, że nikt już nie ma chęci i siły panować nad tym organizacyjnym bałaganem.

To pisz po koleżeńsku a nie po ludzku.. Ja już czytam o odejściach któryś raz, a że walę na ślinę co pomyśle to sorry.

Nie mniej pouczanie mnie "zluzuj majty", "spokorniej" jest trochę uwłaczające bo raz, że wiekiem jesteśmy podobni, a dwa to gimbazą zalatuje i czuję się tym urażony.

---------------------------------------------

Gra ma nadzieję, że nie upadnie bo odkąd objąłem  OKC w końcu poznałem całą jej radość. 

Organizacyjny bałagan? Zobowiązuje się publicznie w miarę swoich umiejętności na wprowadzaniem i dbaniem o arkusz. Będę sprawdzał poprawność wymian co również już opanowałem. W CBA znam sposób Karpika jak wyszukiwać zapisy. Więc jeśli chcecie pomocy organizacyjnej, zgłaszam się na p.o. Radnego na okres 1 miesiąca. Jak będę dbał o powierzone mnie obowiązki tak jak zapakowałem paczkę do @Tecu to powinniście być zadowoleni.

Ot po prostu będę robił tą całą czarną robotę. Zresztą i tak ją robię ale tego nie dostrzegacie.

Jeden warunek:

Trzy sprzeciwy ( publiczne ) i nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.