Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Odnośnie Duncana pisałem Tobie, ze rzucać to on umie, ale będziesz go musiał trochę w obronie ukrywać.

Jeżeli chodzi o Oubre, to w Wizards sama atmosfera była patologiczna - wiemy to chociażby z tego co mówił Gortat. Dochodzi jeszcze konfliktowy Wall. Poza tym w Wizards grał z ławki, a tu postawiliśmy na niego po oddaniu Tatuma w pierwszej piątce. Oubre po tym, jak trafił do Suns wyraźnie odżył (u nas nie było tego tradeu i zmiany drużyny). W jego przypadku znaczniejszą rolę miał dopiero w dwóch ostatnich sezonach - rok temu 43-39 Wizards odpadli z wyśmiewanymi u nas Raptors z DeRozanem i Lowrym. Zresztą też Lowry wydaje mi się lepszym mentorem dla Oubre niż Wall. 

no jak na moje to u ciebie atmosfera tez jest patologiczna, bo co to za organizacja w ktorej poprzedni gm znika na pare miesiecy i zostawia klub dryfujacy bez sternika, a nastepca jedno mowi, a drugie robi xd

zawodnicy, w tym oubre boja sie o swoj byt

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no jak na moje to u ciebie atmosfera tez jest patologiczna, bo co to za organizacja w ktorej poprzedni gm znika na pare miesiecy i zostawia klub dryfujacy bez sternika, a nastepca jedno mowi, a drugie robi xd

zawodnicy, w tym oubre boja sie o swoj byt

Dnc ściągnął KATa za Tatuma, następnie Lowrego za Foxa i podpisał w lipcu nowy kontrakt z Gordonem. ja pojawiłem się w październiku i zacząłem team porządkować starając sie nie naruszyć kręgosłupa drużyny. 

Co masz na myśli mówiąc, że jedno mówię, a drugie robię? 

Staram się zawsze opisywać wszystkie moje poczynania. Można mi pewnie sporo zarzucić, ale zarzucanie mi braku konsekwencji uważam za niepoważne, zatem jestem ciekaw, co masz na myśli? 

Oubre wolał iść do Indiany niż pozostać w Orlando, zatem akurat jego przyszłości w Magic nie mogę zagwarantować, ale to zależy od bardzo wielu zupełnie  niezależnych ode mnie czynników. 

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

ostatnie czego potrzebuje duet KAT-DM to scoring w twoim zestawie bardzo brakuje team D a nie wiem czy Grant jest na tyle lubiany by to dać

Grant jest moją największą nadzieją na to spoiwo. Liczę również na zdrowie Codiego Zellera oraz na większe docenienie Aarona Gordona. Obwód w defensywie odpowiednio już sobie poprawiłem ściągając Cory Josepha i podpisując nowy kontrakt z McGruderem. Otrzymałem od Dnc bardzo utalentowany skład, ale wymagał on pewnych korekt. Liczę również bardzo na Chume Okeke - dla mnie to pierwszorundowy pick i szczerze mówiąc mam nadzieję widzieć jego i Granta Williamsa obok duetu KAT/Mitchell na długie lata. Lucas podprowadził mi Thybulle, a Ty, a wcześniej Marcus, a jeszcze wcześniej Shevcu nie chcieliście mi sprzedać Mikala :P 

Zobaczę jak w tym sezonie ten team będzie funkcjonował i na spokojnie będę dokonywał ewentualnych korekt.  Brakuje mi 1-2 graczy maxymalnie do pełni szczęścia. Ehh.. gdyby C_M wiedział, że mogłem mu zwinąć w poprzednim sezonie Tuckera sprzed samego nosa, tylko poskąpiłem 1 2nd picku, gdyż wyszedłem z założenia, że GMowie i tak moich Magic nie puszczą do II rundy playoffs ..  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogólne KAT to teraz chyba w ataku full-package, zaczął jakieś step-back 3s rzucać, coś tam na koźle grać, jego passing jest naprawdę dobry, ale dopóki rl gra z Wigginsem, dopóty Alonzo może sobie skakać ile chce a pewnych rzeczy nie przeskoczy

a co do Mikala oferta na stole jest, mocno rozważam, ale możesz przebić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

tak w ogólne KAT to teraz chyba w ataku full-package, zaczął jakieś step-back 3s rzucać, coś tam na koźle grać, jego passing jest naprawdę dobry, ale dopóki rl gra z Wigginsem, dopóty Alonzo może sobie skakać ile chce a pewnych rzeczy nie przeskoczy

a co do Mikala oferta na stole jest, mocno rozważam, ale możesz przebić

Z KATem mam tą świadomość niestety :( Bardzo liczę na nowy Zarząd Minnesoty i na rozwój Culvera. Marzy mi się tam tez Chris Paul za Wigginsa.

Po pozyskaniu Granta i Okeke będę w nich inwestował :) Na teraz na obwodzie mam - Gordona, Oubre, Princea i McGrudera, a na trójce mogę też dawać pograć Grantowi. Pomimo, że bardzo lubię Mikala, to obecnie raczej u mnie nie bardzo jest już jak i gdzie go pozyskać. Jeszcze nie wiem, jak pomieszczę w/w graczy na boisku w rotacji. Tym bardziej, że chcę grać więcej duetem KAT/Cody Zeller (z KATem na czwórce), co pozwoli mi przesunąć Gordona na sf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że nawet najlepsi mogą mieć problemy - Dion Waiters walnął właśnie focha, że nie zamierza wchodzić z ławki rezerwowych - te Kemby Walkery i Daniele Greeny mogą mu buty na treningu wiązać co najwyżej :P - to opinia Diona.

Czy ten incydent dotknie też naszego contendera z Milwaukee? W real Heat wygląda na to, że sprawa jest rozwojowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Okazuje się, że nawet najlepsi mogą mieć problemy - Dion Waiters walnął właśnie focha, że nie zamierza wchodzić z ławki rezerwowych - te Kemby Walkery i Daniele Greeny mogą mu buty na treningu wiązać co najwyżej :P - to opinia Diona.

Czy ten incydent dotknie też naszego contendera z Milwaukee? W real Heat wygląda na to, że sprawa jest rozwojowa. 

dawac robinsona do s5

2 minuty temu, Lucas napisał:

No tu gra w contenderze i za lepszymi graczami. Zawiesili go na jeden mecz Heat, a nie liga to u nas raczej się nie wydarzylo

w heat chyba tez nie zasluguje na s5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

No tu gra w contenderze i za lepszymi graczami. Zawiesili go na jeden mecz Heat, a nie liga to u nas raczej się nie wydarzylo

No nie :)

W oczach Diona to on jest tam oczywiście najlepszym guardem. ;) No, może jeszcze Kemba gra na zbliżonym do niego poziomie (choć wiadomo, że jest słabszy). Dion chce grać w pierwszej piątce i mieć duże minuty. Ogólnie okazuje się, że nie bardzo ktokolwiek go chce w real NBA, bo na tradeing blocku wisi od grudnia. Także SlaKB tu nam sielanki raczej nie sprzeda. Dion w Heat jest pierwszym do odstrzału, Ozzy u nas mógł tuszować problem, bo i tak tankował ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Here’s the returning-player count for each team:

(a ilu wróciło u nas - w nawiasach)

  1. Orlando Magic: 13 (11)
  2. Denver Nuggets: 12 (9)
    San Antonio Spurs: 12 (7)
  3. Dallas Mavericks: 11(8)
  4. Charlotte Hornets: 10 (1)
    Chicago Bulls: 10 (7)
    Cleveland Cavaliers: 10 (3)
    Houston Rockets: 10 (2)
    Miami Heat: 10 (5)
    Milwaukee Bucks: 10 (7)
    Sacramento Kings: 10 (2)
    Toronto Raptors: 10 (4)
  5. Detroit Pistons: 9 (8)
    Philadelphia 76ers: 9 (12)
  6. Los Angeles Clippers: 8 (9)
    Boston Celtics: 8  (10)
    Indiana Pacers: 8 (7)
    Oklahoma City Thunder: 8 (3)
    Portland Trail Blazers: 8 (4)
  7. Brooklyn Nets: 7 (9)
    Minnesota Timberwolves: 7 (5)
    New York Knicks: 7 (7)
    Utah Jazz: 7 (3)
  8. Atlanta Hawks: 6 (7)
    Golden State Warriors: 6 (6)
    Los Angeles Lakers: 6 (10)
    Memphis Grizzlies: 6 (10)
    New Orleans Pelicans: 6 (5)
    Phoenix Suns: 6 (4)
    Washington Wizards: 6 (0) 

Oczywiście mogłem się gdzieś pomylić. Nie liczyłem tu graczy 2way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.