Skocz do zawartości
Eld

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"

Rekomendowane odpowiedzi

Miło że podkreślacie zdrowie Carisa.

Teraz zmieńcie głosy przy extension Ingrama 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, człowiek...morza napisał:

spojrz sobie ile levert zagral spotkan przez ostatnie 6 lat

Skoro levert podpisal 52.5/3 to mysle ze Jasiek jesszcze raz sprobuje z extension dla ingrama w tym offseason.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, fluber napisał:

Skoro levert podpisal 52.5/3 to mysle ze Jasiek jesszcze raz sprobuje z extension dla ingrama w tym offseason.

niech probuje, ale to inne sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Bezapelacyjnie :) Nie chciałem w 3 rundzie FA, bo i tak jest milion ofert różnych, to by się zgubiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, january napisał:

Bezapelacyjnie :) Nie chciałem w 3 rundzie FA, bo i tak jest milion ofert różnych, to by się zgubiło.

Podejrzewam, że raczej liczyłeś na jakieś extension w RL NBA:)  Z ciekawością zobaczę, o ile się tym razem podniesiesz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

Podejrzewam, że raczej liczyłeś na jakieś extension w RL NBA:) Z ciekawością zobaczę, o ile się tym razem podniesiesz:)

Ile tam rocznie średnio Caris dostał :D ? Agent Ingrama pod drzwiami mi stoi i błaga o 20 mln rocznie ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Ile tam rocznie średnio Caris dostał :D ? Agent Ingrama pod drzwiami mi stoi i błaga o 20 mln rocznie ;d

Widzę, że po tym co zrobiłeś rok temu postanowiłeś podnieść sobie poprzeczkę i podpisać extension dając za każdym razem coraz gorszą ofertę?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Widzę, że po tym co zrobiłeś rok temu postanowiłeś podnieść sobie poprzeczkę i podpisać extension dając za każdym razem coraz gorszą ofertę?:)

Moje sources mówią, że ten niecny GM , który robił tampering na Ingrama nie będzie miał już przykładowo kasy na jego maxa za rok :D Więc agent biegnie już do mnie z płaczem^

A poważniej to te 90/4 reject to skandaloza związana z Russellem, a nie BI, który powinien to w sekundę klepnąć^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Moje sources mówią, że ten niecny GM , który robił tampering na Ingrama nie będzie miał już przykładowo kasy na jego maxa za rok :D Więc agent biegnie już do mnie z płaczem^

A poważniej to te 90/4 reject to skandaloza związana z Russellem, a nie BI, który powinien to w sekundę klepnąć^

No to Twoje sources są w poważnym błędzie:) Ingram jest zachwycony tym, co robi w Charlotte nowy GM i usłyszał wiele ciepłych słów od LeBrona na mój temat, z którym wciąż utrzymujemy przyjacielskie stosunki i jedynie career ending injury spowodowałaby, że nie dostanie od Charlotte maksymalnych pieniędzy na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyliczę to jak coś przed extension 😉 

Ogólnie z Carisem u nas to też nie jest takie zero-jedynkowe jak chodzi o kwotę, w RL NBA on dostał extension mając wokół bardzo mocny team z przyjacielem Durantem etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, january napisał:

Wyliczę to jak coś przed extension 😉 

Ogólnie z Carisem u nas to też nie jest takie zero-jedynkowe jak chodzi o kwotę, w RL NBA on dostał extension mając wokół bardzo mocny team z przyjacielem Durantem etc.

Jakbyś liczył wczoraj, czy mnie stać na Ibakę, to by Ci wyszło, że mnie nie stać, więc rok przed FA takie obliczenia to można o kant dupy rozbić. Obiecałem, to obiecałem.

I przy okazji, chciałbym tylko zwrócić uwagę wszystkim tym, którzy mówią jak nie mogą wzmocnić składu, bo podatek, bo sramto, bo siamto i zamiast dodawać porządnych graczy do teamów, które mogłyby walczyć o mistrzostwo i wykorzystać końcówkę prime LeBrona Jamesa, zbierają 20-latków jak pokemony, że Charlotte Hornets właśnie zestretchowali 6 (!!!) zawodników, żeby otworzyć cap space i pozyskać najlepszego przyjaciela swojej największej gwiazdy. Mam nadzieję, że w przyszłości podczas tur FA będziecie pamiętać, który GM naprawdę dba o swoje supergwiazdy ( bo to nie jest pierwszy raz, przypominam swoje ruchy gdy miałem LeBrona w Cavs, kiedy rl cavs bali się wzmaniać zespół, bo LeBron odejdzie, ja postawiłem wszystko na jedną kartę, prawie zdobyłem mistrzostwo i odrzuciłem wszystkie oferty snt za LeBrona)

Jeżeli obiecałem maxa to Ingramowi tego maxa dam i pieniądze na pewno na ten cel znajdę. Poza kompletnie nieuzasadnionym lękiem przed drugą zakrzepicą, nie ma żadnego powodu, żeby Ingram klepnął mniej niż max extension.

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misiu nie tamperuj już 😉 Bo nie dość że stracisz picki to zaraz dostaniesz trade requesty od tych co miałbyś stretchować, a i Ibaka się zaraz rozmyśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest już po 15 głosów na McGrudera i Josepha - za co dziękuję głosującej części moich graczy za zaufanie. Sytuacja Allonzo Triera zmierza w stronę QO niestety. Udonis Haslem naturalnie podpisał. Wyjaśnienie sytuacji z dołączeniem do Magic Cory Josepha wyklarowało mi sytuację z rosterem na najbliższy sezon, o czym teraz chcę krótko napisać, by wyjaśnić plan Orlando na najbliższy sezon oraz ogólny na kolejne sezony.

Orlando do sezonu przystąpią z 14 - osobowym składem. Tak, jak pisałem nie zmieniam graczy pierwszej piątki względem poprzedniego sezonu, a jedynymi nowymi graczami są Cory Joseph - bardzo ważny dla mnie rezerwowy rozgrywający, Taurean Prince - będący łącznikiem na obu pozycjach forwards, gdzie będzie grał w zależności od potrzeb oraz Grant Williams, który będzie na spokojnie wprowadzany do drużyny, głównie jako PF. 11 graczy pozostało z poprzedniego składu, choć Denzel Valentine z powodu rehabilitacji po operacji kostki jeszcze nie grał w barwach Magic. 

Rotacja na początku sezonu będzie liczyła 11 graczy, oczywiście jeżeli dopisze zdrowie i nie będzie nieprzewidzianych niespodzianek:

Lowry/Joseph

Mitchell/Ellington

Oubre/McGruder

Gordon/Prince + na spokojnie do rotacji będzie wchodził Grant Williams na którego będę stawiał od samego początku

KAT/Zeller

Gracze mogą grać przemiennie przeważnie na co najmniej dwóch pozycjach, co daje mi sporo wariantów przy rotacji. Przykładowo - Princea umieściłem tu na PF, ale wiadomo, że większość czasu spędzałby na SF. Na PF starałbym się ogrywać Williamsa, a do tego nadal planuje grać w miarę możliwości KATem na PF przy Cody Zellerze na centrze. 

Na pozycjach guards - rotować moge dość dowolnie - Lowrym, Josephem, Mitchellem i Ellingtonem, a także jak potrzeba McGruderem, co otwiera mi grę jednocześnie McGruderem i dwoma z trójki - Oubre/Prince/Gordon. 

Z ławki na spokojnie po roku przerwy od gry będzie wprowadzany Valentine. Nie zamierzam go forsować, ale jak Trier przyjmuje QO, to nie bardzo jest sens, żebym mu dawał regularne minuty. Klub woli tu dać większe minuty Valentineowi. Oczywiście bardzo dobra dyspozycja Triera zostałaby doceniona regularniejszymi minutami w zależności od możliwości Orlando. 

Haslem dostawał będzie symboliczne minuty. Wstępnie w garbage time gram składem: Trier/Valentine/Williams/Haslem oraz jako piąty gracz w zależności od sytuacji, raczej z graczy z ławki: Joseph/Ellington/McGruder/Prince/Zeller.

Przewiduję podczas sezonu wymianę jednego gracza z tego 14-osobowego rosteru. 

Orlando Magic będą walczyli o przewagę parkietu w playoffs - to plan minimum na sezon regularny, a widząc wąskie rotacje czołowych ekip i znaczne roszady w ich składach, liczymy nawet na czołowe lokaty po sezonie regularnym. W playoffs - minimum to II runda playoffs - maximum - wiadomo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się zebrać naprawdę mocny zestaw, który powinien dość łatwo awansować do play-offów a jeżeli wytrwa w zdrowiu powalczyć o lepszy seed niż 7-8. Starterzy George Hill - Mikal Bridges - Otto Porter - Gordon Hayward - Deandre Ayton w ataku powinni kreować bardzo wysoką efektywność opartą o ruch piłki i pracę graczy bez piłki, ponadto bardzo dobry spacing, który powinien mocno posłużyć Aytonowi i jego ulubionej grze w post-up, jego umiejętność postawienia bardzo dobrych zasłon powinna działać bardzo na jego korzyść. Wierzę w powrót do formy Gordona Haywarda, który nawet jak rozegra zaledwie 65 spotkań sprawi, że będę zadowolony, bo dobrze przygotowałem się do możliwości jego urazów. Z takim składem powinienem mieć absolutnie topowe perimeter D i nieco poniżej przeciętnej interior D, ale to nie jest aż tak istotne, bo dobrze match-upuję z większością na zachodzie (Denver trochę LAL i Kings to będą bardziej niż normalnie problematyczne do bronienia zestawy) Początkowo w założeniu ławka ma wyglądać w nastepujący Ish Smith - Evan Fournier - PJ Washington - Noah Vonleh - Thomas Bryant, udało mi się pozyskać bigmanów dobrze regulujących spacing poprzez grę catch and shoot na obwodzie oraz pionowo poprzez egzekucję pick and rolla. PJ pierwszy rok poćwiczy na nie do końca naturalnej dla siebie pozycji, ale będzie uczył się pracy na obwodzie w obronie a w ataku będzie mógł grać w sposób jaki lubi. Ish Smith będzie miał miejsce do robienia swoich ulubionych wjazdów lub też do ścięć po podaniach Washingtona. Fournier na małej próbce i pozbawiony piłki powinien być bardziej efektywny, dodatkowo przewiduję, że będzie kończył kilka spotkań kosztem Mikala. W momentach urazów do dyspozycji trenera będą Neto Melton KBD i DFS, którzy mają spore możliwości do wykazania się irl a tutaj będą jednak musieli pracować na swoją pozycję. Ciężka to jest przebudowa i będziemy siadali do tego jak do telenoweli. 

• Like 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, polishllama69 napisał:

Kolega nam się mocno wkręcił. Cieszy mnie to niezmiernie! :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, ze Jazz tez walcza o Playoffs, moze ten Zachód nie bedzie taki nudny jak sie zapowiadało :) Powodzenia Wojtek :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.07.2019 o 06:05, Alonzo napisał:

3. Genialnym ruchem dla Spurs było odzyskanie Dejounte Murraya, który akurat był kontuzjowany cały sezon i chwilowo przebywał w Jazz od chwilowego GMa tej organizacji, który oddał Murraya za jeden trymestr Derricka Rosea i 2nd pick. Baaaardzo dobry ruch Ignasia.

bardzo szkoda tego dealu, bo już dzisiaj miałby pewny plac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, polishllama69 napisał:

bardzo szkoda tego dealu, bo już dzisiaj miałby pewny plac 

Ówczesny GM TuPalnik połaszczył się na 3 miesiące Derricka Rosea, jako fan Bulls :) 

Ignaś zrobił złoty interes ;) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Eld napisał:

Kolega nam się mocno wkręcił. Cieszy mnie to niezmiernie! :)

szukałem zajęcia na niedzielę

5 minut temu, Lucas napisał:

Fajnie, ze Jazz tez walcza o Playoffs, moze ten Zachód nie bedzie taki nudny jak sie zapowiadało :) Powodzenia Wojtek :)

dzięki, od początku mówiłem, że celem jest tak się przebudować żeby nie stracić zbyt wiele sportowo (wyżej 2 rundy i tak bym nie skoczył) a tutaj sufit tego zespołu jest jednak bardzo wysoko a jeszcze bardzo dużo kasy będzie w 2021 do wydania

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Ówczesny GM TuPalnik połaszczył się na 3 miesiące Derricka Rosea, jako fan Bulls :) 

Ignaś zrobił złoty interes ;) 

w*dymał bez mydła 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Denver, Warriors, Lakers, Houston, Suns, Kings, Jazz, Sota, Spurs. 9 teamów a gdzieś tam majaczy Camby z Griffinem i Karpik. 

Ten zachód wcale nie musi być taki do dupy choć ja tu widzę trzy wow drużyny i długo, długo nic.

Eld, Kungfu, Ashi, BMF będą w/w dostarczać winów choć jak SGA i Bagley skoczą do przodu a Paul pięknie pogra w RL OKC to o te winy może nie być aż tak łatwo.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi