Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Alonzo napisał:

Obaczymy co mi z tego wyjdzie, ale poza Waszym nabijaniem się z tego jestem nastawiony na konstruktywną krytykę.

To jest tak absurdalne, że cały czas mam nadzieję, że to tylko jakiś eksperyment psychologiczny. Jeśli nie, to bardzo mi smutno, że tak doświadczony user jak Ty robi tu analizy rodem z gwiazd basketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alonzo napisał:

Na ten moment gram rotacją:

Lowry/Joseph

Mitchell/Nunn

Oubre/Prince (rotuję ich razem z Gordonem wymiennie sf/pf w zależności od potrzeb)

Gordon/Williams

KAT/Zeller (gdzie KAT gra z 10min. obok Codiego na czwórce)

To kiedy Trier rzucił tej Atlancie 22 punkty, gdy nawet na parkiet nie wyszedł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Wytłumacz się zaś o co Ci chodzi, bo nie rozumiem. 

 

Ostatnio coś deprecjonowałeś grajków Wolves podając, że rzucają słabo za trzy, a byli to gracze z zupełnie innymi zadaniami na boisku i skillsecie. Pamiętam, że czytając to zrobiłem facepalma przed monitorem i pomyślałem sobie, że załączył Ci się typowy Tomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k****. Dopiero zobaczyłem że mając Bucks, Toronto, NYK i Denver w najbliższych meczach Alonzo coś o 6-0 nawet wspominał. 

Naprawdę chyba jedyna opcja, żeby Magic nie skrzywdzić jest 29-0, bo każdy inny bilans będzie skandalem. W końcu rzucają o 100 punktów więcej od rywali w 400 minut. 

Idziemy w poważna wymianę zdań w postaci łapek w dół! XD

Cieszę się, że moja wypowiedź zaowocowała identyczna reakcja GM Magic i @człowiek...morza. Dawno tego nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na razie nie mam się czym jarać.

No może Coby White mnie zaskoczył, że jest tak ready i ma tak szeroki skillset. Może to być mój nawet przyszły FP.

Sumner na plus, bo miał walczyć o miejsce w rotacji, a wychodzi nawet jako starter i dobrze wygląda.

Reszta nic specjalnego. Znaczy mógłbym pisać, że Derrick Jones rzuca 50% za trzy, ale w przypadku takich graczy ma to absolutnie trzeciorzędne znaczenie, bo to jest mała próbka i zupełnie za inne umiejętności jest ceniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

Ogólnie jak widzę ponad 30pkt. różnicy przy takim sumowaniu, to dla mnie mecz jest rozstrzygnięty. Dopiero przy innych wynikach, zaczynam rozpatrywać kolejne elementy. Obaczymy co mi z tego wyjdzie, ale poza Waszym nabijaniem się z tego jestem nastawiony na konstruktywną krytykę. 

A mnie się podoba ten system:)

Przy takim liczeniu będę w TOP 3 na koniec trymestru pewnie:)

A Wizards w tym systemie mają przewalone. Osman, Craig i Dellavedova się w ostatnich swoich meczach złożyli w sumie na 1 punkt:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, january napisał:

A co tu do deprecjonowania? Fakty są takie, że ceglą jako rolesi - i tak to jest problem zawsze. Zaraz się dowiem, że u Qcina już nikt poza Lillardem i Bookerem nie rzuca, a ceglenie za 3 tych jego wybitnych rezerwowych to przecież jest nieważne*

A piszesz coś o Dedmonie i Kleberze, o których słowa w tym RS nie napisałem jednocześnie bez sensu, więc wtf?

 

*ogólnie ocenianie poziomu gry (i procentów za 3 np) overall po 2-3 meczach, czyli niespełna 10% trymestru to WTF, ale Qcinek tu próbował wjechać na białym koniu z jakimiś tekstami o zajebistych jak dotąd 8-10 graczach w rotacji.

A to zabawne ! 
 

Masz trochę pecha Jasiek, bo ja nie będę wchodził w bzdurodyskusje z Tobą , bo raz ze mi się nie chce , dwa ze doświadczeniem w nich możesz mna manipulować jak kukiełka gdy się zagrzeje ;) 

Nie widzę nic kontrowersyjnego w napisaniu ze u mnie gracz X czy Y praktycznie nie będą rzucać - nie chce mi się szukać dokładnych danych (poza tym zaraz się znajdzie ktoś mądrzejszy kto zacznie mi wytykać pace itd.) ale zakładam ze w 1 meczu drużyna oddaje ~80 rzutów . 
Lillard+Booker+Tatum biorą z tego ~55 rzutów , wiec zostaje 25 na pozostałych członków rotacji - Drummond dostaje swoich 10 prób i pozostałe 15 jest rozdzielone na resztę zespołu - wiec nie wiem czego oczekujesz ? 

 

To takie zaskakujące ze Winslow będący moja 5/6opcja w ataku oddaje jakieś 6 rzutów na mecz ? Chcesz jego procenty wyciągać z 5 prób ? Luźno 
 

Dla mnie drużyna to Organizm , a nie cyferki - to Ty próbujesz od początku narzucić narracje ze Twoja wątroba świetnie sobie poradzi jako serce - ja nic takiego nie robiłem - u mnie każdy gracz ma określona role a Ty ? Masz najbardziej pezehypowany zespół w tym roku. 
 

Bedziesz budował narracje o tym jak zajebisty jest Ingram , zapominając jak c***owy był przy Lebronie tak samo jak od roku próbowałeś manipulacji o tym jak zajebisty byłby Russell będąc 2 ballhandlerem i grając offballowo- Wizualizacje Twoich projekcji mamy teraz , przy Currym . 
 

Masz fajne puzzle Jasiek, ale tak c***owo je układasz ze nawet na tym marnym Zachodzie nie jesteś murowanym faworytem , co przy dostaniu Lebrona za friko jest LOLOLOLOLOLOLLLL . 
 

i nie będę odnosił się do tego jak będziesz wrzucał wybiórcze zaawansowane statystyki - ogarnij zespół albo znowu czeka Cię wpierdol w PO , bo to ze danych młodziaków wybrałeś w drafcie to my zapamiętamy , ale mieliśmy bawić się w GMow a nie hodowanie rookasow posiadając Lebrona w składzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2019 o 12:09, january napisał:

Lakers dobrze wybierali - i na obronie DLO i BI na tym forum zacząłem siwieć.

Lakers źle rozwijali - burdel w organizacji, brak shooting coacha, cymbał Scott, otoczenie DLO 

No i trzeba mieć na uwadze, że Lakers źle rozwijają młodych, a u nas D'Angelo i Ingram klubu nie zmienili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Nie widzę nic kontrowersyjnego w napisaniu ze u mnie gracz X czy Y praktycznie nie będą rzucać - nie chce mi się szukać dokładnych danych (poza tym zaraz się znajdzie ktoś mądrzejszy kto zacznie mi wytykać pace itd.) ale zakładam ze w 1 meczu drużyna oddaje ~80 rzutów . 
Lillard+Booker+Tatum biorą z tego ~55 rzutów , wiec zostaje 25 na pozostałych członków rotacji - Drummond dostaje swoich 10 prób i pozostałe 15 jest rozdzielone na resztę zespołu - wiec nie wiem czego oczekujesz ? 

 

To takie zaskakujące ze Winslow będący moja 5/6opcja w ataku oddaje jakieś 6 rzutów na mecz ? Chcesz jego procenty wyciągać z 5 prób ? Luźno 
 

O ile nie grasz w tempie utah a z lillardem i bookerem pewnie nie, to raczej okolo 90 rzutow, a pels oddaja w tym sezonie srednio 100 rzutow na mecz.

Lillard jako 1 opcja w ataku, booker jako 1 opcja w ataku i tatum jako 2 opcja w ataku robili 51 fga srednio per game w ostatnim sezonie.

To powyzej to czysta abstrakcja. James, wade i bosh oddawali w miami heat 43 rzuty per game. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

jakie?

Jeżeli żartobliwie nawiązałeś do realu nba i faktu ze młodzi się nie rozwijają to musiałeś być gotowy na kontrę. Od 20 lat knicks sprowadzali za gruby hajs różne głośne nazwiska które w większości przypadków totalnie zawodzili i grali poniżej wartości finansowej, lub założeń. Jedni nazywają to klątwa Ewinga za jego wysłanie do SSS inni twierdzą ze zaczęło się od 100.000.000 Houstona. Rzuciłeś żartem wiec poszedłem w ten sam deseń. Chyba nie twierdzisz ze Amare Melo czy Murr grali lepiej niż zakładali kibice GM i księgowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.