Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, january napisał:

huehuehue, zapomniałeś chyba co to walka o rozstawienie w loterii u nas ;> tu nie ma lekko, SGA i Grahama już powinieneś transferować :D 

Ja rozumiem przebudowę, ale bez przesady. Nie ruszę ich, chyba że wpadną naprawdę kosmos oferty. Do tego grona powoli możecie OG doliczać. Widzieliście jak gość broni? Jeszcze chwila i niektórzy będą odszczekiwać że przegrałem deal Sabonis <--> OG. Pisałem, że Kawhi z wozu, OG lżej, 

Swoją drogą jestem w c*** zadowolony ze swoich ruchów w offsfeason poza dwoma aspektami no ale cóż. Dużo ruchów było to wkradły się pomyłki. Pierwsza to mała ilość czasu poświęcona na draft a co za tym idzie, wybór gościa do który mnie ani trochu nie przekonał. Na szczęście udało się pick I rundy odzyskać za niego. Ale niesmak pozostał. Drugi minus to odpuszczenie Nunna ale konia z rzędem temu co przewidywał, że koleś tak wypali...

Na plus to odchudzenie budżetu o +20M, przygarnięcie 5,6M cash dzięki czemu już prawie na pewno unikam hard cap, nazbieranie picków a i po drodze wpadł jeszcze Bembry, Powell. Dobre fundamenty. Może jeszcze nie za rok ale za dwa lata jak nie odwalę Shevcu ( no offense Buddy ) to powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

O ile nie grasz w tempie utah a z lillardem i bookerem pewnie nie, to raczej okolo 90 rzutow, a pels oddaja w tym sezonie srednio 100 rzutow na mecz.

Lillard jako 1 opcja w ataku, booker jako 1 opcja w ataku i tatum jako 2 opcja w ataku robili 51 fga srednio per game w ostatnim sezonie.

To powyzej to czysta abstrakcja. James, wade i bosh oddawali w miami heat 43 rzuty per game. 

Ok. 90 rzutów 

Lillard/Booker/Tatum- 45

Drummond - 10 

Winslow-6

Crowder-6

Jackson-5

DFS-5

Okagor-5

Niang-5 

reszta ławki-3 

dalej to nic nie zmienia, w zespole z taka siła rażenia jak Lillard-Booker-Tatum , Winslow może oddawać 6-7 rzutów na mecz - jak chcesz to porównywać do Miami, to niech Winslow będzie Battierem, albo Chalmersem - bez roznicy - jak 3 graczy ma ~50 % rzutów to nie ma nic nadzwyczajnego ze nikt z pozostałych 12 nie oddaje ponad 10 rzutów na mecz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jeżeli żartobliwie nawiązałeś do realu nba i faktu ze młodzi się nie rozwijają to musiałeś być gotowy na kontrę. Od 20 lat knicks sprowadzali za gruby hajs różne głośne nazwiska które w większości przypadków totalnie zawodzili i grali poniżej wartości finansowej, lub założeń. Jedni nazywają to klątwa Ewinga za jego wysłanie do SSS inni twierdzą ze zaczęło się od 100.000.000 Houstona. Rzuciłeś żartem wiec poszedłem w ten sam deseń. Chyba nie twierdzisz ze Amare Melo czy Murr grali lepiej niż zakładali kibice GM i księgowy? 

mam watpliwosci czy gracze na ktorych sie powolujesz, to byly gwiazdy w czystym znaczeniu tego slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Amare i Melo swoje najlepsze indywidualne okresy mieli chyba właśnie w Knicks, tylko że powoli schodzili z prime, więc potem zaczęli stanowić obciążenie i byli bardziej medialnymi nazwiskami niż rzeczywistymi gwiazdami.

Swoją drogą tyle się pomstuje na wielkiego Melo, a jedyny czas po erze Ewinga, gdy grali w PO to właśnie za Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki urok miasta i GM i knajp i presji 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Amare i Melo swoje najlepsze indywidualne okresy mieli chyba właśnie w Knicks, tylko że powoli schodzili z prime, więc potem zaczęli stanowić obciążenie i byli bardziej medialnymi nazwiskami niż rzeczywistymi gwiazdami.

Swoją drogą tyle się pomstuje na wielkiego Melo, a jedyny czas po erze Ewinga, gdy grali w PO to właśnie za Melo.

Serio to argument? Amare z suns all day long 

Melo z Denver tez z tych serii ze spurs w 1rd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Taki urok miasta i GM i knajp i presji 

Serio to argument? Amare z suns all day long 

amare z pierwszej polowki pierwszego sezonu w barwach knicks lepszy od tego z suns

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę zdań po obejrzeniu Hawks z Philly. 

Biidowi to gwizdaja z połowę jego kroków.
Hunter to będzie kawał grajka, ale za to Reddish wygląda jakby pierwszy raz wzięli go na parkiet i kazali grać w kosza.
Mam nadzieje, ze w Philly maja dobrego eksperta od shootingu, bo Thybulle jest zajebisty w hustle, D, ale ten rzut wypadałoby jakoś ustabilizować.
Naprawdę z każdym meczem coraz brdziej mnie ciekawią staty strat i offensów gwizdanych w porównaniu z poprzednimi sezonami.
No i nie rozumiem czemu grają Korkmazy z Miltonami zamiast Raula Neto.
Harris to za to będzie zakładnikiem tej swojej umowy w opiniach ludzi, bo nawet jak zagra dobrze / poprawnie i tak będzie krytykowany, że nie daje tyle ile powinien za taką kasę.
Trae Young jest najbardziej fun to watch graczem tej ligi, choć niektóre próby wymuszania 3FT bywają irytujące, ale dostał tam też ze dwa offensy.

O Kings z Denver w temacie Nuggets pisałem, ale @cvbe musiał nieźle upić Hielda ;) Za to jak ktoś ma Holmesa to propsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pochwalić swojego - nie swojego. 
najlepszy mecz sezonu rozegrał Dariusz Biały który w nocy vs PTB 21/5/3 8/11 z gry choć niemrawe staty Dejounte 7/7/8 nie powalają ale...

Defensively, this was likely his best game of the season. He was under control and harrassed Lillard relentlessly. In the 20 minutes Lillard was on the court with Murray, the Blazers superstar point guard only had six points and two assists on 2-for-11 shooting. You can’t ask for much more from Murray on defense than shutting down Lillard, being a long-limbed pest when helping from off the ball and pounding the defensive glass.

Pochwale tez pierwszy raz DDR który 27 oczek skołował na 16 tylko rzutach choć dystansu nie ma dalej środkowy okres gry siadło mu 10 z 13 rzutów co zbudowało ... prawie ... bezpieczna przewagę. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.